Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

32 kasia*

Już nie zagubione???

Polecane posty

ta wrózia i cały świat moje mankamenty będzie oglądał?????? chyba,że masz jakiegoś znajomego chirurga???????????? to ja na piechotę do ciebie zalecę:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agami czy widzialas te kobiety przed>>>>>>:( no a poxniej :D co tam dla takiego wygladu moge nawet stac nago :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ma , znajomego weterynarza i krawcową :P :D może im sie uda coś ciekawego stworzyć :D ale radziłabym Wróżke na pierwszy ogień rzucić :P w końcu to jej znajomi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrózia widziałam:(:(:(:( ja też chcę być piękna😭 kaśka....co ty z tą kaczuszką robisz?????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróżka nie zapomnij o siodełku :D Jak to co Kasia robi z kaczusią ? dusi ...................w pomarańczach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buhahhahahahaha klucha :D weterynarz to może sobie poradz.......ale krawcowa.... nie daj Boże zaszyje nie tą dziurkę i co?????????????????? mamut mnie wymieni na nowszy model:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bbbbbbbbbbbbuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuhahahahahhahahahahahahaa kaczuszki wymiętolone za wsze czasy....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja reż zaraz muszę zrobić przegląd sprzętu ......u mamuta bo coś za spokojnie sobie drzemie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jezzzzzzzzzzzzzu już ja dopadła ta krawcowa ( duszno jej) ty sprawdź wróżka czy ci cycków do środka nie zaszyli :P może jest ucisk i dla tego ci duszno :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiu a on na spocznij teraz jest:(:( chrapie skubaniec,nawet słuchawki na uszach mi nie pomagają;D wróziu wdech-wydech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziobaski tez,ale to w drugiej kolejności...:P Agami - to odpowiednia komenda i już stoi....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×