Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cacharelll

Mamy siedzące w domu z dziecmi

Polecane posty

Gość kris 77
tak wogole to chciałam podziekowac za przywitanie az sie miło robi:)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobitki moje kochane🌻 👄 Kris, witaj mój synuś miał operowaną stulejkę, ale miał już 8 lat i bardzo to mocno przeżywał:O jak masz pytania to wal:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kris 77
nie pamietam waszych ników jeszcze dziwczyny nadrobie mam nadzieje ze sie nie obrazicie? napisz mi wszystko jak to przebiega. a dlaczego jak miał 8 lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kris 77
bo z moim nastawienie to pojdzie jak bedzie pełnoletni!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris, zwlekali lekarze, dopóki sikał bez problemu i nic się nie działo , nie było bolesności to nic nie robili. W końcu jak miał 8 lat, to bardzo często miał zapalenie dróg moczowych i zbierała mu się pod napletkiem ropa, dopiero zmusiłam pediatrę do skierowania mnie do chirurga. Kamil w tym wieku juz bardzo się wstydził, dlatego lepiej jak mniejsze dziecko jest, nie dał mi się tam dotknąć:O To zabieg, krótko trwa, usypiali go narkozą, był w szpitalu dwa dni. Jeden dzień wyniki a na drugi dzien zabieg i jak tylko po zabiegu oddał mocz bez komplikacji to puścili nas do domu. Naprawdę nic strasznego. Zanim dadzą narkoże to anestezjolog skrupulatnie bada dziecko, więc nie obawiaj sie, jeśli będą przeciwwskazania to nie podadzą narkozy. Bedzie dobrze:) Panikujesz jak każda mama, to zrozumiałe, ja też miałam cykora, ale to już była 2 operacja chirurgiczna mojego synka, więc już tak nie panikowałam.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i najważniejsze, po operacji, mimo świeżej ranki, MUSISZ małemu odciągać napletek, to będzie bolało, ale np. w kąpieli musisz, lekarz ci zaleci. Bo jesli to zaniedbasz, to cholerstwo w ciągu jednego dnia sie sklei z powrotem. Syn płakał, że boli, nie dał mi się dotknąć, obiecywał że w wannie odciągał skórkę, a okazało się , że kłamał. Po trzech dniach poszliśmy na kontroli okazało się że mu przyrosło:O i miał dodatkowy stres i ból, bo mu chirurg w gabinecie, przy znieczuleniu jakimś żelem, który nic nie działał, zrywał ten napletek takim haczykiem, ależ sie darł:O Więc myślę, że takiego maluszka łatwiej opanujesz, i uda ci się odciągać tą skórkę, mimo płaczu, bo inaczej klops:( moja rada im szybciej tym lepiej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
manika 74 dziekuje za wyjasnienie ale masz racje panikara to ja jestem i to hooooooooooooooo. kurcze ja mam takiego lekarza ze niby wiesz juz mielismy isc ale tak krzysiu wypaadł z wozka wbil sobie jedynke noi katastrofa lekarz sam stwierdzil ze musimy poczekac bo za duzo jak na tak krótki okres no i czekam juz od lata !!!!!!111111 jak mnie lekarz tam nie popchnie to ja nie wiem al ez 2 srony zdjae sobie sprawe ze im pozniej tym gozej. głupia baba ze mnie no sama powiedz ........ teraz sie mobilizuje bo chce malego do przedszkola posłac i wiesz szkoda zeby znowu wszystko sie nałozyło o zgrozoooooooooooooooooooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matko do ciebie ale musiał sie biedaczek nacierpiec!!!!!1 a TY te nerwy rany julek dieta bez diety!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miłej nocki kochane oby jutro jakies słoneczko nam zaswieciło !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dasz radę, kochana:) no bo kto ma dać jak nie Ty???? jesteś matką, i chcesz jak najlepiej dla swojego dziecka:) a jeszcze pamiętaj że im mniejsze dziecko, tym szybciej zapomina o bólu, łatwiej się goi:) mój syn miał w wieku 4 lat operowaną przepuklinę pachwinową, wtedy dopiero srałam w majtki ze strachu:O i chyba więcej się stresowałam niż mały, bo on bardzo szybko doszedł do siebie, blizna się piorunująco zagoiła:) teraz nie ma śladu i on niewiele pamięta;) a ja wspominam jak koszmar:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylwia, tak sobie jeszcze myślę.... może ci tą informację z fotosika przesłali jako spam na skrzynkę, sprawdzałaś??? bo ja raz miałam tak, czekałam na maila z naszej-klasy, a on był w spamie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkie ! Zycze miłego dnia :))) u nas nedza pogodowa wiec bedzie ciezko cąły dzionek w domciu!!! mam nadzieje ze u was choc troche lepiej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas zapowiada sie ladna pogoda, slonce troche przeswituje, zobaczymy co sie wykluje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Manika:P🖐️ nie sprawdzalam potem to zrobie teraz zbieram sie do szkoly z Dawidkiem potem napisze:) Zycze milego dnia 🖐️ Fluidki dla Wszystkich..............🌼 Potem odpisze tymczasem🖐️kobitkikochane👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gumis🖐️ aaaaaaaa nic tak pytalam;P:) Pozdrawiam serdecznie i sle buziaczki dla Wszystkich👄👄 Ojjjj i zebys wiedziala co placzu i pisku bylo wczoraj to glowa mala:( dobra zmykam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Huraaaaaaaaaaaaaaaa :D:D:D:D:D:D:Di znowu moja,az mi humor sie poprawil;) Monisiu co u Ciebie slychac??? Luiza🖐️ Brylka kochana jak sie miewasz???:)🌼 anet.d:)🖐️ Zuziu🖐️👄 I calej reszcie superowym mamciom 🖐️👄🌼 Do poczytania potem 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Wszystkiego najlepszego dla Dominika z okazji urodzin!!!!!! Chyba dobrze zapamiętałam. Witam nową mamę U nas piękne słoneczko więc znowu spacerek.Najpierw jednak muszę uśpić małą,ale na razie brojkuje z dziadkiem.Kiedy to zrobię ide zrobić opłaty i na zakupy. Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziś jubilatem jest Dominiś❤️ wszystkiego najlepeszego i duuuużo zdrówka🌻 🌻 🌻 buziolki od wirtualnej ciotki👄 👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Przepraszam, że nie nawiązuję do Waszych wypowiedzi, ale naprawdę nie mam nastroju. Dziekuję za miłe słowa, naprawdę się wzruszyłam wiedząc, że jesteście obok 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i pogoda do duszy siedzimy w domciu musze cos wykambinowac bo mały sie zanudzi . czasem mam wrazenie ze on sie poprostu juz troche nudzi w moim towarzystwie ja latam po domu a on sie tak dziwnie patrzy na mni e :((((( dziwne!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje serdecznie za zyczenia w imieniu❤️Dominisia❤️ Luiza👄🌼 Manika👄🌼 Gumis kochana Dominik.nie Dawidek:P:D:D:D:D👄🌼 Zuzia trzymaj sie kobitko🌼 Musze narazie zmukac,potem sie odezwe:)zycze milego dnia i spokojnego👄🌼 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwuś wiedziałam ,że któryś z chłopców z litery D;) Moja siostra też ma dzisiaj urodzinki,ale ....już nie pierwsze:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gumis kochana nie ma sprawy;)👄 Ja juz obiadek zrobilam:)dzis u mnie roladki z piersi kurczaka w sosie serowym mniam pyhotkaaaaaaaaaaaaa:),a i ziemniaczki zapiekane:) Zapraszam na obiadzik:) Do poczytania potem,bo chce sie jeszcze do siorki wybrac z dziecmi,jest piekna pogoda to musze skozystac:) Buziaczki kochane 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkiego najlepszego dla naszego Dominisia dużo zdrówka 🌻 🌻 🌻 Sylwia ja też mam problem z imionami twoich synków mylę się strasznie który jest który, a odnośnie papierosów to nigdy nawet nie spróbowałam i u mnie w domu nikt nie pali zapraszam na piwko od rana miałam ochotę ale jakoś tak nie wypadało w dzień pić Zuzia głowa do góry będzie dobrze witam nową mamę i napisz nam skąd jesteś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brylka👄🖐️ juz Ci pisze Dawidek ma lat 5:),a Dominik 1 roczek:)bedziesz juz pamietac;):D:D:D:DA co do piwka sama bym sie napila,ale nie mam co buuuuuu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brylka,bryluniu,bryleczko oczywiscie dziekuje w imieniu mojego Dominisia za zyczenia kochana jestes👄🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×