Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
endorfinkaa

Makijaż permanentny - doświadczenia

Polecane posty

laseczka urodzila sie juz chyba z maszynka w reku :) jest przemila i prze sympatyczna kobietka :) i bardzo precyzyjnie podchodzi do pracy .... a to chyba najwazniejsze .... pozdrawiam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość warszawianka2
worda na pdf mozna zamienic ale najpierw trzeba zainstalowac drukarke pdf - a potem jako polecenie drukuj - do pdf - nie pamiętam niestety jak to sie robi bo kolega mnie prowadził "za rączkę" ale jest to możliwe :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak tak widziałam, pokrecone... ale mozna zmienic on line takze juz po krzyku ale dzieki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalalailalalalooolalala
do monia 004 hej jestem z krakowa i kupiłam makijaż na gruperze w salonie D and D w krakowie przy ul POD FORTEM(podaje adres aby ostrzec laseczki z krk przed tm salonem) i zrobiłam tam maKijaż i ostra lipa potraktowali mnie jak typowego grupera.............. a nie klientke która idzIe tam za kase typu 800 zł, wszystko mialo wyznaczony czas co do minuty, chyba makijaż to nie jest zabieg hop siup, jak pozniej dzwoniłam zapytac dlaczego mam rope na ustach to kazali mi przyjsc na pokazanie jak już przyszłąm to niezwykle uśmiehniete jak głupi do sera panie twierdzily że to normalka :////i że trzeba przeczekać, ide do innego salonu bo stałąm sie ofarą zwyklej masówki gruperowej 5 tym kołęm u wozu salonu, mam wątpliwości co do czystej igł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasya
ja osobiscie polecam akademie sztuki kosmetycznej w elblagu. zrobilam sobie usta z wypelnieniem i brwi:-) polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasya
do lips... ja swoj makijaz brwi i ust zrobilam 28 grudnia i to co ty opisujesz to nie miesci sie w glowie. u mnie prawie nie byli krwi...mysle, ze pomylilas krew z czerwonym barwnikiem, ktory jest nakladany jako pierwszy. co do bolu sie zgadzam bo mialam takie same odczucia, ale nie jestem pewna co do twojej korekty. nie musisz isc po 2 tyg. mozesz poczekac do 6-12 miesiecy. nic ci nie powinno zejsc- przeciez to makijaz trwaly. poczekaj i zobacz jak usta beda wygladaly po calkowitym zagojeniu. buziaki:-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edyta LTL
Kasya, przepraszam, że się wtrącam ale w jakim gabinecie widziałaś korektę wliczoną w cenę zabiegu lub odpłatną zależnie od gabinetu w okresie od 6-12 miesięcy ? Bo ja nie znam osobiście. Najdłuższy okres jaki znam to max 3 m-ce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Pani z mailem "raczek" a może by tak przy okazji programu, artykułu czy nie wiem do czego zbiera Pani materiału pokusić się o stworzenie listy miejsc sprawdzonych, zaufanych, polecanych.... myśle, że pomogłoby to wielu Paniom (w tym i mi) przy wyborze salonu na swój makijaż lub jego poprawkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m.raczek@tvn.pl
Bardzo chętnie. Chcemy pokazywać miejsca godne zaufania i wskazywać na co zwrócić uwagę przy wyborze salonu, tylko jak mamy to zrobić, skoro Panie chętnie się żalą na forum, ale nie mają ochoty/odwagi wypowiedzieć się oficjalnie co przeszły i jakie mają doświadczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo to sprawa troszke wstydliwa, nie sadzi Pani? Ja np mam spartaczony mp brwi i nikt poza dwoma najblizszymi kolezankami o tym nie wie ( i oby sie nie dowiedzial) Rozumiem Panią, wiem że potrzebne są takie osoby ale nie wiem czy to bedzie latwe... Tak czy siak zycze powodzenia, byc moze znajda sie panie chetne aby podzielic sie swoimi doswiadczeniami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadzam sie w 100% ze wstydliwa, ale co masz zrobic jak wydaje Ci sie ze idziesz do fachowca i ufasz mi ze nie zrobi Ci masakry i to jeszcze na twarzy. Moja ciotka została wrecz okaleczona w jednym ze szczecinskich gabinetow, nie dosc ze sam makijaz brwi trwał 8 godzin to jak opowiada krew jej tryskała ( za głeboko pigmentowali) Jak jej słuchałam to ja miałam ciarki na plecach a ona łzy w oczach. Probowala prawie wszystkiego zeby to usunac, lasery itd. W koncu trafiła na kosmetyczke z prawdziwego zdarzenia która jej kamufluje (zielone po laserze i pigmencie z tamtego "zakładu" ) i dorysowuje włoski metodą włoskową. Przykre jest to ze musisz zachaczyc o 5 koszmarnych gabinetów, żeby trafić na kogos kto robi porządną, estetyczna robotę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosiaczeq czyli rozumiem, że laser to nie jest dobra metoda na usuwanie permanentnego?:) rozwazalam ta opcje ale bylo mi to odradzane tu na forum min, a powiedz ile razy ciotka tym laserem probowala? Tak z ciekawosci pytam, bo jedna z bardziej uznanych linergistek tu w 3M stwierdzila, ze laser rach pach ciak i po krzyku, bez problemu, bez skutkow ubocznuch. Jak dobrze, ze mam WAS:)) Mozesz cos powiedziec na temat tego co ciocia probowala i z jakim skutkiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SandraLASER!!!
Zle zrobiony makijaż można pokryć odpowiednimi barwnikami !Polecam tylko gdzie maja longa .Sama miałam ten problem i długo myslalam gdzie to zrobić i jest swietnie tyle ze ja robiłam w hamburgu 3 razy drozej wlasnie w long time liner.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fanta79, zadzwoniłam do niej zeby sie upewnić, laserem robiła 2 razy, ale tak jak mowie, barwnik został jej zapigmentowany za głeboko, bo normalnie zadna krew nie ma prawa sie pojawić. Po tych probach barwnik fakt ze zrobił sie jasniejszy ale jest koloru zielonego. W tej Enklawie kamufluja jej to jasnym barwnikiem i oprócz tego ma robione od nowa brwi metoda włoskową tak zeby to wygladało naturalnie bo ona swoich w ogole nie ma. Jesli nie znajdziesz w 3m dobrej linergistki to śmiało probuj tutaj, ciocia jest zadowolona, mowi ze miła atmosfera itd, a juz była bardzo zdesperowana wrecz na operacje wyciecia tych blizn chciala isc. Trzymaj sie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moze mi ktos powiedziec o co chodzi z tym longiem i w czym on jest lepszy od innych. bo rozumiem, ze sa ta urzadzenia? narazie umowilam sie wlasnie na gleboki peeling bo osoba, ktora wydaje mi sie najbardziej rzetelna ze wszystkich, z ktorymi rozmawialam to mi wlasnie zaproponowala. Nic nie bede kombinowac, narazie zluszczanie a pozniej pomysle o korekcie, Gosiaczeq, dzieki :) na peno ten temat bede tu walkowac do czasu mojej korekty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Long Time Liner to niemiecka firma, najlepsza w tej chwili na rynku, maja bardzo precycyjne i delikatne urzadzenia i to chyba oni wymyslili to metode wloskowa. Tez slyszalam ze to hit w Niemczech i szwajcarii. podobno tej maszyny nikt z ulicy nie moze kupic, dopiero po szkoleniu u nich mozesz ja zamowic. z tgeo co przeczytalam nawet blizny po wypadkach operacjach mozna ta maszyna pigmentowac. Fanta Sprawdz 10 razy gabinet zanim pojdziesz!! Bo to duze ryzyko, szczegolnie ze to twarz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolitkaa1986
Witam was dziewczyny chcialam opowiedziec swoja historie zwiazana z makijazem permamentnym. Tak wiec zrobilam sobie makijaz permamentny brwi w < STUDIU URODY SAMIRA> w WODZISLAWIU ŚLASKIM i chcialam was wszystkie przestrzedz przed tym salonem!!!! To jest jakas masakraaaa,poszlam tam zrobila mi ta cala szefowa ten makijaz i juz widzialam ze cos jest nie tak, zrobila mi to krzywe, z jednej strony bylo ciemniejsze z drugiej jasniejesze jakies przerwy w tych brwiach mialam i jak przyszlam na poprawke to mi mowila ze to taki musi byc bo to ciemniejsze juz nie bedzie.Ja nie jestem pierwsza osoba ktorej zmasażyla twarz,ta babka nie wie co robi uczy sie na klientkach,tak wiec dziewczyny uwazajcie nie idzcie tam do niej !!!!Na moje szczescie znalazlam suuuper babke WIOLETE DRÓDŻŻ ktora mi poprawila te tragiczne brwi i teraz mam je fantastyczne!!! Pracuje ona wlasnie na firmie LONG TIME LINER jest to naprawde najlepszy sprzet,mam te brwi poprawione. Wygladaja fantastycznie mam je zrobione wlasnie metoda włoskowa POLECAM wszystkim!!!!! Wygladaja one bardzo naturalnie,jestem baaardzo zadowolona teraz z moich nowych brwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alexaxoxo
A te spartaczone, jaka metoda mialas robione?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carla30
Witam wszystkie Panie otóz kilka lat temu robilam sobie makijaz permanentny ust i brwi w elblagu w renomowanym salonie. Niestety jeszcze kilka lat temu bylam niedoswiadczona w tym kierunku i nie wiedzialam na przyklad ze przed robieniem ust trzeba brac tabletki heviran ktore zapobiegaja wystepowaniu opryszczki po zabiegu( Pani kosmetyczka nie poinformowala mnie ze trzeba brac te tabletki). zabieg ust byl dla mnie niesamowicie bolesny usta byly po nim opuchniete , a najgorsze bylo to ze po zabiegu na calych ustach wyskoczyla mi opryszczka okolo 10 dni nie wychodzilam z domu. przez ta opryszczke kolor na ustach w niektorych miejscach nie przyjoł sie i mam gole kropki TRAGEDIA. Dlatego drogie Panie bierzcie heviran by zabiegu opryszczka nie wystąpila. Brwi natomiast polecam robic kolorem popielatym, nawet blondynkom poniewaz kolor brązowy zawsze jak jasnieje wybarwia sie na czerwono.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lolitka, no wlasnie, jaka metoda mialas robione za pierwszym razem? i czy jest to mozliwe by poprawic zepsuty mp metoda wloskowa? no cien raczej nie wg mnie a wloski wloskowa hmm... czy cos ci korygowano??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alexaxoxo
Fanta fajna jestes i bystra- dzieki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolitkaa1986
hej fanta tak wiec pierwszym razem mialam metoda cienia robione te brwi masakraaa jak juz wczesniej pisalam byly one tragiczne.Pani Wioleta pierw musiala mi usunac tamten makijaz tzw.kamuflaz nalozyc.Pozniej zrobila mi calkiem nowe w innym ksztalcie brwi obecnie czekam na wygojenie tych nowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carla30
ja dzis bylam w Elblągu w tym samym gabinecie by prawą brew zwęzic, Pani nadała nowy piekny kształt ale nie zweziła tej prawej (jak przyszlam do domu przyjzalam sie lepiej), i teraz musze czekac az strupki zejda by isc na poprawke, ja nie wiem jak to jest 15 lat kosmetyczka wykonuje makijaz permanentny a nie umie zrobic dwóch takich samych brwi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×