Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
endorfinkaa

Makijaż permanentny - doświadczenia

Polecane posty

Raczej myslalam o osobach, ktore pisza do mnie na priv i zadaja mnostwo pytan. W ptzypadku trudnych ust itp, chetnie podpowiem, ale nie naucze. Prawda jest taka, ze nalezy zobaczyc prace i dopiero wyciagac wnioski, na odleglosc i domysly trudno mi cos poradzic. Igla 3 r, ja nie prcuje tymi iglami. Gdzie je kupujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gmikka
no tak, ale faktem jest ze ktos kto chce zrobic sobie makijaz permanentny nigdy nie wie czy idzie do osoby ktora bedzie sie na niej uczyc zdobywajac umiejetnosci na forach internetowych. Mówisz trudne usta ok ale ty nie zadajesz pytan na forum jak je zrobic bo wiesz ze i tak sobie poradzisz. A ja juz dluszszy czas mysle o makijazu, ale jak wchodze na to forum to masakra bo nigdy nie wiem kto zadaje te pytania, a moze to wlasnie ta do ktrej planowalabym sie wybrac. Strach pomyslec. Mowisz, że przez internet sie nie da nauczyc, to czemu te osoby nie wezma porzadnego szkolenia tylko wypisuja na forum i pruboja na klientkach. To okropne. I powiem szczerze przerazajace. Do dobrej linergistki mam troche daleko i sama juz nie wiem co mam robic, czy moze wogole o tym zapomniec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blagamopomoc
Kupuje z Firmy beautyplanet " ONI maja wszystko do salonow I makijazu perm. Na jakich iglach zatem warto pracowac? Czy ktos mi odpowie Czy te pigmenty mozna troszke rozwodnic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blagamopomoc
Akolor , kupuje z Firmy Planetbeauty ONI maja wszystko do salonow I makijazu perm. Czyli lepiej tych igiel nie uzywac? Jakie sa dobre? Jakiej firmy? Czy pigmenty biotouch da sie rozcienczyc woda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JAKA WODA ROZCIENCZAC PIGMENY?!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! NIGDY. PGMENTY BIO..... SA OK, ALE DO UST I KRESKI, CZARNY. Jesli chodzi o igly, hm.... nie znam sprzetu i firmy, poszperam. jaka masz raczke? jakie nakladki na igle, czy juz tylko kartridz zakladasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blagamipomoc
Do Akolor DZIEKUJE, wielki uklon sle. Ja cały czas pytam o brwi , czyli pigmentow mam nie rozcienczac, Bio sa dobre do ust I kresek? Czyli do brwi nie? Wiec jakie mam kupic? Maszyna NOUVEAU CONTOUR ( Od beautyplanet ) igly kartridze tez Od nich , barwniki bio tez Od nich. Dziekuje za pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alexaxoxo
Blagamipomoc zapytaj tam gdzie kupujesz pigmenty czy maja preparaty do rozcieczania pigmentow. Ja takie posiadam.Co do pigmentow o ktorych jest tu mowa - nie znam, ale maszynki NOUVEAU CONTOUR sa fajne. Nie denerwuj sie zlap gleboki oddech - takie sa poczatki. Jezeli na szkoleniu wychodzilo Ci lepiej to pewno dlatego ze stal nad Toba instruktor i sledzil Twoj kazdy ruch pokazujac niedociagniecia.Teraz jestes sama.Jak maszynka jest dobrze ustawiona, dlugosc igly takze, odpowiednie naciagniecie skory to zwroc uwage na jednostajnosc ruchow, wyglada to troche jakbys sie spieszyla.Jzezli robisz koleczkami to pamietaj ze kazde musi miec jednakowa liczbe, nie mozesz w jednym miejscu zrobic np 3 okrazenia w drugim dwa lub piec.Wtedy nasycenie koloru bedzie inne. Pamietaj takze ze igla sama pracuje.Glowa do gory,bedzie dobrze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CITIHania
Czesc dziewczyny, Dzwoniłam w pare miejsc, byłam w salonie PERFECT - LINE na Ursynowie, ale najbardziej jakoś przypadł mi do gustu kontakt z Panią Agnieszką z C. H. Land. Przekonała mnie aktualna promocja 50 % na makijaż oraz zdjęcią na jej stronie. Pierwszy wolny termin, który mi pasował to poniedziałek w przyszłym tygodniu. Mam nadzieje, że bede zadowolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blagamopomoc
Alexaxoxo ! Dziekuje za podpowiedzi! Pytalam nie maja niczego do rozcienczania. A tak naprawde to myslalam ze wszystkie igly kartridze ze stali sa dobre;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo mi się nie podobają brwi zaraz po zabiegu wyglądają potwornie. Z biegiem czasu kolor jaśnieje-naszczęście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edyta LTL
Alexoxoxo wyjaśniłaś , bardzo metodycznie. Cieszę się , bo po twoim wpisie myślę , że dziewczyna nie powinna mieć wątpliwości i zacznie wierzyć w siebie i swoje umiejętności. A czas jest potrzebny aby uzyskać sukces, nie można się spieszyć, bo wtedy z całą pewnością coś zostanie przeoczone. Czas, spokój, koncentracja i śledzenie na bieżąco swojej pracy. Ja np. pracuję w ciszy. Jeszcze mam taką uwagę do wpisu, że na forum może są dziewczyny , które uczą się mp, zamiast na kursach. Jeśli nawet takie są, to tego szaleństwa nie można wprowadzić w życie, nawet jeśli czytają je wnikliwie i prawie czują o co chodzi;) Trzeba przejść szkolenie a klient musi wymagać wiarygodnego dokumentu. Natomiast nie mam nic przeciwko dziewczynom, które nabierają pewności lub czują niedosyt i szukają źródeł gdzie swoje rozterki mogą rozwiać. Niech pytają, niech drążą, tylko wtedy posuną się do przodu. Każdy kiedyś zaczynał i bał się, przerażony był pewnie też albo nie spał po nocach. Paraliż czasem odbiera rozsądek, i to ochłonięcie o którym pisała alexoxoxo jest bardzo potrzebne. I to jest chyba taki najważniejszy moment kiedy albo bierzesz się w garść i idziesz dalej albo rzucasz farbki, urządzenie i mówisz : koniec z tym. A wystarczyło ochłonąć i zebrać wszystko razem w konkret;))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blagamopomoc
Pani Edyto Dziekuje!!!! Wlasnie tak , dokladnie tak sie czuje... Czasem mam ochote rzucic wszystko! Ale przeciez nue moge chce I KOCHAM to robic;) Dzis zrobilam kolejne brewki , duzo szybciej niz ostatnie, troszke mocniej tez nacisnelam" dlugopis" Mam nadzieje ze zostanie wiecej z tego barwnika w skorze! Dziekuje wszystkim za wsparcie I pomoc ! Nadal czekam na odp Akolor odnosnie pigmentow biotouch . Dziekuje, Wam Barrrdzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez przyłączam się do podziękowań, razem z błagamopomoc:) tez raczkuję, tez mam mnóstwo pytań i rozterek, a to forum - pomimo skończonego szkolenia w podobno bardzo dobrym miejscu - daje mi mnóstwo nowych wiadomości. Trudno w 3-4 dni zadać wszystkie pytania, zresztą większość z nich rodzi się w głowie dopiero w trakcie pracy, szkolący często nie poruszają tematów - które zostawiają na tzw. doszkolenia. podbudowana postem alexaxoxo nie poddaję się i idę dalej trenować:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam mam pare pytan odnosnie makijazu permanentnego brwi. Mam taki od pazdziernika i bylam juz na 2 korektach bo przody mi nie pokryly sie jednakowo i do tej pory mam troche jasniejsze i w dodatku brwi sa za ciemne. Bardzo prosze o jakies rady po jakim czasie blednie taki makijaz czy lepiej usuwac laserem czy rejuvi czy lepiej zostawic zeby samo bladlo bo nie wiem czy po usuwaniu wloski brwi zostana czy sie uszkodza? Prosze o jakies rady bo jestem tak zdesperowana :[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze dodam że robilam makijaz normalnie w studio urody a kobieta na pewno nie robila mi tych brwi sprzetem long time liner tylko jakims innym i ogolnie ma certyfikat a zrobila ciemne bo twierdzi ze mi takie pasuja,jeszcze nie wiem czy od cery w zaleznosci od swiatla jakby mi błyszczały,chcialam zeby byly ciemne ale delikatny cień a nie takie. Czytalam ze mozna korygowac ale tez chcialabym sie dowiedziec wiecej o tym czy odczekac jakis czas ? nie wiem nie mam pojecia. Pomóżcie coś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alexaxoxo
katebeauty I tak trzymaj! Cwicz, cwicz, cwicz i zadawaj pytania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość honney_33
ale ja jazda!!!!!! poczytałam forum i poza kilkoma wpisami to pisze jednna babeczka która zadaje sobie pytanie i na nie odpowiada. Hahahahah kryptoreklamy i schizofremiczne posty. Popatrzcie na to krytycznie chyba że same idiotki. Pozdrawiam? PS mam zrobione wszytko i decydowałam sie na podstawie galerii na stronkach. Miłej zabawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do blagamopomoc, barniki bio....? jakie to? nie, nie. napisz do mnie na priv, to polece :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blagamopomoc
Do Akolor ... Te same on ktorych pisalysmy I Ty pisalas wczesniej na poprzediej stronie! Biotouch !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GłodnaSylwiaToruń
MAM TAKI NA USTACH I NA OCZACH JUZ % ROK; USTA WYBLAKLY; ALE I TAK JEST SUPER; ale uwazaj by snie trafila na partacza, boli ,ale co w koncz chcesz by cpiekna,oplaca sie, ja robila w de, u wietnamki, super robila recznie ,maszynka bardziuej boli, robila usta okolo 3 godzin z dopelnienie miesiecznym,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość igag
Na wstępie - mam 63 lata. Postanowiłam zrobię makijaż permanentny ust. Kontur z wypełnieniem. Miałam usta blade , kolor rozmyty, malowałam je codziennie ale niezbyt równo i bywało śmiesznie.Po długich poszukiwaniach w internecie wybrała Extravaganzę p. Agaty Świeckiej na ul. Rudzkiej w W-wie. Dobrze trafiłam. Właścicielka p. Agata poświęciła mi dużo czasu przed zabiegiem. Po narysowaniu konturu, wybraniu koloru zdecydowałam, że gdy będzie bolało poproszę o znieczulenie. Ne bolało. Czuła lekki dyskomfort, mrowienie i łaskotanie. Wczoraj byłam na II poprawce. Jestem b. zadowolona. p Agata próbnie narysowała mi brwi, twarz nabrała wyrazu i zaczynam o nich myśleć, pewno zrobię. To nie jest reklama zakładu ale sama tak długo szukałam, że postanowiłam napisać, że zakład jest godny polecenia. Usta bez malowania mam równiutkie i piękne. Acha jeszcze jako seniorka dostałam 10% zniżki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do igag
jasne, baju baju...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Barwniki pokecam moge oidac na priv kilka kolorkow. Napisz do mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość igag
do Pani (mniemam), która zrobiła wpis o godz. 16,12 Nie baju, baju - tylko się cieszę, że tam trafiłam. Sama długo szukałam w internecie i po prostu chciałam się podzielić, że jestem zadowolona. Aby pisać, że to baju, baju proszę tam iść na konsultację i będzie sprawa jasna. Więc nie pisz baju, baju, jak nie wiesz bo ja pisałam , że nie jest to reklama. Jestem super z mp. ust bardzo zadowolona i tyle w temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAKIJAZZZZ
WITAJCIE!! ROBIŁAM MAKIJAZ BRWI MC TEMU Chciałam kolor brazowy adekwantny do mojego koloru włosów. Kolr wyszedl czarny,schodzi na ciemnoszary z domieszka grafitu. Dzis bylam z reklamacją - otrzymałam odpowiedz od doswiadczonej pani linergistki: Nie nałozyła mi brazu, gdyz braz schodzi po jakims czasie na czerwony, takze taki efekt koloru ( ciemnoszary z domieszka grafitu) mialbyc gdyz latwo na to nałozyc pigment brazowy i kolor sie wyrowna. Zawsze wychodzi taki makijaz jak tatuaz, bo to tatuaz. Czy makijaz ma podekreslac urode czy ja szpecic? Ma się rzucac w oczy czy ma byc delikatny, niemalze niewidoczny? To co mam na briwach przekracza wszelkie barierey, dobrze,ze moge to maskowac pudrem - o rozjasnianiu jtego asnym pigmenetem nawet nie bylo mowy . SKANDAL - ani zwrotu pieniedzy, napisalam pismo do salonu z reklamacja, pewnie nic nie dadza znac. Jestem zazenowana. Mieszkam we Wrocławiu - i chetnie podam namiar na osobę ktorej nalezy sie wystrzegac a miala byc PROFESJONALNA!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, a mogłybyście mi powiedzieć jakie badania powinna mieć zrobione linergistka? w sanepidzie powiedzieli mi, że nie ma obowiązku posiadania książeczki zdrowia, ale nie jestem co do tego pewna. Czy np. przy zakupie polisy ubezpieczyciel wymaga badań? p.s. akolor czy ty masz popsutą klawiaturę? widzę, że nie tylko na priv brakowało literek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAKIJAZZZ
Sylwia1974. Witaj w klubie - mam to samo,efekt za ciemnych brwi,sztucznidlo a jaki efekt reklamacji-czytaj wyzej.Ja przeczekam,tuszuje je pudrem i bede rozgladac się za salonem gdzie robia rejavu.Wiec wspolne opinie beda cenne,slyszalam,że nie ma po tym blizn.Poczekam aż mi to zblednie,wtedy latwiej bedzie usunac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edyta LTL
Co do książeczek zdrowia o których piszesz to wycofali się kilka lat temu (sanepid) i teraz nie są potrzebne. Lecz musisz mieć coś innego , zaświadczenie od lekarza medycyny pracy, że jesteś zdrowa i możesz pracować w tym zawodzie. Właściwie jako właściciel zakładu to wystarczy ci takie jedno przy rozpoczęciu, chyba , że w trakcie swojej pracy chorowałaś na jakąś poważną chorobę, zwłaszcza zakaźną ale nie tylko może być salmonella i wtedy musisz mieć nowe zaświadczenie od lekarza medycyny pracy. jeśli jesteś pracownikiem zakładu kosmetycznego to być może takie zaświadczenie ma tylko ważność określony czas tu gdybam , bo przepisy ciągle się zmieniają. Natomiast szczepienia wzw jeśli chcesz sobie odświeżyć to na własny koszt, po sprawdzeniu w sanepidzie poziomu aktualnego współczynnika jaki posiadasz po szczepieniu z dzieciństwa. ja sobie robiłam 5 lat temu, teraz musiałabym sprawdzić jaki mam współczynnik. Bo jeśli poniżej 10 to trzeba się do szczepić...no trzeba nie trzeba ale w warunkach zagrożenia przyda się;)) to badają z krwi w sanepidzie, w przychodni tego nie robią. A co do ubezpieczenia OC to sprawdź najpierw na jakie choroby dają. Na HIV to nikt ci nie da w żadnej firmie, na to nie licz, lecz np. na żółtaczkę jedni dają inni nie, a to już ważne. Tylko jak z żółtaczką to już sporo drożej;)))) wiem, bo sama takie mam. A jak masz jeszcze jakieś pytania to śmiało ale już dziś to nie...idę lulu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×