Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
endorfinkaa

Makijaż permanentny - doświadczenia

Polecane posty

Gość Ekipa feelbeauty.eu
Poszukujemy Osób chętnych zostania Moderatorami. Mających wiedzę,doświadczenie po zabiegowe ale również potrafiących być neutralnymi w swoich wypowiedziach. Chętnych zapraszamy do zgłaszania się na portal@feelbeauty.eu z hasłem Moderator. Dziedziny: chirurgia plastyczna, medycyna estetyczna, stomatologia estetyczna, okulistyka kontaktowa, bariatria, ginekologia i ortopedia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam już zrobione brwi. Naprawde super sprawa. Miałam bardzo jasne włoski i było ich na tyle mało, że brwi byly ledwo widoczne. Teraz czuje sie naprawde super. Ale widzialam juz kilka ofiar zle wykonanego makijazu. Zanim sie zdecydujecie pod czyja reke sie polozyc poprosicie o jakies zdjecia albo najlepiej zywe przyklady :) Brwi robila mi taka Pani Agnieszka i baaaardzo ja polecam Pracuje teraz w Aquo w Warszawie na Ursynowie. Robilam tez tam przedluzanie rzes. Do kompletu brakuje mi ust, ale juz sie zapisalam. I tak juz sie ciesze, ze idac na basen czy na plaze nie musze sie niczym martwic, a juz na pewno nie pacykowac :) POLECAM!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mel30
Ja też mam zrobiony makijaż oczu delikatnie, efekt badzo mi sie podoba oko nabrało takiego ładnego wyglądu, miałam bardzo dobre znieczulenie położone i nic praktycznie nie czułam, bardzo polecam p.Agnieszkę Mróz pełen profesjonalizm oraz najwyższej klasy sprzet i piekna czarna delikatna kreseczka, teraz na usta sie zapisałam i juz sie nie moge doczekac, koleżanka zrobiła u p.Agnieszki usta i ma śliczny jasno rózowy odcien tak naturalny ze jak sie patrzy na jej usteczka to też sie takie chce mieć.I promocja która jest teraz bardzo dobra, zapłaciłam za kreseczki na oku góra i dół 600zł a usta całe z wypełnieniem 900zł Polecam wszystkim panią które chcą miec śliczny naturalny makijaż zrobiony na najwyższej jakości barwnikami oraz bezbolesny. http://kosmetyczka.info/makijaz-permanentny.html?461ea7aa216d172bcb614ace5932ae97=23c6fd091191b996d3a64abe7f850c76 Pani Agnieszka współpracuje z gabinetami ja robiłam spa w wilanowie w zielonej pomarańczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich Jestem z Poznania i mam od tygodnia piekny makijaz!!!Brwi,kreski w samych rzęsach bo tak chcialam i " koralowe "usta Z całą pewnoscia mozna zaufac p.Izabeli,naprawde wyszło super! www.makijaz-permanentny.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hduhsjadA
Tutaj też są same reklamy, a raczej autoreklamy. Fuj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ekipa Feelbeauty.eu
Poszukujemy Osób chętnych zostania Moderatorami. Mających wiedzę,doświadczenie po zabiegowe ale również potrafiących być neutralnymi w swoich wypowiedziach. Chętnych zapraszamy do zgłaszania się na portal@feelbeauty.eu z hasłem Moderator. Dziedziny: chirurgia plastyczna, medycyna estetyczna, stomatologia estetyczna, okulistyka kontaktowa, bariatria, ginekologia i ortopedia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxza
dobry makijaz trwaly robi Markowicz we Wroclawiu, swietna babka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelinka123456
wczoraj zrobilam sobie makijaz permanentny powiek gornych, kreska idzie w gore i bardzo nie podoba sie to ojemy chlopakowi, ktory twierdzi, ze wygladam jak diabel:( chcialabym ja troche skrocic, bo to uniseineie jest troche za dlugie, probowalam zdrapac ale nie ma czego, barwnik siedzi gleboko w skorze, co radzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To może niech ci poprawią barwnikiem koloru skóry? Pytanie do Diablicy25: zrobiłaś już ten permanentny w Instytucie Urody w Wawie? Jak masz jakieś foty to wklejaj. Słyszałam że tam naprawdę wykonują to dobrze, a ceny są najniższe jakie widziałam po salonach. 320 za linię rzęs a 400 za eyeliner. To już naprawdę opłaca się pojechać do Warszawy, w Krakowie widziałam permanentny oczy nawet za 7 stów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelinka123456
to tak mozna? poprawic w kolorze skory?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sesja fotograficzna
Zgłoś się na profesjonalną sesje fotograficzną do Bartka Wardziaka www.wardziak.pl w Warszawie. Pod okiem stylistów, makijażystów przejdź przemianę i uwierz, że jesteś Piękną Kobietą. Prosimy o nadsyłanie swoich zdjęć na bartekwardziak@feelbeauty.eu dwie fotografie ukazujące Twoja twarz i całą sylwetkę. Prosimy podać wiek, dokładne wymiary. Prosimy o branie udziału nie tylko pewne siebie Kobietki, ale przede wszystkim Panie, które wmawiają sobie jak bardzo są nieatrakcyjne. Udowodnimy jak mocno się mylisz!!! Więcej tutaj: http://www.feelbeauty.eu/articles/show/id/144

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dbylica
Wykonuje makijaz permanentny na terenie Londynu i okolic. Prowadze wlasny salon jak i mam mozliwosc dojazdu do klienta. Posiadam 22 letnie doswiadczenie. Pierwszy dyplom makijazu permanentnego uzyskalam w 2000 roku w Niemczech w szkole im. U. Dhiel w Mainz. Drugi w 2008 roku w Kanadzie Od 2009 naleze do British Association of Beauty Therapist and Cosmetology. Wiecej informacji na mojej stronie ponizej: na mojej stronie. www.imagebydorota.co.uk www.imagebydorota.co.uk/prices.html lub www.dorotabylica.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miss_twiggy
do Gregor1302 witam, gdzie można dostac książkę Hoffmana? Możesz podac mi swojego maila?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila101
Polecam Panią Agnieszkę Leśniewską! Profesjonalistka i perfekcjonistka w makijażu permanentnym. Indywidualnie dobiera kształt i kolor np. brwi. Ma ponad 400 kolorów barwników! Jej gabinet znajduje się w Policach k. Szczecina, ale często można ją spotkać na targach kosmetycznych w Warszawie, Poznaniu, czy w Gdańsku itp. Strona jej akademii dla zainteresowanych: www.purebeau-agi.pl Niestety nie ma już w tym roku wolnych terminów na zabiegi, i w przyszłym pewno dopiero w II połowie - ale warto czekać! Zabiegi kompletnie bez krwawienia i żadnych strupków po.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gregor1302
do miss_twiggy mój email biotouch@o2.pl, proszę o kontakt w sprawie książki, udzielę szczegółowych informacji. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata K.
Lila 101, też słyszałam o pani Agnieszce same pozytywy, ale długo trzeba czekać na zabieg, dlatego zdecydowałam się na panią Iwonę Siedlecką z Warszawy, a w zasadzie z Łomianek (www.iwonasiedlecka.pl), która szkoliła się właśnie u pani Agnieszki Leśniewskiej. Jestem bardzo zadowolona z kresek. Najpierw namalowałyśmy kształt, bym się upewniła dokładnie jak będę wyglądała po zabiegu, a następnie otrzyamałam dokładnie takie kreski jak zaplanowaliśmy. Po 3 tygodniach poprawka i wyszło naprawdę super. Mój chłopak jest zachwycony :)))) Uwielbiam gdy tak na mnie patrzy zauroczony... Pozdrawiam Was wszystkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jusiasia12345
Prosze o POMOC!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Witam! Ja swój makijaż pernamentny robie juz rok czasu. Byłam u dwóch kosmetyczek i nie wiem czy to ich wina czy moze moja. Pierwsza komsetyczka robiła mi makijaz 4 razy co raz to nakładała ciemniejszy brawnik az doszla prawie do czarne (kontur ust) strupki były naprawdę ciemne a gdy schodził mi strupek kompletnie nic pod tym nie bylo. Poszłam do drugiej kosmetyczki i bylam juz 2 razy u niej na makijazu. Za pierwszym razem wzielam ciemny braz wyszedł mi bardzo jasny parwie niewidoczny poszlam 2 raz pokyłam tym samym i zrobilam gubsza linie i wlasnie zeszly mi stupki i dalej nic nie widac czy mam próbować dalej co jest nie tak POMÓŻCIE :(((((((((((((((((((((((((((((((((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gregor1302
A na jakich produktach pracują te Panie może to być wina barwnika nie raz się zdarza, że barwnik jest słabej jakości i się nie przyjmuje jak należy. Bywały takie sytuacje gdzie Pani robiła makijaż jedną marką barwników 3 razy i nic użyła innego i po pierwszym razie super efekty. Jednak dwie różne osoby to trochę duży zbieg okoliczności ale produkty zawsze warto wcześniej sprawdzić jakiej są jakości. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patrycja.L
Dlugo zwlekalam ze zrobieniem makijazu permanentnego , jestem dosyc upierdliwą wymagajacą osóbką. Razem z kolezanka szukalysmy kogos kto zrobi nam idealnie brewki i kreski na gornej powiece. Znajoma polecila nam swoja kosmetyczke. Zapobiegawczo wyslalam najpierw kolezanke na pierwszy ogien. Miala robione brwi ktore wyszly bardzo naturalnie a kreski sa takie same jakie od lat sobie rysowala. Zdecydowalam sie na brwi taka nowsza metoda - piórkową. Czytalam o niej w necie ale niewiele gabinetow zna taka metode. Jest fajna bo praktycznie bezbolesna i barwnik ladnie zlapal , nawet nie musialam zrobic korekty. Śmialo polecam Pania Agnieszke ktora ma salon w Warszawie przy ul. Umińskiego 3 . Gabinet nazywa sie Salon Urody Glamour.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy ktoś może mi polecić dobry salon w Tarnowie....?proszę o kontakt na e-mail:asia402@poczta.onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wyróżnienie dla Feelbeauty.eu
Miło nam poinformować Naszych Użytkowników, że nasz Portal FeelBeauty.eu został wyróżniony przez tygodnik WPROST Otrzymaliśmy tytuł ; Złotej Stony Tygodnia miesiąca Czerwca 2010 !!! Wyróżnienie to dopinguje nas do jeszcze intensywniejszej pracy dla Was. Postaramy się być zawsze źródłem najrzetelniejszej informacji i utrzymać jak najwyższy poziom Portalu na neutralnym gruncie. To Ty nasz Użytkowniku musisz sam podjąć decyzje o wyborze dobrego Specjalisty, który wykona zabieg. My z naszej strony dopilnujemy byś uzyskał informacje bez nuty zakłamania czy stronniczości. Zapraszamy na nasz Portal i Forum www.feelbeauty.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FREDKAE
Właśnie zrobiłam permanentny ust ( kontur + wypełnienie)Nie wyobrażam sobie jak można to zrobić bez znieczulenia. Znieczulił mnie mój dentysta. Zaczęliśmy od górnej wargi...miejscami tyci-tyci bolało. Podobno mam usta bardzo ukrwione i było trochę krwi. Po zakończeniu góry wzięliśmy się za dół i tu kuku znieczulenie już nie działało. Myślałam ze dam rade. Kontur wytrzymałam ale jak zaczęło się wypełnianie ...eh...bardzo nie przyjemnie i mnie bolało okropnie. Problem rozwiązaliśmy szybkim telefonem do dentysty :) wskoczyłam do auta i za 10 minut ponownie leżałam w gabinecie . Ulżyło mi...nic nie czułam. Pierwszy efekt ( ostrożnie z lusterkiem :) )MASAKRA. Wyglądałam jak kaczka dzieci się aż po podłodze poniewierały ze śmiechu. Angelina Jolie przy mnie wypada. Jestem po zabiegu 5 godzin...opuchlizna schodzi ale dalej są mocno zaczerwienione. Jutro idę do znajomych o czym się dowiedziałam godzinę temu i mam nadzieje ze opuchlizna zniknie całkiem...kolor eh...zobaczę rano. Martwi mnie jedynie jedna sprawa. Pani która to robiła powiedziała ze boi się ze przez to krwawienie mógł mi wypływać z krwią barwnik. O czym przekonany się nie wcześniej niż za tydzień. Ale na szczęście jest korekta. Powiem jeszcze jak dobierałam osobę robiąca. Dzwoniłam do kilku i byłam u kilku. Każda Pani od razu mnie chciała zapisać..jak się wahałam schodziła mi z ceny.I w pewnym momencie jedna z nich jak spytałam o cenę i jak długo to trwa zaczęła od przeciwwskazań ..i o tym ze ma brać lek na opryszczkę. Zrobiła wywiad powiedziała jak to się robi a potem spytała czy jestem zdecydowana...Ona mnie przekonała. Żadna mi nie powiedziała ze boli a jak pytałam to mówiły ze znieczulają maścią. Dziewczyny tą maścią to sobie można znieczulic ale nie usta. Jak się już zdecydujecie na to upiększanie które wcale nie jest tanie odżałujcie na znieczulenie stomatologiczne ok 50 pln poszukajcie blisko miejsca wykonywania dentysty ...to tak na wszelki wypadek jak by przestało działać...hihihi Pozdrowienia z Katowic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Macie9k0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Macie9k0
Ja zrobiłam sobie kreski na górze i brwi.Jestem mega zadowolona!!!Makijaż jest tak delikatny i wygląda naturalnie. Trochę się bałam,że będzie bolało,ale okazało się,że mają super znieczulenia i wszystko jest do zniesienia. Chciałam zrobić też kreski na dole,ale pani mi odradziła. Podobno mnie nie pasują.I to też mi się spodobało,bo pani Marta nie zrobiła mi czegoś na siłę,żeby tylko pieniądze wziąć. Poza tym ,aż miło jej posłuchać.Zna się na rzeczy.Najpierw zrobiła mi rysunek i ustaliłyśmy kształt. Wszystko wyszło super! Polecam! Salon jest na Wareckiej w Wa-wie.Sama dostałam namiar od koleżanki, która ma ten makijaż już 3 lata i wygląda naprawdę fajnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania==84
Witam. Ja robiłam brwi w SPA ESPANIA. Bardzo się bałam ale trafiłam w świetne miejsce. Pani Magda zrobiła mi piękny kształt i kolor brwi. Wszystko bez bólu i komplikacji. Super, polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akii
Witam, ja również zrobiłam sobie piękne usta kontur z wypełnieniem jestem bardzo zadowolona wyszły idealnie, i naturalnie mam taki śliczny delikatny róz piękny kolor wszystkie w pracy koleżanki pytaja sie jaki mam błyszczyk czy szminkę a ja nic nie musze juz malowac cały czas mam piekny kolor, i musze powiedziec ze nic nie bolało, miałam połozone znieczulenia, i w godzinke miałam sliczne usteczka nie były spuchniete, robiłam w piatek i w poniedziałek juz normalnie do pracy poszłam i nie było prawie śladu ze cos robiłam,teraz zapisałam sie jeszcze na kreseczkę górną na powiece, bo ślicznie koleżanka moja ma zrobiona w tym samym miejscu robiła co i ja, wiec czekam na termin wolny , ale warto poczekac na wolny termin i miec pewnosc ze bedzie tak jak sie chce, bo wkoncu na pare lat jest taki makijaz, ja robiłam i bardzo polecam P.Agnieszkę Mróz, która ma doświadczenie w tym co robi, wyszła z pod skrzydeł mistrzyni ze szczecina agnieszki lesniewskiej a jak wiadomo to najbardziej oblegana pani od makijażu,Polecam, robiłam w warszawie w wilanowie w warszawie .podaje namiary: www.kosmetyczka.info

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reniarrrr
wybrałyśmy sie wczoraj z koleżanką na dość długo planowany makijaż. ona robiła brwi, kreski górną i dolną. ja kreskę górna. znieczulono nas maścią. wbrew pozorom brwi bolały najbardziej, poźniej kreska górna, a dolna podobno wogle była nie odczuwalna. za 2 tyg Kaska ma mieć korektę. jej skóra jest wytrzymalsza i dziś praktycznie nie widać ze miała coś robione dzień wcześniej. teraz o mnie. kreski górne bolały jak cholera zwłaszcza za pierwszym podejściem, przy następnych coraz mniej. ze względu na to ze mam delikatna skórę oko zaczęło mi dość szybko puchnąć, aby uniknąć rozlania barwnika i popękania naczynek przerwałyśmy zabieg. za tydzień-dwa czeka mnie powtórka z rozrywki, może zdarzyć sie tak że w sumie będe miala 3 wizyty zamiast 2. dziś powieki mam bardzo spuchniete troszkę obolale. czego się jednak nie robi dla poprawy urody :). z tego co mówiła P. Sylwia usta bolą najmniej bo na nie najbardziej działa znieczulenie. kobieta zajmuje sie tym od paru dobrych lat. nie moge doczekać sie koncowych efektów. www.spacountry.pl Mrągowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanie do Krynioli- czy Ty moze jestes ta slynna Olą Kawałko:)? Bo chce zrobic permanentny i zastanawiam sie nad 4 miejscami- Poznaniem i p.Izabela Cytrowska, Wroclawiem i p.Monika z Olawskiej, p.Wiolettą Drożdż, ale wiadomo , ze do Krakowa najblizej:)) Mam dość wąskie i blade usta, wyglądają na pełne tlyko z konturówką. Chcialam sie zapytac, jak jest z powiekszaniem, czy wyjechanie delkiatne poza kontur nie wyglada sztucznie? I jaki kolor wyglada najbardziej naturalnie czy jasnych ustach? A co z trądzikeim, jesli czasem robia mi się kolo ust zaskórniki, czy to dyskawlifikuje do wykonania makijazu? Potem moze o brwiach pomysle, ale usta to priorytet:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kryniaola
Niestety, nie jestem osobą o która pytasz,ale pozwole sobie odpowiedzieć na pytania. Jak najbardziej mozna powiększyć usta przez wyjechanie poza kontur, a powstałą przerwę również się pigmentuje by nie było różnicy.Jeśli chodzi o kolor ja preferuję u blondynek delikatny pudrowy róż który jest tak naprawdę mało widoczny.Nie przeszkadza tu skóra trądzikowa, ale nawracajaca opryszczka. Trzeba przed zabiegiem 4 dni brać Heviran

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czy masz gdzieś zdjęcia swoich prac? moze moglabys mi wyslac na maila wiedzmina@onet.eu? Bo ciagle jestem rozdarta i nie wiem do kogo sie wybrac, jaki kolor itd. A kryniola, mogalbys mi jeszcze powiedziec, czy pracujesz na Long Time Liner? Pozdrawiam i dzieki za szybka odpowiedz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×