Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

atrida

Dwudziestoparoletnie mamusie-jesteście tu? Zapraszam do rozmowy...

Polecane posty

Hej mamusie moge się przyłączyć do Waszego topika>? Mam 22 lata i od 3 miesięcy jestem mamą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Staropolskim obyczajem,gdy w Wigilię gwiazdka wstaje,Nowy Rok zaś cyfrę zmienia wszyscy wszystkim ślą życzenia.Przy tej wdzięcznej sposobności życzęWam moc radości,dużo śniegu,smacznej rybki,lekkiej i niegroźnej chrypki,uśmiechu od ucha do ucha,zdrowia i pogody ducha.I żeby Wam się darzyło,z roku na rok lepiej było. caluski dla wszystkich maluchow:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stołów pięknie ozdobionych, jadłem suto zastawionych, i prezentów z dwa tuziny, niech zazdroszczą Wam rodziny! Żadnych sporów, żadnych kłótni, a nikt już nie będzie smutny. Grunt to dobre wieść pożycie, a karpiowi...daruj życie! I każdemu - przyjaciela, co czasami łzę ociera, ... i wszystkiego co Wam trzeba, no i jeszcze gwiazdki z nieba! Wasza - mam nadzieje, ze jeszcze nie zapomniana - Kinga z rodzinką :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane❤️ Niech magiczna noc Wigilijnego Wieczoru Przyniesie Ci spokój i radość. Niech każda chwila Świąt Bożego Narodzenia Żyje własnym pięknem, A Nowy Rok obdaruje Ciebie Pomyślnością i szczęściem. Najpiękniejszych Świąt Bożego Narodzenia Niech spełniają się wszystkie Twe marzenia. http://i.wp.pl/a/i/kartki2/main/kartka2000.swf WESOŁYCH Świąt dla Was i Waszych rodzin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mój Dawidek dziś dostał kataru brat zaraził wiecie czasami to nie mam siły... Wesołych Świąt....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny!! mlodaMamunia dużo zdrówka dla Alka. Trzymaj się. Pozdrowienia dla Was dziewczyny i 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muszę się pochwalic, Kacpi wczoraj zrobił kupkę na prawdziwą ubikacje, zaczął u teściów stękać, to ja go buch na kibelek i po paru minutach zrobił kupę i siku:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc mamuski (rowniez te nowo przybyle) Ja jestem juz od soboty u rodzinki, nawet mi sie nie chcialo patrzec na kompa dlatego nie pisalam. Po prostu odpoczywam od zgielku codziennosci. Mam pare dni wolnego i musze to wykorzystac. Poza tym obiadam sie strasznie (nie ma jak u mamy) Poza tym za trzy dni ruszam w dalsza podroz tym razem do rodzinki na poludnie. Moj Patryczek robi coraz lepsze postepy w chodzeniu ale sam na razie boi sie puscic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasika podziwia,m cie za twoja determinacje w uczeniu syna robienia na nocnik, moj na razie oswaja sie z nocnikiem. Ale czuje ze to bedzie ciezka przeprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alusiowi tez sie tak udalo raz zrobic kupke i siku do nocniczka mial 9 miechow :) przypilnowalam i sie udalo niestety tylko raz:( dzis jak mam posadzic go na nocniku albo kibelku placze wnieboglosy😭oczywiscie pokazuje mi ze zrobil kupke ale coz z tego jak czai sie za fotelem i ciezko pracuje:( dziecko swoje potrzeby fizilogiczne zaczyna kojarzyc w 18 miesiacu takze uczenie tak wczesnie to raczej trafianie przez nas i tak nprawde dziecko wcale tego nie rozumie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki :) jak wam minęły święta ??? u mnie byli rodzice i brat :)było nawet fajnie... moja Auruśka kończy dzisiaj 5 miesięcy ale to zleciało :) cytrynka>> już 2 tygodznie nie karmie piersią ..a raczej nie odciągam mleka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam🖐️ Wiem, że mały jeszcze nie rozumie do końca o co chodzi z tym nocnikiem, ale szczerze Wam powiem, że guzik mnie to obchodzi:D MOże nie rozumieć, byle robił tak jak do tej pory:P Dzięki temu idzie mi bardzo mało pampersów:) Pozdrawiam wszystkie🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem czy mnie tu jeszcze pamiętacie:-P chciałam zajrzeć do Was czy ładnie Wam dzieciaczki rosną i czy u Was wszystko w porządku.. wiecie co..znalazłam lepszego gina-prywatnie i znów staramy się z mężem o maleństwo:-) zobaczymy w sylwestra czy się udało..minęły dopiero dwa miesiące, a ja nadal czuję pustkę i wiem, że nic mi jej nie zastąpi, jednakże bardzo pragniemy dziecka:-) i wiem, że mieć je będziemy prędzej czy później:-) dziękuję Wam kochane za te słowa otuchy!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malenka pewnie, że cie pamietamy❤️ Teraz to trzymamy kciuki za starania: przesyłam ci fluidki❤️ 🌻 daj zanać jak bedzi3essz cos wiedzieć i odzywaj się, bo teskniłyśmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już jest lepiej:-) tylko została mi mała nadżerka po zabiegu..lekarz stwierdził, ze po porodzie goją się same lub później są różne metody na ich likwidacje..narazie mam się nie stresować nią i zajść w ciążę:-) dzięki mojemu mężowi sie trzymam-aż sama sie nie poznaje..inaczej bym sie załamała totalnie..:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malenka silna z Ciebie dziewczyna, cieszę się, że mąz ci pomaga, to bardzo wazne. Od kiedy się staracie?? I nie zostawiaj nas już:) Dzięki za komplement odnośnie Kacpera.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny! ma-lenka jak miło że znowu jesteś:) Nie opuszczaj nas znowu.Pamietaj!! Dziewczyny jak spędzacie sylwestra?? Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
F-ka🖐️ Ja spędzam sama w domu z Kacperkiem, bo mój mąż niestety gra (jest perkusistą):(:(:( Ale co tam, to tylko jedna noc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc malenka fajnie ze sie odezwalas, jak bylam w pazdzierniku na szkoleniu w Ustroniu to przejezdzalam przez te twoje pawlowice. Trzymam kciuki za twoje starania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my na sylwestra jedziemy do rodzinki w gorach stołowych, razem z moimi rodzicami.Nie bylam tam juz prawie piec lat, a kiedys jezdzialam tam czesto na wakacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×