Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cacharelll

Mamy siedzące w domu z dziecmi

Polecane posty

Dziewczynki chcialam jeszcze zapalic swieczuszki dla naszych ANIOLKOW😭i dla Wszystkich,ktorzy odeszli z tego swiata😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylwunia kochana: W dniu tak pięknym i wspaniałym życzę Tobie sercem całym zdrowia, szczęścia, pomyślności, sto lat życia i radości. Być może masz i inne życzenia, więc też życzę ich spełnienia. 🌼🌼🌼 fluidki dla mamusi............................🌼 będę trzymala kciuki,obiecuję... julka kochana trzymaj sie,bądź twarda,wszystko musi sie jakoś ułozyć,zawsze po niepowodzeniach przychodzą lepsze dni,więc wierzę,że i u Was tak będzie:)👄❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasbak dziekuje Ci bardzo kochana jestes❤️👄 Julka 3maj sie i badz dobrej mysli:)nie ma tego zlego,co by na dobre nie wyszlo;)pamietaj o tym:)🌼 Zbieram sie do szkoly narazie pa kochane👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkiego najlepszego dla naszych solenizantek🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 U nas po staremu.Teraz załatwiam sprawy związane z kredytem.Jutro mam spotkanie z architektem,jestem już tym powoli zmęczona.Wieczorem chcemy z mężem urządzić sobie wieczór filmowy ale nie wiem czy wypali. Julka to masz nie ciekawie,ale trzeba myśleć pozytywnie.Mam nadzieję,że wszystko się ułoży. supermama jak idzie odstawianie od cyca? Sulwia dzięki za winko ja stawiam 3 rodzaje ciast.Teściowa napiekła a my tego nie zjemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama 7 i 9-letnich brzdąców
Witam. Widzę, że chyba ja sie zasiedzialam na tym wychowawczym;) Wy dzieci macie jeszcze male, a mój starszy już w 3-klasie ,córa w 1-ej, a ja nadal sprawuje nad nimi najważniejszą, ciąglą opiekę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam nową mamę🖐️,ja tez mam starsze dzieci 7 i 5 lat:),nie jesteś sama:P :) Julka ja tez mam nadzieję ze będzie dobrze,trzymaj się,mam nadzieję że juz niedługo znajdziesz ta pracę,gdzie tam na pewno znajdzesz..mega fluidki dla ciebie🌼❤️ Dziewczyny zrobiłąm cebulaki...mmm pyszne,polecam,zostało jeszcze troche może któras wpadnie???:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pyskaa rzuc no przepis na te cebulaki:p a ja babki jestem przeszczęśliwa bo jutro mam wolne:DHuuurrrrraaaa!!!!!!!!Będę cały dzień z moją córcią:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podaje przepis,pisze od razu że dałam duuzo wiecej cebulki i oczywiście masełka z margarynka:P Składniki: 300 g mąki (niepełne 2 szklanki-ja dałam pełne dwie bo ciasto było moim zdaniem za lużne) 200 ml mleka 20 g drożdży 1 jajko 30 ml oleju 1-2 cebule 1 łyżka masła żółty ser sól, pieprz, tymianek-zamiast tymianku dałam oregano:P Sposób przyrządzania: Drożdże ucieramy z niewielką ilością mleka i odstawiamy na około 15 minut. Mąkę przesiewamy, dodajemy jajko, olej, mleko i drożdże. Wszystko wyrabiamy na jednolitą gładką masę. Blaszkę smarujemy masłem i wykładamy na nią ciasto. Warstwa ciasta powinna mieć grubość ok. 5 mm. Odstawiamy do wyrośnięcia. W tym czasie siekamy cebulę, szklimy ja na pozostałym maśle, dodajemy przyprawy. Tak powstałym farszem obkładamy ciasto, posypujemy żółtym serem i zapiekamy 20-25 minut w piekarniku nagrzanym do 180ºC. Jedlismy zaraz po wyjęciu ale smaczniejsze sa jak przestygna:) No i smacznego!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny śpicie już???:P Mama 7 i 9-letnich brzdąców,napisz gdzie mieszkasz:) Własnie wróciłam ze spacerku z maxem,taką miałam chęc na spanko ale spacerek całkiem mnie wybudził,zwłaszacza ze zimmooooo:PLece pod goracy prysznic i do łóżeczka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was, tez siedze w domu z moja coreczka. ma 8 miesiecy....i trafia mnie czasem, ze nie pracuje... ale tak wybralam i jak narazie bede sie tego trzymac.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj alicja,napisz nam z kad jestes ,moze któraś z nas mieszka koło ciebie :P Dziewczyny stawiam kawkę czarna i z mleczkiem,jaka kto woli,z cukrem i bez:)ja wybieram czarna bez cukru i bez mleka,mmmm ten aromacik:) Śpiochy wstawać!!!!!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dwie nasze Sylwie pewnie wczoraj zabalowały bo coś ich nie widać:P :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja do kawy stawiam serniczek,a te które nie lubią kawy herbatkę z cytrynką lub sokiem malinowym. Biorę się za sprzątanie i prasowanie. Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny na wstępie chciałabym złożyć spóźnione ale szczere życzenia imieninowe dla Sylwinek naszych 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 Sylwuś trzymam kciuki za twoją mamę na pewno wszystko będzie dobrze :) julka 11 dla ciebie mega fluidki napewno niedługo znajdziesz prace jestem pewna trzymaj się kochana i nie poddawaj się musisz myśleć pozytywnie 🌼:):) dziewczyny a co u mnie ? super Kuba od pierwszego bez cyca pierwszy dzień i noc dał nam popalić ale drugi dzień już tylko się dopominał ale jak nie dostał to nie robił tragedii spał z nami całą noc i nie obudził się ani razu tak więc wczoraj M położył go w jego lóżeczku bo zasnął na fotelu i wyobraźcie sobie mój syn pierwszy raz spał całą noc w swoim pokoju .Bałam się że będzie gorzej a on przyzwyczaił się do nowej sytuacji prędzej niż ja bo w nocy się budzę i nie mogę zasnąć :)oczywiście Kuba teraz więcej je dobra muszę kończyć bo Kuba chce bajkę odezwę się później pa:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam,kawka pyyszna,i placuszek też:D suuupermama cieszę sie,że tak łatwo poszło:)dzielny chłopak z KUbusia:) pyyska cebulaki zapowiadają sie pysznie,wiec na pewno zrobie. sylwuski podsyłam Wam sok pomidorowy na kaca......... julka👄 ja mam dziś urlop,więc zarazśmigam z Nadką do koleżnaki na kawkę,potem spacer i zabawa:Dnic poza tym dzis nie robię,a co:D buziaczki👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooooo!!!,jak super,juz dawno nie złapałam stronki:Dno i wcale tego nie planowałam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem z okolic krakowa. moze ktoras z was tez?:) cale zycie mieszkalam w krakowie, a od 3 lat na wsi. brakuje mi tu glownie kolezanek. oczywiscie zawsze moge pojechac do krakowa, ale tu na miejscu jestem sama, zwlaszcza, jak wszyscy wybeda z domu. mam jeszcze 15 letnia corke:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak, wlasciwie codziennie jest ten sam cykl dnia. teraz moja dziewczyna zaczela raczkowac, wiec jeszcze wiecej uwagi trzeba jej poswiecac:) jeszcze nigdy nie mialam tak dlugiej przerwy w pracy. od 5 miesiaca ciazy siedzialam juz w domu. ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pauliniusia, twoja dzidzia ma juz prawie 6 miesiecy, to miedzy naszymi 2 miesiace roznicy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ i czolem:) Kasbak dzieki za soczek;)jakos bez kaca sie obeszlo:D Supermama:)dziekuje Ci bardzo🌼👄 Dziekuje jeszcze raz za zyczonka:)kochane jestescie:) Moj maly wlasnie zasnal,a ja lece wkoncu cos zjesc,a jak wstanie, to ide na zakupy:)moze wkoncu jakies buty wypatrze i kurtke;)czas pomyslec wkoncu o sobie nie??:D:D Witam nowe mamy................🌼 Zycze milego dnia🌼 Fluidki sle potrzebujacym..................🌼 Gumis❤️👄 Narazie papa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️:D:D:D:D:D Witam nowe mamusie................................🌻 a najlepsze na kaca jest powietrze z materaca:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D kasbak jak będziesz takie pyszne soczki stawiać to ja codziennie pijana będę chodzić :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D;) Suuupermama 👄 dziękuje Miłego dnia👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
supermama gratuluje!!!!!widzisz jak fajnie ci poszło!!brawo!!!!!:D :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny jak chcecie to wieczorem wam podrzucę przepisy na schabowe w zalewie octowej i na rybę po japońsku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwinka czekamy na przepisy,z chęcią poczytam a może nawet i spróbuje,ale nie dzisiaj bo się przeziębiłam,boli mnie głowa:Omam katar:O i na dodatek boli mnie gardło:O Wziełam się za gołabki bo dzieci tak chciały ale ugotuje jeszczeryz i położę się na chwiklę. Wezmę zara jakies tabletki to może chociaz puści głowa:Ona raie,uciekam.Zajze wieczorem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×