Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cacharelll

Mamy siedzące w domu z dziecmi

Polecane posty

A krzycz sobie, krzycz:-D Mnie to nie rusza. Przy moich dzieciach nie mam prawa być zmęczona;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój chłop już w pracy, a ja muszę zrobić robótkę na jutro, więc w sumie wdzięczna jestem moim \"budzikom\", że nie dały mi pospać. Niedziela dzięki temu będzie dłuższa:-D Choć co to za niedziela:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Mamo Zuzi gratulacje.Widzę,że w tym roku bardzo dużo rodzi się dziewczynek.Super. Wczoraj nie pisałam,bo nie byłam w stanie.Zaczeło się w piątek.Ugotowałam obiad i jak się położyłam tak nie mogłam wstać.Najgorzej było kiedy miałam iść po Kubę do przedszkola,ale jakoś się doczołgałam.Ta dolegliwość to kręgosłup.Już w ciąży miałam kłopoty,ale to normalne.Teraz lekarz powiedział,że jak to się powtórzy to porobimy badania,ale on już widzi rehabilitację.Kiedy ja na to znajdę czas?.Już nie noszę Julki,bo jest dla mnie za ciężka,na aerobiku staram sie nie szaleć,ale i tak boli.Dzisiaj juz trochę lepiej.Muszę pochwalić mojego męża bo przez ten weekend ładnie zajmował się dziećmi i domem,nawet obiad ugotował. Dziś idziemy na obiad do teściów,więc trochę luzu A muszę się pochwalić Julka dziś pierwszy raz sama stanęła .Trzymała się za łóżeczko i tak się cieszyła. I pytanko- kiedy waszym pociechą wyszły pierwsze zęby?.Jula w tym tygodniu skończy 8 miesięcy i nie ma żadnego.Kuba miał juz 4.Jak było u was? Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Częstuję pyyyszną karpatką. Mniam. Luiza. Z tego, co pamiętam, moim dziewczynom też bardzo późno zaczęły wychodzić jedynki. Podobno im później, tym są mocniejsze. U moich to się sprawdza. Mają bardzo mocne zęby (pominąwszy uderzenia:-O, moja Ala straciła w Tunezji 1/3 górnej jedynki:-( ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka laseczki🌻 mamo zuzi gratuluję, niech się córcia zdrowo chowa👄 luiza🌻 nie przejmuj się, będą ząbki mocniejsze. :D Moja Maja jedynki dostała dopiero jak miała 9 miesięcy:) anet🌻 monika🌻 brylka🌻 gumisiu🌻 zielna🌻 ależ mam leniwą niedzielę:) :D :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gumijagoda ja też się dołączę ,mam dla kogo [ * ] Dzięki za pocieszenie w sprawie zębów.Mam nadzieję,że jej wyjdą i będzie miała mocne,bo Kuba ma bardzo słabe. Dzień słoneczny i mrozny.Zaczął sie fajnie do momentu jak położyłam spać Julkę.Gdy usnęła zaczęła kaszleć i zwymiotowała.Mała załapała katar.Daję jej krople,ale chyba jutro wybiorę się z nią do lekarza.Mnie znowu czeka pranie i prasowanie,więc kończę. Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luiza moja JUlka też późno dostałą pierwszego ząbka,miała wtedy ponad 10m-cy. Twojej małej życze zdrówka teraz i wszystkim innym chorowitkom też,bo coś mam mało to może dzieciaczki chorują:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ Babeczki :) Ja tylko na chwilke ,przywitam sie i zmykam ,napiszę cos więcej wieczorkiem jak maluchy pójdą spać :) Miłego dzionka i do zobaczonka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny Dopadło mnie straszne przeziębienie i co najgorsze chłopaki zaczeli strasznie kaszleć i jutro do lekarza. Babcia też mi się rozchorowała i ma półpaśca. Pozdrawiam wszystkich i jak będę się lepiej czuła to będę pisała częściej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pooobuuudka🌻 gumisiu, faceci to ponoć najlepsi kucharze;) brylka, to mi przypomina kiszenie kapusty u nas w domu:) tyle, że nie w beczce tylko w ogromnym kociołku, i my z siostrą musiałyśmy szorować nogi i deptać nogami:D Oczywiście jak byłyśmy małe i nóżki nie waniały:P Ale pamiętam że nam zimno w nogi było, to ojciec pozwalał nam co jakiś czas zagrzać je w misce z ciepłą wodą:D:D słoneczko u mnie świeci, humor dopisuje, wczoraj byłam u fryzjera, odświeżyłam fryzurkę i kolorki:D miłego dzionka kobity🌻 i zdrowia dla chorujących👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki :) Widzę, że się cudownie rozpisałyście (wnioskuję z ilości stron), ale narazie nie miałam szans poczytać. W domu mam zesputego kompa (może mąż coś po południu zaradzi). Teraz siedzę w kafejce... Pozdrawiam serdecznie 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anet🌻 zuziu🌻 a jak tam wypoczynek u mamy? wróciłaś odprężona? Paulinka zadowolona z wizyty u babci??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. U nas zaczyna choroba odchodzić.Kuba ma jeszcze trochę kataru ale przez oklepywanie szybko mu przechodzi. Julka ma w końcu pierwszy ząb!!!!Już w poniedziałek coś zauważyłam,ale mąż stwierdził,że wydaje mi się.A jednak miałam rację.Ale przez dwa dni dała popalić,cały czas marudziła,płakała,byłam wykończona.Wczoraj wieczorem usypiałam ją 1,5 godziny. Dziś spokój.Nie mam ochoty na gotowanie więc robię leczo.Dzisiaj robię też sobie wolne z prasowania,za te dwa dni męczące należy mi się,a co. Manika zgadzam się z Tobą mężczyżni to najlepsi kucharze. Brylka zrobiłaś mi smaka na kapustę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nareszcie mam czas ,zeby usiąść na Kafe z Kawą:) Rano byłam na plotach ,potem szybko obiad ,pranie i temu podobne \"przyjemności\";) Brylka ale fajnych masz pomocników:) Pamiętam jak w dzieciństwie z siostrą deptałyśmy kapuche:D Niedawno wróciłam z dziećmi z placu zabaw,a raczej 3:) Od jutra zapowiadają pogorszenie pogody😭..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luiza gratulacje dla Jednozębnej JUleczki:D Zuziu pogoń chłopa ,żeby naparawił kompa pliss❤️ Manika uwielbiam twoje poczucie humoru:) Anet 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jestem...chłopa pogoniłam, kompa coś działa, nie wiem, jak długo, ale zawsze coś... Poczytałam Was, ale trochę chaotycznie, bo Paula koło mnie skacze i marudzi...więc odpowiem tylko pokrótce. Gumisiu, znów liczę na ggterapię. Luiza, cieszę się, że wróciłaś. Dziękuję za ten list, fajnie będzie myśleć w ten sposób o dzidzi. Ale też strasznie się poryczałam, bo ja niestety nie wiedziałam o ciąży i nie mogłam brzuszka głaskać i mówić do dzidzi... Anet, czyżbyś była z Biłgoraja?????? Manika, ja jestem Skorpion - z 1 listopada. Ale czy jestem skomplikowana???? Pewnie troche tak, jak każda kobieta ;) Ale fakt, lubie rządzić, przewodzić i jestem strasznie mściwa :P Kasiu, gratuluję!!!!!!!!! 🌻 Zielna, cieszę się, że znów Cię tak pełno :D Brylka, fajna gromadka pomocników :) Stokrotka, brawa za odwagę. Zwiedzaj ten Wrocław, bo ja się tam wybieram wiosną i musisz mnie oprowadzić ;) Przepraszam, jeśli którąś pominęłam, postaram się nadrobić nastepnym razem!!! Zdrówka dla wszystkich chorujących!!! A ja niezbyt odpoczęłam u mamy. Trochę sobie humor poprawiłam zakupami, mam nowe kozaczki, rybaczki, 2 sweterki i trochę kosmetyków, spotkałam się z kilkoma koleżankami, ale miałam też trochę pracy papierkowej i ciągle kłóciłam się z ojcem :( Dziś byłam na usg i trochę mnie wynik zdołował...nie wiem, może coś wyolbrzymiam, ale boję się, że nie jest za dobrze. Jutro idę do lekarza to się okaże... Ściskam Was wszystkie serdecznie i życzę miłego wieczoru 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×