Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
endorfinkaa

Makijaż permanentny - doświadczenia

Polecane posty

Gość Mr. Rzadka Brew
I to była bardzo konstruktywna wypowiedź :) Dziękuję :) Co do braku gotowości niektórych salonów na kontakt z męską twarzą to osobiście nie chciałbym być prekursorem bądź królikiem doświadczalnym dla danego salonu :/ Będę zatem szukał i pytał ile to możliwe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Mr. Rzadka Brew Zamiast sięgać po makijaż permanentny zainteresuj się zabiegiem przeszczepu brwi- klinika Kolasiński w Swarzędzu. (oczywiście jeszcze to zależy od tego jak bardzo Twoje brwi są rzadkie, bo jeśli to jest jakiś ubytek to można to zrobić permanentną kreską- i to rozwiązanie będzie dobre) Uzupełnianie brwi permanentnym makijażem w znacznej mierze u mężczyzn jak dla mnie jest obciachem(piszę szczerze choć jestem linergistką i być może odbieram sobie klientów w tym momencie ale jesteśmy po to aby również doradzać - profesjonalnie i z myślą o ludziach którzy do nas przychodzą) -chyba że tak jak napisałam są to ubytki, przerzedzenie nieznaczne.Jeśli natomiast brakuje sporej ilości brwi radzę je przeszczepić. U kobiet to wygląda trochę inaczej.Panie chcą brwi wymodelować, zmienić się,upiększyć, nie tylko uzupełnić ubytki najczęściej , więc sam przeszczep za dobrego efektu zazwyczaj nie miałby szansy przynieść, ponad to brwi po przeszczepie trzeba przycinać, bo są pobrane ze skóry głowy, nie są tak ładne jak te naturalne, rosną w innych kierunkach itd-jedna =k w przypadku mężczyzn-uważam że bardziej odpowiednia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mr. Rzadka Brew
Tak, rozważałem ewentualność transplantacji. Ogólnie od jakiegoś czasu się tym interesuję również pod kątem łysienia i dochodzę do wniosku że jeśli robić już coś takiego to na pewno nie w Polsce i na pewno nie w klinice o której wspomniano :) Tylko pojawia się problem związany po pierwsze z ceną no i po drugie z dosyć idiotycznym zajęciem jak przycinanie brwi :) Jeżeli chodzi o transplantację to może jedynie włosy z szyi które nie rosną tak agresywnie lub po prostu poczekać na metody niedalekiej przyszłości jak klonowanie komórek macierzystych mieszka włosowego. Wtedy po 6 tygodniach hodowania możemy mieć gotowych włosów do przeszczepu ile nam się tylko podoba :) Także nadal z nadzieją spoglądam w kierunku makijażu - przynajmniej póki co.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edyta LTL
Tu koko trzeba przyznać rację, jeśli chodzi o drastyczny ubytek od pewnej granicy. wspominałam wcześniej ,ze najlepiej jak brwi są rzadkie ale na całej długości, wtedy można kombinować. Jeśli są do połowy a potem ciach, to tak jak pisze koko zgadzam się z nią to będzie żenująco wyglądać. Nie uzyskasz naturalnego efektu. Do połowy włos od połowy pokolorowana skóra i tyle. Nawet naj naturalniejszy barwnik odetnie się od włosa. Z daleka ujdzie im bliżej widza szydło wyjdzie z worka. Z przeszczepem to też racja, nie jest to też taki fenomen Ale wiesz co mr rzadka brew, mam propozycję taką, możesz do każdej z nas linergistek wysłać zdjęcie swoich brwi, bez całościowego wizerunku, tylko wycinek i każda z nas ci coś doradzi za darmo;) taka konsultacja na forum bez danych osobowych i wizerunku. Mail do mnie to edycjaj@op.pl ,a dziewczyny to niech swoje podają. Ja ci doradzę najlepiej jak potrafię i szczerze. A co tam;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mr. Rzadka Brew
O.K. Powysyłam zdjęcia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AldiK
Jeśli chodzi o męskie brwi też doradzałabym przeszczep, klonowanie czy co tam będzie w przyszłości osiągalne. Mówiąc o naturalnie wyglądającym MP większość z nas ma na myśli makijaż nieprzerysowany, podkreślający urodę, ale zawsze jest to makijaż. Moim zdaniem, bardzo ładnie wygląda u kobiety, u faceta wyjdzie komicznie. Do tego ja nie jestem zwolenniczką metody piórkowej, włoskowej czy jak ją tam zwał, uważam,że subtelniej prezentuje się cień, ale u faceta?? jestem na nie; nie ryzykowałabym z permanentnym. pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alexaxoxo
Mr. Rzadka Brew, widzisz jakie poruszenie na forum dzieki Tobie!?Ja podtrzymuje to co wyzej napisalam.Przygorowalam takze dla Ciebie galerie zdjec, filmy z salonow ktore specjalizuja sie w permanent makeup dla mezczyzn, ciekawe artykuly i wypowiedzi.Nie jestes sam, moze nawet nie zdajesz sobie sprawy jak popularny staje sie pm wsrod mezczyzn.Wlasnie te podstawowe zabiegi,uzupelnianie brwi, nasycenie kolorem ust po utracie naturalnego barwnika, lysienie, podkreslenie wyrazistosci spojrzenia. Dla tych co nie maja wogole wlosow na brwiach, jest jeszcze rozwiazanie takie ze sa brwi z wloskami na cieniutkiej imitacji skory,(meskie i zenskie ksztalty) w roznych kolorach, ktore przyklejasz na kilka miesiecy.A wiec jezeli jestes w dalszym ciagu zainteresowany wiadomosciami o pm podaj e-mail ,chetnie wysle materialy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mr. Rzadka Brew
Tak :) - jeden przedstawiciel chromosomu Y i już wielkie zamieszanie :) Jasne że jestem zainteresowany i śledzę temat regularnie, oto mój mail jcbl0444@gmail.com. Pozdrawiam serdecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m.raczek@tvn.pl
Drogie Panie, szukam osób, które padły ofiarą nieprofesjonalnych fryzjerów, kosmetyczek, dermatologów estetycznych. Jeśli macie źle wykonany makijaż permanentny, zniszczone włosy, źle wstrzyknięty botoks lub inne efekty nieudolnie wykonanych zabiegów piszcie koniecznie! m.raczek@tvn.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam zdecydowalam zrobic sobie gorna kreske nad okiem i niewiem gdzie najlepiej ? Prosze poleccie mi gdzie moge sie udac Pozdrawiam :)W szczecinie oczywiscie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolo Szczecina w Policach u Agi w akademi mak. permanentego. POLECAM!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość warszawianka 2
Do EV Wawa - co miałaś na myśli pisząc że nie możesz zrobić kresek na powiekach po przejściu przez operację laserową oczu? Ja miałam kreski robione juź 3 razy na przestrzeni 18 lat a korektę laserową wzroku przeszłam 12 lat temu. I wszytko gra. Może twój przypadek jest szczególny? Co do usuwania mp - ja sama przeszłam metodę rajavu - ładnych 5-6 lat temu - usuwany miałam stary barwnik - sprzed 18 lat. Zrobiłam bład i nie smarowałam strupków ani świerzego naskórka żadnymi blokerami i tak sobie chodziłam w 30 stopniowych upałach - rezultat - lekka blizna ale wyglądająca tylko jak cień na skórze. Jestem pewna że gdybym dbała to nie byłoby sladu - tak więc w moim przypadku ta metoda zdała rezultat. Co do lasera - moja koleżanka miała usuwany spartolony mp brwi - ale naprawde spartolony - po 4 wizytach na laserze prawie sladu nie zostało - wygląda teraz dobrze. Myslę, ze dla kazdego trzeba dobrac odpowiednia metodę - ja miałąm swoje brwi więc tylko rejavu wchodził w grę a koleżanka prawei ich nie miała więc u niej laser sprawdził się znakomicie. Teraz mam brwi poprawione w sierpniu - kolor i kształt (kształt dlatego że zmienił mi sie gust) jest super - mp robiłam w Poznaniu u p. Alicji Modrzyk. Za dwa dni jadę do niej na usta. Polecam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lips
ja zrobilam dzis makijaz permanentny ust.. juz od kilku miesiecy sie nad tym zastanawialam.. juz nawet raz poszlam na wizyte-ale zrezygnowalam-bo akurat bylam zapisana na basen -a po tym nie mozna plywac.. a dzis -juz to doszlo do skutku.. ale-dla mnie to byl straszny bol :/ zwlaszcza gorna warga i wypelnienie to byla masakra-mimo iz mialam nalozone 3 masci znieczulajace.. lzy laly mi sie strumieniami.. probowalam sobie podczas zabiegu wyobrazac cos pozytywnego-np jak juz plywam w basenie -i mi sie usta nie rozmazuja,itp i strasznie mi krew leciala..duzo..dziwne.. mialam cala twarz prawie w krwi-i ten sliniaczek na szyi tez caly z krwi :/ .. nie mam bardzo malych czy waskich ust-ale mialam niewyrazisty kontur..jak sie zobaczylam zaraz po zabiegu-od razu zaczelam tego zalowac..masakra..cala twarz w krwi,a usta-jeden wielki spucniety siniec-i bordowy,mocny kontur..i jeszcze musialam dojsc do domu..zalanialam usta szalikiem-zeby nie straszyc ludzi na ulicach..ale po kilku godzinach-since zeszly i usta zaczely wygladac coraz normalniej..musialam wyjsc do ludzi-wiec nalozylam troche podkladu na nie(to prawda ze nie mozna na nie nic nakladac w pierwszych dniach-bo mi zejdzie?tak mowila kosmetyczka ,ale nie wiem jaka jest prawda??) ..i teraz-jestem juz jednak raczej zadowolona..ciekawa jestem jak to za 4 dni bedzie wygladac..poki co-po przytuszowaniu brzegow podkladem-wygladaja calkiem znosnie-a sa lekko nabrzmiale jeszcze-przez co wieksze..juz zapomnialam ,ze cos bolalo wogole i ladnie wygladaja-sa takie sexy..chyba juz teraz juz nie zaluje tego zabiegu..aczkolwiek -doluje mnie to,ze za 2 tygodnie-ta katorga czeka mnie jeszcze raz:/ ten bol to masakra-niby dla urody warto cierpiec,ale..kazdy jeszcze inaczej znosi bol..dziwi mnie tylko ze wszyscy pisza ze to trwa od 3-5 lat..a mi lingeristka powiedziala-ze rok..moze to jakas slabsza metoda,ze sie nie wkuwaja az tak gleboko-czy co??jak to mozliwie,ze tylko rok??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edyta LTL
lips nie jestem pewna czy wybrałaś dobre miejsce na poprawę swojej urody ;( opisany przebieg zabiegu jest mi obcy i napawa mnie niepkojem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rubinaaa
Hej, zwracam sie z uprzejma prosba do doswiadczoncyh linergistek. Otóż robilam jais czas temu MP ust, chcialam miec dosc ostry wyrazny kolor na pograniczu rozu i czerwieni, gdyz na codzien nakladam taka konturowke oraz szminke. Zaraz po zabiegu efekt bardzo mi sie podobal, ale po kilku dniach jak zeszly strupy i naskorek luszczyl sie kilka razy, zostal blady pudrowy roz, kontur moze bardziej wyrazny, ale jesli komus nie powiedzialabym ze cos robilam, to nie zauwazylby. Po 3 tygodniach mialam poprawke, linergistka zmieszala 2 barwniki aby nasycic kolor, i zaraz po zabiegu rowniez mi sie podobalo. Ale sytuacja mi sie powtorzyla, po odpadnieciu strupkow, kolor zbladl niemilosiernie. Owszem wygladja lepiej niz za 1 razem, sa ciut wyrazniejsze, ale to nie ejst efekt, ktory chcialam osiagnac. Za jakis czas ide na poprawke. Mam miec niby robione innym barwnikiem. Czy to jest normalne, ze tak sie dzieje? Czy mozliwe jest w ogole abym miala ladne czerwone usta? BYlabym niezwykle wdzieczna za odp, gdyz ciezko pracowalam zeby odlozyc sobie na to pieniadze, a efekt nie taki jak sobie wyobrazalam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalamana klientka grupera
Ja robiłam makijaż permanentny z kuponu grouper w salonie D and D na ul.pod fortem w krakowie, i powiem wam że gruper makijażowy to ostry szit!!!! salon faaajny ale byl tam fryzjer ! kosmetyka! rumor i halas suszarek i rozmow!!! mimo że widzialam że sprzedało się mega mało gruperów byłam nie indywidualnie potraktowana, wszystko odbylo sie na odwal się, omawianie tego co chce trwalo jakies 3 minuty byle szybko!!!! byle szybko!!!idz juz sobie babo tak sie poczułąm, i wszystko mi zeszlo po pierwszym zabiegu, juz tam nie pojde , olewam ten nie udany wydatek takie życie.....trudno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milusińska 45
ja w D and D robilam brwi, tez omawianie tego co chce trwalo 5 minut nie poczułam się dopieszczona a troche mni to odciążyło portfel, nie kosztuje to 10 złtych do cholery! to jest twarz, widze że nie jestem pierwsza nie zadowoloną , PANIE KOSMETYCZKI CHYBA POWINNY WYKLUCZYC TĘ USŁUGE , wkoncu jest to ingerencja igła a nie ołówkiem ludzie kto was wyszkolił nawet porządnej konsultacji nie potraficie przeprowadzic juz nigdy tam nie pojde nawet na podcięcie końcówek u fryzjerki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alexaxoxo
rubinaaa tak na skroty, jezeli kolor wymieszamy przez Twoja linergistke byl podobny do koloru jaki uzywasz na codzien (przed wprowadzeniem jego w usta) to normalne ze zbladl po wygojeniu, poniewaz pigment na ustach traci do 50% koloru, dlatego powinien byc podwojnie intensywny aby osiagnac to czego oczekujesz.Z tego co zrozumialam podobal Ci sie odcien zaraz po zabiegu-czyli wymieszany kolor byl za jasny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rubinaaa
No wlasnie kolor byl bardzo ciemny, tzn pigment. Na codzien uzywam czerwonej szminki, i zaraz po zrobieu usta tak wygladaly.To jakiego barwnika ma uzyc linergistka, aby po wygojeniu zostaly czerwone, bo z tego co mowila i widzialm uzywala juz tych najintensywniejszych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alexaxoxo
rubinaaa, i tu sie sprawa zaczyna "kompikowac" skoro twierdzisz ze byl to najciemniejszy odcien jaki posiadala w swojej kolekcji i widziala na Tobie rezultat po wygojeniu, to mysle ze sama na to wpadnie aby dokupic odpowiedni kolor dla Ciebie do nastepnej korekty.Nie wiemy takze jakich pigmentow uzywa.Kazda firma ma swoja game kolorow,jedni wieksza inni mniejsza.Kolory nawet bardzo ciemne sa na 100% poniewaz uzywam ich na kobietach latynoskach i ciemnoskorych.Druga rzecz to technika wprowadzania pigmentu.Usta wymagaja duzego doswiadczenia,ale z tym chyba nie bylo u Ciebie problemu poniewaz napisalas ze za drugim razem bylo juz widac roznice,a wiec dedukuje ze usta masz pokryte rownoniernie tylko nie osiagnely koloru jaki chcialas.A wiec proponuje przedyskutowac z pania przed nastepnym zabiegiem co mysli i jak zamierza sie do tego ustosunkowac, bo po co znowu ma Cie kluc bez rezultatu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PARADISE SPA UL LIPSKA WARSZAWA Kupiłam na gruponie makijaż pernamentny ww salonie. Znalazłam tylko jedną opinię na temat tego salonu. Bardzo proszę Was o opinnie, bo nie wiem czy nie zrezygnowac z kuponu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rubinaaa
dziekuje za opinie alexaxoxo:) Linergistka juz mi zapowiedziala, ze ma jakis inny barwnik dla mnie specjlanie zakupiony, mam nadzieje, ze bedzie to taki, ktory spelni moje oczekiwania. Niedlugo korekta, wiec dam znac jak wyszlo i wrzuce zdjecia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość warszawianka2
Witam. Byłam wczoraj na drugim mp (pierwszy 4 lata temu w sharleyu) ust w salonie Estetique w Poznaniu. Jestem zadowolona z rezultatu podobnie jak w przypadku brwi. Na razie strupki zaczynają mi się złuszczać - zobaczymy co będzie po zejściu wszystkich ale na razie jest dobrze. Nie jest perfekcyjnie bo trochę krwawiły i wyszedł lekko nierówny kształt ale też akurat jestem w takim momencie cyklu, że niestety krwawienia nie udało się oppanować :-(. Ale i tak jestem zadowolona. I prośba o wyjaśnienie do n.raczek@tvn.pl - napisałam do pani maila i nie dostałam żadnej odpowiedzi - proszę o info czy zakończyła pani poszukiwania osób skrzywdzonych przez linerystki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy ktos mozee
wie o dobbrym gabinecie w Toruniu ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny potrzebuje waszej POMOCY ... Od kilku dniu tu juz siedze i czytam uwaznie babeczki jestescie boskie ze tak sie superasnie wymieniacie doswiadczeniami i wogule.... Sluchajcie moim zyciowym pragnieniem jest uszczesliwianiem innzch ludzi poprzez makijaz permanentny ... Sama dalam sie skusic na brwi i kreski i NORMALNIE WYPASIK... Zamierzam teraz dalej ludzi usczesliwiac ... Czy orientuje sie któras z was gdzie najlpeij udezyc do szkoly jakiejsc ? Bylo by milusio gdyby to bylo gdzies kolo Gdanska....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak troszke z innej beczki, bo mecze sie od godziny... Ma ktoraś z Was może na kompie program do przerabiania Worda na PDF?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fanta79 Babeczka byla kiedys w gdyni a teraz kolo moreny ma studio :) No zebym to ja ulice pamietala hmmm... JUZ ROK MINELO ... a i dalej jestem piekna ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×