Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
endorfinkaa

Makijaż permanentny - doświadczenia

Polecane posty

Gość Grafitowebrwi
Do Pani Akolor, bardzo dziekuje za odpowiedz , mam pigmenty biotouch jak ktoras dziewczyna tu o nich pisala, niestety jest tam tylko jeden szary kolor , i nie Wiem jak z niego uzyskac grafit. Moze dodac troche taupe? Albo brazu? Nikt mi tego nie wytlumaczyl dlatego kombinuje , i licze na pomoc Od Was kobitki;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolanta411
I ja sie podlacze do pytania powyzej, jak uzyskac ladny grafitowy kolor jesli w palecie kolorow jest tylko szary? Kupic inne pigmenty ? EDYTO TY ZAPEWNE WIESZ DUZO W TYM TEMACIE?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pigmenty bio.... sa b.dobre, ale do ust, kolory do brwi sa ubogie niestety. Pamietajcie do tych barwnikow trzeba koniecznie dodawac oliwke, obowiazkowow. Mysle o innych barwnikach, trzeba poszukac. Macie dobre do wyboru Purebeau-doskonale do brwi i swiss c...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aknacok
Dzieki za odpowiedz fanta 79. Moze rzeczywiscie zaryzykuje w jednym z tych gabinetow.Czy mozesz mi jeszcze powiedziec, czy zawsze konieczna jest poprawka i po jakim czasie.ja poprostu przyjade na urlop do Gdyni, ale bede najprawdopodobniej tylko 12 dni i nie wiem czy sie "zmieszcze" w czasie.Dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aknack, polecam Ci skontaktowac się mailowo z Panią Izą, na pewno szybko dostaniesz odpowiedź, chetnie doradza.. Śmialo powołaj się na dominikę z gdyni ( ta od problemów) będzie wiedziala o kim mowa ;) mail masz na stronie studia Isabell. pozdrawiam i powodzenia życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alina664
Dziewczyny nie róbcie makijażu w gabinecie CARMEN w Pabianicach na łaskiej.Przetrminowane barwniki, podrabiane igły-stąd niska kusząca cena.Ale beznadziejny efekt doprowadzi was do rozpaczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OLA FZ
Hej mam ogromna prosbe do Edyta LTL to mój pierwszy post- cala w nerwach szukam odpowiedzi co mam zrobić z siną skórą na górnych powiekach. 2 tygodnie temu mialam zrobione ozdobne kreski na gornych powiekach. Od tamtej pory mam zielono-sine plamy na powiekach ruchomych, kosmetyczka mowi ze to siniaki,ale minely juz 2 tygodnie, po opuchliznie i strupkach nie ma sladu, a te zielone plamy ani nie bledną ani się nie zmniejszają..dodatkowo skóra na ktorej namalowana jest kreska jest grubsza niz skora wokół- wyglada to tak jakby pod kreską zrobila mi się blizna, powinnam kupic jakas masc na blizny czy nie panikowac i czekac jeszcze kilka tygodni? Edyta LTL- we wczesniejszych postach znalazlam twojego maila i wyslalam ci zdjęcia zaraz po wykonaniu makijazu bo tu nie umiem wstawic. Prosze o radę..:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edyta LTL
Ja nie wiem czy tu można wstawić;( Zdjęcia dotarły odpowiedź napisałam. Niestety jest to koszmar, obyś znalazła dobrego specjalistę od lasera, który choć trochę ci pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edyta LTL
Dziewczyna , która wcześniej pytała o ładne barwniki do brwi. Powtórzę tylko Acolor, oliv to podstawa do koloru barwników używanych do brwi, by nie wyglądały źle po czasie. Czarnych nie używamy. Te ładniejsze kolory trzeba posiłkować olivem dla bezpieczeństwa, Bez "ochrony" będą płowieć na niekorzystne i niepożądane kolory. Ja np. ciepłych brązów wcale nie używam. A te chłodne i tak neutralizuję. Tu cudów nie ma, trzeba trzymać się kolorymetrii i znać pochodzenie kolorów. Alexoxo ,wiem, że sama tworzy kolory z kilku innych, które dają jej potrzebny i daje jej to satysfakcje. Może ona ci pomorze w tej materii. Ja używam tylko barwników swojej marki, lecz też nie wszystkich, bo wiem, że będę miała z nimi problemy. A po co mi to ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edyta LTL
pomoże, nie pomorze....a fuj;)) sorki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katybeauty
OLAFZ czy mogłabyś napisać jakim barwnikiem i na jakim sprzęcie pracuje ta pani, u której robiłaś kreski? oczywiście jeśli wiesz i możesz jakos skrótowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OLA FZ
Oczywiscie, zeby juz zadnej kobiecie nie przytrafilo sie to co mi:( przy nastepnej wizycie w salonie o wszystko wypytam i tutaj napisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grafitowebrwi
Kurcze! Dziekuje za odpowiedz Pani Edycie I Pani Akolor. Tak sobie mysle , ze wg mnie na logike , to dala bym to Olive, ale do cieplych brazow, do zimnych o bazie popiolu, dalabym cos cieplego typu kropla pomaranczu? Juz zglupialam naprawde. Czemu ten oliwkowy do wszystkich kolorow do brwi? A gdy zmieszam jasny braz z czekolada , to tez neutralizowac olive? Skoro I tak juz go ocieplilam" ? Pomoze kobietka , ktora polecila Pani Edyta? Doradzcie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aqnieszka1990
Hej, Jestem zapisana na wykonanie kresek górnych do PERFECT-LINE STUDIO ( Iwona Redzińska) http://www.perfectlinestudio.pl/ Znalazłam tylko jak do tej pory wie opnie o tym salonie i to z 2008r. jedna pozytywna druga negatywna. Słyszała może któraś z was coś o tej Pani?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natya
aqnieszka1990 - miałam podobny dylemat, rozważałam Perfect Line, ale nigdzie nie mogłam znaleźć opinii o tym salonie poza przytoczonymi przez ciebie i jednak finalnie zrobiłam MP gdzie indziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
temat kresek: opuchniecie przy tradycyjnym znieczuleniu, a raczej jego braku jest norma. Kreski po zluszczeniu strupka moga byc mizerne, w kolejnym tygodniu barwnik nabiera mozy :) Nie zawsze, przy korekcie powinna kreska byc mocniejsza, spokojnie. Mam nadzieje, ze uda sie wszystko i bedziez zadowolona. Kolejny temat jak opinii brak o gabinecie? poszukaj, poczytaj i nie idz tam gdzie malo sie robi zabiegow z makijazu permanentnego, my tu ciagle cos czytamy dobrego i zlego. Polecamy, podpowiadamy i wymieniamy sie uwagami. Wreszcie mamy mila atmosferke :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akolor nie wywołuj wilka z lasu:) bo zaraz znowu znajdzie się jakiś superszpieg, który rozkmini , że Edyta, Akolor, Tygrysek to jedna osoba:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grafitowebrwi
Wiec mam racje czy nie ;( dlaczego niby do wszystkich kolorow brwi dodajemy olive?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak bede ostrożna. Tyle juz tu przeezlysmy,ze ..... :-) w temacie korektorow olivki,to ona neutralizuje rudowci itp.musisz ja dodawac,przynajmniej do barwnikow,ktore z pewnością nie sa zabezpieczane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edyta LTL
Grafitowebrwi: brąz zimny wyłuszcza się zwyczajowo na czerwonawy, fioletowawy brąz ciepły na pomarańczowy, rudy, łosoś. Jedno zagadnienie to ile olivu dasz dla zimnych a ile dla ciepłych. Dwa to jeśli do zimnego brązu dasz beż to ocieplisz brąz i zamiast z czerwono-coś zamienisz na odcienie rudości, pomarańczu czy łososia podczas wybarwiania. Tyle uzyskasz, a potem i tak olive w ruch.;) Olive tak według mnie blokuje jeśli mogę tak własnymi słowami nazwać....dopływ czerwono pomarańczowych cząsteczek widzialnych pigmentu. Kolejne pytanie jak używasz olive czy bezpośrednio do pigmentu czy jedna warstwa na skórę lub dwie i później kolor czy robisz olivem na zabiegu czekasz aż zamkniesz i wyłuszczysz i na następnej wizycie dopiero kolor. Czy mowa o zabiegu pierwszy raz czy o neutralizacji po czasie już wybarwionych nieładnie? Namieszałam ci co? ;)))) Bo dla mnie to ma znaczenie, każda z opcji wychodzi inaczej. No dodać oliv dodać oliv, tak tak, ale są kolory, które już mają w buteleczce olive a i tak nie będą zbyt ładnie się wyłuszczać i trzeba się zabezpieczyć. I ostatnia sprawa na jaką głębokość pigmentujesz, to też ma znaczenie. Powiem wam dziewczyny, tłumaczyć pisząc wcale nie jest łatwo;))) jest tyle aspektów i ale" gdyby" zależy" A na samym początku musisz pomyśleć jakiego brązu użyjesz dla skóry. Czy sama skóra jest typem ciepłym czy chłodnym, czy jest mocno unaczyniona czy nie. Inaczej wyłuszczy się zimny kolor na zimnym typie ,a inaczej wyłuszczy zimny kolor na ciepłym typie. Wiesz już więcej????? Mało jest takiej podstawowej wiedzy na kursach, od której wszystko się zaczyna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grafitowebrwi
O Bozeeeeeee! Teraz to juz nie wiem nic ;) Dziekuje Edyto Dziekuje Akolor;). Wnioskuje jedno , sprawa jest " ciezsza " niz ciezka;) Moj plan jest taki , dodawac na wszelki wypadek do brazow wszelakich krople? " olive" co choc troche mnie zabezpieczy" a do czerni krople pomaranczu" . Czy kropla wystarczy? I Piekny usmiech I podziekowania w strone doswiadczonych pomocnych dusz;););););););) . Mam jeszcze jedno pytanie, Czy istnieja pigmenty w ktorych nic nie musze dodawac , mieszac? Robi je jakas firma? I co z kolorem szarym ? Tylko ocieplic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aqnieszka1990
Natya- I gdzie poszlas? Robilas kreski czy cos innego? Bo jestem umowiona na przyszly tydz to w razie co odwolam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grafitowe brwi a pomysl dodawania pomaranczu do czerni jak sie zrodzil? Nie, nie nie. Czarnego nigdy do brwi nie uzywasz. jak dodasz niebieski do pomaranczowego, to co wyjdzie? czarny tylko do kresek na oko!!!!! Sa barwniki zabezpieczone z firmy purebeau, ale nie wszystkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edyta LTL
Nie wiem jak inne dziewczyny, ale ja uważam, że te zabezpieczone pigmenty firmowo tylko minimalizują problem. Czyli nie ma tego szkodliwego efektu od 6 mcy do 1,5 roku, natomiast w końcowej fazie wyłuszczania on będzie się przedzierał np. po 2,5 roku. Mówimy o brązach. Jeśli dodane zostanie zbyt dużo olivu to pierwszy kolor dominujący z buteleczki (zimny ciemny brąz) może być zdegradowany do np. srebrnego popielu po użyciu takiej kombinacji. Dodatkowo osadzony w skórze mocno unaczynionej, może wizualnie wywoływać kolor w okolicach brudnej platyny. To tylko taki przykład.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grafitowebrwi
Jestescie Wielka pomoca! Naprawde! Dziekuje! Edyta Akolor klaniam sie w pas! Dziewczyna w poniedzialek przyjedzie na poprawke kolorem brazowym , za pierwszym razem nie dodalam olive , bo dowiedzialam sie Od Was dopiero , Czy na poprawce moge dodac olive? I troszke nam to pomoze ! Czy juz za pozno?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grafitowebrwi
Jestescie Wielka pomoca! Naprawde! Dziekuje! Edyta Akolor klaniam sie w pas! Dziewczyna w poniedzialek przyjedzie na poprawke kolorem brazowym , za pierwszym razem nie dodalam olive , bo dowiedzialam sie Od Was dopiero , Czy na poprawce moge dodac olive? I troszke nam to pomoze ! Czy juz za pozno?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabezpieczone tzn. z tą formułą anti-red? a ja teraz podrążę temat korekt starych makijaży: czy jeśli przychodzi osoba ze starym różowo-łososiowym makijażem to radzicie najpierw położyc olivkę, do wyłuszczenia i potem nowy kolor ( na 2 - 3 wizytach) czy lepiej od razu na pierwszej wizycie oliv + nowy kolor? na korekcie już tylko nowy kolor czy znowu olive+kolor? niedawno miałam panią , która miała 2 stare makijaże - różowy wyglądał spod niebieskawego - na rózowe miejsca nałożyłam olive , na te niebieskawe pomarańcz + na całość nowy kolor. Czy lepiej takie operacje wykonywać na dwóch rożnych wizytach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
opisze moja zasade. Olivke mozna polozyc na kolor, wiec grafitowe brwi naloz teraz olivke sama na brwi a w dalszej czesci zabiegu pracuj( na tej samej wizycie) kolorem z dodatkiem kropli olivki. Niebieski kolor to faktycznie problem, ale musimy nalozyc korektor pomarancz, a nie barwnik do ust pomarancz, to wazne. Takie latanizny sa bardzo trudne, ale mysle, ze dobrze zrobilas, jednak takie przypadki po roku lub w ktoryms momencie znowu zaczna sie wyluszczac w roznychh odcieniach. Ja nie lubie takich poprawek, bo doswiadczenie, klientki nauczyly mnie, ze o pewnym czasie oczekuja cudow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×