Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
endorfinkaa

Makijaż permanentny - doświadczenia

Polecane posty

Gość Edyta LTL
Ten instruktarz to z myślą o przyszłych linergistkach czy z myślą o klientkach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edyta LTL
natya nie obrażaj piesków ;);) przyjaciół ludzi;))0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natya
Edyta LTL - najmocniej przepraszam - obraza w stosunku do piesków nie była zamierzona ;-) Ale w takim razie widzę, że źle się dzieje w państwie Sharleyowym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natya
Bozena wrocek - wydaje mi się, że o p. Marcelinie Gnat ktoś już się wypowiadał, poczytaj może ten wątek kilka stron wcześniej, . A o jej talencie niech powiedzą dziewczyny, które się na tym znają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edyta LTL
Ja się nie wypowiem, ponieważ zdjęcia , które są wystawione w galerii są robione aparatem foto , który spowodował niską jakość zdjęć. Dlatego trudno mi ocenić poziom pracy wykonanej. na zdjęciach przewija się brak ostrości i swoista kasza, która nie pozwala dostrzec szczegółów. I tu warto by popracować nad jakością zdjęć wkładanych w galerię, bo to później przekłada się na ocenę oglądających. Sama pamiętam jak zaczynałam robić zdjęcia do swojej galerii i dostawałam opr;) od grafika, że nie takie, że za daleko wykonane, nie ostre, że robi się pikselizacja, niedostateczny kadr . Totalnie nie wiedziałam o co mu chodzi;) Dla mnie jako zdjęcia podglądowe były ok;) a on się czepiał i czepiał. Po pewnym czasie ogarnęłam o co mu chodzi , zwłaszcza kiedy zobaczyłam co trzeba zrobić ze zdjęciem wpuszczanym w galerię, a w moim przypadku z 3-ema tej samej osoby. Zdjęcie jest przed ,zaraz po i po wyłuszczeniu. I te trzy zdjęcia jednej partii trzeba równo dociąć stworzyć format. I cudnie aby każde następne zdjęcia robione były w podobnych rozmiarach by można rozmiarami po równo dokładać do poprzednich. pamiętam jakiś czas temu tu na forum była krytykowana galeria jednej z dziewczyn, bo zdjęcia nie odzwierciedlały poziomu jaki pani miała reprezentować. Widziałam tą galerię i pierwsze co ,to rzucił mi się schemat strony. Są firmy , które oferują wykonanie strony pod klienta, tylko pod klienta nie ma z tym nic wspólnego. Dla nich pod klienta to znaczy ....kosmetyczny aaa to wkładamy szablon taki i taki z obrazkami które można kupić w sieci np stóp, dłoni, wizerunków, w odpowiednich kratkach możesz wkleić kilka zdjęć twojego gabinetu i w zakładce galeria panowie zostawiają ci miejsce, w którym możesz wkleić kilka zdjęć swoich prac. Robią to czasem osobiście biorąc dodatkową kasę. Tyle , że nie robią nic poza obcięciem zdjęcia. I nie informują posiadaczkę strony , że byłoby dobrze aby zdjęcia robiła z takiej i takiej odległości, skupiła się na takich i takich szczegółach. Potem wychodzi co wychodzi;) Jedno zdjęcie ładne reszta mniejsza większa, malusieńka , mikro makro ogólny chaos . Efekt estetyczny raczej odpychający niż przyciągający. No dziewczyna winna tu niczemu nie jest, bo cóż, to firma , która bierze kasę powinna mieć ogólny smak i estetykę robiąc za kasę dla kogoś stronę;) No ale wiecie dziewczyny , że dziś z rzetelnością , fachowością ciężko w każdej dziedzinie nie tylko w mp ;) Niektórzy chcą zaoszczędzić i sami kupują szablony w necie i tworzą własne strony....to już tragedia komplit" Tylko później widz weryfikuje na podstawie strony -właściciela firmy i wydaje opnie. Jakim cię widzą takim cię piszą- moja mama zawsze tak mówiła.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Morchibba
Agurola Dzięki za polecenie. Miałam robiony permanentny w piątek jeszcze się nie zluszczam ale i tak mi się bardzo podoba. Zrobiłam sobie kreski górne jak będę szła to sobie dorobie dolne. Jeszcze raz dzięki za polecenie salonu odrodzenie. Oczy moje dobrze zareagowały rano milam trochę wrażliwe i tyle. Czekam jak te mikrostrupki odpadna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kora,,,
A bardzo kreski byłam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kora,,,
A bardzo kreski bolą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prosze o pomoc, bo nie wiem co mam robić. W środę 31-10-2012 robiłam kreski górne i dolne. Bolało bardzo mimo znieczulenia jakimś żelem. Nawilżałam kremem który zakupiłam w gabinecie za niezłe pieniadze (89zł) i w sobotę doznałam szoku. Pozostawiony barwnik zaczął się wykruszać i niestety nic nie zostało nie ma śladu, ze było coś robione. Dopiero w środę 07-11-2012 będę mogła spotkać się z Panią która mi to robiłą i nie wiem czy moge domagac sie zwrrotu pieniędzy, bo wcześniej nie zapytałam co gdyby, bo nie spodziewałam się, że może nie być żadnego efektu. Jedno jest pewne, że nie chcę już tego makijażu za bardzo boli. Czy słyszałyście o przypadku, że wogóle nic sie nie przyjeło???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do jaa1992 a Pani Agnieszka Ucinska na swojej str ma galerie,bo jakos poza video to nic nie widze,moze przez to ze siedze na internecie w kom??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do epruda
Ja miałam podobnie z kreskami. Nie dość, że prawie cały pigment mi się wyłuszczył, to jeszcze dodatkowo pozbyłam się 1/3 włosków rzęs. Razem z pigmentem wykruszały się sukcesywnie rzęsy. Nie wiem co to było, ale płakałam z żalu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do epruda
I też mnie strasznie bolało. A mam porównanie, bo wcześniej (3 lata temu) robiłam w innym salonie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja robiłam makijaż permanentny w gabinecie kosmetycznym Aleksandra Klebba we Władysławowie i jestem meeega zadowolona. Miła Pani, widać, że się zna na rzeczy, używa najlepszych barwników Ri-Soft Sensitive (wyczytałam w necie wcześniej które są najzdrowsze i szukałam gabinetu, który ich używa), trochę bolało, ale spokojnie da się wytrzymać, zapłaciłam tylko 500zł, a w cenie miałam jedną poprawkę, żel znieczulający i krem do stosowania przez jakiś czas po zabiegu. Wszystko trzyma mi się ładnie i nie mam problemu z wiecznym malowaniem brwi jak wcześniej. Dodam, że jechałam do tej Pani specjalnie z Warszawy, bo u nas koszta są ogromne, a tak jeszcze mogłam spędzić miły weekend we Władysławowie i i tak taniej wyszło niż w Warszawie. Polecam, bo jestem bardzo zadowolona, a widziałam co moim koleżankom zrobiły inne panie, więc wiem jak ważne jest dobre wykonanie. A tutaj jeszcze cena super. Teraz wyglądam pięknie i powabnie:D i się cieszę:). Dziewczyny WARTO!! :) Aaa tutaj macie adres internetowy jak byście chciały www.gabinecikkosmetyczny.pl . Powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Morchibba
tak jak pisała Acolor kreski nie bolały b miałam znieczulenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagodas
NIE ZNAM MILSZEJ I BARDZIEJ KOMPETENTNEJ OSOBY ZAJMUJĄCEJ SIĘ MAKIJAŻEM PERMANENTNYM OD PANI ANI,WŁAŚCIWA OSOBA NA WŁAŚCIWYM STOŁKU. ZAWÓD JAKI WYKONUJE TO JEJ PASJA , MIŁOŚĆ- TO NAJLEPSZE POŁĄCZENIE.OPINIE NEGATYWNE SĄ WYNIKIEM DUŻEJ FRUSTRACJI OSÓB Z NISKĄ SAMOOCENĄ- WYMAGAJĄCYCH BARDZIEJ POMOCY PSYCHOLOGA NIŻ WIZAŻYSTY. DLATEGO OSOBY POZYTYWNE ZAPRASZAM DO PANI ANI, ZDOŁOWANE DO PSYCHOLOGA, A MOŻE NAWET PSYCHIATRY.PRZY OKAZJI POZDRAWIAM P. ANIĘ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość warszawianka 2
do Natya sharleya ZDECYDOWANIE odradzam. Ida na ilośc a klientka jak juz zainkasują kase jest niczym!!! Nie poczuwaja się do odpowiedzialności za błedy i niedopatrzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drogie Panie doswiadczenia jakie mialyscie z makijazem permanentnym, tzn. bolesnosc, zle pigmentowanie, brak efektu itp sa bardzo przykre. Przyczyny zluszczenia calego barwnika sa rozne, jednak cos powinno zostac. Czasem faktycznie zle organizm przyjmuje barwnik, czasem kreska utlenia sie w szary kolor, ale cos zostaje! Bolesnosc? Brak odpowiedniego znieczulenia lub mocny nacisk igly i wprowadzenie gleboko barwnika. Krew wypłukuje barwnik i strupek odpada z kolorem. Ja naprawde twiwrdze, ze nie musi bolec !!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aleksandra Kawałko
Witam ! Poszukuję modelek do permanentnej metamorfozy-chodzi o pełny makijaż brwi,oczy i usta.Bez obaw,nie chodzi tu o modelki,które posłużą do nauki makijażu,ale chodzi tu o metamorfozę i pokazanie,że makijaż permanentny to świetna sprawa i można nim świetnie wydobyć walory urody i cieszyć się efektami. Szczegółowe informacje na ten temat znajdą Panie na mojej stronie PERFECT FACE www.makijazpermanentnykrakow.com w zakładce PROMOCJA lub pod nr tel 501 253 539. Serdecznie zapraszam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaa1992
czarnula00 wyslalam fotki:) mam nadzieje ze pomoglam rozwiac watpliwosc, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beatakropka@o2.pl
Hej Dziewczyny, ja robiłam powiekę górną i dolną w Gdyni w Abocosun u Ani Rudej i jestem strasznie zadowolona, mają najnowszą maszynę z Izraela, podobno niedawno opatentowaną, nie bolało, efekt jest piękny !!! POLECAM WSZYSTKIM !!! Mega profesjonalna kosmetyczka, która robi szkolenia dla innych firm kosmetycznych. W razie pytań piszcie na gg 6809990 Papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej czarnulaa ja robilam usta w gdansku w invicie, jestem bardzo zadowlona, kreski górne wczesniej mialam z gruponu tez jestem zadowolona....ale slyszlalam ze wlasnie jakas pani Agnieszka z pruszcza robie przepieknie kreski i brwi ze kolejka do niej jest dluga... pozdrawiam Hania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Haniu za informacje, puki co myślę, że na listę wpiszę Pania Anie Ucińską, muszę sama osobiście z Nią porozmawiać i ją wyzuć i przede wszystkim zobaczy jej portfolio ale za nim zaczne się umawiać to jeszcze troche czasu minie ale dzięki serdeczne za info i czekam na dalsze propozycje :) a co do tej P. Agnieszki z pruszcza to ciut za mało info dla mnie póki co... Buziaki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarnula ja tez napoczatku chcialam u tej Pani zrobic kreski i nawet bylam wstepnie umowiona..tyle ze bardzo spontanicznie wypadł ten grupon i wlasciwie z dnia na dzien zdecydowalam sie i zrobilam....ale slyszlałam o tej pani dobre opinie... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bozena wrocek
No i się zdecydowałam na makijaż permanentny brwi, zrobiłam sobie brwi metodą cieniowania u Pani Marceliny Gnat poszukałam opinii na internecie i się nie zawiodłam :))) Teraz myśle już o ustach to wciąga Pozdrawiam Bożenka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marzennka83
Dobry wieczór! Od niedawna jestem (szczęśliwą) posiadaczką makijażu permanentnego. W związku z tym, że jestem osobą raczej przytomną i ostrożną najpierw długie godziny spędziłam na studiowaniu opinii internetowych. Najpierw wybrałam się do sławetnego Sharleya. Nie dość, że dosyć słono zapłaciłam za konsultację, to miałam wrażenie, że Pani która ją wykonuje robi mi łaskę, że cokolwiek wytłumaczy a wręcz ma żal, że nie przyszłam na zabieg i tracę jej czas. Umówiłam się więc na konsultację do Agaty Świeckiej na Żoliborzu. Gdzieś na forach wyczytałam, że dużo osób poprawiało u niej zepsuty makijaż. Oczekując na konsultację dostałam wielki album ze zdjęciami przed i po jej klientek. Makijaże były naprawdę ładne i naturalne. Moja konsultacja z rysunkiem trwała prawie godzinę. Byłam bardzo zadowolona i nawet nie sądziłam jak dobry kształt brwi może wymodelować twarz. Okazało się, że jestem ostatnią klientką pani Świeckiej więc od razu zdecydowałam się na zabieg. Wyszło rewelacyjnie. Piszę to, bo naprawdę naoglądałam się na różnych forach zdjęć zepsutych makijażów i wydaje mi się, że powinno polecać się osoby, które naprawdę potrafią dobrze wykonać ten zabieg. A tyle jest teraz tanich kursów i zabiegów za połowę ceny z Groupona, że kobiety niestety dają się nabrać. Na prv mogę podać Wam namiary na ten salon, ewentualnie pokazać zdjęcia :) Pozdrawiam i życzę samych udanych makijaży!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×