Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
endorfinkaa

Makijaż permanentny - doświadczenia

Polecane posty

Gość INOEV
Dzieki Waszym wpisom doiedziałam się ,że można wywabiać makijaż,poszłam do zakładu,który spieprzył robotę no i będą robić kamuflaż,nie było im to na rękę za bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość damar
Witam, od dawna wybieram sie na zrobienie brewek, może cudu nie uzyskam ale robienie henny 2 razy w tygodniu wykańcza mnie, wszystko dlatego ze od jakiegoś czasu nie rosna mi włski na brwiach mniej więcej od połowy. Proszę podajcie mi namiar na jakiegość dobrego lekarza, kosmetyczkę, kogoś kto robi to profesjonalnie. Mieszkam na śląsku wiec KATOWICE,SOSNOWIEC,DĄBROWA G. ..... te okolice mam w zasięgu ręki. Prosze doradzcie mi jesli macie jakies pewne kontakty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiciaax
INOEV dlaczego jestes niezadowolona z brwi?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiciaax
damar polecam ci p.Magde na 10000% bedziesz zadowolona, jedz do niej i nie szukaj u nikogo innego Robi perfekcyjnie i idealnie. Ja robilam w metamorfozie maja salon w bielsku i katowicach i tam mi zniszczyli brwi, zrobila mi idiotka 2 rozne. Ale po dlugich usuwaniach jest juz cool.. Tutaj masz linka do p.magdy z bielska tam sobie zrob. http://www.studiolaperla.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inoev
Mam plamy w kolorach od ciemnego brązu do jasnego brązu i 2 korekty za mną,może ktoś mi wytłumaczy ,dlaczego one się pojawiły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa 338
A czy w Krakowie ktoras z Was moze polecic mi jakas doswiadczona kosmetyczke ktora wykonuje makijaz permanentny ust?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kryniaola
EWA ZAPRASZAM DO MNIE 607-100-633

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kryniaola
zawsze mozna podejść porozmawiać i,postaram sie cos doradzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa 338
kryniaola A Ty w jakim zakladzie pracujesz? masz moze jakas swoja strone w internecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nefreaga
czytam i widze że macie duży problem z pozbyciem sie niechcianych brwi powiem tak rejuvi to złożony proces KTóRY TRWA 2 miesiące i nie zawsze tylko raz ponieważ nie wiemy jak głeboko i pod jakim katem wprowadzono barwnik,zabieg nie jest tani!!!!koszt 100zł.centymetr!! A po za tym przed wykonaniem makijażu decyzje zawsze trzeba przemyśleć (CZY NA PRAWDę CHCEMY I MUSIMY MIEć TAKIE BRWI) wcześniejszy wzór wykonany przed makijażem dokładnie obejrzeć skupić się nie podchodzić do tego na czas i korzystać z dużego lustra a nie z małego i nie zostawiać decyzji osobie wykonującej co do kształtu ponieważ my z tym zostajemy i osoba ma inną perspektywę jak na nas patrz jej się może wydawać że jest prosto jak sztywno na nią patrzymy a gdy zaczniemy wykonywać naturalne ruchy twarzą to już to może całkiem inaczej wyglądać !! Podać się makijażowi osobie która to robi nie od czasu do czasu ale tylko tym się zajmuje ponieważ ma wtedy doświadczenie!!!!! a niestety to nie to samo co ukończenie szkolenia i dyplom sory wiem też kiedyś zaczynałam początki są trudne ale najbardziej dla naszych klientek!! Osoba która wykonuje takie rzeczy musi mieć rękę i oko malarza artysty, po za tym jest jeszcze wiele czynników które sprawiają że jednym Panią makijaż trzyma się długo a drugim krócej, skóra to żywy organizm za każdym razem inny a nie kartka papieru która wszystko przyjmie.ALE NA PEWNO CO COś JEST NIE TAK Z USłUGą JEżELI czytam że któraś z Pań na forum ma mieć wykonywanych JESZCZE DUżO KOREKT BRWI BO CHYBA MA SUCHą SKóRE- BZDóRA !!!!! POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nefreaga
KOLOR BRWI to wasz następny problem a czy wam powiedziano JAK DBAć O MAKIJAż PERMANENTNY po wygojeniu aby wygladał fajnie jak najdłużej chyba nie!!!!!!!!!! A WęC JA TO ZROBIę makijaż PERMANENTNY nie lubi PROMIENIOWANIA UV czyli trzeba za każdym razem jak korzystamy z słońca i solarium smarować blokerem a gdy dużo pływamy w chlorowanej wodzie to smarujemy wazeliną aby chlor nie przenikał w miejsca z barwnikiem tak DBAMY TEż O WSZYSTKIE TATUAżE. Dany kolor brwi wykonany na klientce X i Y może wyjść inaczej czynniki jakie na to wpływają to: ph skóry, leki, gr krwi (na gr 0 trzyma się najgorzej fajna grupa ale ma dużo przeciwciał i szybko zwalcza tzw.ciało obce jakim jest barwnik w organiżmie), używane kosmetyki(kremy wybielające lub z retinolem lub częste pilngi mechaniczne i chemiczne). NIE POLECAM KOLORóW GRAFITOWYCH ,NIE DAJ BOżE CZARNYCH, ZBYT RUDYCH BRąZóW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inoev
A dlaczego mam plamy jaśniejsze,żle wprowadzony barwnik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nefreaga
pewnie tak ale jak mozesz to wyslij mi fotke brwi to bede mogła powiedziec cos wiecej najprwawdopodobniej na róznej głebokosci ale powiedz mi czy te jasniejsz miejsca to tam gdzie miałas wywabiany bo jak tak to po jkim czasie od wywabiania miałas korekte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inoev
Ja jeszcze nie miałam wywabiane,do tej pory były korekty ponieważ moje brwi przybierały dziwne kolory. na dalsze korekty nie chcę się zgodzić,chcę się ich pozbyć,bo wyglądam okropnie nic tylko brwi na twarzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiciaax
nefreaga mam pytanie. Jesli wybawialam juz produktem rejuvi brwi, i to co bylo zle namalowane to zeszlo. Niestety przody mi nie zeszly calkowicie pozostaly takie w kolorze jasny braz. Zamalowuje je teraz,narazie bylam 2 razy, minimalnie sa jasniejsze, ale podobno jeszcze musze miec okolo 5-6 korekt kolorem kamuflujacym i nie ma zostac sladu. Mam cere jasna obawiam sie ze mimo to zostanie jakis slad. Jestes profesjonalistka co sadzisz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nefreaga wykonujesz makijaze
w kilku odleglych miastach, jak to mozliwe?? Chyba ze w kazdym miescie robi go inna osoba, to rozumiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość damar
mam pytanie do nefreage i do innych dziewczyn mających jakieś doświadczenia z brawiami jestem typową jasna blondynką, do tej pory kosmetyczki farbowały mi zawsze henną brwi na kolor czarny, czy makijaż permanentny powinnan zrobić czarny czy innego koloru ewentualnioe czy to od czegoś zależy???? Pisałam wcześniej, że potrzebuje znależć specjalistkę na śląsku bo smam jestem z Zagłębia, adres który mi podała koleżanka sprawdzałam ale moich telefonów od 2 dni (kilkudziesięciu) nik nie odbiera wiec nie wiem czy jest to aktualne. Słyszałam ze w Katowicach (Ligota?) jest jakaś profesjonalistka, ale nie mam pojecia co to za zakład ? Poradzcie mi jeszcze proszę, wydaje mi się ze przed zrobieniem takich brewek to trzeba kilka razy spotkać sie z tą osobą, tym bartdziej ze moje brwi , tzn. od połowy nie rosną mi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiciaax
Wlasnie tez mnie to zastanawia, czytalam ze nie mozna robic makijazu permanentnego w ciazy ani zadnych tatuazy, wiec napewno zadna kosmetyczka ci nie zrobi. Ale ciekawe czemu nie mozna robic?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MOZNA ROBIC
JESLI SIE UZYJE JAKO ZNIECZULENIE TYLKO EMLĘ A ZADNYCH INNYCH SRODKOW ZNIECZULAJACYCHKTORE ZAGRAZAJA CIAZY,BO TYLKO O TO TU CHODZI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kryniaola
nie zgadzam sie z tym ze w ciazy mozna robic po pierwsze stres zwiazany z zabiegiem ktory chcac nie chcac udziela sie klientce po drugie sprawa hormonow i wiadomo ze w tym okresie pojawiaja sie plamy rozne przebarwienia i nigdy nie wiadomo jak zachowa sie barwnik. radze poczekac po porodzie i karmieniu .i odpowiadajac na pytanie jednej z dziewczyn o kolorze barwnika do blondynki----na pewno brwi nie robi sie czarnych jak juz to wybieramy kolor szary ew.braz,-nie wiem jaki podcien ma skora ale nie daj sobie zrobic czarnych,henna a permanentny to co innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dokladnie tak
Jasny braz najlepiej dla blondynki... a co do makijazu w ciazy to uwazam ze nie powinnas sie na niego decydowac, do krwi dostaja sie ciala obce i napewno dobrze to nie sluzy. Poczekaj az urodzisz i skonczysz karmic - dla swojego a przede wszystkim dla dobra dziecka.. Ja jak robilam makijaz to najpierw wypelnialam ankiete i bylo pytanie czy nie jestem w ciazy lub w okresie karmienia, czyli kosmetyczka raczej tez sie nie zgodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nefreaga
A CO DO TEGO żE JESTEM W TYLU MIEJSCACH TO OCZYWIśCIE żE NIE W JEDNYM DNIU!! HEHE jest to inaczej przemyślane. A po za tym są takie czasy że trzeba być mobilnym i FRONTEM do KLIENTA hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inoev
Dziękuję za odpowiedz ,jestem podłamana ,mało,że są za szerokie ,to jeszcze plamy szaro brązowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiciaax
inoev wspolczuje, wiem co to znaczy bo dosc przerzylam z moimi brwiami. Teraz zrobilam sobie metoda kresek ale kurde one sa tylko miedzy brwiami a moja szerokosc brwi mnie nie zadowala. Wole miec szerokie brewki takie beda ladniejsze naturalniejsze, wiec juz nie moge sie doczekac az bede je poprawiala. Uhh to juz za okolo 3 tygodnie nie moge sie doczekac:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiciaax
dejzi, przy grafitowych to nie wiem czy da sie zamalowac brwi,bardziej przy jasnych. Proponuje ci usuwanie produktem rejuvi, on wybawia barwnik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiciaax
Aha a to masz dobrze. rejuvi usuwaja niektore salony co wykonuja makijaz permanentny, zamraz barwnika dawaja rejuvi on wybawia pigment.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość temi
Witam dziewczyny. Szukam porządnego gabinetu w Gdyni gdzie można wykonać makijaż trwały ust, kto podsunie mi jakieś miejsce. Co myślicie na temat Miejskiej Farmy Piekności???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andina13
Witam, Jestem umowiona na makijaz permanentny polowy brwi, ale nadal sie waham... Swoje brwi mam dosyc geste i czarne, jednak koncza sie w polowie luku brwiowego. Jak wyglada makijaz polowy brwi? Dzieki z gory za odpowiedz, pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nefreaga
drwi w połowie permanentne będą wyglądały jak brwi w połowie permanentne..................nigdy namalowane nie beda takie jak naturalne i odwrotnie ..........nie radze skończy to sie tym ,że na korekcie zrobisz całe .......lepiej zrób całe odrazu nie kombinując!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiciaax
Andina, zrob sobie metoda kresek wyglada to bardzo naturalnie, jesli wybierzesz taki sam kolor:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×