Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

atrida

Dwudziestoparoletnie mamusie-jesteście tu? Zapraszam do rozmowy...

Polecane posty

cześć dziewczynki ja tylko na sekundę słuchajcie mnie też już dopadło biorę antybiotyk a głos mam taki mozna powiedzieć że wogóle nie mam że moje dziecko patrzy na mnie i nie wie do końca czy to jego mamuśka .Z Dawidkiem dziś jedziliśmy do lekarza bo ma katarek i zaczął kasłać okazało się że też musi wziąć antybiotyk a wiec szpital polowy.Pozdrawiam was wszystkie (a chrzciny planowane 1 października:( całuski.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc❤️ A ja zamiast w szkole siedze w domu. Ten wczorajszy stan podgoraczkowy zamienił się w gorączke, do tego doszedł straszny katar i kaszel. Cała noc nieprzespana i rano zamiast do szkoły musiałam jechać do lekarza. Na szczescie to nic poważnego, przeziebienie. Ale dostał szereg leków. Także spotkanie z dziekanem przesunie sie o tydzień😡 Ale wiadomo dziecko ważniejsze.... Ide bo mnie też chotroba rozkłada. Całuski Cytrynka łącze się z toba w bolu:) Tylko u nas obyło sie bez antybiotyków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny Teraz taka dziwna pogoda, ze latwo zlapac jakiegos wirusa, moj Pati tez ma lekki katarek, tylko jest taki uparciuch i wierciolek, ze podanie kropli do nosa hraniczy z cudem. Zreszta z ubieraniem go, obcinaniem paznokci i zmienianiem pieluch tez jest podobnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny! Dzisiaj Dominika strasznie marudzi nie wiem czy to pogoda czy zbliżający sie ząbek. Wiem jedno ciężki dzień mija, a jeszce się nie skończył. Pozdrowienia dla Was dziewczyny😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasika u mnie może też by sie obyło bez antybiotyku ale pewnie też ze względu na mnie lekarka wolała dmuchać na zimne a zreszta ta pani doktor pracuje w szpitalu jest ordynatorem oddziału i stwierdziła że u takiego maleństwa szybko może zmienić się w zapalenie płuc albo oskrzeli więc pijemy antybiotyk .Muszę powiedzieć że Dawidek jest bardzo dzielny i pięknie bierze leki.Życzę zdrówka kasika:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pobudka dziewczyny ja juz za chwile zaczynam prace, nowy tydzien sie zaczal. Cytrynka, Mamka ostatnio cos tu nie zaglada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) Kasika, biedny Kacperek mam nadzieje ze szybko wydobrzeje🌻tak to jest z dziecmi...skoncza sie kolki, zaczynaja ząbki..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powitać Dzieki dziewczynki za miłe słowa❤️ Kochane jesteście. U nas dzis już zdecydowanie lepiej. Kama tez cos zamilkła....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny! Na szczęście dzisiaj Dominika jest spokojniejsza, tym samym ja czuje się lepiej. Ostatnio w nocy też budzi się często. Ostatnie dni były naprawde męczące. Kasika jaką żel na ząbki stosujesz? Bo ja bobodent.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
F=ka 🌻 ja też stosowałam bobodent, ale Kacprowi nie pomagał. A Dominice?? Kupiłam za to Dentinox-gel i jest reqwelacyjny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasika, ja stosuje go od paru dni i jak narazie z moich obserwacji wynika że nie ma poprawy. Może to się jeszcze zmieni, jeśli nie to spróbuję inną. Jeśli piszesz że Kacperkowi pomaga Dentinox-gel to może warto będzie ją kupić. Dzięki za odpowiedz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny witam z samego rana widze ze temat zebow jest na tapecie, ja wlasnie wczoraj znalazłam u Patiego czwartego zabka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak to bywa z tymi topicami, jedni przychodza, inni odchodza, zycie strasznie pedzi i czasem na wszystko nie starcza czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tynka gratuluje ząbalka :) Jade z Kacpim do lekarza bo kaszlał całą noc:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:-) widzę, że Wasze Maleństwa ładnie się roziwjają:-D niedługo będziemy tu pisać jak poszły pierwsy raz do szkoły..tak ten czas szybko leci. ja w czwt wybieram się na USG i odebrać wyniki badań, mam nadzieję, że będzie wszystji w porządku:-) Pozdrawiam🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasika, ile się musi Twój Kacpi nacierpieć. Życzę szybkiego powrotu do zdrowia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
F-ka ❤️ Ma-lenka❤️ DZIEKUJEMY Malenka odezwij sie po wizycie, jesteśmy ciekawe:P Donn jak tam?? Daffodile a co u Was??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jeszcze tabelka... NICK IMIĘ I WIEK IMIĘ I WIEK DZIECKA MIASTO ______________________________________________________ mafda....Magda22....Filipek 9 miesiecy....Debica f-ka....Ewa23....Dominika 4 miesiace....Jelenia Góra Mamka....Magda26....Alan 4 miesiace....Warszawa donn....Kaska27....Aurorka 7 tygodni....Krakow sen nocy....Gosia21....Oliwka 11,5 miesiecy....Jawor Tynka78....Justyna27....Patryk 9 miesiecy....Brodnica Kasika1....Kasia21....Kacperek 5 miesięcy....Rzeszów Kiara21....Agnieszka21....jeszcze czekam....Zabrze to tylko ja....Zaneta21....Michas i Kubus 13 miesiecy....Elblag cytrynka79....Anka27....Dawidek 3 miesiace....Warszawa A gu gu....Iza27....Zosia 7 miesiecy....Warszawa AANNKKAA....Ania21....Izunia 7 miesiecy....Chelm Kinga_23....Kinga23....Julka 3,5 miesiaca........ babi....Magda22....Macius 13,5 miesiaca....Warszawa Ma-lenka20..........dzidzius w brzuszku ma 7 tygodni....Pawlowice kama2....Kamila25....Julek4 lata i Benio 10 miesiecy....Hannover Daffodile...Magda26....Olafek ur 5 wrzesnia 2006......Wojkowice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poprawiam:-D NICK IMIĘ I WIEK IMIĘ I WIEK DZIECKA MIASTO ______________________________________________________ mafda....Magda22....Filipek 9 miesiecy....Debica f-ka....Ewa23....Dominika 4 miesiace....Jelenia Góra Mamka....Magda26....Alan 4 miesiace....Warszawa donn....Kaska27....Aurorka 7 tygodni....Krakow sen nocy....Gosia21....Oliwka 11,5 miesiecy....Jawor Tynka78....Justyna27....Patryk 9 miesiecy....Brodnica Kasika1....Kasia21....Kacperek 5 miesięcy....Rzeszów Kiara21....Agnieszka21....jeszcze czekam....Zabrze to tylko ja....Zaneta21....Michas i Kubus 13 miesiecy....Elblag cytrynka79....Anka27....Dawidek 3 miesiace....Warszawa A gu gu....Iza27....Zosia 7 miesiecy....Warszawa AANNKKAA....Ania21....Izunia 7 miesiecy....Chelm Kinga_23....Kinga23....Julka 3,5 miesiaca........ babi....Magda22....Macius 13,5 miesiaca....Warszawa Ma-lenka20...Monika 20...dzidzius w brzuszku ma 10 tygodni....Pawlowice kama2....Kamila25....Julek4 lata i Benio 10 miesiecy....Hannover Daffodile...Magda26....Olafek ur 5 wrzesnia 2006......Wojkowice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasika życzę zdrówka a jednak antybiotyk a jaki bierze?bo Dawidek augumentin tak mi szkoda takich maluszków że już teraz muszą męczyć się i brać te paskudne antybiotyki .W czwartek jedziemy na kontrol z małym mam nadzieję że wszystko będzie już ok a tak przy okazji był ważony i waży teraz 6380 więc nie jest chyba tak źle.Jeszcze raz pozdrawiam i życzę zdrówka Buźka dla wszystkich mamuś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień Dobry U nas nie jest najlepiej, kaszel coraz wiekszy... Malenka🌻 co powiedział lekarz, ja się ma dzidzius?? Cytrynka🌻 Kacpi bierze ospamox, a Dawidek?? Kacpi waży 7500:) Tez go wczoraj ważyłam:) Buzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×