Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
endorfinkaa

Makijaż permanentny - doświadczenia

Polecane posty

Gość CaRla3215
witam,zastanawiam się nad zrobieniem takiego zabiegu, ale to co mnie przeraża najbardziej, że to jest praktycznie tatuaż...i to na twarzy ;/ I nie wiem czy dobrze słyszałam, że w niektórzych gabinetach można też przy okazji takiego zabiegu usunąć przebarwienia na twarzy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gregor1302
Witam, Chciałem tylko poinformować wszystkich o promocji na czarny barwnik BioTouch - teraz jest w cenie 123 zł. Oferta ważna do wyczerpania zapasów. Pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone forum
Opisz swoja historię ,podziel sie z innymi swoimi doświadczeniami- wejdz na forum www.feelbeauty.eu-ZAPRASZAMY!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gregor1302
uwaga kolejna promocja BioTouch kuferek do aplikacji rzes za jedyne 1000zł. Promocja wazna do wyczerpania zapasów wiecej informacji pod adresem e-mail

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ourshulla
Carla - owszem może to budzić skojarzenia z tatuażem, ale naprawdę to nie jest bolesny zabieg. Jak sie zdecydujesz to sprawdz tez opinie na temat kosmetologa , ktory wykonuje zabieg - mi robila kosmetolog w spa ce ce. To jest wazne kto robi makijaz permanentny bo osoba bez doswiadczenia moze ci wszystko popsuc. A jesli chodzi o przebarwienia, to nie slyszalam zeby to mozna bylo zrobic przy okazji - ale wiem ze sa takie zabiegi, ponoć specjalnym kwasem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM! ZASTANAWIAM SIE NAD MAKIJAŻEM PERMNENTNYM UST MAM PYTANIE MAM OPRYSZCZKE OD ZAWSZEALE OD PARU LAT BIORE HEWIRAN LEK NA OPRYSZCZKE. MAM PYTANIE CZY MOGĘ SOBIE GO ZROBIĆ POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM CHEM ZROBIĆ SOBIE PRMANENT NA USTACH ALE MAM OPRYSZCZKE OD ZAWSZE CZY MOGE GO ZROBIĆ BIORE OD PARU LAT HEWIRAN LEK NA OPRYSZCZKE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM CHEM ZROBIĆ SOBIE PRMANENT NA USTACH ALE MAM OPRYSZCZKE OD ZAWSZE CZY MOGE GO ZROBIĆ BIORE OD PARU LAT HEWIRAN LEK NA OPRYSZCZKE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM CHEM ZROBIĆ SOBIE PRMANENT NA USTACH ALE MAM OPRYSZCZKE OD ZAWSZE CZY MOGE GO ZROBIĆ BIORE OD PARU LAT HEWIRAN LEK NA OPRYSZCZKE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiulka001
Ja niedawno zrobiłam usta (kontur z cieniem) i jestem bardzo zadowolona! co prawda troszkę bolało pomimo znieczulenia, ale da się wytrzymać. A efekt super, no i wygoda przede wszystkim! Mogę polecić wam salon, w którym je sobie robiłam : http://www.studiobellezza.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiulka001
Możesz, ale w okresie 100% zdrowia. Hewiran przed i po obowiąskowo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiulka001
Możesz, ale w okresie 100% zdrowia. Hewiran przed i po obowiąskowo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki za odpowiedz możecie polecic mi jakiś zakład kosmetyczny jesyem z Gdańska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gregor1302
Witam wszystkich wykonujących makijaż permanentny:) Mam do Państwa pytanie, chodzi o zakup książki świetnego profesjonalisty Holgera Hofmana, pan się zajmuje makijażem permanentnym od jego początków, byłem na jego warsztatach posiada ogromną wiedzę która jest skrupulatnie zgromadzona w książce którą wydał. Cena książki w Polsce to 550 zł jednak w tej cenie jest książka w jęz Niemieckim oraz tłumaczenie na język Polski może jest ktoś chętny do wspólnego zakupu im więcej zainteresowanych tym lepiej i taniej. proszę pisać na emaila. Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klementyna 317
Pomózcie! Która z Pan ma doświadczenia z makijażu u Pani Agaty Świeckiej z Extravaganzy w Warszawie. Proszę o opinie. Jestem do niej zapisana ale bardzo się boję czy wszystko będzie ok. czy ladnie robi, czy kreski są delikatne. Po przeczytaniu tego wątku zrezygnowałam z zabiegu w Sharleyu (czas oczekiwania wcale nie taki długi - tydzień). Opinie jednak nie zachęciły mnie tym bardziej że bardzo się boję bólu, a piszecie ze kreski bolą najbardziej. Czy macie jakieś sposoby na zniesieni tego bólu. Jestem bardzo niewytzymała. Pomóżcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koronka80
No wlasnie , czy ktoras z pan linergistek ma jakas rade na to jak sie dodatkowo przygotowac do makijazu oka ? Oprocz aplikowanego w salonie znieczulenia , rzecz jasna. Moze wczesniej jakies tabletki przeciwbolowe ? To ile kto czuje jest kwestia indywidualna i nie ma gwarancji , ze kazda musi miec to samo. Usta byly dla mnie tragedia , brwi raz przyjemne a raz niezbyt mile . Teraz marze o kreskach .Powstrzymuje mnie strach. Ps. Makijaz robilam u p. Violi. Wykonany perfekcyjnie, znieczulenia tez ma najlepsze , wiec jak widac to ja mam pecha , jesli chodzi o odczucia. Inie wyobrazam sobie dzis nie miec makijazu. Co najwyzej pojde poprawiac , wzmacniac ...bo w miare jedzenia apetyt rosnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość www.makeupstyl.pl
tak...niestety ból u niektórych Pań jest mocno odczuwalny a u niektórych ...lekko denerwujący:( oczy akurat mogą być najbardziej znieczulone bo krople znieczulają bardzo dobrze...u mnie moje klientki nie czują bólu tylko swędzenie ( efekt uboczny kropli)... czasami zastanawiam sie czy to swędzenie nie jest gorsze od bólu...z tym przygotowaniem to różnie bywa , są klientki , które wezmą dwa przeciwbóle i jest ok..a na inną klientkę wogóle nie podzialają... jest opcja jeszcze innego znieczulenia...zażycie tabletki po której śpi się dwie godziny ale wtedy nie można jechać samochodem....ale to juz dla bardzo , bardzo , bardzo zestresowanych klientek:) Generalnie trzeba mieć świadomosc , ze makijaż trwały nie jest wogóle nie odczuwalnycm zabiegiem i dyskomfort zawsze będzie odczuwalny. Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Feelbeauty.eu
Opisz swoją historię ,podziel sie z innymi swoimi doświadczeniami- wejdz na forum www.feelbeauty.eu -ZAPRASZAMY!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klementyna 317
Do koronki 80. Gdzie przyjmuje pani Viola tzn. w jakim salonie i czy w Warszawie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klementyna317
Do koronka 80. Gdzie przyjmuje pani Viola tzn. w jakim salonie i czy w Warszawie. Podaj proszę namiary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klementyna317
Może mi podpowiecie czy podczas zabiegu (kreski) można mieć soczewki kontaktowe. I czy potem w najbliższych dniach dopóki się nie zagoi można je zakładać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bonia1
a czy ktos moze mi polecic jakis dobry zaklad kosmetyczny w Katowicach jest tyle ofert,ale nie znam nikogo z makijazem permanentnym.Dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gregor1302
Witam, soczewki kontaktowe nie kolidują z makijażem permanentnym kresek, jeżeli zabieg zostanie wykonany prawidłowo to opuchlizna powinna być minimalna nie mająca wpływu na gałkę oczną co za tym idzie nie mająca wpływu na soczewki. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość www.makeupstyl.pl
Witam, odpowiem najpierw na pytanie o soczewki.Oczywiscie bezwzględnie trzeba wyciagnąć soczewki przed zabiegiem.Ja znieczulam klientki kroplami i nie ma możliwości aby soczewki pozostały na galce.Na drugi dzień po zabiegu jak najbardziej można je założyć. Przez 5 dni nie powinno sie malować rzęs aby demakijażem nie ściągnąć sobie koloru. do Bonia1 zapraszam do Rybnika. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam jakiś czas temu zamieściłam na forum pytane dotyczące makijażu ust otrzymałam odpowiedzi na maila jeszcze raz dziekuję....Terazinteresuje mnie gabinet P. Izabeli z Poznania jej salony znajdują sie 'Tips 2 na Żeromskiego i Szpty w City Parku.' Będe bardzo wdzięczna osobą które wyrażą swoją opinie na temat jakości makijażu w tych salonach... Pozdrawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam jakiś czas temu zamieściłam na forum pytane dotyczące makijażu ust otrzymałam odpowiedzi na maila jeszcze raz dziekuję....Terazinteresuje mnie gabinet P. Izabeli z Poznania jej salony znajdują sie 'Tips 2 na Żeromskiego i Szpty w City Parku.' Będe bardzo wdzięczna osobą które wyrażą swoją opinie na temat jakości makijażu w tych salonach... Pozdrawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Feelbeauty.eu
Opisz swoją historię ,podziel sie z innymi swoimi doświadczeniami- wejdz na forum www.feelbeauty.eu -ZAPRASZAMY!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Feelbeauty.eu
Opisz swoją historię ,podziel sie z innymi swoimi doświadczeniami- wejdz na forum www.feelbeauty.eu -ZAPRASZAMY!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×