Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

atrida

Dwudziestoparoletnie mamusie-jesteście tu? Zapraszam do rozmowy...

Polecane posty

🖐️ U nas dzisiaj słoneczko świeci:) My już byłyśmy na spacerku jeśli pogoda się nie zmieni pojdziemy jeszcze raz:) Donn moja Domi jak dopadnie kredki lub cokolwiek do pisania no i kawalek papieru to też trudo ją odciągnąć. Zdarza się ze swoje malunki przenosi na ściany;) chyba się zaczyna;) Buziaki😘mamuśki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do rysowania, to u nas identycznie, tylko zobaczy kredki to się cieszy, Rysuje wszędzie, po kartce, po ścianach (u babci), po pościeli..:) Muszę chować kredki i dawać tylko wtedy, gdy mogę patrzeć co z nimi wyprawia:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aura jeszcze po ścianach nie ryzuje :) ...narazie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Donn kochana to już kwestia czasu:) Kacpi właśnie wpadł do pokoju z jakąś pukawką i woła PIF PAF:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez staram sie pilnowac Domi przed malunkami po scianach,ale nie zawsze sie udaje;) Dzisiaj u nas jest bardzo ładnie wiec wybieramy sie na drugi spacerek:) 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
F-ka zazdroszczę, bo u nas paskudna pogoda, trochę kropi i zimno, na polę nie idziemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny wklejcie jakieś zdjęcia dzieciaków, bo prawie zapomniałam, jak wygląda Dominika I Aurorka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny wysłałam Wam zdjecia:) Kasika a na jaki temat piszesz...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewa, sliczna hjest ta twoja Dominika, a jakie ma super włoski i ten kucyczek, świetny:) Piszę prace dla męża, o przestępczośći zorganizowanej:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Kasika:) No to masz niezły temat do napisania...;)Powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny:) U nas dziś słonecznie i ciepło, może to już idzie wiosna;) Wróciliśmy z długiego spacerku, a teraz szykujemy obiadek;)tzn jesteśmy już przed efektem końcowym:) dziewczyny dużo słoneczka od nas dla Was:):) Miłego Dnia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej f-ka >> Dominiczka super.. śliczną masz córunie Kasika>> powodzenia w pisaniu :).. acha .. ja też zaczełam łykać folik...zobaczymy co będzie.. a jak u ciebie starania???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Donn >dziękuje🌼 Donn czy to oznacza że zdecydowaliście się na drugiego maluszka?:) Kasika podtrzymuje pytanie Donn;) Jak starania o dzidzie? Miłego i udanego weekendu 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Nareszcie ten okropny weeckend się skończył, jak narazie mam dość uczelni:P Od lutego idę opiekować się 3 letnim chłopcem, dość dobra kasa, mało godzin i tylko do czerqwca, więc jestem zadowolona. Co do dzidziusia, no to się staramy;) Zobaczymy co w tym miesiącu z tego wyjdzie... Donn to może razem nam się uda:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jednak z pracy nici, może to i dobrze, bo mam nauki po pachy. Wreszcie wychodzę z choroby i coś mnie pobolewa lewy jajnik, może....:) Ale nie chce się nastawiać bo się rozczaruje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczy! Dziewczyny zaczełyście temat maluszków i mnie też dopadło;)Zaczełam myśleć o drugim dziecku,ale jeszcze tak w samotności chociaż z miskiem nie raz poruszaliśmy ten temat. Jednak z rozmowa na temat dzidzi poczekam jeszcze troszke;) W każdym bądz razie zarazliwe te nasze rozmowy:):) narazie szykuje nam się dzidzia ze strony mojego miska:) Ciocią zostane w marcu:) Dziewczyny trzymam kciuki za Wasze starania;)>😘 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. ja mam 23 latka i wlasnie jestem w ciazy termin mam na lipiec 24 ;) pozdrawiam. Kurde martwie sie jka to bedzie czasem mysle ze jestem jeszcze zamloda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
April ja też mam 23 lata i już prawie 2 letniego synka, teraz staramy się z mężem o drugiw dziecko i wogóle nie uważam, że jestem za młoda. Nie martw się to z czasem przyjdzie. A tak wogóle to gratuluje:) F-ka no to bedziemy str\\arać się razem.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ April ja urodziłam Dominike jak miałam 23 lata i wcale nie uważam że byłam za młoda. Myśle że jest to indywidualna sprawa. Jedni są gotowi by zostać rodzicami w wieku 20 lat inni później. Jeśli pragniecie dziecka to jest to właśnie ten moment dla Was:) Pozdrowienia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej No posprzątałam, umyłam po obiedzie i mam wolne:) Nie pojechałam dziś na zajęcia, bo miałam tylko jedne ćwiczenia, więc sobie odpuściłam. Kukuś gada jak najęty, powtarza dosłownie wszystko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ My też po obiadku:) Dzisiaj wybieramy się z miskiem na imprezke:)Domi zostaje z ukochana babcia:), a rodzice idą poszaleć:) Ciesze się na ten wypad bo ostatnio z miśkiem mamy malutko czasu dla siebie. 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
F-ka zazdroszczę tego wypadu, my pewnie bedziemy oglądać chrabie monte christo:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patka5552

×