Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

atrida

Dwudziestoparoletnie mamusie-jesteście tu? Zapraszam do rozmowy...

Polecane posty

hej:) ja czuje sie swietnie (moze troche niewyspana) maluszek jest grzeczny i slodki, choc miewa czasem 2-3 godz czuwania i wtedy trzeba caly czas sie nim zajmowac-je, wierci sie, rozgląda sie, robi w pieluszki i tak w kolko:) w nocy potrafi jesc nawet co godzine, ale zdarza sie ze spi 3 godz:) no i zmienia sie tak szybko! martwi mnie tylko troche jesczze zolta jego skora-pozostalosc po zoltaczce, mam nadzieje ze to przejdzie. Poza tym maluszkowi zrobila sie czerwona plamka na czole (popekane naczynka)widocznie podczas porodu..lekarka mowila ze to sie wchlonie i zniknie, ale i tak sie martwie pozdrawiam mamusie🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny! Daffodile to dobrze że czujesz się świetnie. Nie martw się żółtą skórką zejdzie na pewno. Możesz wystawiać maluszka na słoneczko na pere minut dziennie, ja miałam tak ustawione łóżeczko Dominiki że jak sobie smacznie spała to słoneczko padało właśnie na nią. Jeśli chodz o tą czerwoną plamkę to Dominika też ma taką, teraz jest już mniej wyraźna bo już zanika. Ma jeszce troszke na powiekach. Ja tez się martwiłam tak jak Ty. Daffodile karmisz piersią?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karmie piersia i jak narazie bez problemu:) dzis pierwszy raz malego \'wietrzylam\" przy otwartym oknie, jutro wybieramy sie na 1 spacerek:) zdziwila mnie jedna rzecz..ponoc noworodki bardzo duzo spia, myalalam wiec ze po jedzeniu i przewijaniu maly pd razy bedzie zasypial, a on lubi sobie lezec w lozeczku, rozglada sie na boki, wierzga nozkami-bardzo sie krzywi jak zawijam go wtedy w rozek. lubi tak sobie polezec, jakies smieszne glosy wydaje przy tym:)a przeciez ma dopiero 10 dni. (dopiero albo JUZ 10 dni!! jejku jak to szybko leci!!!), ne placze przy tym.Zastanawiam sie czy nie spi za malo? Najdluzej zdarza mu sie 3-4 godz,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daffodile Gratuluje takiego rezolutnego synka:) Skoro lubi sie rozglądać to napewno jest bardzo rezolutny, a to przecież dobrze. OFICJALNIE WITAM CIE W KLUBIE MAM:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daffodile myśle że to różnie bywa. Na pewno nie jest to coś dziwnego. Jeśli śpi tyle to oznacza że mu to w zupełności wystarczy. Daffodile oto nasza tabelka: NICK IMIĘ I WIEK IMIĘ I WIEK DZIECKA MIASTO ______________________________________________________ mafda....Magda22....Filipek 9 miesiecy....Debica f-ka....Ewa23....Dominika 3,5 miesiaca....Jelenia Gora Mamka....Magda26....Alan 4 miesiace....Warszawa donn....Kaska27....Aurorka 5 tygodni....Krakow sen nocy....Gosia21....Oliwka 11,5 miesiecy....Jawor Tynka78....Justyna27....Patryk 9 miesiecy....Brodnica Kasika1....Kasia21....Kacperek 4,5 miesiaca....Rzeszow Kiara21....Agnieszka21....jeszcze czekam....Zabrze to tylko ja....Zaneta21....Michas i Kubus 13 miesiecy....Elblag cytrynka79....Anka27....Dawidek 3 miesiace....Warszawa A gu gu....Iza27....Zosia 7 miesiecy....Warszawa AANNKKAA....Ania21....Izunia 7 miesiecy....Chelm Kinga_23....Kinga23....Julka 3,5 miesiaca........ babi....Magda22....Macius 13,5 miesiaca....Warszawa Ma-lenka20..........dzidzius w brzuszku ma 7 tygodni....Pawlowice kama2....Kamila25....Julek4 lata i Benio 10 miesiecy....Hannover

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
F-ka co tam Dominisia porabia? Bo Kacpi właśnie zasnął i idę mu miksować zupkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasika Dominika właśnie leży na brzuszku (jej ulubiona pozycja)i męczy się pełzając pomalutku w stronę grzechotki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK IMIĘ I WIEK IMIĘ I WIEK DZIECKA MIASTO ______________________________________________________ mafda....Magda22....Filipek 9 miesiecy....Debica f-ka....Ewa23....Dominika 3,5 miesiaca....Jelenia Gora Mamka....Magda26....Alan 4 miesiace....Warszawa donn....Kaska27....Aurorka 5 tygodni....Krakow sen nocy....Gosia21....Oliwka 11,5 miesiecy....Jawor Tynka78....Justyna27....Patryk 9 miesiecy....Brodnica Kasika1....Kasia21....Kacperek 4,5 miesiaca....Rzeszow Kiara21....Agnieszka21....jeszcze czekam....Zabrze to tylko ja....Zaneta21....Michas i Kubus 13 miesiecy....Elblag cytrynka79....Anka27....Dawidek 3 miesiace....Warszawa A gu gu....Iza27....Zosia 7 miesiecy....Warszawa AANNKKAA....Ania21....Izunia 7 miesiecy....Chelm Kinga_23....Kinga23....Julka 3,5 miesiaca........ babi....Magda22....Macius 13,5 miesiaca....Warszawa Ma-lenka20..........dzidzius w brzuszku ma 7 tygodni....Pawlowice kama2....Kamila25....Julek4 lata i Benio 10 miesiecy....Hannover Daffodile...Magda26....Olafek ur 5 wrzesnia 2006......Wojkowice wpisalam sie wiec:) Malenka Ty jestes z Pawlowic Sląskich???????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny Kasika to byly na bank kanie, bo jeszcze tu z wami jestem Daffodile, male dzieci maja najrozniejsze przebarwienia, takie male naczyniaki sa nazywane \"uszczypnieciami bociana\" i czasem same znikaja. Moj Pati mial takie na powiece i na czolku przez pare miesiecy. A jesli chodzi o spanie to f-ka ma racje, widocznie tyle mu wystarcza, a spi krotko bo ma maly zoladek i musi co chwile jesc. Z biegiem czasu sytuacja sie unormuje i bedzie mial dluzsze przerwy miedzy karmieniem. Jak ja lubie piatki i ta swiadomosc ze mam dwa dni wolnego i nie musze wstawac o piatej rano, oczywiscie bede musiala wstac bo Pat juz sie przyzwyczail ze zawsze o tej porze je i sam sie budzi, nawet budzika nie musze sobie ustawiac, ale przynajmniej jeszcze bede mogla dalej pojsc spac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć długo mnie nie było ale u mnie w domu to normalnie jedno skupisko bakterii i choroby zaczęło się od starszego syna Radka później dołączył do niego mój mąż i nawet mija siostra która nas odwiedze a od czwartku Dawidek dostał katarku byłam z nim w czwartek u lekarza ale oczywiście się nie dostaliśmy i po raz drugi jeździliśmy z nim dzisiaj .Pani doktor stwierdziła że narazie nic poważnego się nie dzieje ale trzeba obserwować maluszka strasznie mi jego szkoda bo katarek przeszkadza jemu w spaniu i oczywiście staram się jego jak najczęściej nosić.Mówię wam dziewczyny że dziś nie mam już siły nawet nie mam czasu posprzątać w mieszkaniu bo Dawidek cały czas chce żeby być przy nim mam nadzieję że nie zostanie to jemu:) pozdrawiam was gorąco i idę troszkę nabroić w kuchni dopóki synek śpi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny!! Cytrynka dużo zdrówka Twoim chłopcom. Nic dziwnego że jesteś zmęczona i nie masz już siły. Cytrynka trzymaj się cieplutko. Pozdrowienia dla Was dziewczyny i udanej niedzieli😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc U nas sliczna pogoda zmykam zaraz do koscioła a potem na obiad u tesciowej:P cytynka wytrwałosci i zdrówka zycze f-ka widze ze zasiadłysmy przed komputerem o tyj samej porze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam u mnie tez pogoda calkiem calkiem ****************************************** Cytrynka Wspolczuje Ci. Ja tez przechodzilam przez katarek, mojemu pomogl Nasivin soft.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie wróciłam z obiadku od teściowej. Kasika widzę że ty tez się wybrałaś do teściowej na obiadek:) U Nas pogoda piękna, odpoczne chwilke i chyba wybiorę się na jakiś spacerek z rodzinką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) jak radzicie ubierac maluszka w taka pogode? wczoraj na specerku zostalam skrytykowana przez tesciowa bo byl wiatr i ze \"przewieje dziecko i bedzie cierpialo\" dodam ze moj synek byl cieplo ubrany i przykryty kocykiem, na glowce czapeczka-wystawal mu tylko nosek i oczka a on smacznie spal ...ale ona sie uparla ze mam pozasuwac pokrowce z wózka:O zglupialam juz calkiem:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mycha22
hej!ja mam22 lata i jestem w cizy!to dopiero pocztki ale bardzo sie ciesze!!!nie moge patrzec na mieso i nie mam na nic smaku czy t normalne????pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daffodile dziecka nie ma co przegrzewać bo dostanie potówek, powiedz to swojej \"mamusi\":P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daffodile ja zgadzam się z tym co napisała Kasika. Nie ma co przegrzewać dziecka. Nie ma co przesadzać z warstwami ubrań i koców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK IMIĘ I WIEK IMIĘ I WIEK DZIECKA MIASTO ______________________________________________________ mafda....Magda22....Filipek 9 miesiecy....Debica f-ka....Ewa23....Dominika 3,5 miesiaca....Jelenia Gora Mamka....Magda26....Alan 4 miesiace....Warszawa donn....Kaska27....Aurorka 7 tygodni....Krakow sen nocy....Gosia21....Oliwka 11,5 miesiecy....Jawor Tynka78....Justyna27....Patryk 9 miesiecy....Brodnica Kasika1....Kasia21....Kacperek 4,5 miesiaca....Rzeszow Kiara21....Agnieszka21....jeszcze czekam....Zabrze to tylko ja....Zaneta21....Michas i Kubus 13 miesiecy....Elblag cytrynka79....Anka27....Dawidek 3 miesiace....Warszawa A gu gu....Iza27....Zosia 7 miesiecy....Warszawa AANNKKAA....Ania21....Izunia 7 miesiecy....Chelm Kinga_23....Kinga23....Julka 3,5 miesiaca........ babi....Magda22....Macius 13,5 miesiaca....Warszawa Ma-lenka20..........dzidzius w brzuszku ma 7 tygodni....Pawlowice kama2....Kamila25....Julek4 lata i Benio 10 miesiecy....Hannover Daffodile...Magda26....Olafek ur 5 wrzesnia 2006......Wojkowice hej dziewczyny... Daffodile>> gratuluje :) co do tego ubierania to dziewczyny mają racje, nie przegrzewaj Olafka :) Cytrynka>> dużo zdrówka dla chłopaków.. przez jakiś czas mnie nie będzie bo jutro jedziemy na wieś a tam nie mam internetu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kacpi❤️ ma juz prawie 5 miesięcy więc zmieniam tabelkę. NICK IMIĘ I WIEK IMIĘ I WIEK DZIECKA MIASTO ______________________________________________________ mafda....Magda22....Filipek 9 miesiecy....Debica f-ka....Ewa23....Dominika 3,5 miesiaca....Jelenia Gora Mamka....Magda26....Alan 4 miesiace....Warszawa donn....Kaska27....Aurorka 7 tygodni....Krakow sen nocy....Gosia21....Oliwka 11,5 miesiecy....Jawor Tynka78....Justyna27....Patryk 9 miesiecy....Brodnica Kasika1....Kasia21....Kacperek 5 miesięcy....Rzeszów Kiara21....Agnieszka21....jeszcze czekam....Zabrze to tylko ja....Zaneta21....Michas i Kubus 13 miesiecy....Elblag cytrynka79....Anka27....Dawidek 3 miesiace....Warszawa A gu gu....Iza27....Zosia 7 miesiecy....Warszawa AANNKKAA....Ania21....Izunia 7 miesiecy....Chelm Kinga_23....Kinga23....Julka 3,5 miesiaca........ babi....Magda22....Macius 13,5 miesiaca....Warszawa Ma-lenka20..........dzidzius w brzuszku ma 7 tygodni....Pawlowice kama2....Kamila25....Julek4 lata i Benio 10 miesiecy....Hannover Daffodile...Magda26....Olafek ur 5 wrzesnia 2006......Wojkowice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Donn udanego wypoczynku. Jutro Dominika skończy 4miesiące więc uaktualniam tabelke. NICK IMIĘ I WIEK IMIĘ I WIEK DZIECKA MIASTO ______________________________________________________ mafda....Magda22....Filipek 9 miesiecy....Debica f-ka....Ewa23....Dominika 4 miesiace....Jelenia Góra Mamka....Magda26....Alan 4 miesiace....Warszawa donn....Kaska27....Aurorka 7 tygodni....Krakow sen nocy....Gosia21....Oliwka 11,5 miesiecy....Jawor Tynka78....Justyna27....Patryk 9 miesiecy....Brodnica Kasika1....Kasia21....Kacperek 5 miesięcy....Rzeszów Kiara21....Agnieszka21....jeszcze czekam....Zabrze to tylko ja....Zaneta21....Michas i Kubus 13 miesiecy....Elblag cytrynka79....Anka27....Dawidek 3 miesiace....Warszawa A gu gu....Iza27....Zosia 7 miesiecy....Warszawa AANNKKAA....Ania21....Izunia 7 miesiecy....Chelm Kinga_23....Kinga23....Julka 3,5 miesiaca........ babi....Magda22....Macius 13,5 miesiaca....Warszawa Ma-lenka20..........dzidzius w brzuszku ma 7 tygodni....Pawlowice kama2....Kamila25....Julek4 lata i Benio 10 miesiecy....Hannover Daffodile...Magda26....Olafek ur 5 wrzesnia 2006......Wojkowice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
f-ka...jelenia cudne miasto!moja daawna milosc stamtad byla i mam sentyment:)troche tesknie za tamtymi miejscami!~pamietam katakumby kolo takiego kosciola.. moja mama miwszka w Kamiennej G., niedaleko:)piekne miejsca:) pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daffodile Jestem bardzo przywiązana do jeleniej i okolic. Mam nadzieje, że kiedyś uda Ci się tu przyjechać ponownie. Zapraszam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś jest wyjątkowo ładnie:) Miejmy nadzieje, że taka pogoda utrzyma się dłużej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×