Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
endorfinkaa

Makijaż permanentny - doświadczenia

Polecane posty

Gość M_makijaz
Witam Zdecydowalam sie na makijaz permanentny - zabieg mialam w poniedzialek a dzisiaj juz po makijazu nie zostal nawet slad :( Moze i dobrze bo wchodzac do kosmetyczki powiedzialam ze chce pojedyncze wloski a kosmetyczka pociagnela mi standardowa metoda wypelnienia ale robiac tylko krotkie grube kreski - jak wychodzilam powiedziala ze beda bardziej cienkie ale na razie brwi sa opuchniete i opuchlizna musi zejsc... W sumie nie wiem czy sie smiac czy plakac ze makijaz mi zszedl- 500 zl poszlo w bloto a ja czuje sie oszukana... :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M_makijaz
Makijaz brwii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MajaWydra
Ja robiłam sobie brwi w klinice medycyny estetycznej w Warszawie i jestem zadowolona. Bardzo się bałam ,że będe wyglądać jak czarownica. Wybrałam metodę kreskową bo myślę ,że to była dla mnie lepsza metoda. Zresztą pani kosmetolog właśnie mi to zaproponowała. Po tygodniu moje brwi wyglądały znakomicie. Przy okazji kształt brwi również mi się trochę zmienił i okazało się ,że mam je nierówne, choć do tej pory jakoś tego nie zauważyłam. http://www.medycynaurody.pl/kosmetologia_cennik.htm l Minęło dwa miesiące a ja jestem zadowolona ,że wstając rano nie muszę malować godzinę swoich brwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edyta LTL
m-makijaż ja to bym się na twoim miejscu cieszyła, że nie zostało absolutnie nic z czegoś, co nie podobało się od początku ;) no sprawa pieniędzy tylko została. Możesz pójść do gabinetu i spróbować rozwiązać problem finansowy, po wykonanej usłudze;) Zawsze jakoś możecie odliczyć materiał i resztę kosztów, a chociaż część gotówki odzyskać. A co tam , raz kozie śmierć;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grawitation77
Pani Edyto , dlaczego jedne lnergistki mowia iz mozna uzywac Emli na powieke a inne , ze nie wolno? Skoro nawet krople do oczu alcaine " sa na bazie lidocainy tak jak emla? Jest ktos w stanie odpowiedziec na to pytanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edyta LTL
Oprócz lidokainy zawiera prylokainę, która przedłuża działanie lidokainy. Stosując w bliskiej okolicy oczu, może dojść do znieczulenia rogówki, a przez to , do osłabienia odruchów obronnych oka. Dlatego zaleca się ostrożność podczas stosowania emli w okolicy oka, a do oka nie powinna się dostać! A jeśli w okolicy oczu to chyba max 15minut. Nie pamiętam dokładnie ale w ulotce z pewnością jest to dokładnie rozpisane. Co do wymienionej alcainy to uważam, że to gorsze diabelstwo od emli jeśli chodzi o niekontrolowane używanie. Unieruchamia gałkę oczną błyskawicznie, a to dopiero jest niebezpieczne!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grawitation77
Pani Edyto Dziekuje bardzo za odpowiedz, jak zwykle profesjonalnie ;) pozazdroscic takiej wiedzy:-) Wiem , ze do Nieczulenia na moim oku byla uzyta Emla 5% a nastepnie krople alcaine I co chwilke po przerwaniu naskorka nakladana byla MIESZANKA lidocainy 10% z lignocainum chydrohloricum2% . Wszystko sie dowiedzialam juz po fakcie ( gdy sama zaliczylam szkolenie) Czyli lepiej przy robieniu kreski na powiece zrezygnowac ze specyfikow na bazie lidocainy? Pani Edyto , Czy jest cos godnego polecenia? BlueGel? Tag#45? Tyle tego na rynku, ze mozna dostac zawrotu glowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znieczulenia do oka sa do kupienia w purebeau . tag#45 i inne zele, to znieczulenia w trakcie pracy, czyli po pierwszym przerwaniu naskorka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edyta LTL
Wiesz co , nie mam nic przeciwko emli ani lidocainie, sama używam w pracy. To naprawdę jedne z bezpieczniejszych znieczuleń. Zawsze jednak musisz pamiętać o przeciwskazaniach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiziamisia999
Mam wykonane brwi + kreski górne i narezzcie koniec malowania oj koniec! :) jupijajej. Robiam u pani Moniki w Studio Piękna. Super wykonanie, trwałe już kilka miesięcy bez ani odrobiny uszczerbku. Będę polecaać i powtarzać. Supersprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grawitation77
Dziekuje Pani Edyto , Dziekuje Pani Akolor. Wnioskuje zatem , ze moge dzialac na lidocainie , tylko ostroznie I z glowa" . Pozdrawiam I Szczesliwego Nowego roku zycze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grawitation77
Skoro juz pisze i tylu rzeczy moge sie tu ciekawych dowiedziec ( klaniam sie nisko i dziekuje) to zapytam jeszcze- Co moze byc przyczyna" wychlapywania" z igly barwnika? I czy zawsze usta musze zaczynac od 1 igly? Czy jest mozliwe ,iz barwnik jest za gesty" i nie chce aplywac po igle? Duzo pytan wiem, ale bardzo chce skozystac z Waszej skarbnicy wiedzy"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sana.
Ja miałam robiony makijaż permanentny w jednym z krakowskich salonów. Jestem osoba która musi wszystko wiedzieć :) i właśnie w salonie gdzie robiłam pracowali na tej firmie Pareubau. Znieczulenie super !!!!!!!! Nic nie czułam a miałam jednego dnia robione usta, kreski górne i dolne. Pełny komfort więc jako ta leżąca polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niewiem czym
Nie wiem czym sie rozni igla kartridz on normalnej igly? Ktos mi wytlumaczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Igla normalna,czy jak sie zwie jest igla wprowadzana,zakrecana nakladka itp. Karteidzto calosc,ktora sie wklada w raczke i po makijazu calosc wyzuca. Wsxystkie igly sa jednorazowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam za uciekajace literki,błędy,piszesze z telefonu.okropnosc,one dame przeskakuja brrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niewiem czym
Akolor Dzieki.A do ktorej sie wlewa barwnik , a ktora pobiera?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niewiem czym
Akolor Dzieki.A do ktorej sie wlewa barwnik , a ktora pobiera?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kazda moze pobrac, kartridze z pewnoscia tez maja miejsce do wlania barwnika. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość namalujcie sobie
makijaż na czterech literach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niewiem czym
Dziekuje Pani Akolor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gerbera222
Dzis rano miałam zrobione , brwi. Pani Ilona kazala mi smarowac 3 razy dziennie bepantenem, nie myc, nie chodzic do solarium nie robic makijazu. Czy jest jakis sposob by szybciej sie zagoily? Prosze o pomoc I rade.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edyta LTL
Gerbera222;))) pewnie ciemne brwi przerażają ciebie w obecnym kształcie skoro pytasz o "szybsze metody gojenia" ;) nic nie przyspieszysz, bo każdy ma swój rytm rekonwalescencji ;) Ale tak jak poleciła ci twoja kosmetyczka jest zupełnie dobrze, w okolicy tygodnia zaczną się złuszczać. nie odrywaj, nie nadrywaj nie pomagaj nie pilinguj nie ścieraj, bo tylko tobie to ze szkodą przyjdzie i będziesz miała więcej korekt albo nierówny kolor. Pocieszę cię , że po korekcie cały proces od nowa musisz przejść;) cierpliwości;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Coderm
Sana bądź tak uprzejma i napisz gdzie robiłaś kreski i czy jesteś zadowolona. Poszukuje w Krakowie poleconego salonu ale nie znam nikogo kto zrobił sobie permanentny. Z góry dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brwiiii9
Witajcie, czy to normalne,ze brwi po zabiegu na poczatku sa czarne? Jestem przerazona, mam niby barwinik ciemny braz z domieszka czekolady a tu mam smołe na twarzy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edyta LTL
brwi9;) może tak wyglądać, ale jak się złuszczą powinny być do 50% jaśniejsze. do tego czasu jednak smoła na brwiach;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brwii9
do Edyta oglądam teraz zabiegi wykonania makijazu brwi i nigdzie nie nakladają pigmentu tak aby byly czarne tylko od razu odcien ktory sie chce. Jak jest naprawde?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grawitation77
Ha! O tym to nawet ja Wiem , ze nie istnieja barwniki , po ktorych wyluszczeniu ze skora" pozostaje ten Sam kolor;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brwii9
Czyli po wyłuszczeniu ciemny kolor zejdzie, moze sie nie znam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×