Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
endorfinkaa

Makijaż permanentny - doświadczenia

Polecane posty

Gość WioVienna
Chcialabym dodac, ze do podjecia decyzji, zeby sama pigmentowac sklonil mnie fakt, ze sama mialam zle doswiadczenia przy makijazu permanentnym, ktory zrobiono na mojej twarzy. Mieszkam w Wiedniu i bedac na urlopie w polsce pokusilam sie o zrobienie makijarzu, ale trwalo to dlugo, zanim wogole byl jakis efekt. Na innym sprzecie, nie zanm firmy, po moim pierwszym makijazu nie zostalo sladu, razem ze strupkiem zeszla cala farba. Dlatego lubie LTL, pracuje tak delikatnie, ze wlasciwie nie powstaje zaden strupek, tyklo farba sie delikatnie wykrusza. Ale trzeba tez znalesc kogos kto naprawde ma to urzadzenie dobrze opanowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AGIKA 2
Witam, dodzwoniłam się do firmy SHE SPA, którą poleciła mi Dominika parę dni temu. Bardzo miła Pani opowiedziała o szkoleniu i byłam bardzo zaskoczona pozytywnie, bo jako jedyna nie namawiała mnie na zakup sprzętu, szkolenia trwają od 3 do 7 dni i praktycznie sama praktyka. Co prawda trzeba czekać na szkolenie ok 3 tyg do miesiąca ale po rozmowie i przeczytaniu opini na rożnych stronach myślę, że warto poczekać , jako jedyna pokazuje technikę ust i brwi 3D i łączy szkolenie makijażu z mezoterapią igłową ponieważ od niedawna można wykonywać to jednym aparatem, więc cały czas jest za pan brat z nowościami, podała także telefony do kursantek, żebym zapytała o opinię, sprawdziłam to dokładnie czy są takie salony w Polsce i dziewczyny potwierdziły jej profesjonalizm, kurde nie wierze, że jeszcze trafiają się takie dobre szkolenia i można starać się o pieniądze z Urzędu Pracy bo są wpisani jako instytucje szkolące w całej Polsce , ale się cieszę DZIĘKI DOMINIKA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agika 2
Witam szkolenia z mezo łączone z permanentnym ma w ofercie kilka firm tyle, że oni mają to już od dłuższego czasu natomiast ust 3D chyba nie ;) Ja w każdym razie się zapisałam zobaczymy dam znać ale jestem dobrej myśli;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tropical
Witajcie, mam permanentny makijaz ust, miał być bardzo naturalny, położono kolor rozenholz/rosewood. Jednak kontur wyszedł miejscami zbyt ciemny, jakby sie zbił, makijazystka przykrywka mi to kolorem skin ale ten jest zbyt jasny po prostu kontur jest jaśniejszy niż reszta. Czy lepszy byłby/będzie teraz na to inny odcien pigmentu korygujacego? Widziałam na palecie ze są rożne numery tych korektorow, cerę mam jasna, różowa. Byłabym wdzięczna za pomoc osobom ktore pracują pigmentami long time liner bo już boje sie zaufać....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czemu taka forma reklamy
śledzę forum od dawna i już jakiś czas było bez reklam, aż tu nagle...:) nie bardzo rozumiem, czemu nie można poprostu napisać w swoim imieniu tylko podszywać się pod dwie różne osoby - może za chwilę kolejne, śmieszne, upokarzające, proszę traktować nas poważnie, to naprawdę widać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
usta 3d? Hm..... To nic innego jak cieniowanie ( mozna na kilka sposobow), ale to nic nowego. :) Tak jak brwi metoda włoskowa sa inaczej liczone i czasem na szkoleniach trzeba doplacac. Przeciez to wchodzi w zakres nauki, tak byc powinno. No coz jakos trzeba widocznie kase zarabiac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czemu taka forma reklamy
do Akolor i innych obiektywnych w auto reklamę niezaangażowanych:) ale 3d brzmi jakoś tak wiecie, zachęcająco i ktoś kto się na tym nie zna odbierze to jako coś ekstra super hiper, dlatego raz jeszcze proszę by traktować ludzi na tym forum poważnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi kojarzy sie z filmem 3 D hahahahaha i tymi okropnymi okularami, co trzeba zakładać, brrrr. To oczywiście żarcik. Dzis rozmawialam z moja kolezanka wizazystka o grupowych zakupach, gdyz kolejny raz w poczcie przysylane sa oferty makijzy permanentnych za 99 zl. Jesli nie mozna za taka kwote wykonac przyzwoitego makijazu wieczorowego np, to jak mozna w tej kwocie zamknac zabieg skladajcy sie z 2 etapow ( zabiieg i korekta)? Szok. Moje igly i akcesoria sa drozsze bez mowy o zarobku. Edytka dostalas moja wiadomosc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość damulka48
Witam wszystkie!!!!! kto może doradzić kogoś w wielkopolsce do wykonania mikropigmentacji medycznej (po mastektomii) sorki że taki temat wśród upiększających się ale samo życie.......... może ktoś z własnym doświadczeniem??? proszę pomóżcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edyta LTL
Acolor dostałam wiadomość;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edyta LTL
Tropical podeślij mi fotkę na edycjaj@op.pl twoich ust i zobaczę co tam masz. W każdym razie co do skin to bez względu na to jak wygląda w buteleczce wybarwia się z czasem na pomarańczowo i długo się utrzymuje, bo to kamuflaż. Lepiej jeśli przekolorowania dokonuje się jaśniejszym odpowiednio barwnikiem do ust, pamiętając jaki jest wynik do osiągnięcia mając wiadomości z jakich kolorów powstał faktyczny kolor w buteleczce, a także jaki kolor wcześniej nałożono i jaka była baza tzn. faktyczny nagi kolor ust. Dla klienta to może mało zrozumiałe, bo wszystkie kobiety nie widzą różnicy między ustami swoimi a innych kobiet. Usta to usta. Otóż nie;)) Każda kobieta z osobna ma swój odrębny pigment, co dla nas makijażystek jest informacją w jaki kolor się nie pakować bo wystąpią problemy, nawet jeśli klientka zapewnia, że np. bordowy to jej ukochany ulubiony najcudowniejszy kolor. A to my musimy ją przekonać , że absolutnie wszystko tylko nie bordo.....bo jeśli bordo to jej usta wyjdą sine, a u koleżanki wyjdzie mocny róż, a u innej koleżanki istotnie bordo;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edyta LTL
Acolor dostałam wiadmość;) coś się serwer wiesza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1tygrysek
Cześć dziewczyny, dawno mnie tu nie było. Szczególne pozdrowionka dla Edytki LTL. Musze nadrobić wszystkie posty w wolniejszej chwili. Wpadłam by serdecznie polecić poszukującym salon LIERA , z Poznania i Świebodzina niestety, niestety, bo ode mnie daleko. http://liera.pl/galeria/makijaz-permanentny.html pełna klasa i profesjonalizm, pani Katarzyno. Gratulacje !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majkabuziaczek
A ja bylam na grouponie za 100 zl za jedna kreske i jestem super zadowolona, teraz czekam na oferte ust.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majkabuziaczek
A ja bylam na grouponie za 100 zl za jedna kreske i jestem super zadowolona, teraz czekam na oferte ust.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majkabuziaczek
A ja bylam na grouponie za 100 zl za jedna kreske i jestem super zadowolona, teraz czekam na oferte ust.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majkabuziaczek
A ja bylam na grouponie za 100 zl za jedna kreske i jestem super zadowolona, teraz czekam na oferte ust.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rocobaroko
do: Damulka48 poszukaj w Poznaniu Iza Cytrowska chyba tylko tam ale moze sie myle. Mam nadzieje że juz wszystko u ciebie OK i gratuluje powrotu. Kto wie ten zrozumie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blagamopomoc
Czesc ! Od sierpnia robie MP , denerwuje mnie fakt ze kolor schodzi razem ze strupkami;( nawet do 70% sa normalnie dziury w kolorze I braki , ciagle robie po 3 nawet 4 poprawki? Co moze byc przyczyna? Pracuję na pigmentach biotouch , Maszyna Planetbeauty . Blagam o pomoc wszystkie doswiadczone Linergistki . Co robie zle? Wszystko jak na szkoleniu;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, chciałam podchwycic wczesniejsze pyt. jednej z forumowiczek dot. Atelier makijazu trwałego we Wrocławiu przy ul. Krasińskiego 29. Babka nazywa się E.Turkiewicz-Puzio i z tego co zauwazylam, często uczestniczy w sprzadazy grupowej. OBECNIE MA M.IN ofertę konturu ust za250 zł., natomiast brak info co do korekty, co do moziliwości cieniowania lub wypełnienia, co jest uwzględnione w cenie, a co i za ile można w tym zakresie jeszcze zrobić. Nie otrzymzalam rowniez info zwrotnej na maila, w kt. o to pytalam. Kolejna kwestia to zadowolenie z efektów - szczerze mowiąc, katalog ust w galerii nie jest imponujący heh ;), ale nie wiadomo, na ile wynika to z dominacji linergistki, a na ile z preferencji pań, ktorym makijaż wykonano. W związku z tym mam pytanie- czy któraś z Was korzystała z usług E. Turkiewicz-Puzio i jest zaowolona? Z góry dzięki za odp. Pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edyta LTL
Blagamopomoc " w tym temacie to chyba najszybciej pomoże ci Acolor lub dziewczyny pracujące na tym sprzęcie. Ja niestety nie kojarzę tej maszynki, a barwniki tej firmy są oryginalne i podróbki, pytanie które masz;) ale Acolor też może ci tu dużo podpowiedzieć na privie. Pomijając wszystko co wcześniej napisałam, to tu może być problem nierówno prowadzonej ręki lub nierówno prowadzony nacisk, tam gdzie cieńsza i delikatniejsza skórka to jakoś wchodzi a na napotkanych przeszkodach jak np. grubsza skórka , naturalne zgrubienia ,wychodzi to jaśniej i w ogólnym rozrachunku wynik taki .... ale to są tylko moje domysły, bo nie widziałam jak pracujesz a to mi się tak zwyczajnie nasunęło. może podaj więcej szczegółów: jak prowadzisz rękę, jak znieczulasz, jak przecierasz czy na pół sucho na wilgotno czy na mokro i takie tam drobiazgi;) jak naciągasz, czy raczej na luzie pracujesz, czy wcierasz barwnik igłą czy drapiesz, czy zwyczajnie rysujesz igłą słupki, kółeczka......no milion rzeczy;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Blagamopomoc. Faktycznie znam barwniki, wiem o czym piszesz. Usta to temat trudny. zaczne jak Edyta od pytan; Jakie igly uzywasz przy pracy nad ustami, jaka predkosc, jak naciagasz i jak dobierasz barwnik do czerwieni wargowej. To bardzo wazne !!!! Oczywiscie oryginalność barwnikow jest bardzo istotsna, znam takie, ktorych nie wprowadzisz. Czekam na odpowiedz :)a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Makijaaaz78
Witajcie, Witam pani Edyto Proszę o informacje jak moge usunąć makijaz perm brwi - nie jestem zadowlona z efektu, wybieram sie z reklamacja. Brwi są za ciemne, czarne, kształt nie wyszedł jak miało być. 1. Czy można na to nałożyc jakis kotektor w postaci jasnego pigemntu? 2. Co sadzą Panie o Tatoo remover? 3. Inna propozcyja? dziękuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gmikka
najpierw zawsze sa ciemne a potem jasniejsze jak sie zagoja chyba jakoc tak. Dziewczyny pisza, że ta pierwszym razem to zawsze jest szok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość makijjjjaz78
U mnie minal już miesiac wiec wszystko mam zagojone a kolor czarny z domieszka granatu wiec musze się tego pozbyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny piszecie i pytacie o rozne sprawy dot. makijay permanentnych, technik, kolorow, barwnikow a konczycie szkolenia. Oczywiscie z checia odpowiem i pomoge, ale na szkoleniu nie mowia takich waznych spraw ? Kolejny temat to czarne brwi, o matko jak czarne z domieszka granatu? !!!!!! Proponuje udac sie na laser,kazde rozjasnianie nieudolne zakonczy sie porażką. Tylko ciemny barwnik laser zlapie, wiec jesli zaczniesz rozjasniac a na koncu stwierdzisz, ze laser tylko pomoze, to moze okazac sie pozno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blagamopomoc
Dziekuje bardzo za odpowiedzi , juz odpowiadam I nadal prosze o pomoc. Napinam skore niezbyt mocno , wbijam igle pod delikatnym kontem, niezbyt mocno ( choc pojawily sie sladowe ilosci krwi , ogolnie problem zawsze ten sam barwnik jakby zostawal w igle I nie splywal do skory;( Roobilam Igla 3R bo nimi mi sie najlepiej pracuje ( pigment jasny braz plus czekoladowy braz) . Z gory Dziekuje za pomoc. Robie jakby kóleczka "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blagamopomoc
Czy jest moxliwosc by rozcienczyc te barwniki? Geste sa Bardzo;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gmikka
Akolor dobrze mówi. Po co właściwie te szkolenia. Ktoś kto ma certyfikat i wykonuje kobietom, realnym klientkom makijaz powinien byc fachowcem-za to wkoncu sie placi. A tu proszę, fachowiec szuka rozpaczliwie pomocy na forum. niesamowite... A potem sa np czarno niebieski brwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×