Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
endorfinkaa

Makijaż permanentny - doświadczenia

Polecane posty

Gość PUMCIA0999
Poszukuję sprawdzonej linergistki z trójmiasta. Będę bardzo wdzięczna za odpowiedź!! pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PUMCIA0999
Proszę o kontakt ze sprawdzoną linergistką z Trójmiasta. Jestem zainteresowana zrobieniem konturu ust, pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akolor
Widac jak latwo przekonac niektore panie do falszywych informacji, to naiwnosc, glupota? Oby tak dalej, bo to co sie stalo na forum, to zalicza sie przy nowym kodeksie karnym jako przestepstwo, wiec jesli faktycznie jeszcze kilka osob zapedzi sie w oczernianiu, to w poniedzialek zglaszam ta sprawe do prokuratury, gdyz to podawanie sie za moja osobe narusza moje dobre imie i dodatkowo , nie mam pojecia kto jest druga mna i w jakim celu. TO JEST PRZESTEPOSTWO!!! Czasem komus wydaje sie, ze moze bez konsekwecji rujnowac zycie innym, ale do czasu. Latwo sprawdzic z jakiego komputera wyslano wypowiedzi w moim imieniu jako ja. Tym razem nie uda sie oczerniac. DOSC!!!! Jestem dorosla osoba i nie zabawiam sie w takie idiotyczne gierki, wiec nie wypisuje idiotyzmow na forum, ktore pozniej trzeba odwracac. Wszystkie osoby na odpowiednim poziomie, a takie tu sa w wiekszosci, zorientuja sie, kto pisze wiarygodne informacje. wszyskich przepraszam za zamieszanie! anna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amelia19a
Pani Anno z akolor. Niech sie Pani nie przejmuje tak bardzo, po pierwszym poscie napisanym przez Panią zrozumialam dosadnie, ze to nie Pani, wiec nie ma sie rozpisywac i tłumaczyć, ze to nie Pani. Jezeli to nie Pani to 1 post by wystarczyl, prosze pamietac, ze tylko winni sie tlumaczą i powinna Pani po prostu zignorowac kłamstwo. Zapewne ma Pani wiele zadowolonych klientek a poczta pantoflowa dziala o wiele lepiej niz jakies tam forum, wiec glowa do gory, ciesze, ze Pani nie poleca alkoholu po zabiegu do dezynfekcji bo to czyste szaleństwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasienka_123
Amelia - dobrze powiedziane! :) Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akolor
Pani Amelio! Dziekuje za odpowiedz, ale tu nie chodzi o tlumaczenie a raczej o obrone i dobre imie. Podszywajac sie pod kogos mamy do czynienia z przestepstwem i tak to sie nazywa. Nikt nie chce zeby poslugiwano sie czyjas tozsamoscia, dowodem osobistym. Protestuje i tyle, jesli ktos ma prawo do poslugiwania sie moim nickiem i podaje dodatkowo moja strone internetowa do publicznej informacji, to.... To jest forum i wlasnie nas Panie oceniaja, dlaczego nie mam prawa do obrony. sytuacja jest dla mnie powazna. Pani Amelio, czy chce Pani abym od dzis ja np. w Pani imieniu rozmawiala na tematy sluzbowe, publicznie wyglaszala poglady osmieszajace Pania? Oczywiscie, to tylko przyklad, ale kazdy ma prawo do swojego zycia i obrony. Ja jestem jedna i nie zycze sobie, aby ktos mnie publicznie na forum niszczyl. Panie maj miec do nas zaufanie, pracujemy na swoje dobre imie. fakt, ze zobaczylam wypowiedzi w moim imieniu zaskoczyly mnie i poruszyly, dlatego przypadkiem napisalam 3 posty, myslac, ze nie moge puscic poczty i tak klikalam. Milego dnia i spokoju!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podczytuję wasz topik bo interesuje mnie permanentny.. jestem bardzo ciekawa co powiedziałaby prokuratura na zgłoszenie o oczernianie na forum internetowym..? ;) ciężko jest dojść zadośćuczynienia kiedy ktoś powrzuca nasze jakieś tam naruszające dobro osobiste zdjęcia czy umieści dane osobowe w sieci a co dopiero kiedy ktoś się podszyje na jakimś głupawym jakby nie było forum.. jest na takie rzeczy prosty sposób - CZARNY NICK. wtedy nikt się bezpośrednio nie podszyje i nie trzeba się będzie tłumaczyć..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akolor ,zaczernij nick i wpisz się.W ten sposob unikniemy pomyłki przy usuwaniu podszywu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akolor www.akolor.pl
Modeta,. Dziekuje za pomoc, mam nadzieje, ze juz po klopocie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gasolina84
Dziewczyny czy któraś z Was robiła sobie makijaż permanentny w Lublinie w Scarlet na Koncertowej? podobno ta kobieta świetnie robi i ma prawie codziennie jakąś klientkę, zrobiła ten makijaż takiej czarnej dziewczynie która też pracuje w tym salonie, efekt mi się naprawdę podobał sama się zastanawiam nad zrobieniem kresek na powiekach i ustach więc dlatego chcę poznac jak najwięcej opinii ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amelia19a
Jestem juz po "poprawkach" brwi i ust. Jestem zachwycona. Usta są super! Poniewaz naturalnie mam duze, gorną wargę troszke wieksza niz dolną linergistka zrobila mi tak kontur, ze teraz są perfekcyjne. Kolor jest extra, kontur leciutko ciemniejszy niz wypelnienie. Brwi są fajne, wyrazne ale nie widac zeby byly "narysowane". Najbardziej jestem zadowolona rano :) no i oczywiscie po posiłku juz nie musze poprawiac ust! polecam i jeszcze raz polecam, warto sie pomęczyć kilka dni bo efekt sie opłaca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
można zrobić w przypadku ust kontur i wypełnienie takim samym kolorkiem? mi się maxymalnie nie podoba ciemniejsza krecha wokół ust i jaśniejszy środek.. w ogóle coś takiego się praktykuje (jeden kolor)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kryniaola
oczywiscie ze mozna zrobic jednym kolorem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Linergistka
Witam Tak oczywiście że można wykonać wypełnienie i kontur tym samem kolorem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Linergistka
Witam Tak oczywiście że można wykonać wypełnienie i kontur tym samem kolorem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość h543h
Szukam dobrego salonu wykonującego makijaż permanentny w KATOWICACH prosze o kontak ze mną osoby MAGG32 lub o kontakt do MAGG32 ponieważ pisała że zrobiła sobie makijaż w Katowicach i jest zadowolona, moj adress mail hezar@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a-kasandra
oczywiscie. Ja nigdy raczej nie stosuje innego koloru kiedy klientka sama mnie o to nie poprosi. Wystarczy zrobic go tylko ciut intensywniejszym aby pieknie okreslic granice ust :) ale tez nie musi byc bardziej intensywny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki za odpowiedzi :) jak oglądam zdjęcia permanentnych usteczek w necie to wszystkie mają tę krechę taką ciemną, wyraźną.. mi się to nie podoba straszliwie.. a jeśli można tak zrobić, zeby całe były jednym kolorkiem.. heh zbankrutuje na to wszystko :P a czy samym makijażem perm. można wyrównać asymetrię górnej wargi? ale taką raczej widoczną, niż tylko ledwo-ledwo.. pewnie trzeba by czymś wypełnić tę mniejszą połowę warg..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Dwa m-ce temu robiłam usta w Katowicach. swoje usta mam bardzo blade z postrzępionym konturem, a na dodatek po którejś opryszczce została mi czerwona plamka na środku dolnej wargi, która na tak bladych ustach była dość rzucająca się w oczy. niektórzy nie wyjdą z domu bez mascary na rzęsach, niektórzy bez podkładu, ja nie wyszłam bez szminki lub błyszczyku. te usta były moją zmorą. tak długo marudziłam, że mama zafundowała mi ten zabieg na święta. poszłam do gabinetu, do którego chodzi moja mama. od początku super profesjonalnie mnie potraktowano, najpierw konsultacja i wszelkie info na temat zabiegu. miałam znieczulenie stomatologiczne, które ponoć jak jest dobrze podane nie ma wpływu na wykonanie makijażu. koniec końców, mogę z reką na sercu polecić panią Justynę, która mi robiła usta. usta wyszły świetnie, kontur idealny, plamka zgubiona, barwnik tak dobrany że wyglądają super naturalnie, bo o to mi chodziło. nie wymagały nawet korekty. moja mama teraz robiła kreski, bardzo fajna sprawa, ja właśnie na nie oszczędzam. polecam gabinet W dobrym stylu na sokolskiej 78.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość h543h
milly66 a gdzie robiłaś te usta w Ktowicach? Ja tez się chce wybrać ale nie mam pojęcia gdzie?, jesteś zadowolona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość h543h
milly66 na Sokolskiej jest przychodnia , tam robią makijaż permanentny???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czy ktoraś robila ten makijaż w Chrzanowie i ile kosztuje kontur ust?? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość just...
hej poradzcie mi jakis fajny gabinet w warszawie gdzie nie zedra ze mnie kasy i zrobia perfekt.. Ps: jak jest z gojeniem oczu i ust chce zrobić oba zabiegi za jednym razem...?? nikt nie pisze jak wygladaja oczy po zabiegu..?? czy oczy rownież wymagaja korekt..?? ps:czy po drugim zabiegu ust są one również jak balon wielgachne..?? ile czasu sie to utrzymuje pomożcie bo nie wiem ile urlopu mam na brać, niedługo mam własne wesele i chce fajnie wygladac:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kancelaria Lorda
DO h543h Moge Ci polecic super salon nie w Katowicach ale okolicach bo w Gliwicach(Wilcze Gardło) - instytut BABOR,robiłam w tamtym miesiacu brwi wyszły super moja siosta usta i pare innych kolezanek korzystało w tym zakresie z ich usług i wszystkie bardzo zadowolone i ceny korzystne. Osobiście polecam Pania MAGDE,przyjezdza ona tam raz w miesiacu wiec trzeba sie wczesniej zapisac z tego co wiem teraz bedzie 27 lutego a potem chyba 5 kwietnia.Tu masz strone internetowa http://www.ikf.gliwice.pl/babor.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agatka007
Witajcie dziewczyny Ja robiłam sobi8e makijaz u Pani Ani w warszawie sumie juz teraz jesteśmy na ty czyli u Ani ...Najpierw robiłam brwi i kreski górne byłam tak zadowolona ze przy korekcie zdecydowałam się na kontur ust i 1/3 kreski dolnej. W sumie chi=ciałam pelne kreski ale Ani odradziła mi i powiedziała ze mam za male oczy zeby robic pelne kreski i powiedzial nze moze wykonac albo cien albo 1/3 kkreski i tak zrobilysmy jest super czuje sie o wiele ladniejsza i zadbana.makijazem kazdy sie zachwyca i mowi ze jest super i do tego b.naturalny:) polecam Ania przyjezdza do klienta do domu roeniez wiec jest to bardzo wydogne poniewaz po zabiegu nie trzeba maszerowac nawet do samochodu super..pozdrawiam a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caarina
WITAJCIE DZIEWCZYNY !! OD 2 LAT MAM MAKIJAZ PERMANENTNY BRWI I KRESEK . NIEDAWNO ZROBILAM SOBIE KONTUR UST Z CIENIOWANIEM ... I COS JEST NIE TAK - KONTUR CIAGLE ZANIKA . PO 2GIEJ KOREKCIE NAJCIEMNIEJSZYM BARWNIKIEM JEST ZALEDWIE LEKKOROZOWY WYSTRZEPIONY SLAD . NIEWIEM CO ZROBIC ??!! JESLI KTORAS Z WAS WIE CO SIE DZIEJE I POTRAFI MI POMOC - PROSZE O ODPOWIEDZ . Z GORY DZIEKUJE !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość h543
Do Kancelaria Lorda Super bardzo ci dziękuję napewno pooglądam stronke i może się tam nawet wybiore. Masz może jakieś zdjęcia twojego lub koleżanek makijażu premanentnego? Jeżeli tak, to czy mogłabyś mi je przesłać na maila?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zadowolona z akolor
w czwartek zrobiłam sobie makijaż permanentny usta i górne kreski u Pani Ani z akolor. Zdecydowałam się na akolor dzięki temu forum, pomimo różnych nieprzyjemnych tu komentarzy i podszywów. Jestem superzadowolona. Pani Ania z akolor to przesympatyczna osoba znająca się na rzeczy- ma fach w ręku. Robiłam usta- dwa dni mialam bardzo mocny kolor, dzis juz zeszły strupki i tylko przy konturach zostały strzępki ale ich nie zrywam, tak jak radzila Pani Ania- kolorek jest bardzo ładny Kreski na górnych powiekach też super, na razie nic mi nie zeszło, pewnie parę dni pózniej. Usta wyglądają zaraz po zabiegu bardzo mocno, wręcz wulgarnie jak tu któraś forumiczka poprzednio określiła, trzeba szacowac 2-3 dni na zejście mocnego koloru, jeśli zaś chodzi o oczy to wyglądam jakbym pociągnęła powiekę eyelinerem więc bez problemu można sie od razu pokazać wśród ludzi:) następnego dnia po przebudzeniu miałam leciutko spuchnięte powieki, ale absolutnie żadnego zasinienia czy cos podobnego. Pani Ania ma dobre znieczulacze i nic mnie nie bolało, tylko delikatne przyjemne mrowienie:) 2 lata temu miałam robione usta w Sharleyu więc mam porównanie i muszę przyznać że Pani Ania to profesjonalistka Pani Aniu! Ślicznie dziękuje i proszę nie przejmować się sfrustrowanymi złośnicami które potrafią tylko krytykować i węszyć podstęp (pewnie zaraz powiedzą że to Pani z akolor pisała) pozdrawiam sedecznie Ania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość h543
do Kancelaria Lorda Bardzo dziękuję. Masz może jakieś swoje zdjęcia makijażu permanentnego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Agatka007 Czy mogłabyś podać jakiś kontakt do Pani Ani. Ja zrobiłam makijaz permanentny brwi, ale nie jestem zadowolona. Chyba nie ten kształt i nie wygląda naturalnie. Chciałabym się doradzić, czy istnieje możliwośc wprowadzenia poprawek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×