Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

32 kasia*

Już nie zagubione???

Polecane posty

buuuuuuu PRONCIE kaput zasnął mamut:(:(:(:(:(:( hihihi ale niech sobie nie myśli,że go wieczorna gimnastyka minie o nie........obudzę drania!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaraz zakonserwuję mamuta kto ma niebieską pigułkę pożyczyć????????jutro oddam podwójnie:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihihi niebeiska pigulka, a co jesli na cała noc....albo i na kolejnydzien... może lepiej połówke hihihihihihihihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
e nieeeeeee od prondu to mu wszystko sparaliżuje i postawi i jeszcze całą noc by chciał:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brawo Agami , kobiełki górą :D sport dobry na wszystko ( powiem wam po cichaczu że wróżka dostała głupiego jaśka i nie za bardzo kumata ):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agami nie ryzykuj ...po niebieskiej pigulce moze byc zawal....ponoć pronta nabieraja niesamowitych mamucich rozmiarow :D i krew no wiesz co ja Ci bedę tlumaczyć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
e kasiu nic strasznego by nie było........ urlop na żądanie by wziął:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bbbbbbbbbuuuuuuuuuuuuuuuuuuhahahahhahahhahaha Klucha - oczywiście to tylko między nami...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekawe wrózia skąd ty taka poinformowana,heeeee???????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agami , ja ci zielone mogę tableteczki dać . Dostałam kiedys od takiego pana w białym fartuszku ..... i kraty były wszędzie .....i kolorowe tabletki na obiad........i wszyscy sie do mnie usmiechali............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klucha a czy my sie przypadkiem osobiście nie znamy???? Bo ja mam podobne wspomnienia... i jeszcze byl spacerniak i ławki i duuuuuużżżżżżżżżżżżżżżo zieleni w parku i jakies takie wysokie ogrodzenie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzeba uważać z tymi tabletkami bo z prącia wyjdzie” pronto” i tylko podłogi będą szczęśliwe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od nerek??a ja myślałam,ze od przeziebienia....hmm...takie podłuzne i jajkowate,tak??? :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak to byly od nerek ...jakies sproszkowane koniki morskie .... wysikac w miejscu publicznym też nie moglam bo wszystko farbowalo i nie wspone o śniegu :D wszystko bylo naznaczone przezemnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu , a dawali wam takie mundurki z zadługimi rekawami bo u mnie tak i jeszcze mówili ze taki hit w tym sezonie .........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wróżka uciekajmyyyyyyyyyyyyyy..... wariaty atakują.................... urosept na nerki też brałam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak tańczyłam przy Róże z kremem , A były i pasy , ostatni krzyk mody...... Krzyk to był , ale na sali gdzie kogoś próbowali wystroić a tamten strojony się bronił ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×