Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cacharelll

Mamy siedzące w domu z dziecmi

Polecane posty

Witam:) Jak to wspaniale móc zasiąść na kafe, kiedy tylko ma się na to ochotę :D Niesty nie mam jeszcze gg, ale może do wieczora mi się uda. Cały tydzień miałam strasznie nerwowy i widzę, że i dziś nie lepiej :( Pomimo, iż mam masę sprzątania, bo przez tydzień wszystko zaniedbywałam, postanowiłam jednak trochę się na kafe odstresować. Pół dnia spędziłam na zakupach, bo też już w lodówce i szafkach świeciło pustkami. Ale chyba nie bardzo poświęcę się porządkom, bo mała mi nie pozwala, obiecałam jej, że się wspólnie pobawimy plasteliną i teraz mnie ciągnie do zabawy. A mąż zamiast dziś posiedzieć z nami, czy pomóc mi w sprzątaniu, akurat musiał wyjechać w bardzo ważnej sprawie 😡 Całe szczęście, ze chociaż teściowie wyjechali na cały dzień. Sylwia, fajnie, ze przeprosiłaś, bo już miałam się obrazić....Ta wizyta była dla mnie naprawdę bardzo ważna, ten lekarz jest wybitnym specjalistą w leczeniu niepłodności.... Luiza, odpoczywaj, ile tylko możesz. Ale bardzo proszę o przepis na sałatkę. Akurat mojemu mężowi zamarzyła się warstwowa z tuńczykiem. Gumisia, nie martw się, jak Sylwia wyjedzie, to będziemy miały kilka dni na otwieranie stronek ;) Brylka, u nas starostowie to też nic dziwnego, ale już coraz częściej odchodzi się od tego zwyczaju. Ja akurat nie chciałam mieć, wystarczyło mi dwie pary drużbów :) Anianiania, ja też jestem w szoku słowami tej baby!!! Zdrówka życzę dla synka. Manika, to widzę, że budowa już komina sięga ;) Miłego popołudnia Wam życzę, postaram się zajrzeć wieczorem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuziu przyjmij ode mnie jeszcze te piekne 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 Przepraszam jeszcze raz!Obiecuje,ze to glupie zarty sie juz nie powtorza z mojej strony:( 👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz uspalam lobuzika malego:) Czekam jak M wroci to mamy jechac po zakupy i na solarium;) Obiadzik juz zrobilam:)dzis u mnie kotlety mielone:) Zapraszam na obiad:) __ __ __ __ __ __ juz nalozylam;)smacznego! Na dworze cieplo,ale pochmurno:(nie lubie strasznie takiej pogody:( Luiza super,ze tak milo czas spedzilas;)udanej powtorki zycze;):)baw sie dobrze🌼👄 Wszystkim Wam zycze udanych imprezek:)ja narazie nie wiem co bedziemy robic,ale wiem napewno,ze sama zostane gdzies kolo17,bo moj M jedzie na lotnisko siostre moja zawiesc:) Potem zajze ide teraz zjem obiad narazie 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anianiania🖐️dopiero zobaczylam Twoj post:(raz sa,a raz ich nie ma:(nie wiem o co kaman wrrrrrrrrrrr. Aniu i ja jestem w szoku boszzz co to za katachetka??? Ja bym tam weszla i jej uwage zwrocila,a wtedy ona ze wstydu by sie spalila jedza jedna 😡 Zdrowka zycze dla Was wszystkich.......................🌼 Aniu u mnie tez jak w zegarku choruja tylko,ze co 2 tyg.😭 Dzieki za te super slowa👄🌼 Ty tez jestes super mama i kochana🌼👄 Dobra ide zjesc🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZiękuję ,ale ja już po obiadku:) Zuziu❤️czekam na Twoje gg❤️ Sylwia na zakupkach pamiętaj o kolezankach z topku,kup mi coś do chrupania. Aniunianiu jestem w szoku,a Ty pewnie jeszcze bardziej usłyszeć coś takiego zwłaszcza od Katachetki,porażka:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luiza fajnie,że tak miło spędzasz czas,pozazdrościć:) MY akurat w karty nie gramy. Sylwia zapomniałam napisac,że masz bardzo ładny cytat w stopce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gumis bede pamietac;) a stopke troche poprawilam teraz:) Malenstwo spi,Dawidek pojechal wlasnie z tatem do fryzjera;)na wesele sie juz stroi maly;)mowil do mnie,ze musi ladnie wygladac,bo na wesele idzie z narzeczona:D:D:DJuz mi sie zaczyna........;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dominik sie obudzil ide go przebiore ,bo nafajdolil:)i zmyje po obiedzie,a tak mi sie nie chce,ze hej:( Narazie 🖐️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej..🖐️ ja mam dzis okrony dzien , rano bolala mnie strasznie glowa, a pozatym martwie sie o dzieci. nikus w nocy znow mial gorączke, a Milus ol nocy plakal i zauwazylam ze ma czerwone dziąsla, ale tylko te gdzie ma juz zeby😭 😭 Boze zeby nie jakie zapalenia,😭 ale przeciez nigdzie nie wychodzilismy na pole, bo taki wiatr, ze ja jestem nieprzsytomna..bylam z nim u dentysty ale jej nie bylo, wyjechala na weekend. no i tak, osrodek zamkniety, na pogotowiu ni ma dentysty, przez dzien nie płakal, zrteszta wiekszosc przespal,odsypial noc. teraz tata pojechal z nim do logopedy, bo wizyta juz dawno umówiona, a juz dlugo nie bylismy. poradzcie dziewczyny, co to moze byc z tymi dziaslami, tylko mnie tu nie straszyc, bo ja i tak juz cala zawyta:-( moze to od tego zimna co mu wyszlo w konciku ust, smaruje mu mascia Vratizolin chyba ale mu nie schodzi.ja nie wiem juz, ale gorączki nie mial, to jakby zapalenie jakies to by byla, nie. chyba zwariuje.:-( ozatym caly czas zazywa augumentin na gardlo..do poniedzialku ma brac..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️Monisiu nie mam pojecia co to moze byc:(smaruj mu moze mascia na dziaselka to mu usniezy bol,a moze i beda mu szyly ktores zabki ale tego jeszcze nie widac i czasami tak jest,ze jak maja isc zabki to cale dziaselka robia sie czerwone.Nie placz Monisiu i wes daj mu calpol lyzeczke nawet jak nie ma goraczki,bo on jest tez przeciw bolowy na rozne schorzenia. Fluidki Wam sle .....................................🌼nie lam sie bedzie wszystko dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gumis;)teraz to juz i kawa nie pomoze,bo mam 2 doly:(:(nici z dzisiejszego solarium M sie nie wyrobil,a ja nie mam z kim dzieci zostawic wrrrrrr😭😭zawsze jak cos sobie zaplanuje to mi nie wychodzi:( OD DZIS NIC NIE PLANUJE! M juz pojechal:) Synek ma super fryz jak bede miala zdjecia to Wam pokaze oczywiscie:) Ide na NK :) Gumis nici tez z zakupow :(Ty skocz i cos kup;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i zachowałam się jak \"wspaniała\" mamusia :( Całe popołudnie sprzątałam, a małą posadziłam przed telewizorem i jeszcze na nią nawrzeszczałam. Chyba powinnam coś zażywać na te moje nerwy. Sylwia, przeprosiny w pełni przyjęte :) Gumisia zrobię, co w mojej mocy ❤️ Monika, też radze posmarować małemu dziąsełka odpowiednim żelem czy maścią, albo popsiukać przeciwbólowym Tantum Verde. Paulinka kiedyś miała jelitówkę, ale bardzo łągodnie przebiegającą i wtedy też miała nabrzmiałe i krwawiące dziąsełka. Nie musze chyba pisać, ile ja się wtedy nadenerwowałam. Ale doktorka mnie uspokoiła, że u dzieci tak się czasem dzieje, po prostu bakteria, która spowodowała chorobę, tak też podziałała \"ubocznie\". A skoro Twój mały teraz choruje, to może dodatkowo nabrzmiały też dziąsełka. Mam nadzieję, że wszystko będzie w porządku 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale mam też coś na swoje usprawiedliwienie...ostatecznie ulepiłam małej z plasteliny bałwanka i drzewko :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuziu bardzo sie ciesze:)🌼 Ja tez czasami jestem;)wspaniala mamusia;)i sadzam dziecie przed tv,bo inaczej bym nic nie zrobila:( Musze narazie spadac,bo maly gryzie mnie w palec i stuka reka w klawisze:) Siade cos napisac jak zasnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie skarb zasnal uffff ,ja tyz zasypiam ale musze poczekac na M,a bedzie on gdzies kolo 22:( Jeszcze troche i przeloze synka do lozeczka:)Dawidek lezy sobie i oglada Nianie:) Ja lece buszowac po Nk;)👄🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja koloruje z Dawidkiem rysuneczki:)ale jeszcze 5 min.i ide spac z nim:) Wpadlam napisac dobranoc 🖐️ Fluidki dla potrzebujacych....................🌼 Do jutra babonki spijcie dobrze👄 Gumis ja ja tak sobie;) Buziaczki🖐️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry🌼 serwuje kawke [_}> bardzo dziękuje wam dziewczyny za dodanie otuchy,❤️ tej nocy milus juz tak nie plakal.na szczescie.moze faktycznie jakas bakteria od tej choroby. logopeda kazala mu myc zeby, ale on sobie nie chce dac,pozatym jak on wypluka buzie... bedzie ciezko, ale bede sie starac.. to zimno ma okropne nie chce mu zejsc i mu sie jadzi brzydko..:-( on sie w dodatku nadmiernie slini, wiec mysle ze to utrudnia gojenie:-( wogole dola mam od wczoraj, co z tym moim dzidziem bedzie. :-( Nikus nie mial juz goraczki, ale kaszle brzydko i ma katar, wiec jutro czeka mnie kolejna wizyta u lekarza. ja tez obudzilam sie z bolem gardla, ale jak wiadomo matki nie maja prawa do choroby,wiec musze sie nalykac lekarstw zeby szybko dojsc do siebie.. jeszcze mnie cos boli w lewym boku z tylu, wiec pewnie nerka sie odzywa, jakbym miala malo zmartwien.. u nas wczoraj wichury straszne i wieczorem wzieli prąd..na filmie ktory ogladalam😠 sory ze marudze, ale moj limit narzekania jeszcze sie na kafe nie wyczerpal mam wrazenie, gdyz dawniej bylam pozytywnie nastawiona mimo wszystko, ale kazdego dopada melancholia, i mnie wzielo wlasnie teraz.. bezsilnosc i tyle, ot co.. milego dnia🖐️ 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika trzymaj się i zdrowiejcie szybko. Moi chłopcy buzię po umyciu zębów płuczą dopiero od roku a wcześniej to zżerali tę pastę bo dobra. W rosmanie są fajne szczoteczki na baterie ( cena ok 20 zł) w różnych kształtach może to mu się spodoba np delfin kosmonauta albo postacie bajkowe. Wiem że on jest jeszcze malutki i będzie mu ciężko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj jedziemy po Olę dzwoniłam i już się spakowała i czeka. Wytrzymała cały tydzień następny wypad dopiero w wakacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wreszcie mi się udało U nas zaczął strasznie padać śnieg czyżby znowu zima??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To teraz ja po marudzę. Wczoraj mieliśmy jechać do znajomych i nie pojechaliśmy.Julka 2 razy zwymiotowała,zaczęło ją czyścić,dostała gorączki.Zadzwoniłam do lekarki i powiedziała,że mała ma dużo pić,podać lek przeciw gorączkowy i za 2 godziny podawać jedzenie.Pić piła gorzej z jedzeniem.Noc nie przespana,pół spała z nami.Gorączka spada i na nowo wraca.Dziś nie wiem czy lepiej,ale zjadła pół kromki chleba,gorączka raz jest za chwilę nie ma,ale mniej płacze więcej się bawi.Za chwilę mamy zamiar jechać na dyżur,niech ją lekarz obejrzy.Ona takie objawy ma przy zębach do tego jeszcze katar a teraz go nie ma.Więc na wszelki wypadek jedziemy niech powie co jej jest. Podaję przepis na warstwową sałatkę z tuńczyka 5 jajek ugotowanych na twardo 2 puszki tuńczyka w sosie własnym 15 dag sera żółtego 1\\4 paczki masła zamrożonego 1 duża cebula 1 majonez -same białka zetrzeć na tarce o małych otworach -na spód salaterki dać białka,odlany tuńczyk(tylko wcześniej rozdrób go widelcem),posolić,popieprzyć -na tuńczyka położyć pokrojoną w kostkę cebulę na to rozprowadzić majonez,zetrzeć ser żółty -na ser żółty zetrzeć masło a na końcu położyć starte na małych otworach żółtko,posolić,popieprzyć Smacznego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam niedzielnie ,niestety pogoda paskudna!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! MOnika kochana zyczę Ci mnóstwo siły i zdrowia dla chłopców. Teraz Ciebie dopadł dół,zazwyczaj to mnie dotyczyło:( Ale to chyba normalne,że są wzloty i upadku:(Trzymaj się ❤️ Brylka brawa za stronkę:) I buziaki dla Dzielnej OLi:)CZy Twoi chłopcy zostali kiedyś u kogoś na tak długo? Pozdrawiam i życze udanej niedzieli.No i pogody ładniejszej ,bo ni to zima ,ni wiosna jakiś armagedon wręcz:( Sylwia 🖐️ Zuziu👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KUrcze czary na tej kafetrii,przed chwilą nie było wpisu LUizy a teraz jest. Luiza zdrówka dla Juleczki,czyżby jelitówka? A KUba jak sie czuje? Trzymaj się dzielnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oooooolga
gghjjj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oooooolga
CZESC DZIEWCZYNY SUPER TOPIK WLASNIE PIJE KAWE I CZYTAM WASZE WYPOWIEDZI SUPER ZE MOZNA POPISAC Z WAMI O WSZYSTKIM I O NICZYM JA MWM 2 DZIECI CORCIA 7L I SYNKA 15 MIES BEDE CZESCIEJ DO WAS ZAGLADAC A TERAZ IDE WYPIC KAWKE Z MEZEM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Panie:) 🖐️🖐️🖐️ Monisiu zycze Ci duzo zdrowka sily i wytrwalosci,dzieciaczkom rowniez duzo zdrowka i zeby wkoncu ich choroba opusciala!!!!!🌼 Luiza Wam zycze tego samego co Monisi🌼3maj sie dzielnie👄Niech te choroby odejda jak najdalej od Was! Przez te choroby to czlowiek wykonczyc sie moze:(🌼 Gumisiu🖐️👄 Brylka🖐️👄 Manika🖐️👄 anet.d🖐️👄 anianiania🖐️👄 I Wszystkim,ktorych nie wymienilam🖐️👄🌼 Ja sama jestem z malym wlasnie on spi:)M pojechal na duzy plac zabaw co jest pod dachem:)synek uwielbia tam jezdzic,a ktore dzieck nie lubi placu zabaw!Glupio pisze;) No ja dzis wkoncu ide na solarium,a co;)i wkoncu zakupy dokonczyc robic przed wyjazdem:) Stresa mam,ze hej i jak sobie o tym pomysle to mnie w dolku sciska:( Siorka moja juz jest w domu dojechali na 3.30 rano,pogoda byla straszna 30 min.krazyli nad lotniskiem w Wawie,bo przez wiatr nie mogli wyladawac:( Ja prosze Boga zebym ja zadnych przepalkow nie miala na lotnisku i zlotem,bo nerwowo sie wykoncze:( M do mnie mowi zebym zaczela sie pakowac,bo znajac mnie czegos zapomne;),a ja do niego:)nie mam weny,a ten to sobie znajdz;):D:D:D:D We wtorek wyjezdzamy gdzies kolo17,a lot mam 19.20.W wawie bede gdzies 22.20 jak sie lot nie opozni:( Narazie to mnie nerwy zjadaja i tyle:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×