Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cacharelll

Mamy siedzące w domu z dziecmi

Polecane posty

Gumis 🖐️Ty to mnie rozbawilas ta jazda:D:D:D gratuluje,ze strat w ludziach nie bylo:D🌼 Gumis,a co u Was mroz byl rano,ze malenki zmarzl??U mnie byl szron rano,ale juz sladu po nim nie ma,bo swieci slonko:),ktore Ci kochana przesylam:)...............................................................👄 Luiza czekamy cierpliwie;)🌼 Wlasnie rozcielam reke😭o rog mojej lawy szklanej😭😠wywale ja na smietnik chyba,ale troche mi jej szkoda,bo to zabytek:( Dominika wlasnie uspalam:)maruda z niego ogromna,a noc wczorajsza mialam przerypana😭spal niespokojnie i sie budzil z placzem co 10 min.poplakal i zasypial:(pewnie zabki mu douczaly,bo nawet jesc nic nie chcial mi wczoraj:( Dawidek w szkole,ale jakis dzisiaj byl smutny i Gumis pewnie ta pogoda tak wplywa na dzieci,ze tak sie zachowuja:( Ogladam wlasnie bb,bo tam jest moja kolezanka z miasta i z osiedla:)nazywa sie Magda Kitaszewska,ale Wy i tak pewnie nie macie czasu zeby ogladac ten program:(,a szkoda bo nie zle tam sie jaja dzieja :D:D Skoncze ogladac i musze troche w domku posprzatac jak codziennie zreszta:(i zostanie mi pranie rozwiesic i luzik:)obiadu dzis nie robie,bo mi z wczoraj zostal:) U mnie to tylko rutyna i ganianie za Dominikiem,a spokoju to mam tylko tyle jak spi:( Dziewczynki fluidki sle potrzebujacym.................🌼 Pozdrawiam serdecznie Wszystkie kobitki z topiku:)👄🌼 Zycze milego dnia i do poczytania potem:) 🖐️🖐️🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie wpadla do mnie siorka:)maly spal malo,teraz chodzi i rozrabia:(dobrze,ze siorka przyszla przynajmniej mam do kogo gebe otworzyc:) Bede chyba chora,bo tak mnie telepie,ze hej nawet herbata mnie juz nie rozgrzewa:( Zimno sie zrobilo strasznie na dworze i wyglada na to,ze snieg spadnie:( Dobra lece narazie papapa 3majcie sie cieplo🌼👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie usypiam syneczka,a potem ide po Dawidka do szkoly:)Jest u mnie siorka i ona z malym zostanie:)ach mam z nia dobrze,bo nie musze targac Dominika ze soba:) Na dworze swieci slonko,ale jest wiatrzysko zimne😠Mam juz wszystko zrobione i teraz to tylko zostanie mi przejsc sie po schodach ze 100 razy i ze 2 godz. prowadzania za raczke na dworze:(ale dzisiaj krocej bede z nim na dworze,bo wieje😡nie wiadomo jak sie ubrac czlowiek ma buuuuuu. UWAGA,UWAGA!!! U mnie w domu straszy😭normalnie slychac jak po domu ktos lazi,a przeciez jestem tylko ja i Dominik.Az chodzilam i sprawdzalam co sie dzieje,boszzz to nie jest smieszne ja sie normalnie boje😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monisiu mega fluidyyyyyyyyyyyy juz posylam na ten katar i kaszel niech sie odczepia od Twoich dzieci:(..........................................🌼 Moj tak rozrabia,ze musze konczyc narazie🖐️ Aaaaa Gumis sama bys byla w strachu jak bys takie dziwne odglosy w domu slyszala😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️calej reszcie:) U nas zimno jak.....😠dopiero wrocilam ze szkoly,a co zmarzlam to moje:( Usypiac synka,a potem zjem sobie sniadanie i bede obiad szykowac,a dzis na obiad u mnie schabowe moje ulubione:) Dziewczynki co tam u Was slychac???🌼 Manika fluidki sle specjalne dla calej Twojej rodzinki................🌼3maj sie cieplo👄❤️ Monisiu🖐️jak tam chlopcy sie czuja???fluidki sle nadal dla nich na wyzdrowienie..............🌼 Potrzebujacym wszystkim sle fluidki..................🌼 Zycze milego dnia🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Margarett kiedy wrócisz ?????????????????? Sylwia u mnie też zimno:( Zaraz ide do mojej ulubionej dentyski aaaaaaaaaaaaaaaaaaa😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gumis:)u mnie wlasnie deszcz leje😭,a wiatrzysko jest takie,ze nie hce sie na dwor wylazic:(mam nadzieje,ze po poludniu sie polepszy,bo jak ja mam isc po Dawidka w taka pogode boszzz zamarzne chyba:( Gumis trzymam kciuki za dentyste zeby Ciebie mocno nie bolala;)🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ktoś mówi o dentyście?Ja mam iść 9 maja.Przez trzy lata maiłam spokój a teraz.... Wróciłam.Komputer działa ale nie do końca.Mąż nie pozwolił mi go włączać ,ale ja i tak mam go .... i robię swoje.Dziś u nas popadało a teraz słonko świeci.Julka ma kater-znowu zęby,Kuba zdrowy-tfu tfu.Ja przesiaduję w przedszkolu,bo zbierałam pieniądze na komitet a jutro muszę być przy zdjeciach. Sylwia nasze małe dzieciaczki przechodzą zęby,katarki i nie słuchanie nas w tym samym czasie. Gumijagoda zaczęłam grać w nową grę.Podaję adres www.ikariam.pl.Może Ci się spodoba Margaret kiedy będziesz z nami na dłużej🌼 Manika❤️ Dla pozostałych dziewczyn🌼❤️👄 A moja Julka miała wczoraj imieniny i mielismy małą imprezke,ale babską.Przyszły ciotki i była super zabawa.No był jeden rodzynek-Kuba.Mój mąż się nie załapał bo wrócił póżno z pracy.Ma czego żałować. Dobra kończę bo Julka wchodzi mi na ławę Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dałam rade dziewczczyny,dentystka zrobiła mi dwa zęby i nic mnie nie bolało:D:D:D tak to mogę chodzić co tydzień:) Pogoda się lekko wyklarowała:D Sylwuś Luiza byłam nawet zalogowana na tej grze,ale jakoś nie mogłam połapać się w zasadach i zlikwidowałam mojego gracza,a Tobie jak idzie? Buziaki dla JUlki,moja obchodzi podwójne 10grudnia bo wtedy jest JULII NATALII🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gumis Ty wiesz,ze u mnie tez pogoda sie poprawila:D:D:D:D:D To super,ze Ciebie nie bolalo:)🌼 Ja bede miala zaraz jazde na calego,bo maly moj wstal i nadodatek malo spal:(no to sie zabieram za lazenie po domu i odrabianie lekcji z Dawidkeim:) Zajze wieczorkiem jak mnie dopuszcza do kompa:( 3majcie sie cieplo🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luiza🖐️Dla Julki wszystkiego najlepszego z okazji wczorajszych imienin:)duzooo zdrowka,szczescia i slodyczy przyszywana ciotka zyczy;) 🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼 🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼 🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼 Luiza fluidki zdrowotne przesylam dla malej................🌼 Pozdrawiam serdecznie 🖐️,a ja tam lubie do dentysty chodzic,bo sie nie boje i lubie miec ladne zabki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Milus dalej zakatarzony i kaszle:-( :-( Nikus troche mniej, ale tez. Milus taki biedny zawsze jak choruje, tak mi go zal.nie moze w nocy spac, bo kaszle, bidulek,tak go męczy..oby tylko wyzdrowieli. dziewczyny , dziekuje za komentarze na NK gumisia❤️ sylwia😘 mój mąz jutro przyjezdza na weekend, a ja niestety musze na uczelnie:-( no cóz, taki niedosyt w małzenstwie jest potrzebny...dobrze jest czasem od siebie odpocząc i zatęsknic:-) wszystkim życze milej nocy🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monisiu👄wspolczuje Ci z tym katarem boszzz wiem jak on sie meczy:(,bo moj niedawno mial tez taki katar,ze sie budzil co 10 min. w nocy i zero praktycznie spania bylo:( Monisiu sle fluidki dla Twoich pociech zeby szybko wyzdrowialy.....................🌼 I napewno rozlaka Wam dobrze zrobi Monisiu:)wiem co mowie;)Buziaczki wielkie👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki moj synek juz spi ide wlasnie go przelozyc i sama bede sie kladla,bo padam na twarz:( Zycze spokojnej i przespanej nocki do jutra🖐️👄 Pozdrawiam oczywiscie wszystkie babencje:)🖐️👄 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jadłyście kiedyś kisiel marchewkowo-jabłkowy???Bo ja przed chwilą:D MOnia zdrówka dla Chłopców👄👄 i trzymaj się jakoś z tym wszystkim,kiedyś będzie lepiej. A zdjęcie wrzuciłaś naprawde fajne. Twój NIkodem jest slicznym chłopcem,będzie z niego niezły kawaler za kilka lat. MIłosz fajowo wygląda w tej koszuli:) Sylwuś wyśpij sie babo a nie grasuj po nocy:P Zmykam do wyrka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w deszczowy ponury poranek.... Gumisia, dzielna z Ciebie dziewczynka :) Nie jadłam takiego kisielu, sama zrobiłaś? Luiza, ucałuj Julkę ode mnie i Paulinki 🌻 Margaret, śliczne wiosenne kwiaty. Ale może napisz, co się u Was dzieje. Monisia, też widziałam te śliczne zdjęcia :) I masz rację takie rozstania bardzo podsycają uczucia w związku ;) Sylwia, przesyłam fluidki ;) Przedwczoraj kupiłam Pauli cudne różowe gumiaczki i pewnie dziś po południu znów potaplamy sie w błotku :D A wieczorem wybieram się na wieczór panieński do koleżanki. Miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×