Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
endorfinkaa

Makijaż permanentny - doświadczenia

Polecane posty

Do MAKIJAZZZ WITAJ WITAJ I JAK CZYTAM TO NIE JESTEŚMY PIERWSZYMI OSOBAMI.Ja pisałam do tych niby dobrych salonów gdzie robia te makijaże i powiem ci że oczywiście każdy swoje także nie ufam chyba nikomu.Ja słyszałam że rejuvi ponoć własnie blizny są a laser ten Q switch chyba dobry,cholera wie ale spokoju mi to nie daje,tak się naczytam że mam głowe pełną,że mają za głęboko barwnik że zostaje na stałe i zaczynam ja sie zastanawiać skoro mam takie intensywne i duzo barwnika,nie rowne w dodatku to czy one nie są za głęboko ale też właśnie chyba czekam aż wyblakna i wtedy zobaczymy.Ale jeszcze tak myśle że może jak wyblakną a zostana nie rownosci że można korygowac to że wbija ci barwnik korygujacy i blaknie potem dobiera do tego odpowiedni kolor i jakos wygladaja tylko jesli jest za gleboko to co dwa lata powtorka. Tylko to cos za pieknę.A mogłabys wysłac zdjecie swoich brwi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A po drugie to po tym rejuvi brwi wypadaja choc ktos pisal ze po 2 miesiacach odrastaja ale czy to prawda? Nie wiem. Ale jak narazie to myslę że może brwi troche przysłonia a reszte skoryguje tym barwnikiem korygujacym.Ale to korygowanie cos za piękne.Choc zdjecia sa na necie ze maja ciemne i skorygowane ze wzglednie to wyglada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAKIJAZZZZ
Podaj maila, moge Ci wysłac, z tego co widze to na bank pigment został za głeboko podany. Kurcze - dowaidywalam sie i podobno po rejavu nie ma zadnych blizn. Technika poszla tak do przodu,bylam na konsultacji, babka ma zdjecia przed i po w salonie i nie widac zadnych ubytkowa ani utraty włosów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAKIJAZZZZ
Ja chyba przeczekam te kilka m-cy az mi sie to troche wykruszy i wtedy pojde usunac, bo teraz za duze ryzyko a moge to spokojnie tuszowac korektorem i pudrem (masakra, ale juz nie chce sie denerwowac, bo zwariuje)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAKIJAZZZZ
wysłałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ja mam to samo nie ma godziny żebym o tym nie myślała i nie żałowała tego. a naczytam się że potem głowa pełna. też widziałam jedno zdjęcie usuwane własnie rejuvi i niby też ma włosy po usunięciu i też czarny makijaż jak cholera.Ja mam tak jak ty gdzie nie gdzie szary,grafit,czarny. ale ponoc taki najlepiej usunąć jak piszą. A któraś się wypowiadała że jest po usunięciu rejuvi że na czas trzeba zapuścić grzywkę że włosów nie ma ale że po jakoś 2-3 miesiącach odrastają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAKIJAZZZZ
Nie chce mi sie wierzyc zeby to wypalało włosy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAKIJAZZ
OK - kontakt przez maila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, tak sobie weszłam kontrolnie, i dwie ostatnie strony przeczytałam i postanowiłam się odezwać, ponieważ spaczony makijaż jest mi bliższy niż ten piękny tak więc... przechodziłam przez to samo ponad rok temu, szukałam wszędzie, czytałam, kombinowalam, wciąż kombinuje, myslalam o korektach, kamuflażach... o wszystkim niemal. W końcu zdecydowalam się na rejuvi za namową mojej cudownej kosmetyczki, która zabieg ten wykonuje, miałam ogromne obawy, czy będą blizny, czy resztka moich i tak słabych brwi zostanie itd.. po długich rozmowach z nią zdecydowałam się i nie żałuję. Jest to osoba, która woli zrobić delikatniej a kilka razy niż raz zryć skórę., u mnie wyglądalo to tak, że tak jak wspomniałam nie bylo to głębokie rycie, a ostrożnie, miałam zabieg 2 razy, niestety gdzie niegdzie pigment jeszcze jest ale póki co z tym żyje, po odpadnięciu strupka, który raz trzymał się 2 tyg, raz prawie miesiąc (sama nie wiem czemu) nie bylo nawet zaczerwienienia, i wszystkie włoski na swoim miejscu i oczywiście barwnika znacznie mniej. Nie wiem jeszcze czy zdecyduje się na kolejne rejuvi, czy może po prostu poczekam na wyłuszczenie,,, jedno co mogę polecić, to najpierw spróbujcie tej metody i poszukajcie takiej osoby która nie będzie obiecywać cudu po 1 razie, chyba się tak nie da, noo chyba że makijaż jest mega płytki, później ewentualnie rozważajcie inne metody, bo podobno po laserze nie można już stosować rejuvi a w druga stronę już można, no a jak zdecydujecie sie na korekty i kamuflaże to już chyba skazanie się na ciągłe korekty co jakiś czas, tu mogę się mylić...aa no i ważne info, po rejuvi zanim strup odpadnie wygląda się naprawde kiepsko, ja z tego wybrnęlam robiąc na zmianę raz jedną brew raz drugą, tą robioną przykrywając grzywką, nikt się nie zorientował:), tak więc POWODZENIA! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Edytko za wyczerpującą odpowiedź, ja na żółtaczkę szczepiłam się w ubiegłym roku, więc spoko. A teraz kolejne pytanie, może dla niektórych śmieszne :) : ostatnio miałam klientkę, u której wszystko mega dobrze wymierzyłam, po zabiegu byłam z siebie bardzo zadowolona - po raz pierwszy, brwi wyszły naprawdę bardzo ładnie, a tu na korekcie niespodzianka - pani jest niezadowolona, bo zza okularów jedna brew wygląda wyżej a druga niżej. Jak założyła okulary to faktycznie wydawały się krzywe, a jak zdjęła wszystko wymierzyłam linijką i było super. No i co w takim razie robić? czy rysunek robić ściśle wg linii wyznaczających linię brwi, odległości itd - czy jeżeli klientka chodzi na codzień w okularach to rysunek kontrolować również wg oprawek? dla pewności sprawdziłam też okulary- wydawały się proste :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAKIJAZZZZ
fanta79 Gdzie robiłas? Bedziemy wdzięczne za informacje?? Dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja akurat robiłam w 3mieście bo stąd jestem ale myślę, że osobę kompenetną na rejuvi łatwiej znaleźć niż tę kompetentną na makijaż, ważne jest by zwracac uwagę czy czasem nie obiecują zejścia po jednym razie, bo wg mnie możliwe jest to przy zryciu skóry, po którym to pewnie zostają blizny i wypadają włosy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fanta79 a ile miałaś ten makijaż przed usunięciem? I ile placilaś za całość? I mogłabyś podać stronę tej kosmetyczki? No właśnie ja też kombinuję,szukam i w ogóle,glowa pęka i nie daje to spokoju bo każdy ma inne zdanie,ale wielkie dzieki za swoja opinie.A czemu usuwalas,co mialas nie tak? Nie mialas za głęboko ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zanim zabrałam się za usuwanie to makijaż miałam około chyba 8 mcy, nie pamiętam dokladnie ale jedno takie usuwanie (1 brew) to jakieś 150-200 zł, więc niedużo, a to że wciąz jeszcze mam niektóre fragmenty to dlatego, że własnie miałam głeboko- miałam metodę piorkową. A gabinet ten to Isabell Gdynia. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli 800 zł za całość ? Bo miałaś dwa zabiegi? No ja mam metoda cienia i od października ale byłam procz tego na dwóch korektach i to był kolejny mój błąd bo mi przody nie chwycily.Narazie no w miare wyglądają tylko ze ja się nastawilam na nie zle i juz wolałabym je nie mieć. Moze masz gdzieś zdjęcia jak miałaś brwi przed zabiegiem i po usuwaniu? Prosiłabym zebys przesłała na maila? Jak byś mogła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edyta LTL
Fanta79 ale dawno cię nie było;)))) jak widzisz problemy te same. Jak w serialu, 30 odcinków pominiesz i nadal wiesz o co chodzi;))) Co do makijażu w okularach i bez. To zawsze jest potencjalną pułapką. Ja jeśli kobieta nosi na co dzień okulary to pytam czy na stałe czy do czytania lub pisania. Jeśli większość dnia nosi, to raczej stosuję się do okularów. Z tymi oprawkami to może być tak, że ucho jedno ma np. 3mm wyżej , a drugie niżej. Może być tak, że ciężar oprawek zmienia mimikę podczas dźwigania, bo jeden okrężny mięsień oka jest silniejszy od drugiego albo dźwigacz powieki górnej. Pytanie na ile jest widoczna różnica o której piszesz i na ile można ją korygować kształtem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aknacok
Hej, przymierzam sie po raz pierwszy do zrobienia makijazu brwi.Czy ktos moze polecic mi jakies studio godne zaufania?Czy moze ktoras z Was zna Instytut Makijazu Permanentnego w Gdansku prowadzone przez pania Agnieszke Ucinska?Dzieki serdeczne za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAKIJAZ
Odradzam Agnieszkę Zielińska która przyjmuje we Wrocławiu - zrobiła mi okropne, czarne tandetne brwi a efekcie miały być jasne. Cyt. słowa doświadczonej rzekomo kosmetyczki - makijaż perm to tatuaż - ODRADZAM - chyba,że ktoras chce chodzic z typowym wieziennym malunkiem na twarzy. Dla potwierdzenia moge zainteresowanym wysłać zdjęcie na maila. Mało tego - kosmetyczka nie pokazuje barwinika!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aknacok, bardzo uważaj bo w 3M trudno o dobrą specjalistkę, na pewno godna uwagi jest własnie Pani Agnieszka Ucińska i Pani Iza z salonu Isabell w Gdyni. ja co prawda u żadnej z nich makijażu nie robiłam z powodu tego iż czekam aż mój zejdzie ale na pewno w Trójmieście brałabym pod uwagę właśnie te dwie osoby :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GrafitoweBrwi
Czesc. W sobote przychodzi do mnie klientka , chce miec grafitowe wypelnienie brwi, Ciemniejsze niz jej naturalne ciemny blond. Boje sie szarych pigmentow, macie jakies propozycje? Dodam , ze brwi ma szerokie , rzadkie. Moze delikatnie rozjasnic czarny ( biela?albo jasnym beazem?) chce uniknac , koloru niebieskiego przy wyplukiwaniu" pigmentu. Czy doradzi ktos bardziej doswiadczony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fanta79. Pisałaś ze brwi usuwalas rejuvi a w ostatnim komentarzu napisałaś ze czekasz aż twoje wyblakną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katybeauty
Dzięki Edytko, nawet nie pomyślalam o tym , że jedno ucho może być wyżej a drugie niżej. No cóż zobaczymy , przy korekcie minimalnie podniosłam jedną brew, tak , żeby zza okularów wyglądało mniej więcej to samo i bez okularów też było w miarę ok. Szkoda, że o takich rzeczach nawet nie wspominają na szkoleniach :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam mam pytanie do ZAINTERESOWANAZLOTEM. Z tego co piszesz jestes na prawde zadowolona z zabiegu wiec chcialam prosic o namiary na ten salon jesli jest to mozliwe. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia, napisałam że usuwałam rejuvi ale że mam fragmenty (głębogo zrobione) które wciąż są, jaśniejsze ale są. Należy czytać ze zrozumieniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grafitowebrwi
Pomoze ktos ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GRAFITOWE BRWI. Nie wolno rozjasniac czarnego, a jeszcze biela? Co TY !!!!! Czego uczyli Cie na szkoleniu? Grafitow brwi sa bardzo ladne, jesli dobrane sa do odpowiedniej karnacji, urody itp. Ni wiem jakich barwniki stosujesz, ale jest taka gama kolorystyczna pieknych delikatnych szarosci, ze zawse mozna cos dobrac. ( nie mowie o szarym golebim). Do brwi nigdy czarny !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×