Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cacharelll

Mamy siedzące w domu z dziecmi

Polecane posty

A ja mam przerwę na pifko:D Zaraz idę z Paulinką na spacerek, bo ładna pogoda, a potem jeszcze tylko podłogi pomyć, poprasować i siebie wyszykować ;) Miłego świętowania 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej witam ja też już skończyłam harówkę jestem po kąpieli i piję kawkę syn ogląda hary potera a mąż zasnął :):)po zjedzeniu pół patelki ciasta :O:O dobrze że upieklam trzy :P no i na to wychodzi że po poludniu nie pościmy jutro wybieramy się do siostry także nie będzie mnie do wieczora a w lejka jadę do drugiej siorki :):):) WSZYSTKIEGO DOBREGO 👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam jeszcze duzoooooooo raboty kurka mac😠usiadlam na momencik synka uspac. Teraz ide jajka faszerowane zrobic,salatke z makaronem z chinskiej zupki:)pomyc podlogi,pokapac dzieci,ale Dominika odpuszcze chyba,bo kapalam go 2 dni tmu:)ma katar,ze hej i nie chce zeby mi kaszlac zaczal:( Dobra ide robic dalej u mnie jest 16.40 i jest widno:)U Was pewnie ciemna noc:P Zajze potem papa🌼 Gumis dzieki:)👄🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A my nie dawno wróciliśmy od teściów.Jak zwykle obładowani siatami i obżarci.Julka już o kąpana zaraz pójdzie spać.Kuba ogląda bajka i do godziny też będzie spał. Sylwunia współczuję Ci nocki.A co do roboty to bez przesady Ty sobie trochę dychnij bo się wykończysz.Jedzenie nie ucieknie. Wszystkim dziewczyną🌼👄❤️ Miłej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę, że w większości wybieracie się dziś w gości. A ja zostaję w domciu i będę gości przyjmować. Sama zorganizowałam przyjęcie świąteczno - urodzinowe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla Paulinki wszystkiego najlepszego od wirtualnej ciotki!!!!🌼🌼🌼 I udane imprezki życzę. My dziś znów wybieramy się do teściów,ale dopiero za jakieś 2 godziny,bu Julka z męże ucieli sobie drzemkę.Mała wstała dziś o 5.40 rano a Kuba o 6.Pogoda ładna.Słonko świeci i jest bardzo wiosennie.Ja już nie moge patrzeć na jedzenie,dziś zjem mniej. Sylwia mam nadzieje,że choróbsko powoli przechodzi. Muszę kończyć,bo Kuba prosi mnie abym się z nim pobawiła Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę, że wszystkie świętujecie. Ja właśnie skończyłam sprzątanie ze stołu. Było nas 17 osób!!! Jestem padnięta. Ale Paulinka przeszczęśliwa :D Dostała tyle prezentów, że nie wiedziała, co ma robić. A jeszcze dziadek uszczęśliwił ją pokazem sztucznych ogni. Jutro jeszcze przyjadą do niej koleżanka i kolega. Dobrej nocki i miłego świętowania 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!!! Wesołycz świąt dziewczynki!!! zdrowia, i ciepła oraz miłości!!!! ja tez mialam dzis gości bo mój maz ma dzis urodziny a ja mam jutro :D :D WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO DLA PAULINKI!!!!! ❤️ zarobiona jestem strasznie przez te swięta i wogóle na wszystko czasu brak...dlatego dawno mnie nie bylo.duzo sprzatania mialam.a i wyjazdow nie brakowalo.. bylismy w Katowicach, u jakiejs dobrej specjalistki od rehabilitacji. stwierdzila ze Miłosz przy porodzie przycisnął sobie tętnice (urodzil sie z rączką przy szyi) czyli się przydusił. diagnoza- porazenie mózgowe :-( :-( :-( gumisia, przepraszam ze sie nie odezwalam, ale bylam juz tak wykonczona wieczorem ze padlam jak nie wiem... Dobrej Nocy dziewczynki ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Śmigus Dyngus::P:P:P Dla Paulknki jeszcze raz buziaczki na te 3 urodzinki Aniu👄🌻👄 A dla MOniki i Dawiada również gorące życzenia urodzinowe,przedwszystkim zdrowia miłości i jak najmniej zmartwień. Monika ja sie nie gniewam ,rozumiem wszystko. A to że MIłoszek ma już diagnozę to pozwoli ustalić dobry kierunek w rehabilitacji. {U jakiej lekarki w Katowicach byliście?] Trzymaj się kochana i ucałuj chłopców od ciotki:) Sylwuś Zyjesz???????????????? Zdrowiej babo nam:):) Pozdrawiam wszystkie mamuśki serdecznie i światecznie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gumisia, jak śmigus dyngus???? U nas zamieć śnieżna właśnie przeszła :( Ale przysyłam Ci gorące 😘 Monika, wszystkiego najlepszego 🌻 🌻 🌻 Jeśli w \"moim\" ośrodku będą organizować turnusy dla mam z dzieciaczkami, to Cię zaproszę :D Nie wiem, czy tam gdzieś u Was są ośrodki, które rehabilitują przy pomocy Nauczania kierowanego, ale radzę Ci takiego poszukać. Daje zdecydowanie lepsze rezultaty, niż \"zwykła\" rehabilitacja. Dziewczynki, Paulinka dziękuje Wam za życzenia :) Nadal życzę miłego świętowania :) P.S. Dzięki świętom mąż już tak nie zajmuje kompa, więc mam więcej możliowści zajrzeć do Was :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️Kobitki:) Zyje :Dtylko nie mam jak pisac:P Śmingus Dyngus:P,a to sa wiadra z woda na was:D:D* * * * * Bawcie sie dobrze👄🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️Kobitki:) Zyje :Dtylko nie mam jak pisac:P Śmingus Dyngus:P,a to sa wiadra z woda na was:D:D* * * * * Bawcie sie dobrze👄🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to z wiadra chlup:P Jak dotąd to mamy naturalny dyngus ,tylko dlaczego biały??? Nie pamiętam takiej Wielkanpoy a żyję na tym świecie pare ładnych lat;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to z wiadra chlup:P Jak dotąd to mamy naturalny dyngus ,tylko dlaczego biały??? Nie pamiętam takiej Wielkanocy a żyję na tym świecie pare ładnych lat;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien Dobry❤️ Gumis, bylismy u doktor Małgorzaty Domagalskiej, jesli ci to cos mówi, bo mi do tej pory byla nieznana.ale wyslala nas tam nasza rehabilitantka.. gumis buzki dla Ciebie❤️moze jak wkoncu uda mi sie znalesc spokój, zeby do Ciebie zagadac na gg :D Zuziu, piękne zdjęcia.świetny tort, napewno pyszny:D niestety nie wiem co to jest nauczanie kierowane, więc jak mozesz to mi wytłumacz... Miłosz jest rehabilitowany NDT Bobath .. Bardzo dziekuje, i jak bedzie tylko taka mozliwosc to z turnusu chętnie skorzystam:-) ❤️ Dziękuje wszystkim za życzenia❤️❤️ Sylwunia, co tam u Ciebie? Pozdrawiam wszystkie dziewczęta 🖐️🖐️ zycze milego dnia🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️po tuczacych swietach:P:D Gumis ❤️wlasnie sie melduje:P U mnie moze byc:)nudy tylko i nic mi sie nie chce:(usypiam wlasnie synka,Dawidek oglada kim kolwiek:)M w pracy,a ja na kompie;) W domku juz posprzatalam po swetach,zostalo tylko krzesla wyniesc i z glowy:) Dawidek dalej ma katar:(Dominik zreszta tez ma:(zabek juz go tak chyba nie meczy,bo 2 noce cale przespal bez wstawania na karmienie:)a i ja sie wyspalam ostatnio za wszystkie czasy:) Zuziu super torcik b.mi sie podoba,a i zdjecie Twoje z mala tez jest super:)bardzo podobna corcia jest do Ciebie:) Dzisiejszym jubilatom wszystkiego najlepszego i 100 lat zycia w zdrowiu i szczesciu:) 🌼👄🌼🌼👄🌼🌼👄🌼 🌼👄🌼🌼👄🌼🌼👄🌼 🌼👄🌼🌼👄🌼🌼👄🌼 🌼👄🌼🌼👄🌼🌼👄🌼 Monisiu mega fluidki dla Miloszka❤️i dla calej Twojej rodzinki..........🌼 Fluidko oczywiscie dla potrzebujacych sle ............🌼 Zycze milego dnia 🖐️🖐️🖐️ Dodam,ze swieta jakos z tes.przetrwalam i sie nawet z M nie poklucilam ;)Bylo fajnie i wesolo tra la la la:D Zajze potem narazie buziaczki dla wszystkich👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, PORADZCIE DZIEWCZYNY. MOJA POLTORAROCZNA CORECZKA DOSTALA W PIERWSZY DZIEN SWIAT WYSOKIEJ TEMPERATURY I PRAWIE STRACILA GLOS. WEZWALISMY LEKARZA DO DOMU KTORY STWIERDZIL WIRUSOWE OSTRE ZAPALENIE GARDŁA, KRTANI I STRUN GŁOSOWYCH. DO TEGO MALA MA ZAPALENIE JAMY USTNEJ. LEKARZ NIE PODAL ANTYBIOTYKU, TYLKO KILKA RODZAI SYROPKOW, KTORE KAZDE PODANIE GRANICZY Z CUDEM PONIEWAZ MALA MA STRASZNY BOL PRZY POLYKANIU TYCH LEKARSTW. PRZEZYLYS\\CIE COS PODOBNEGO???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć.Całe szczęście,że już po świętach.W niedzielę pokłóciłam się z teściami o dzieciaki.Znowu nakrzyczeli na Kubę,że Julka przez niego się wywróciła-co nie było prawdą,teściu wyśmiewał się z niego i mówił,że Julka ładnie je ,że słucha.Natomiast teściowa nie rozumie,że jak dziecko nie chce jeść tzn,że pojadło.I tak brała mi Julkę do okna,biegała za nią i ja mam taraz problem,bo nie chce mi siedzieć przy jedzeniu jak kiedyś.Teraz biegam albo siadam z nią przy oknie i karmię.NormalnieNo i wybuchłam.Mąż stanął za mną bo jemu też się to nie podoba,teściowie niby to zrozumieli,ale......brak słów W poniedziałek zrobiłam wykład mamie mojej z samego rana,bo zaczęła się wtrącać w wychowanie wnuków.Od kąt jest na emeryturze tym bardziej mnie wkurza.Boże jak ja bym chciała być już na swoim.Natomiast z mężem układa się świetnie i to mnie cieszy.Wczoraj jeszcze mieliśmy gości.Odwiedziła nas kuzynka z mężem.Miło spędzony czas. Dziś wstałam z bólem głowy.Przez pół dnia chodziłam jak nie tom na.Popołudniu byłam z Julką na spacerku,ale bez wózka.Zauważyłam że woli chodzić niż siedzieć. Zuzia śliczne zdjęcia i cudowny tort. Dla wszystkich dziewczyn🌼❤️👄🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do: Silna wola , moim zdaniem idz do innego lekarza bo konieczny jest w takiej sytuacji antybiotyk. ja to bym sie bala bez antybiotyku, jesli ma takie objawy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkiego najlepszego dla Paulinki 🌻 🌻 🌻 Monika wszystkiego najlepszego z okazji urodzin Twoich i męża 🌻 🌻 🌻 trzymaj się kochana Święta jakoś minęły i dziewczyny sukces trzymałam na rękach 2 tygodniowe dziecko przez 5 minut i nie wzięło mnie na mdłości chociaż później patrzałam na nie z oddali. u nas też było biało chociaż 15 km niżej u mojego brata była piękna wiosna Sylwia u nas godz 18. 20 i jeszcze widno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luiza 🖐️no sie 😡jak przeczytalam o twoich tesciach😠no jak tak mozna,to ja nie mam pojecia😠dobrze,ze M masz dobrego,i ze stanal za Toba noooo to mozesz byc z niego dumna:)Z tym jedzeniem to Ci nie zazdroszcze ganiac tak:(i wyobrazam sobie jaka Ty 😡,a tesc to poprostu dla mnie dupek...............! Brylka 🖐️👄i co mocno zle sie niemowlaczka trzymalo:Dwyobrazam sobie co wtedy czulas:D Ja jak widze babe w ciazy,to nie wiem czemu ale mnie strzasa:(,a przeciez ja chce jeszcze jedno malenstwo:)i nie wiem skad ta reakcja u mnie:( Dominik juz spi ufff wymeczyl mnie,ze hej:(Dawidek oglada z tatem Tvn,a ja chwilke mam dla siebie:) Manika jak tam las,bedziesz jeszcze sadzic;)?? anianiania🖐️co u Ciebie slychac??Jak tam swieta Ci minely?? anet.djestem ciekawa co sie dzieje u Ciebie,czemu nic nie piszesz:(neta nie masz pewnie buuuu.Pozdrawiam serdecznie i sle duzoo fluidkow.........🌼👄 Mnie meczy zoladek od poludnia,normalnie ciagle jest mi nie dobrze:( Ide synka przelozyc:)potem bede ogladala na Wspolnej,a potem 39 i pol serial b.go lubie:) Na dzis koncze 3majcie sie cieplo🖐️ Spokojnej i przespanej nocki zycze dla Wszystkich🌼👄 Aaaaaaaaa brylka,to gdzie Ty teraz mieszkasz jak u Ciebie 18.20 widno :)ja sie pytam?? Gumis,a Ty co spisz juz??Teraz to Ty sie melduj i to juz!!:P👄 Do jutra kobitki🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monisiu przyjmij ode mnie najlepsze zyczenia dla Ciebie i Twojego meza z okazji urodzin.Wszystkiego najlepszego,duzo zdrowka,szczescia i slodyczy w urodzinki Sylwia zyczy:) 🌼❤️👄🌼🌼❤️👄🌼🌼❤️👄🌼 🌼❤️👄🌼🌼❤️👄🌼🌼❤️👄🌼 🌼❤️👄🌼🌼❤️👄🌼🌼❤️👄🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduje się:P Sylwuś Ty już nie chorujj!!!!!!!!!!!!!! Brylka ale mnie ubawiłaś opisem o niemowlaku:)ale rozumiem Cię bo pisałaś kiedyś że masz awersje do małych dzieci po swojej trójce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×