Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
endorfinkaa

Makijaż permanentny - doświadczenia

Polecane posty

Gość Sana.
Coderm Ja zdecydowałam się na salon odrodzenie. Jego właścicielka Pani Małgorzata Gajewska Didiuk chyba robi najdłużej w Krakowie. Tez nie znałam nikogo kto by mógł mi polecić jakiś gabinet. Zaczęłam szukać po rożnych forach, trafiłam na parę osób które tam robily, przesłały mi zdjęcia i wyraziły swoje opinie. Jezeli chodzi o mnie to jestem bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edyta LTL
Kolor w buteleczce nie jest kolorem który zostanie na brwiach po wyłuszczeniu. Na wyobraźnię to: z buteleczki mini mini rozetrzeć na dłoni, max jak się da . Jeśli osoba pracuje delikatnie to ten roztarty kolor najbardziej jasny zostanie po pierwszym zabiegu. ( no tak plus minus) jeśli pracuje agresywnie, ma ciężką rękę, to po pierwszym razie zostanie prawdopodobnie ten kolor roztarty lecz ciemniejszy od tego roztartego na maxa. Tak mniej więcej w połowie roztartego koloru. To oczywiście nie jest ścisłą regułą , bo dodatkowe czynniki mogą wpłynąć na intensywność koloru. Z reguły jednak tak jest. Bywało, że po wyłuszczeniu zbyt jaśniejsze nie były w ocenach klientek, lecz tu trzeba dodać, że zazwyczaj były to tatuaże na twarzy lub okropnie złej jakości barwniki. Natomiast po pierwszej wizycie i po wyłuszczeniu tak to zwyczajowo przebiega. Każda korekta z reguły nasyca intensywniej kolor, czyli dodaje barwy wprowadzając intensywniejszy odbiór. We wtorek najpóźniej, myślę , że będziesz miała już inne zdanie na temat swoich ciemnych brwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edyta LTL
A co do czarnego koloru to absolutnie nie nakłada się na brwi, chyba, że ktoś pragnie koszmaru. Co innego jednak nałożenie czarnego pigmentu, a co innego nałożenie ciemnego pigmentu, który zaraz po zabiegu nałożony na świeżo, wygląda jak niezmyta henna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brwiii9
Poki co sa bardzo ciemne,efekt ma być kolor ciemny braz z domieszka czekolady.Dzis pojawil się gdzieniegdzie kolor szary i tylko czekam bo nie mam zamiaru miec efektu tatuazu jak z wiezienia..brwi smaruje kremem nivea,ksztalt ok choc wyszedl troche inny niż byl narysowany.na przyszlosc chyba nie zdecyduje się na powtorke,sztucznie to bedzie i tak wygladac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brwiii9
Dodam,że bol w moim przypadku byl prawie nie do zniesienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CITIHania
Witam serdecznie, Bardzo proszę o informację czy, któraś z dziewczyn korzystała z usług Pani Agnieszki Mróz z C. H. Land. Co jakiś czas pojawia się jej oferta na grouponie. Posiada sporą galerię zdjęć. http://kosmetyczka.info/galeria.html Od kilku tygodni śledzę aktywnie ten temat, czytam opinie i przeglądam strony różnych salonów i szczerze nie widziałam u nikogo tak bogatej galerii zdjęć. Salon jest koło mnie, więc pewnie podejdę i sama wypytam się o szczegóły zabiegu. Jednak doświadczenie osoby, która już była będzie dla mnie bardzo cenna. Dziękuję i pozdrawiam. Hania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ***ANA***
CITIHania byłam u Pani Agnieszki z mamą, widziałam więc jak pracuje, mama robiła sobie brwi pół roku temu i jest bardzo zadowolona zarówno z kształtu jak i koloru, muszę też dodać że nie potrzebna była żadna kotrekta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Korekta jest obowiazkowa,a grupony sa najwiekszym zlem w kosmetyce. Sporo tu piszemy w tym temacie. Dobre gabinety nie ratuja sie gruponami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ***ANA***
nie bardzo rozumiem tą konieczność korekty.Podobno ma ona na celu wzmocnienie i utrwalenie efektów, ale po co jeżeli tego wzmocnienia i utrwalenia ktoś nie potrzebuje? robić bo robić? A co do gruponów to pewnie każdy ma swoje zdanie, ja osobiście znam parę dziewczyn które robiły makijaż w ten właśnie sposób i są zadowolone, a jedyna różnica między mną a nimi to taka że im zostało więcej kasy w portfelu. Poza tym niejednokrotnie widziałam tu na forum rozpacz po ,,normalnie" zrobionym makijażu więc skąd ta niechęć do gruponów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ELKA73
Moim zdaniem nie powinno sie wrzucać wszystkich usług, które można kupić na portalach zakupow grupowych do jendego wora. To, że nie była konieczna korekta to chyba duzy plus dla osoby, która makijaż wykonanała. Co jakiś czas pojawia sie oferta makijażu i często korekta jest dodatkowo płatna. Niestety ja przyzwyczaiłam się do cen promocyjnych i dla mnie jako klientki widze duzo zalet takich zakupow. Każdy wybiera różne sposoby dotarcia do klienta. Jedni wystawiają swoje oferty na grouponie inni wybrali jako forma swojej reklamy forum, na którym sie udzielają. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Danuska1979
Witam po przerwie. Ja właśnie byłam na dopełnieniu makijażu po dłuższym okresie. Kolor troszkę mi się opatrzył i poprawiłam brwi i usta na troszkę mocniejszy. Tak jak ostatnio robiłem u Joanny Konopnickiej w Bielsku tam: www.makijaztrwaly.com A propos: każdy nowy makijaż wymaga uzupełnienia po miesiącu, nawet jeśli wygląda super tu chodzi o trwałość koloru. Taki nieuzupełniony to 50% trwałości uzupełnionego...:) Pozdrowionka Danka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brwii9
To ja ponowie znów swój temat. Jaki kolor powinien wyjśc nakładając ciemny brąż + troche czekolady? Jestem 4 dni po zabiegu, brwi mnie swedza, sa dalej kruczo czarne i pojawiaja sie przebłyski szare - ciemnoszary jak tatuaz wiezienny co mnie dobija!Proszę o rade. Dzwoniłam do babeczki, ktora mi wykonaała zabieg i twierdzi,ze to za wczesnie na kolor ale jak ma zrobic sie kolor braz szarego - po prostu tandeta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natya
Nie ma co się przedwcześnie denerwować, że brwi są za ciemne. Mi cały barwnik złuszczył się mniej więcej po tygodniu - efekt taki, że z czarno-brązowych brwi zrobiły się bardzo jasno brązowe, do tego stopnia że zewnętrzny łuk będę je chciała teraz na korekcie jednak nieco wzmocnić ;-) Tak więc polecam jeszcze kilka dni cierpliwości. Jeśli swędzi - znaczy to, że się goi. Mnie też swędziało diabelnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brwii9
Natya pocieszylas mnie - oby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natya
Jeżeli chcesz to dla pocieszenia podeślę ci fotkę przed i po. Zobaczysz jak ogromna jest różnica :) U mnie wyglądało to tragikomicznie, całe szczęście, że byłam dobrze poinformowana o tym, że efekt końcowy będzie diametralnie inny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dominika200011
Witam Ja właśnie ukończyłam kurs makijażu permanentnego z firmy shespa Łódz odbyłam go w Krakowie Pani Monika przyjechała do mnie do salonu. Jestem bardzo zadowolona, miałam tylko kilka osób chętnych na szkolenie jako modelki ale już po jednym dniu było więcej chętnych, zrobiła cuda, poprawiła usta mojej klientki, która błagała o pomoc wiele linergistek i nikt jej nie pomógł!!! P Monika poprawila usta po kilku innych osobach dla mnie rewelacja pelen profesjonaliym po 5 dniach szkolenia jestem pewna tego co robie w 100% POLECAM, NIE BOJE SIE WYKONAC MAKIJAZU PERMANENTNEGO!!!!.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brwii9
Natya podeslij mi fotke - chetnie zobacze na mordka24@o2.pl dzięki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AGIKA 2
Dominika20011 proszę podaj namiar na tą firmę co się szkoliłaś i skad się o niej dowiedziałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dominika200011
agika to jest firma shespa wiele dobrych opinii znalazłam na jej temat a kontakt dostalam od dziewczyny ktora szkolila się w zeszłym roku u P. Moniki . Ona wykłada takze w wyższej szkole jest nawet tam link i robi pokazy oraz makijaże nauczycielom tel 663-260-634. ma bardzo duzo szkolen wiec styczen ma caly zablokowany ja w na poczatku grudnia zapisalam sie na styczen ale probuj mam kilka namiarow do osob ktore juz wyszkolila sprawdzilam kazda byla bardzo zadowolona wiec tez skorzystalam i nie zaluje!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dominika200011
POLECAM Z CZYSTYM SUMIENIEM CENTRUM SZKOLEN SHESPA Z ŁODZI DOJEŻDZAJĄ DO KAŻDEGO MIEJSCA W POLSCE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werka85
Witam, jak perfekcyjne dobrać kształt kreski dolnej oka, oraz rodzaj? Skad mam wiedzieć czy chcę równą czy rozmytą :(( proszę o pomoc, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basiafoto
witam. bardzo chciałabym zrobić makijaż trwały ust. czy słyszałyście Panie o salonie kosmetycznym Juliet w B-B na ulicy Cieszyńskiej? ten salon oferuje gruppony na makijaż , byłam tam dzisiaj i nawet rozmawiałam z panią i niby wszystko o.k, ale jakoś nie wydaje mi się to wszystko profesjonalne zwłaszcza po tym,co czytałam na tym forum. salon nie ma strony int., pani nie miała żadnych zdjęć klijentek, właściwie chyba nie ma tam "kolejek",mogłabym to zrrobić nawet jutro... opowiadała nawet przekonującą ,pokazywała sprzęt...ale trochę się obawiam, to jednak dość ryzykowny zabieg. będę wdzięczna za opinie :-) basia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natya
brwii9 - wysłałam na podany mail :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brwii9
Dostałam:) jednak musze stwierdzić,że chciałabym miec takie po wykruszeniu jak Ty po zabiegu :) Mam czarne, czarne jak wegiel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
werka, kształt kreski powinnas dokladnie omowic przed zabiegiem i troche zaufac osobie wykonujacej zabieg. Jesli masz oko male, powinnas skusic sie na zageszczenie i moze byc kreseczka od wewnetrznego kacika jasniejsza do ciemniejszego efektu na zewnatrz. Jesli duze, to jak tylko chcesz i lubisz, oczywiscie zachowujac estetyke i nie koniecznie gruba krecha :) haha. Wszystko zalezy od Twoich piekny oczu :) ( ksztaltu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natya
brwii9 - daj swoim brwiom szansę - moje w trakcie wyłuszczania wyglądały dziwnie... Jak już całość zejdzie, wtedy ocenisz efekt końcowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowicjuszka3333
Bardzo prosze o wypowiedz Panie z doswiadczeniem. Zrobilam pierwszy Makijaz permanetny, ladny ksztalt , kolor brazowy. Na 2 dzien wygladaly bardzo ladnie I naturalnie, natomiast 3 tyg po zabiegu mikropigmentacji kolor jest praktycznie "niewidoczny" co moglam zrobic zle? Poprawka bedzie wynagala praktycznie zrobienie wszystkiego od poczatku;( Czy mozliwe , ze zrobilam za delikatnie? Czy cos innego moze byc przyczyna? Prosze o pomoc!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edyta LTL
Może zbyt delikatnie....to jest możliwe. Może osobnicze właściwości klientki odrzuciły większość koloru ale po korekcie będzie mocniej. Może w trakcie tych 3 tygodni skóra była dość sucha i jeszcze raz uległa procesowi łuszczenia, kruszenia tylko mniej widocznie. Ostatecznie kolor ułożył się tak a nie inaczej. Cóż musisz się z tym zmierzyć. Jeśli wyszło równomiernie to poszło ci bardzo dobrze, a że odcień mało widoczny... no cóż może dla tej klientki należy wziąć o ton ciemniejszy kolor, bo jednak dużo się wyłuszcza. Trzymam kciuki, nie poddawaj się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowicjuszka3333
Dziekuje bardzo Pani Edyto , dodam , ze dziewczyna jest cala w tatuazach ( jej mz robi) I nigdy jej sie tak nie wyluszczylo;( Ale pocieszyla mnie Pani , bede walczyc!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WioVienna
Czesc dziewczyny, ja od niedawna sama pigmentuje, tez na Long Time Liner. Mam nadzieje, ze bede mogla wymnienic doswiadczenia, a raczej zdobyc nowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×