Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cacharelll

Mamy siedzące w domu z dziecmi

Polecane posty

Czy to starość mnie dopada? Cholera, spać nie mogę (ostatnio często mi się to zdarza). Po półtorej godzinie przewracania się w łóżku stwierdziłam, że to marnowanie czasu i wstałam do roboty. Może w tym wieku organizm sam podpowiada, że trzeba korzystać z czasu, a nie marnować go na spanie;-) A ja tak lubię spać😭 Śpijcie kobitki, śpijcie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Weszłam na kafe z zamiarem pobudki:P :D:D:D Ale Zielna mnie ubawiłaś tą staruszką:) Kochana- życie to dopiero zaczyna się po 30;) Właśnie moja psiapsiółka dzisiaj wkracza w ten magiczny okres,zaraz zadzwonię do niej z życzeniami. A tymczasem idę budzić moją uczennicę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny ja tez dzisiaj wstalam o 7 .00 ( co mi sie ostatnio niezdarzalo ) i jak przykladna zona przygotowalam dla meza sniadanko i kanapki do pracy ( nie podejrzewalabym sie wczesniej o cos takiego :D ) ale pozniej jeszcze pospalam sobie do 9.00 :) teraz ide szykowac sniadanie dla mojego brzdaca ogarne dom i pojdziemy dowiedzic moja mame do pracy zuziu bardzo chetnie bym sie z toba spotkala :) a ty skad jestes ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Trochę nerwowy dzień mnie dziś czeka... Teraz mam pilną robótkę przy kompie (który w każdej chwili może paść :( ), a potem wizyty u dwóch lekarzy - rodzinnej i gina; trzymajcie kciuki. Anet, ja pochodzę z Biłgoraja, tam właśnie spędziłam u rodziców ostatni tydzień. Podczas kolejnego pobytu napewno jakoś się umówimy. Odezwij się do mnie na gg 3945907. Miłego dnia dziewczyny 🌻 Acha, Zielna, a ja na \"stare lata\" ;) to siedzę po nocach. Wczoraj np. do 1.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze... zuziu niesamowite ze spotkalysmy sie na tym topiku :D ty konczylas szkole sredna w bilgoraju ? oczywiscie ze sie odezwe!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze... zuziu niesamowite ze spotkalysmy sie na tym topiku :D ty konczylas szkole sredna w bilgoraju ? oczywiscie ze sie odezwe!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze... zuziu niesamowite ze spotkalysmy sie na tym topiku :) ty konczylas szkole sredna w bilgoraju ? oczywiscie ze sie odezwe!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze... zuziu niesamowite ze spotkalysmy sie na tym topiku :) ty konczylas szkole sredna w bilgoraju ? oczywiscie ze sie odezwe! a to jest moj nr gg 3350878

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuzia to ile ty masz lat? dziwne ze sie nie spotkalysmy nigdy przeciez bilgoraj to male miasto ja chodzilam do ONZ daj znac jak bedziesz na gg to sobie poklikamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już się ucieszyłam, że komp tak super działa, a tu klapa :( cały wieczór próbuję coś napisać i nie mogę, bo się wiesza. Byłam u lekarzy i humor mi się poprawił. Muszę jeszcze trochę o siebie zadbać - poodpoczywać, dobrze się odżywiać i będzie wszystko w porządku :) Dostałam jeszcze zwolnienie, ale już mi się troche tęskni za pracą :P Anet, teraz będę na gg, pewnie dość długo, bo mam pracę, i z pewnością jutro od rana; musisz mnie jakoś \"upolować\" to Ci wszystko opowiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No udało się!!!!!! Anet co do wieku, coś Ci podpowie mój nick, choć już niedługo bedzie nieaktualny :( A skąd wiesz, że się nigdy nie spotkałyśmy????? Ja mam słabą pamięć do twarzy, więc kto wie... Jak pogadamy to pewnie jeszcze się okaże, że mamy wspólnych znajomych ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gumisia, może coś napiszesz????? A gdzie cała reszta towarzystwa??? Może urządzimy tu zaraz forumowe poggaduszki?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A napisze:P Dzisiaj moje dzieci wyjątkowo wcześnie usnęły:D MNie dopadła @ więc mąz nie wyczekuje kiedy skończe klikać,mogę do białego rana siedzieć i oddawać sie rozrywce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane babeczki :)!!!! Mam dla Was miłą nowinę ,a mianowicie w moim brzuszku rosnie sobie zdrowy chłopaczek:)!!! Mały rozrabiak z niego,pani doktor musiała się nieźle nagimnastykować żeby zobaczyć czy wszystko gra ,oczywiście z podglądnięciem kto tam sobie pomieszkuje u mnie pod serduszkiem nie było problemu,jak to mężczyźni mają w zwyczaju ;) nóżki miał rozstawione bardzo szeroko i od razu pokazał nam armatkę z dwoma kuleczkami :). Mąż z synkeim aż krzykneli z radośći ,mała tylko ze smutkiem w głosiku zapytała tylko \"a kiedy będę miała siostrzyczkę ?\" Wracając wybieraliśmy imię :) oj super dziasiaj był dzionek .Teraz cała moja rodzinka smacznie śpi sobie w sypialni a ja to chyba położę się u dzieci bo jużbrak dla mnie miejsca;). Całuję Was wszystkie babeczki ,kolorowych snów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stokrotka, spokojnej nocy i pozdrowienia dla chłopczyka Gumisia, ale przynajmniej Ty nie uciekaj, bo tak samej pić to chyba już alkoholizm :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
[ cześć] Niedawno skończyłam robić stroje dla chłopaków na jutrzejszy bal jesieni z powodu choroby jedziemy tylko na sam bal. Dzisiaj miałam bardzo pracowity dzień robiłam sałatkę na zimę z kapusty i papryki i byłam u mojego brata biedaczek rozchorował się i stawiałam mu bańki. Stokrotkapolna pogłaskaj synusia. Ja jak byłam w ciąży to nie wiedziałam co urodzę. Przy pierwszej nie chcieliśmy wiedzieć a przy drugiej nie było widać wiadomo było bliźniaki jednojajowe pozdrowienia dla wszystkich FiglarnaAgnieszka 🌻 zajrzyj do nas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj... Od razu przypomniało mi się USG z Alą. Mój mąż miał wielkie nadzieje na syna. Pani doktor zrobiła zbliżenie na coś, co nam nic nie mówiło i zaczęła powoli: \"Widzi tu pan takie dwa..... To wargi sromowe\". W mojego męża jakby piorun strzelił. Oboje byliśmy tak nastawieni na chłopaka, że byliśmy pewni, że pani pokazuje nam dwa chłopięce jajeczka:-D Stokrotka, pozdrowienia dla posiadacza armatki między nogami;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łał ale ruch:D Strokrotko super:D:D:D Zielna nie spisz jeszcze??? Zuziu ❤️ Brylka Tobie to sie medal za pracowitośc należy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam dylemat ,iść spac czy posiedzieć :) wszyscy śpią i mam chwile tylko dla siebie .Chyba zaraz jednak pójde bo jutro od rana maluchy nie dadzą mi pospać .posiedzę jeszcze z 10 min :).:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×