Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

32 kasia*

Już nie zagubione???

Polecane posty

Agami ty się zastanów z kim chcesz uciekać :P :D Ona znaczy teren ( na niebiesko ) i nosi czapeczki z pomponami ............ To kosmitka jest................. Ona nie wróży ona zczytuje nasze myśli a my tacy nieświadomi .......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UWAGA UWAGA!!!!!!!!!!!!!!!!!!! KOLEŻANKI PO LATACH SIĘ SPOTKAŁY NA FORUMIE PRZEBYWANIE GROZI ..............hihihi już wy wiecie czym:D mnie to już dopadło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i mam wylupiaste oczy i kly :D zaraz was zjem wiem ,ze Kasia kąpana i ja ,a wy?????? myć giry ,bo mi w gardle stanal :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróżko,ja to nawet sie prześlizgne, bom nabalsamowania.....:D:P więc będziesz mieć zycie wewnetrze w postaci mnie, bo gryźć nie będzie trzeba nawet...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wróżka,co racja,to racja lecę się prysznicować...........później pobuszuję:D i może jeszcze wrócę znaczcie teren babiszonki,żebym was znalazła:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wróżka,co racja,to racja lecę się prysznicować...........później pobuszuję:D i może jeszcze wrócę znaczcie teren babiszonki,żebym was znalazła:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia khe...khe ciekawe czy po Tobie bede miala gazy do zniesienia :P:P:P,bo mamut zrobi mi delaegacje na podworko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja juz z fraji wylwaza a co ? jak sie ma praleczkie tosie pierie .:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasia lekkostrawna a bączki po niej ................jak fiołki........... e wróżka jak masz niedobór białaka to ode mnie zaczynaj . Mleka ci u mnie dostatek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ty masz orzechowe ? a kogo zjadłaś , wiewiórkę ? Opanuj się , pod nosem masz sklep mięsny . Kupuj i jedz, tylko przebadane mięso .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie jakiś dziwny objaw ta sennośc u mnie o TEJ GODZINIE..... aż się martwic zaczynam.... :D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×