Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cacharelll

Mamy siedzące w domu z dziecmi

Polecane posty

Basiu, przepraszam, że wczoraj nie pojawiłam się na gg, ale.......wciągnęły mnie puzzle :P Jestem na 30 (!) poziomie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście bardzo serdecznie pozdrawiam wszystkie moje kochane kafeteryjne koleżanki 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobitki:) zaczyna się szał przedświąteczny:) walczę z oknami:P Gumisiu❤️, wszystkiego naj 🌻 🌻 🌻 samych pomyślności, spełnienia marzeń, a przede wszystkim zdrowia ci życzę👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️Wszystkim mamciom.❤️Gumijagoda wszystkiego naj duzo szczescia i radosci spelnienia marzen i duzo,duzo zdrowka zycze🌼🌼❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼Pozdrawiam wszystkie kolezanki z topiku🌼nie mam czasu ostatnio na nic ciagle bieganina,a na dodatek ❤️Dominik mi marudzi i nie wiem o co kaman.Uciekam robic obiadek 3majcie sie cieplo kobitki.Zdrowka Wszystkim dzieciaczkom i mamciom🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basia wszystkiego najlepszego!!!!!🌼🌼🌼 Wierzyłam w ciebie,że taż sobie radę i proszę :) Ja utknęłam na 97 i już mnie powoli nudzi.Mój mąż jest na 86 ale on ma aż 14 żyć a ja tylko 2.Teraz gram w the guild 2 i na razie na tym poprzestaję Właśnie wróciłam od Kuby.W przedszkolu był mikołaj.Uśmiałam się co nie miara,bo nie które dzieci nie wierzą w mikołaja i zaczęły go ciągnąć za brodę aby udowodnić,że to jakiś przebrany pan.A tu niespodzianka broda się nie ściąga,nie odkleja.Pan mikołaj ma prawdziwą brodę.Trzeba było widzieć ich minę.Teraz dopiero jem śniadanie.Za chwilę idę prasować. Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gumijagoda nie pamiętam czy grałaś w małpie kulki.Ty tą grę chyba znasz pod innym tytułem.Nic nie piszesz czy tam Ci idzie dobrze.Ja nie gram bo się I na takie gry potrzeba skupienia a ja przy dzieciaczkach nie mam. dobra lecę się czymś zająć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gumisia WSZYSTKIEGO NAAAAJJJJJ LEPSZEGO❤️ przedewszystkim zdrówka, szczescia i wszystkiego dobrego!!!! ja tez na trzecie mam Basia:-) nie pisalam, bo zalalam klawiature kawą, i nie dzialaly mi dwie litery i spacja. a litery akurat te które mam w chasle do kafeterii,do gg i do poczty ale pech. musialam odkupic klawiature, zeby męzus na mnie nie warczał;-) nikus jedzie z przedszkolakami 11 grudnia do kopalni soli, i tam ma czekac mikołaj;-) u narazie chlopcy zdrowi. mnie jak zwykle napierniczają zęby i dziąsła do tego CAŁUSY DLA WSZYSTKICH BABECZEK 😘 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuje Wam kochane kobitki za życzenia:D:D:D MOnika dla Ciebie też malutki 🌻byłaś chyba teraz u neurologa tak?I chyba miałas jakiś egzamin ...?Jak poszło?Buziaki dla Chłopców. Luiza skąd Twój mąż nazbierał tyle żyć???NIeźle!!! Mnie powoli też zaczyna męczyć ta gra ,ale musze!!!!!!!!!!!!!skończyć:D Grałam kiedyś w małpie kulki i w ZUME ale narazie muszę pokonać Puzzle:) Zuzia,Manika,Sylwia,Anianiania,Mamuska:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
[czesc[Gumijagoda 100 lat🌼100 lat🌼 dla Julci moc 👄👄 i duzo zdrowka.Ja dzis zbytnio nie mam czasu jestem zmeczona wszystkim,a nadodatek musze z Dawidkiem isc do lekarza bo na uszy sie skarzy i strasznie kaszle ja sie zastrzele niedawno byl chory i znowu to samo.Pozdrawiam wszystkie mamcie i ich pociechy🌼👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Ja już mam dość.Byłam dzisiaj u lekarza i znowu antybiotyk na krtań a na dodatek mam zapalenie żył i dostałam zastrzyki w brzuch.Ja się wykończę.Muszę zrezyhnować z ćwiczeń,aby nie forsować nóg.Ten tydzień odpuszczę,ale w przyszłym już pójdę. Właśnie posprzątałam dom,chyba wyjdę z małą na pole bo słonko świeci. A co do puzzli to moja mama zaczęła w nie grać a że na chorobowym to siedzii pół dnia gra.Trochę mnie to wkurza,bo nie puszcza mnie do komputera. Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:D Cześć dziewczyny🖐️ Luiza przerażająco to zabrzmiało o twojej chorobie:(Ni daj sie i zdrowiej szybko. Jakoś nie wyobrażam sobie mojej mamy przy grze:D Sylwia zdrówka dla Dawida i dzięki za życzenia:) Dziewczyny moja córka skończyła 7lat i tak sobie myślę i wspominam ...ciekawe jakby potoczyło sie nasze życie gdyby była zdrowa..... zaniosłam dzisiaj ciasto do szkoły i urządzili jej małe przyjęcie,była muzyka ,balony i słodkie upominki:) Zuziu👄 Mamuśka uśmiałam sie z Twojego ostatniego opisu jazdy samochodem ,a właściwie ....tego sposobu na blondynke:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gumijagoda wszystkiego najlepszego dla córci!!!!!🌼🌼🌼 Przepraszam,ze wcześniej zapomniałam. A ja teraz jem obiad i mam chwilkę na zaległą prasę,bo Julka śpi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luiza wspolczuje Ci z tymi zylam wiem jakie to straszne bo moja mamusia to miala i serie zastrzykow wybrala to bylo okropne.Zdrowka ci zycze i Twoim pociechom🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz obiad zrobilam,malego uspalam i mam jakies 30 min. wolnego bo potem musze Dawidka odebrac ze szkoly.Brat moj zapisal go do lekarza ale dopiero na jutro na 16.30 pozno troche ale nic na to nie poradze lepiej pozno jak wcale.Tutaj z tymi lekarzami to mozna zwariowac jak oni przyjmuja to mi i tak sie udalo,ze nie musze tydz. czekac na wizyte koszmar normalnie.I na dodatek musze ciagac ze soba Dominika bo nie mam z kim go zostawic😠,a ostatnio to tak wiatr wieje jak by ciagle sztorm na morzu byl.Dobra ja koncze narazie ide sie zbieram pozdrawiam serdecznie i przesylam duzo fluidkow dla Was i dla dzieci❤️👄🌼.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajne zdjęcia:)Sylwia czy to ty w takich fajnych warkoczykach? Nareszcie pokonałam moją górę prasowania:D Dzięki za życzenia dla Julki:) Bartek zaczyna smarkać:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gumijagoda tak to ja,a ten w okularach to moj maz ukochany.Napisze wam jutro wiecej bo dzis jestem zla mama mnie wku...Ja do domu wrocilam z mezem 21.30 jezdzilismy kupowac dzieciom na mikolaja bo w tyg. nie bylo jak.Pogadamy jutro ide 😭 bo mnie tak wk...,ze hej do jutra mamuski kochane caluski dla dzieciaczkow i zdrowka dla wszystkich🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anianiania
.... no co wy kobiety śpicie ????? dziś mikołaj zostawił wam coś pod poduszką????? bo mi nic ....haha mojego syncia odtransportowalam do szkoły jadą dziś na przedstawienie do nck no i pewnie będzie tam mikołaj . no ja jestem wolna jak ptak może wreszcie się wybiorę do koleżanki pozdrawiam 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Gumisia, spóźnione, ale najserdeczniejsze życzenia dla Julci 🌻 😘 🌻 Ja mam doła znów potwornego, aż mi się gadać nie chce 😭 Mikołaj już był, Paulinka przeszczęśliwa, bo oprócz zabawek dostała też 11 (!!!) jajek z niespodzianką ;) Narazie muszę uciekać, bo praca czeka. Pozdrawiam wszystkie serdecznie i zdrówka życzę 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny! u nas mikolaj juz przyniosl prezenty pozwololam sobie wykorzystac pomysl stokrotki z jedzeniem dla mikolaja ksawery wczoraj wieczorem sam zrobil kanapki dla mikolaja i przyszykowal sok :D rano byl przeszczesliwy ze mikolaj wszystko zjadl a w zamian zostawil prezent dostal gre saczace zabki ja dostalam ksiazke jak wychowac geniusza przez zabawe a moj maz organizer a wieczorem czeka go jeszcze jeden prezent zonka ktora bedzie miala na sobie tylko wielka wstazke ;) zycze milego mikolajkowego dnia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gumisiu spoznione zyczenia z okazji imienin 🌻 🌻🌻 🌻🌻 🌻🌻 🌻🌻 🌻🌻 🌻🌻 🌻🌻 🌻🌻 🌻🌻 🌻🌻 🌻🌻 🌻🌻 🌻🌻 🌻🌻 🌻🌻 🌻🌻 🌻🌻 🌻🌻 🌻🌻 🌻🌻 🌻🌻 🌻🌻 🌻🌻 🌻🌻 🌻🌻 🌻🌻 🌻🌻 🌻🌻 🌻🌻 [kwiat i dla julki z okazjii urodzin🌻 🌻🌻 🌻🌻 🌻🌻 🌻🌻 🌻🌻 🌻🌻 🌻🌻 🌻🌻 🌻🌻 🌻🌻 🌻🌻 🌻🌻 🌻🌻 🌻🌻 🌻🌻 🌻🌻 🌻🌻 🌻🌻 🌻🌻 🌻🌻 🌻🌻 🌻🌻 🌻🌻 🌻🌻 🌻🌻 🌻🌻 🌻🌻 🌻🌻 🌻🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ najleeeepsze ZYCZENIA DLA JULCI, DUZO ZDROWIA I SZCZESCIA ❤️ ❤️❤️❤️❤️ Gumisia,ja tez czasem sie tak zastanawiam, co by było...gdyby moje dziecko było zdrowe..ale dochodze do wniosku ze nie jestem jedna z takimproblemem na ty świecie, i zaczynam dostrzegac wokól mni osoby które mają gorsze nieszczescia..i tez musza sobie radzic.tak sobie mysle ze skoro Miloszek wybral nas na rodziców,to znaczy ze wierzył ze mu pomorzemy na ile tylko bedzie mozna,i bedziemy kochac najmocniej na swiecie❤️ i tak rzeczywiscie jest.. moze troche bredze, ale tez mam czasem takie załamki i chwile zwątpienia.ale wystarczy jeden uśmiech naszego malego kwiatuszka, i znów wierze ze warto! sory za wynurzenia. tak mnie pogoda nastraja. my dzisiaj zaspalismy wszysc i njikus nawet nie zdazył dokladnie obejrzec prezentów bo musielismy szybko odwiesc go do porzedszkola i pędzic na rehabilitacje.troche sie spóznilismy;-) milego dnia babeczki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helol babki kosiane gumisiu, najserdeczniejsze, spóźnione życzenia urodzinowe dla Julki❤️ i moc buziaczków👄 👄 👄 Luiza, zdrówka życzę ci kosiana, tez się masz z tymi chorobami👄 Zuziu, uszy do góry, moc pozytywnych fluidów ślę❤️ Sylwunia, zdjęcia urocze, a przede wszystkim chłopaczki:D Mikołaj u nas był:D ja wkładam słodycze dzieciom pod poduszke, synuś już za duży żeby wierzyć w mikołaja;) więc rano wziął swoje łakocie i pognał do szkoły, ja spałam, a Maja rozbabrała mi czekoladę na pościeli:O Wczoraj byłam w markecie na zakupach, a mąz w tym czasie siedział na fotelu u dentysty, wpadł do mnie jak byłam już przy kasie, zeby zapłacić;) Wzięłam sobie zestaw upominkowy Garniera- balsam do ciała i krem do bardzo suchej skóry+ masażer ręczny. Mam bardzo suchą skórę, zwłaszcza zimą strasznie się łuszczę:O W domu rozpakowałam zakupy i na koniec wzięłam mój upominek i dałam mężowi całusa dziękując za prezent na mikołaja:D jaką on miał minę!!!:D :D :D anet, ja zgapię od ciebie ten pomysł ze wstążką;) bo muszę dziś mu dać jakiś prezent:P no może dorzucę pończochy samonośne, bo on je uwielbia;) dziś jest u nas na rynku festyn mikołajkowy, jk co roku:) ile choinek przez noc urosło na trawnikach:D :D :D zaczyna się paradą mikołajów. Tańce, konkursy i paczki dla dzieci. Rozdają pączki i ciepłe kakao dla dzieci:) Pójdę z Mają na krótko, bo podziębiona jest, smarczy się niesamowicie, a obawiam się ze hałas i dużo ludzi nie wzbudzi jej zachwytu:P miłego dzionka kobitki🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam MIkołajkowo:D A ja widziałam dzisiaj prawdziwego MIKOŁAJA hahahhahaha:) Byłam w szkole u JUlki razem z Bartkiem,żebyście widziąły jego minę jak zobaczył pana w czerwonym stroju,bezcenny widok:) Ale na kolanach już nie usiał,drapnąl tylko paczkę nie patrząc na \"świętego\" i chodu na ręce do mne:)JUlka jak zwykle zawstydzona. Ale zła jestem na siebie bo wziełam kamere żeby to uiwecznić a nie naładowałam baterii,wrrrr i mam dosłownie chwilunie nagrania... Monika popłakałam sie jak przeczytałam Twój post:(Czasami też próbuje sobie tłumaczyć że widocznie KTOŚ miał plan ,zeby JUlka miałą taką mamę,ale w chwilach załamania mam,żal...dlaczego ja??? Nie nadaję się:( Życzę Ci więcej siły i wytrwałości niż ja mam❤️ Zuziu❤️❤️❤️ Dzięi dziewczyny jeszcze raz za życzenia:) MIłych mikołajek i fajnych prezentów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojejku, właśnie miałam przerwę na kawę, napisałam do Was dłuuuuugi \"list\" i mi wszystko wcięło 😡 Więc teraz tylko w skrócie. Przepraszam, że nie nawiązuję do Waszych wypowiedzi, ale w domu nie mam neta, a w pracy wiadomo...mogę tylko coś szybko podczytywać, a zawsze jak zaczne coś pisać, to ktoś się kręci obok! Wszystkie Was mocno ściskam i 😘 Monika, piękne słowa, jesteś cudowną mamą:) Zresztą, jak my wszystkie;) Basiu, dziękuję, ze jesteś ❤️ Anet, manika, napiszcie, jak niespodzianka ;) Luiza 🖐️ Ja mam teraz trochę nieprzyjemną sytuację w domu :( Myslałam, że już się trochę z teściami uspokoiło, ale konflikt trwa nadal i nie widzę szans na poprawę. Wysiadam już psychicznie!!!!!!!!! Acha, dziś kierowniczka poinformowała mnie, że wszyscy mają sobie wziąść urlop w Wigilię, ale ja niestety nie mogę, bo ktoś musi siedzieć w sekretariacie do 15 i odbierać telefony!!!!!!!! (chyba od świętego Mikołaja :P )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️Dziewczynki witam wszystkie mikolajkowo ho ho ho macie odemnie na mikolaja🌼🌼🌼🌼🌼🌼i moc moc👄👄👄👄👄.Ja juz na zakretach nie wyrabiam Dawidek o4.30 wymiotowal i mial goraczke,a teraz ma biegunke ja sie zastrzele chyba bo juz nie mam sily.do lekarza mamy dzis na 16.30 zanim nas przyjmie bedzie 17,a zanim stamtad wyjde bedzie gdzies 17.40 szybko do apteki i tam czekanie nastepne 30 min.i zanim dotre do domu bedzie kolo 19.U nas strasznie wieje wiatr malo lba nie urwie i tak jest od tyg.Najgorzej martwie sie o uszy Dawidka bo co chory jest to ma zapalenie uszu i teraz mi sie skarzy,ze slabo slysz ja sie zalamie chyba.Dziewczynki uciekam narazie bo musze jeszcze kilka rzeczy zrobic zanim wyjde do lekarza.Pozdrawiam serdecznie mamusie z topiku i wszystkie dzieciaczki.Zdrowka,zdrowka i jeszcze raz zdrowka dla Wszystkich🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej moje kosiane:) już wróciłam z festynu, nie było źle bo moje dziecię nie bało się w ogóle młoda zasnęła zmęczona w wózku i nie doczekała paczki od Mikołaja, za to mama dostała za nią i musiałam mykać do domku. Biegała z dziećmi jak szalona, trochę ją przeraziły koguty i syreny wozów strażackich, które jechały w paradzie. Ale za to uganiała się za klaunem na szczudłach, dawał jej cukierki i cześć, biedak musiał się porządnie schylać;) podobał jej sie też wysięgnik strażacki który woził dzieci w powietrze ponad budynki i z powrotem, a majka darła się \"bach!\":D ogólnie to super zabawa tylko trochę deszcz kropił. sylwunia, współczuję, zdrówka dla Dawidka życzę❤️ Maja na razie walczy z katarem, ale może się coś wykluje dalej:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×