Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

32 kasia*

Już nie zagubione???

Polecane posty

wróżka nie chce mnie zabrać ze sobą do pracy . Mówi że tam rypać trzeba a ja inwalidka jestem i mnie nigdzie nie weźmie :D ale ja mogę rypać ile się da to mi nie wierzy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiku :)nić nie śłychać,fajnie,ze tu jesteś:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Cari nawet argumenty , że ja najlepsza jestem w rypaniu do niej nie przemawiają . A ja rypie jak mało kto . :D a ona na to że tam 14 godz .i nie dam rady i że sama bedzie rypała a ja mam siedzieć w domu . :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buuuuuuuuuuuuhahahahahhahah Klucha tak mi apetytu narobiłas na tą kaszanke, że ide robić na kolację na patelce z cebulką.........:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu jakie dobre;) zjedzone i pozmywane............ ehhhhhhhhhhhh......... i d... rośnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aj tam .....żebyś polała tą kaszankę bitą śmietaną i syropem klonowym to rozumiem że dupa rośnie , ale od cebuli..........? no co ty, tylko robaki mozna wypłoszyć nic więcej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihiii no racja racja... ale już słysze jak sadełko rośnie...... ale piernicze to:D pyyyyyyyyszzne było:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc melduje sie poslusznie urwiski moje :D bylam dzis w pracy 1 dzień .....,ale to dopiero przedsezonowe porzadki ...nawet nie bylo co zjesc:( ,ale ja harcerz dzielny znalazlam tygodniowy chlebek:0 ...wsadzilam go piekarnika i srrrrrrrruuuuuuuuuuuuu poszlo z dzemikiem smakowało jak nie wiem cooooooooooo :D lepsze bylo nawet od tej waszej kaszanki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie wiem.... kaszanka byla boska:):):) Wróżko, kobieto pracująća:D:D:D i dzielan harcerko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć moje słoneczka koffffane:D🖐️😘 wróziu gratuluję pracy:D ja też chcę!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!bo d.........a w domu rośnie zaszalałam dzisiaj na zakupach i jutro też zrobię powtórkę mamaucik dał mi w przyśpieszonym prezenciku rocznicowym tyle stówek ile latek się z nim męczę:D szkoda ,że tylko tyle bo ja potrafię kasę wydawać w przyśpieszonym tempie:D jutro lecę do frycka i na solarium:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc agami to ja lece z tabą :D może niekoniecznie na solarium bo jutro chyba pojade na dzialke i bede sie smazyc na mahoń naturalnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wróziu u mnie słoneczko tak pięknie prażyło..... a od dziś pochmurno i deszczowo i na długi majowy weekend tez ma być pogoda do d..... a najgorsze jest to ,że w majówkę są dni Gryfina i imprezki będą przez 3 dni:( kupa fajnych zespołów jak co roku przyjedzie a tu pogodowa kicha będzie ale niech leje i wieje a na Kombi pójdę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agami wróżka nie daje nikomu pracować , każe w na tyłku siedzieć :D Wróżka a jednak cię mężuś dopuścił :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klucha mamut sam mi kazal z wami gadać ,bo nie ma co czytac :D agami racja idx na KOmi i weź mega parasol :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klucha🖐️😘 wróziu a jakże parasol,pifko,i piękne chłopaki .......:p tralalalalallalalaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aj tam inwalid :D juz ci mówiłam że inwalidzi tez ludzie i pracować lubią .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×