Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
endorfinkaa

Makijaż permanentny - doświadczenia

Polecane posty

Gość Malwina36
hej Ja robiłam sobie usta metodą 3D u Pani Aleksandry Góreckiej w Koszalinie i powiem Wam,że wyglądają świetnie.Bólu podczas zabiegu nie odczuwałam, może tylko powiedźmy jakieś tam lekki dyskomfort, bo to jednak mocno unerwiona część ciała. Dla mnie najważniejsze jest to, że wszystko wygląda bardzo naturalnie, ale jednocześnie usta są pięknie podkreślone. Zwłaszcza mój mąż jest zachwycony i o to też w jakimś stopniu chodziło:) Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moroznikowa1234
mam pytanie czy możliwe jest aby makijaż perm. "nie złapał" mam zrobione brwi w piątek i wraz ze strupami wszystko scjodzi nic nie zostaje jak to możliwe? tatuaż mam i jest ok jak myślicie czy spartaczone słaby barwnik czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zycie jest takie ze czasami tak po prostu jest ale moze byc i super jak sie usmechnie rankiem :) www.youtube.com/watch?v=dwA2eq3m_c0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monisia83
do moroznikowa1234- nie mam doświadczenia z brwiami, bo mam zrobione oczy i usta. slyszalam jednak, ze u każdego skora roznie może wchlaniac barwik, może był za płytko wprowadzony. mysle, ze powinnas poczekać jeszcze pare dni i zobaczyć efekt po zejściu strupków lub zrob zdjęcia i prześlij je do konsultacji do innych linergistek, np. do Centrum Bogulak (na fb). z pewnoscia udziela ci fachowej porady.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moroznikowa1234
dzięki monisia za odp strupy już zeszły całkiem niestety nic prawie nie zostało tylko blady cień może 10% ale to wszystko szkoda bo nie mam fb mnie się wydaje że pani do której trafiłam chyba dopiero się uczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monisia83
USUWANIE makijazu permanentnego, z tego co sie dowiedzialam od swojej linergistki to jedynie brwi mozna usuwac laserem, ale innym rozwiazaniem jest "kamuflaz" i mozna go stosowac do brwi, oczu i ust. Stosuje sie barwniki w kolorach skory (ok 200-300zl), a pozniej mozna wykonac nowy makijaz. Mam nadzieje,ze komus ta informacja pomoze:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edyta LTL
Każdą partię mp na twarzy można usuwać laserem. Pytanie tylko co wcześniej było położone i na jaką głębokość. Bo jeśli np corektory i kamuflaże to kolor nałożonych pigmentów zejdzie ale kamuflaże przepali laser na zielono, żółto i nie zawsze jest co z tym zrobić. No chyba , że nie ruszać laserem korektorów. Laser świetnie nadaje się do pigmentów płytko albo przynajmniej rozsądnie nałożonych, te głęboko wdziergane wymagają wielu sesji i raczej będzie to silne odbarwienie niż udalenie do końca. Do rozlanych pigmentów świetnie się nadaje, ale jak zawsze trzeba pamiętać o przeciw wskazaniach do lasera, w jakiej kondycji jest skóra i jakiego lasera używasz (sprzęt jest kluczową sprawą) Ja wczoraj robiłam nowy makijaż po usuwaniu laserem granatowych brwi. Na to co miała ,laser wyszedł bardzo dobrze, została poświata różowa lekko łososiowa po 4 sesjach, coś jak po słabo wprowadzonym brązie. Jak się osadzi kolor zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzanka1110
Witajcie dziewczyny. Zastanawiam sie nad brwiami. Duzo dobrego czytalam u Was o pani Agnieszce Lesniewskiej, tylko nie ma ona zadnej galerii i nie moge zobaczyc jej prac:/ jestem z zachodniopomorskiego, a poniewaz mam wlosy blond, zalezy mi na subtelnym efekcie. Czy mozecie kogos polecic z moich okolic albo upewnic mnie, ze p. Agnieszka bedzie wlasciwa osoba? Bardzo Wam z gory dziekuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meelodia
Zrobiłam makijaż permanentny i jestem bardzo zadowolona. Jestem po etapie złuszczenia tych strupków z brwi i powiek. Efekt bardzo fajny. Salon Odrodzenie polecam za doświadczenie i przemiłą atmosferę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zelka1988x
Ja zrobilam kreski górne, jeszcze sa świeże ale zaczyna mnie martwić fakt, Ze strupki które odpadają pozostawiają tylko po sobie szary odcień a w niektórych miejscach wręcz koloru brak:-( Jeszcze ide na dopełnienie. Mam nadzieję, ze zostanie to tak poprawione, ze wyjdzie zadowalający mnie efek. Czy wy także tak miałyście? Czym smarujecie oczka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie kreski byly czarne na calosci i choc powinnam to nie wybralam sie na druga wizyte. Smarowalam mascia Bepanthen baby i wszystko ladnie sie goilo. Dopiero z czasem zaczely tracic kolor, rownomiernie. Po ponad roku poszlam na odnowienie i barwnik rowniez dobrze sie przyjal. Wybierajcie sprawdzone osoby, pracujace na dobrych barwnikach i z certyfikatem odpowiedniej metody. Znajome sa po roznych szkoleniach i od nich wiem,ze na wielu zaplacily i nic nie wyniosly. Szukaly do skutku i dopiero po szkoleniach w Warszawie z Long Time Liner u Magdy Bogulak byly zadowolone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W tym salonie http://www.perfect-glamour.pl/ można usunąć nieudany makijaż permanentny. Salon dysponuje produktem Color Lift marki Biotouch, który idealnie usuwa ze skóry stary pigment.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do moroznikowa1234 - po pierwszym zabiegu makijaż wyłuszcza się i staje się jaśniejszy nawet o 50%. Poczekaj aż makijaż się wyłuszczy i na drugiej wizycie na pewno zostanie on uzupełniony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żle wykonany makijaż permanentny możecie skorygować w Centrum Makijażu Permanentnego Magdy Bogulak. Zobaczcie film, na którym pokazana jest korekcja makijażu permanentnego oczu. https://www.youtube.com/watch?v=J9f6nYDQfm0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odnośnie tego gabinetu Perfect Glamour i pigmentu Color Lift - czy on wyciąga cały pigment? Nie zostaje po nieudanym makijażu ani jeden slad? Ile takie coś kosztuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jak miałam robione kreski w wawie to tez mało co mi zostało po pierwszym i niestety miałam opuchnięte później wszystko super wyglądało po korekcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Color Lift marki Biotouch i inne potrzebne produkty do makijaż permanentnego, znieczulenia itd tbi-pl,com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czesc dziewczyny :) chciałabym zrobić sobie makijaż permanentny na Śląsku chodzi mi o same brwi , jeżeli znacie kogoś kto robi to profesjonalnie w studiu i jesteście zadowolone to możecie mi kogoś polecic prosze was o wysłanie mi linku na www.grychtal194@interia.pl z góry dziękuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MonikaM04
Ja szczerze polecam we Wrocławiu- Panią Magdę z salonu Rosa. 17 .04 robiłam u niej brwi i kreskę górną, wyszło bardzo naturalnie, zgodnie z moimi oczekiwaniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam ,czy ktoś zna p.anię burzacka beauty therapy , wykonuje permanentny w płocku i wrszawie i toruniu , dojeżdza do klijenta podobno.prosze o opinie,bo chce zrobic brewki,a juz raz sie przejechałam robiac brwi w innym miejscu.prosze o podpowiedz ,jestem z płocka,gdzie tu polecacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Silviana
Dziękuję bardzo Edycie za wyczerpujące, bezinteresowne odpowiedzi na priv. Akolor też dziękuję za rozmowę telefoniczną. Przejrzałam wszystkie posty w tym wątku i uważam, że można czegoś ciekawego się dowiedzieć ... przerazić też (zwłaszcza te rozlane pigmenty na powiece). Fajnie, że są dziewczyny, które chcą i mają czas pomagać innym. Najważniejsze, żeby Klientki były zadowolone z makijaży permanentnych! Chciałam się jeszcze dowiedzieć jak to jest w końcu z tymi barwnikami, a właściwie tlenkami żelaza. Strać się kupować te bez tlenków? Część firm "szczyci" się tym, że u nich nie ma w składzie. Czy u osób, które mają makijaż wykonany na barwnikach zawierających tlenki można wykonać rezonans??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewaaaaaaaa
Dziewczyny które robiły makijaz permanentny ust kontur z wypełnieniem proszę o informacje na temat gojenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Usta u mnie tak z tydzień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Humir
Witam wszystkich :) Planuje zrobic kurs makijazu permanentnego w Krakowie. Czy moze mi ktos polecic wiarygodna szkole ktora prowadzi tego typu szkolenia? Czy ktos cos slyszal albo mial doswiadczenia z kusem euro beauty/estetyka twarzy? Dziekuje za odpowiedz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edyta LTL
Silviana , patrząc na firmy szczycące się brakiem tlenków żelaza, spójrz dokładnie na skład pigmentu, bo może się zdarzyć tak, że pigment niby free, a na odwrocie tlenek żelaza w symbolu . Kiedy zaczynasz drążyć temat to firma odpowiada, że właściwie można uznać, że tlenków żelaza nie ma , bo ta ilość zawarta jest tak minimalna, że nie szkodzi absolutnie. Tak niby nie ma, a niby jest. A jak drążysz głębiej to firmy zasłaniają się innymi firmami, które mają tego więcej w składzie, uważając się tym samym za lepszych. Czyli wolne od tlenków żelaza w ich mniemaniu to wolne od nadliczbowej wartości tlenków żelaza. A prawda też jest taka, że tlenki dają "ładniejsze" kolory, miłe oku;), bez nich życie było by bezbarwne, nijakie;) w dziedzinie mp naturalnie. Na rezonans można pójść, tylko kolor po wyjściu może być bledszy lub spłukany. Ale tu cały czas mowa o mp. Jak przedstawiają się tatuaże na ciele wykonane w różnych miejscach, na różnych środkach w różnych okresach czasu, zwłaszcza te z przed nastu lat? To już inna sprawa. Wielkość tatuażu też ma znaczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny niedawno robiłam brwi metodą włoskową, zaraz po zabiegu brwi były piękne, kształt, kolor idelany. Niestety dzis mija 1,5 tygodnia od zabiegu a na jednej z brwi (końcówce) odbarwiło się na brzydki grafitowy kolor podchodzacy pod niebieski:/ tylko w tym miejscu:/ wyglada to okropnie.Rozmawiałam z linergistka twierdzi, ze to nieozliwe bo uzywa bardzo dobrych barwnikow, a brwi robila ciemnym brazowym wiec ten grafitowo niebieski niewiadomo skad. Uspokoila ze brwi sie jeszcze zluszczaja i nie jest to ostateczny kolor a pod koniec miesiaca mam wizyte to ma zobaczyc i zaradzic. Ja sie boje, ze to zle wykonana robota i nie wiem czy isc tam spowrotem aby nie pogorszyc sprawy. doradzcie co robic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Humir
Nunaoo dzieki za odpowiedz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkie Wasze problemy mogą zniknąć w mig. Jeśli już macie dosyć patrzenia w lustro i oglądania źle wykonanego makijażu. Piszcie!!!! Jest program i dobrzy ludzie, którzy pomogą usunąć i pozbyć się Twojego problemu:-) marta-past@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość oczywiście że idź na korektę! przecież trzeba to pokazać osoba która to robi też jest zainteresowana tym, żeby to było dobrze zrobione na pewno zależy jej na opinii i żeby ktoś ją polecał. Może byc tak, że Twoj organizm tak przyjmuje ze wychładza mocno odcień i wtedy ona wiedząc co uzyła będzie w stanie to ocieplic itd a tak to ani Ty nie będziesz zadowolona ani ta osoba nie bedzie nic wiedzieć co i jak to kompletnie bez sensu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikar
Od dawna już się zastanawiałam nad makijażem tego typu i polecam bo jest to coś świetnego i nie muszę już wstawać 2 godziny wcześniej byłam w 2 salonach w warszawie i niestety byłam zawiedziona nie dość że dałam dużo pieniędzy za kreski na górze i na dole to było to tak krzywo zrobione że musiałam i tak się malować żeby to jakoś zakryć..... dowiedziałam się od koleżanek że w Warszawie na ul. Gałczyńskiego w salonie new look jest pani Ania zajmuje się makijażem permanentnym od kilkunastu lat i również poprawia nie dość że jest 2 razy taniej to poprawiła wszystko!!!!!! bardzo miła kobieta która mnie uspokoiła oraz poleciła jak przygotować się do tego typu makijażu gdzie w innych salonach nikt mi nie powiedział żeby nawilżać skórę przed zabiegiem...... Bardzo sterylny salon więc polecam bo ceny są naprawdę atrakcyjne w przyszłym tygodniu idę jeszcze na kontur ust i mam w planach brwi więc myślę że będzie ok :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×