Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

32 kasia*

Już nie zagubione???

Polecane posty

A ja mam zamiar rozwijać swoje zdolności kulinarne;) ale może i na plażowanie znajdzie się czas....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to już pojutrze ? ty sprawdź dokładnie bagaże bo Wróżka na pewno się tam gdzieś schowa :D ale jeśli już to postaraj się ją przywieść z powrotem i z tym może być problem :D Wrózia jest gotowa wleźć na palmę albo zakopać się w piasku i jeszcze do tego wstrzymać oddech , tylko po to żeby nikt jej nie znalazł i nie przeszkadzał przebarwiać się na mahoń . Uwierz mi , jakby sprzedawali bilety na słońce to ona była by pierwsza w kolejce :

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klucha, nasza Wróżka taka pazerna na słonko????????? Kamilcia, dzięki za pocztę co tam słychać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróżka mogła by mieszkać w ciepłych krajach :D ale trzeba jej przyznać punkty za piękny kolor opalenizny .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dziękuję , całkiem przyjemnie było :D Dawno tak się nie najadłam z prawdziwym ślinotokiem . Tylko wieczorem zerwał się wiatr i musieliśmy uciekać do domu .L

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klucha..bagaze to ja sprawdze ale jutro bo jak zwykle bede sie pakowac pol godziny przed wyjsciem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie świeci słonko, aż żyć się chce, szkoda tylko, że nie mam domu z ogródkiem i zielona trawką i nie moge sobie wyjść na ogródek, zeby skorzystac z tego słonka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaamilcaa
Kasia podniosłą, ale ja tez podniosę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja obecnie mam luz... piję kawusie ale dziś miałam pracowity dzień... a jutro-jeszcze gorzej będzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo wlasnie..dobry pomysl..tez zrobie sobie kawencje :D ale dzis jest goraco!! normalnie lato!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja sie juz przekonalam ;) od 12 zalatwialam sprawy w miescie :) dobra ide po ta kawe.. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a gdzie sie wrozia podziewa caly dzien?? czyzby do mnie maszerowala aby sie w torbe zapakowac?? ;) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bakara--> nikt tu nie pisze bo: Kasia wedruje po łódzkich ulicach z pracy do domu ;) Wrózia zniknela w niewyjasnionych okolicznosciach ;) Agami od rana buszuje po sklepach :) klucha pewnie odpoczywa :) cari to nie wiem Don Roballo zapewne pije browara hmm :P a ja psychicznie sie nastawiam do wyjazdu :P czyli koncze niedokonczona robote ;) to tyle ode mnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amfa, już wiem gdzie była wróżka ! dzisiaj miała pierwszy dzień w pracy :D cieszę sie razem z nią ,ale mnie do pracy nie chce zabrać :( mówi że inwalidka ze mnie i że mam w domu siedzieć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×