Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
endorfinkaa

Makijaż permanentny - doświadczenia

Polecane posty

Gość lake88
witajcie. wczoraj zrobilam sobie makijaz permanentny ust z cieniowaniem. chcialam zeby klor byl jak najbradziej zblizony do koloru moich ust. Przygotowalam sie na to, ze po samym zabiegu kolor bedzie intensywny i potem wyblaknie. ale ten strup... dzisiaj rano obudzilam sie a w koło moich ust rozlany byl barwnik. nie wiem czy to przez wiercenie w nocy czy co ale sie przestraszylam. na szczescie barwnik dalo sie latwo usunac wacikiem. mam teraz gruby strup i zastanawiam sie jak dlugo bedzie odchodzil. za tydzien mam spotkanie klasowe i nie chce wygladac smisznie;( Poza tym jak to jest z dopelnieniem? Czy wyglada tam samo jak pierwszy zabieg? i takze pojawia sie potem strup ? teraz mam wolne, ale potem..kiedy mam przewidziane doplenienie wracam na uczelnie, nie chce wygladac jak klown:( pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kryniaola
Proces gojenia zazwyczaj trwa 4 dni i przy korekcie tak samo jest taki efekt. Smaruj cały czas maścią i nie dopuszczaj do przesuszania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kleo8w
Wyczytalam w internecie ze nalezy smarowac usta po zabiegu specjana mascia,a co z oczkami?moja lingeristka nic na ten temat nie wspomniala...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mysiaaa2
Witam, tak się zastanawiam, czy nie zrobić sobie brwi :) tylko poprosiłabym o jakiś dobry namiar na Pomorzu. wiem, że robią w Faltomie w Sopocie i gdzieś na Półwyspie... ale nie mam żadnych opinii. czy ta nowa metoda włoskowa jest lepsza od jakiejś "standardowej"? Bo jak oglądałam galerie, to wyraźnie widać, że wygląda się bardziej naturalnie.. ja mam ogólnie ciemne włosy, ale brwi strasznie rzadkie i jasne. już mnie to wkurza :/ marzę o pięknych brwiach, bo to ciągłe malowanie już mnie wykańcza :( do tego zdaje mi się, że wygląda nienaturalnie :/ ehh... zazdroszczę babkom, które mają piękne kształtne brwi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mysiaaa2
Witam, tak się zastanawiam, czy nie zrobić sobie brwi :) tylko poprosiłabym o jakiś dobry namiar na Pomorzu. wiem, że robią w Faltomie w Sopocie i gdzieś na Półwyspie... ale nie mam żadnych opinii. czy ta nowa metoda włoskowa jest lepsza od jakiejś "standardowej"? Bo jak oglądałam galerie, to wyraźnie widać, że wygląda się bardziej naturalnie.. ja mam ogólnie ciemne włosy, ale brwi strasznie rzadkie i jasne. już mnie to wkurza :/ marzę o pięknych brwiach, bo to ciągłe malowanie już mnie wykańcza :( do tego zdaje mi się, że wygląda nienaturalnie :/ ehh... zazdroszczę babkom, które mają piękne kształtne brwi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kryniaola
do kleo- makijaż czy to oczu, ust, czy brwi trzeba smarować maścią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agucha101
napisałam do ciebie kryniaola wiadomość...nie wiem czy czytałaś ją?jeśli tak to proszę odp...pozdrawiam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kryniaola
niestety nie dostałam żadnej wiadomości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kleo8w
jaka mascia?niestey nic mi lingeristka nie powiedziala na ten temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kryniaola
no to linergistka jest beeeee.Ja stosuję alantan plus -maść. Smarować ciągle tylko nie za dużo,nie dopuszczać do nadmiernego wysychania.Zawiera ona alantoinę i pantenol co przyspiesza regenerację i skutecznie nawilża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agucha101
do kryniaola Wiem że trzeba brać haviran... ...mam duże pełne usta tam gdzie robiłam brwi odradzają mi makijaż ust, w drugim miejscu też mi odradzają.... , mówią że mam ładne usta i nic nie trzeba z nimi robić , że makijaż ust postarza- czy to prawda? więc sama nie wiem... chodzi mi bardziej o delikatny kolor bo mam jasne usta niż o poprawianie jego kształtu... no i boje się w późniejszym czasie (nie odrazu po zrobieniu ust) opryszczki żeby nie zostawiła śladu trwałego na ustach... proszę o poradę....? dziękuję i pozdrawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny,robilam u pani Izy z poznania makijaz .jest rewelacyjny!! po tym co tu sie naczytalam ze sa strupy wielkie itd np na ustach . bylam w szoku jak na drugi dzien wstalam i wygladalam tak jak bym pomalowala sie pomadka.dzis juz zaczyna schodzic ta pierwsza warstwa naskorka z barwnikiem ale nie nazwala bym tego strupem:)wiec zrobilam brwi ,kreski gora dol oraz usta,naprawde rewelacji oraz bardzo mila atmosfera !!serdecznie polecam i oby wiecej takich pan !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kryniaola
opryszczka nie zostawi ci trwałych śladów jeśli będziesz brała heviran. co do koloru nie wydaje mi sie że makijaż ust postarza, ja mam taki kolor -jasny beż i jest ok.wcześniej miałam taki brudny róż i się źle z nim czułam więc przykryłam beżem i jest oki. dziś stosuję tylko błyszczyk bezbarwny i jest pięknie, choć jak pisałam wcześniej że mam niewielka kreseczkę ciemniejszą na konturze -tam barwnik mocniej złapał bo tam mam zawsze opryszczkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość www.makeupstyl.pl
do anetykinga:) chętnie zobacze twój makijaż-możesz przeslać zdjęcie przed i po? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dodam jeszcze ze nie mieszkam w polsce i pani Iza przyleciala do mnie ,przy okazji robiac chetnym dziewczynom :) zainteresowanym przesle fotki ,bo naprawde warto skorzystac z tak milej i fachowej osoby !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agucha101
dziękuję... ja myślę właśnie o delikatnym, brudnym różu bo teraz używam takich błyszczyków... pomyślę jeszcze, ma trochę czasu do umówionego terminu wizyty.. Mam makijaż brwi i górne kreski...jestem zadowolona...brwi i tak zawsze dopracowuję kredką żeby miały ciemniejszy kolor przy zrobionym makijażu... nie są zrobione na jednakową czarna jednolitą masę..nie wiem czy są prawidłowo zrobione ale nie mam do nich większych uwag... Pozdrawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość www.makeupstyl.pl
Makijaz bardzo mi sie podoba -bez zastrzezen:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 77777777pytanie777777
DO ANETA KINGA- a mi tez moglabys przeslac zdjecia?? jutro mam zabieg makijazu permanentnego na usta i straszne sie boje. na wstepnej wizycie Pani proponowala wlasnie brudne roze..zblizone do naturalnego koloru ust.. teraz jest zima wiec bledsza jestem niz w lato i n aprawde nie wiem ktory kolor wybrac.. MAKEUPSTYLE:myslalam zeby zrobic jasniejszy kolor ust a w razie czego na poprawce przyciemnic....mozna tak??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość www.makeupstyl.pl
mozna dac jasniejszy ale ja prawie zawsze proponuje kolor cieplejszy róż+ brzoskwinia pieknie się wybarwia- long time liner ma piękną truskawke , jest piekny, naturalny a przede wszystkim można go bez problemu rozjasnic lub przyciemnic.Osobiscie nie gustuje w pudrowych rozach samych w sobie bo sa chlodne.Trzeba brac pod uwagę naszą czerwień wargową jezeli jest sinawa to pudrowy róż nie bedzie dobrze wygladał. Pozdrawiam i życzę samych udanych makijaży:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anetakinga ja tez poprosze o zdjecie napisz tez ile zaplacilas za to cudo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agucha101
do anetakinga: Ja też poproszę o fotki...:) ziebaaga11@interia.pl Również zastanawiam się nad makijażem ust..mam termni umówiony ale boję się że będzie nieładnie... brwi i kreski górne mam zrobione-podoba mi się...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gasolina84
ja tez poproszę ;-) aska2ps@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agucha101
dziękuję za fotki...Ślicznie...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko nie róbcie faktycznego makijażu permanentnego - na całe życie - prawie zawsze się odbrawia i zmienia kolor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko nie róbcie faktycznego makijażu permanentnego - na całe życie - prawie zawsze się odbrawia i zmienia kolor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 77777777pytanie777777
chilli1984@o2.pl choc pewnie nei zdarze obejrzec przed moim dzisiejszym zabiegiem.. trzymajcie za mnei kciuki dziewczyny:) MAKEUPSTYLE bardzo dziekuje za odp owiedz na wczesniejszy post :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×