Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cacharelll

Mamy siedzące w domu z dziecmi

Polecane posty

Dziewczyny widziałyście tę stronę? www.NIVEA.pl/mamymajaglos a Nasza Klasa dla mnie to fenomen :) juz miałam po 17 latach spotkanie z ludźmi z podstawówki, fakt ze nie wiele dopisało ale zawsze coś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monisiu dzieki za kawke:)ale jak bym wypila o tej poprze,to bym nie spala cala noc;) Ja ciagle buszuje w NK:) Az sie zdziwilam,ze tyle ludzi mnie zna:)zaproszenia jak dostaj to pewnych ludzi nie czaje:D:D:D zakrotka mam pamiec chyba:D:D Monisiu,Manika i cala reszta mam dajcie mi jakies namiary to Was poszukam:) Manika macham do Ciebie widzisz:)🖐️:D:D:D Dziewczynki kocze narazie:0ide wykapie Dominisia i Dawidka,a potem dalej do NK poszukac ludzi z podstaw.szkoly,bo ze sredniej juz troche znalazlam:) Potem jak mi sie uda to zajze,a jak juz nie :(to mowie Dobranoc i Wszystkim macham 🖐️👄 Dominis wlasnie chodzi sobie w chodziku i mamusi:)kwiateki przewraca:) Dalej marudny,ale ciesze sie,ze zabki mu sie przebily ja na nie mowi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam moje kochane baby:D:D:D:D:D:D Neta nie miałam a na dodatek pochorowałam sie okrutnie:(mnie dopadło zapalenie oskrzeli a mojego synusia jelitówka:(ciągle bidulek nie może dojść do siebie:( Choroba nie oszczedziła mojego męża i córci:( Od jutra już będe pisac na bieząco. I zapamiętajcie sobie ,że jak mnie braknie tzn że NET mi świruje!!!!!! Nie odejde z topiku z innego powodu.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem Marta, jestem tu po raz pierwszy... Mam 19 miesieczna corcie Kasie, ktora kocham ponad zycie, ale gorzej ze mna, zwariowalam od tego siedzenia w domu, kluce sie mezem o byle co, szaleje, wszystko mnie wkurwia............ napiszcie czy tez tak mialyscie, dajcie jakies rady?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem Marta, jestem tu po raz pierwszy... Mam 19 miesieczna corcie Kasie, ktora kocham ponad zycie, ale gorzej ze mna, zwariowalam od tego siedzenia w domu, kluce sie mezem o byle co, szaleje, wszystko mnie wkurwia............ napiszcie czy tez tak mialyscie, dajcie jakies rady?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gumisiu ukochana jestes huraaaaa:D:D:D:D:D:D:Dwkoncu sie doczekalysmy:) Bidulko to sie nameczyla cala Toja rodzinka:( Fluidki dla Was juz wysylam sssssssssssssssssssssssssssssssssssssssss:) Gumis brakowalo mi Ciebie:) Pisz co tam jeszcze u Ciebie slychac? A przez ten net musialas sie bardzo 😡wyobrazam sobie:),ale juz jestes z nami i super:) Ja ostatnio szukam znajomych na NK i nie moglam Cie znalesc:(ale nie tylko Ciebie szukalam,ale i inne kolezanki z Topiku:) Jak mozecie dajcie mi namiary Wasze to Was poszukam,a zreszta pisalam juz o tym:) Gumis super,ze wrocilas:)🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️Marta nie lam sie wszystko wroci do normy ja tez tak mialam:),a nawet i gorzej ja mam dwoje dzieci i przez ostatnie 3 mies. mi choruja:(😭ja to dopiero moge zwarjowac,a i z M mialam gorzej jak bys przeczytala wczesniej co pisalam w topiku to bys zrozumiala o czym mowie:( Marta ja tez siedze sama w domu i to jeszcze jestem za granica zdala od rodzicow i znajomych:(😭musze sobie jakos radzic,bo inaczej to patrzec jak by mnie Erka zabrala na sygnale :D:D Marta nie lam sie wszystko to minie,a na niektore sprawy przymykaj oko;)i nie bierz tak wszystko do siebie,a bedzie dobrze,a co do M to postaraj sie go przez jakis czas unikac ja tak robilam i pomoglo:) Zagladaj czesciej do nas,a zobaczysz ze przejdziesz przez to wszystko spokojnie:) Marta glowa do gory🌼 jutro bedzie lepiej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz koncze na dzis zajze jeszcze raz do Nk i gasze kompa:) Dawidek wyjatkowo dzis mnie wkurza,nooo marudny,ze hej glowa mi peka i sie skupic nie moge:(ciagle mu cos nie pasuje i mi potrafi pyskowac:(,a tak pyskowac!Patrzcie no ma dopiero 5 lat,a tu zaczyna sie stawiac,czasami to smiac mi sie chce z niego,ale co jak co pyskowac on do mnie nie bedzie koniec i kropka.Dyscyplina musi jakas byc!Tak czy nie dziewczyny?:) Dobranoc Kobitki👄🖐️ Jeszcze raz gumis super,ze wkoncu jestes: jupiiiiii ja jejjjjj:) buziaczki dla Wszystkich👄👄👄🌼🌼🌼 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylwunia27, dziekuje ci bardzo..... na pewno bede tu zagladala w wiekszej grupie razniej pozdrawiam was wszystkie bardzo serdecznie i cieplutko!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No prosze, ledwo gumisia wróciła i juz topik ruszył z kopyta:D :D współczuje Basiu,tych choróbsk, mam nadzieje ze juz wszystko wreaca do normy:-) ❤️❤️ Marta,doskonale Cie rozumiem, jamam tak co jakis czas. na zmiane, raz jest super, raz dołek. zaleznosc jest taka ze im wiecej mam pracy i obowiazków, tym zadziej świruje i nie mam czasu na chandre. czyli trzeba sobie poprostu zapewnic duzo zajec, równiez rozrywkowych:D jestes w sumie niedawno po porodzie, ja długo dochodziłam do siebie, i tez darłam koty z męzem. teraz miedzy nami jest bardzo dobrze, choc jeszcze niedawno tez mielismy dołek:-) tak to juz w zyciu jest raz lepiej raz gorzej, wazne zeby nie ześwirować i pamiętac ze zawsze po deszczu przychodzi słońce:-) ale sie opisalam, moglabym tak wkołko.tak sobie zawsze sama tłumacze:-) sylwia, ja wkoncu tez tej kawy nie ypilam, moze i dobrze,lepiej zasne:-) wszystkim babeczkom🖐️ dobrej nocki🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli miałam rację:) jak nie ma gumisi to awaria neta lub kompa:D a Gumisia mnie znalazła na NK:D :D :D :D ależ sie zdziwiłam:P sylwunia, skoro gumisia mnie znalazła to i ty możesz mnie znaleźć;) a jak nie dasz rady to mogę ci podpowiedziec;)jutro... marta witaj:) u nas możesz sie powkurzać na męża i ponarzekać co cię boli;) my tak robimy i to pomaga:Pczasem... dobranoc kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry❤️ dla mnie raczej nie zaczal sie dobrze, bo wydawalo sie ze Miluni przechodzi, a tu dzis od rana strasznie kaszle i wymiotuje flegma, co niestety przychodzi mu z trudem, bo to co odkaszlnie to polyka czesto. :-( zaraz jedziemy odwiesc Nikusia do przedszkoila i prosto do lekarza z malutkim.. buzki i milego dnia🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie jeszcze raz:D:D:D Wybaczce kochane ,że nie odniosę sie do Waszych postów ,ale wszystko mi sie pomieszaoło. Z tego co pamiętam: Anet 🌻🌻🌻z okazji urodzin:) Witam nowe mamuśki:) Sylwia brawa za ilość wpisów:D NO i tyle mi utkwiło w chorej głowie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I nie nawidze chorowaniabo widze ,ze u mnie jeszcze nie koniec:( Dzisiaj JUlka ma bal karnawałowy i może jakoś sie dowlokę żeby ją zaprowadzić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szlag by to!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! I JUlke dopadło,wrrr ma 39st temperatury.... Wymiękam juz:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️Gumis mega fluidki dla Was..................................🌼wspolczuje Ci trzymaj sie jakos ja jestem z Toba zawsze wirtualnie:) Potem napisze wiecej bo zbieram sie do szkoly z Dawidkiem:) Milego dnia zycze i duzoo,duzoo,zdrowka dla Wszystkich:) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znowu moja huraaaaa:D:D Dobra ide zbierac dzieciaczki,a tak mi sie nie chce:(,bo na dworze taki mroz,ze hej a do szkoly w jedna strone mam jakies 25 min.:(zamarzne chyba wrrrrrr. Bo dzieciaczki zawsze opatule w taka pogode i wiem,ze im cieplutko:) 🖐️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej!!!!! kurcze gumijagoda a cóż to za pieroństwo tak nawiedzilo twoją rodzinę to przypomina grypę wspólczuję ci uwarzaj na dzieci żeby nie miały powiklań bo u mojej koleżanki córka byla chora oskrzela i tp i po antybiotyku jak go skończyla poszla zaraz na drugi dzień do szkoly i dostala paraliżu polowy twarzy i na oko nie widzi jest w tej chwili w szpitalu ... leczenie będzie długie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny pozdrawiam was wszystkie🌼🌼 to co ...druga kawka???? i mamy wiosnę w pelni haha:):):) cholera mnie też coś zaczyna kaszleć podejrzanie a niech to dopiero syn mi wyzdrowial i go zararze nie daj boże bo mam dość tych chorob :(:( co dziś na obiad????jakie macie propozycje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️anianiania Boszzzz ale nieszczescie trafilo Twoja kolezanke jak przeczytalam,za ciarki mi przeszly:(Mega fluidki dla Twojej kolezanki i dla jej coreczki oby wyzdrowiala malenka. Gumis:D:D:D:Dktos musial nadrabiac i podtrzymywac topik,jak Ciebie nie bylo:),a swoja droga dzieki🌼 Ja zaraz zabieram sie za sprzatanie wielkie jak co piatek:)lubie miec sobote wolna i nie myslec,ze musze sprzatac:) Na dworze u nas 2stop.myslalam,ze jest gorzej:)ale jak widac nie zamarzlam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anianiania:)u mnie kluski slaskie sa do gulaszu,bo wczoraj nie zjedli:)i ja impowiedzialam,ze nic wiecej gotowac nie bede,bo tamtego nie zjedli,a zreszta mam jeszcze bigosik:),a jak im malo to niech sobie robia kanapki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Manika:)zeby nie bylo Tobie macham pierwszej:)🖐️ Monika🖐️ Luiza🖐️ Anet.d🖐️ Brylka🖐️ Zuzia31🖐️ Marta🖐️ [Edyta28🖐️ I jesli kogos pominelam to przepraszam🖐️ Lece sprzatac puki Dominis sobie bajeczki oglada grzecznie:)zajze do Was jak go bede usypiala:) Udanego i spokojnego dnia dla Wszystkich mam i ich pociech:)👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka babeczki sylwunia, dzięki za machanie łapką;) co do NK, podpowiadam... pod nikiem mam adres email, to moje nazwisko panieńskie, imię Marzena, a nazwisko po mężu na W. powinnaś dać radę:) anet, cwaniaro uprzedziłaś mnie, chciałam cię znaleźć!!!!a zdjęcia wkleić nie łaska???:D gumiś, kochana👄 z tymi żyrafami super zdjęcie. Ja kiedyś w zoo chciałam zrobić, ale żyrafy się pochowały, chipcio zanurkował, nawet słoń mi uciekł z kadru:O zostawał tylko synuś na tle ogrodzeń, nie mam zdjęć z zoo:( zdrówka dla córci życzę❤️ monika dla Was też zdrowotne fluidy❤️ anianiania🌻 luiza🌻 zuzia31🌻 kogoś pominęłam??? marta, a ty gdzie??? edyta, pojawiłaś się i co???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja nie mam aparatu buuu...jeszcze takowego nie zakupilam :(:( przygotowuję się do pieczenia ciasta z bananami pychotka a obiad się sam gotuje (prawie) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój też się sam gotuje;)...ogórkowa, zaraz wrzucę ogórki i koniec roboty. ja kupiłam aparat cyfrowy za córki pieniądze z chrztu, rozeszły by sie, a tak mała ma dokumentację swojego rozwoju i postępów:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anianiania:D ciacho z bananami, hmmm, pycha !!! podrzuc trochę do popołudniowej kawki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×