Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cacharelll

Mamy siedzące w domu z dziecmi

Polecane posty

🌻Krzysia🌻 Życzę Ci dobrego dnia, dnia bez gonitwy i stresów, dnia, w którym słońce czas odlicza i nikt nie wylicza sukcesów. Życzę Ci odwagi być sobą, bez zakłamania i picu, unieść się dumnie ponad krzesło i pewnie wziąć udział w życiu. Życzę Ci słońca i deszczu, na przemian, żeby się nie nudzić, kiedy Ci słońca będzie za wiele, to deszcz Cię może ostudzić. Życzę Ci bezpieczeństwa, ostoi w rodzinie, prawdziwego domu, azylu, który Ci da schronienie i nie powie o niczym nikomu. Życzę Ci fantazji, ozdób Twe niebo skrzypcami, zatańcz ze szczęścia na ulicy i marząc rozmawiaj z kwiatami. Życzę Ci zdrowia dla ciała, miej zdrową duszę, bo kiedy dusza jest chora, to ciało przeżywa katusze. Życzę Ci kolorów, czarownych barw wesołej tęczy, barw letnich pachnących ogrodów, czegóż można chcieć więcej? Życzę Ci dobrego jutra, przyjaciół, szczęścia, zapału, uporu, dużo czasu, pewności siebie! 👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszyskiego naj naj naj ..... i jeszcze więcej dla Jubilatki 👄 ❤️ 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 ja tylko tyle i zmykam do wyrka, :( nienajlepiej sie czuje po tym antybiotyku:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julka bidulo:(mega fluidki Ci sle na wyzdrowienie..................🌼👄 Ja siedze sama i chce mi sie😭nie mam nastroju jakosc i wogole tez sie zle czuje,bo w glowie mi sie kreci i wzrok mam jakos rozbiegany:OIde zaraz skonczyc lazienke sprzatac i bede miala juz luzik;) Zmykam dziewczynki:)udanych Mikolajek zycze .............🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam i popołudniową kawkę stawiam:) _________ $$$$$$$$ ____$______ $$$$$$$ ____$$$$_______ $$$$ _____$$$$$$$____ $$$ _______$$$$$$$__ $$$ __________$$$$__ $$ ___________$$$__ $ ___________ $$ ___________ $ ___________ $_$$$$$$ _________ $$$$$$$$$$$$$$ __ $$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$ __ $$$_$$$$$$$$$$$$$$$$$$_$$$$$ __ $$______$$$$$$$$$$$____$__$$ __ $$____________________$$__$$ ___ $$___________________$$__$$ ___ $$__________________$$__$$ ____ $$________________$$$$$$ _____ $$$____________$$$$ ______ $$$$________$$$$$ _______ $$$$$$$$$$$$$$$ ________ $$$$$$$$$$$$$ $$________ $$$$$$$$$________$$ $$$$$_____________________$$$$ _$$$$$$_______________$$$$$$$ __ $$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$ _____ $$$$$$$$$$$$$$$$$$$

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krzysiu w dniu Twoich urodzin: Niech Ci się życie złotem mieni, Wiosną zieleni, Słońcem promieni, Pełnią jaśnieje, A ze złego się śmieje :-) 🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ dziekuje kobietki za fluidki👄 a wy co spiochy wstawać......c........ o prosze stawiam kawe;) Malutka wstała dzis o 6 , ale za to teraz padla jak mucha:d, i spi sobie spokojnie, ja sie pojde zraz doprowadzić do stanu uzywalności:D Kochane a co u was? Luiza, jak corcia, zdrowa? i jak ty sie czujesz, bo pisałaś, ze tez niewyrażnie.🌼 Margaret, jak Oleńka, lepiej? Brylciu daj znać że u was wszystko ok 👄 Mama kubusia, oj niewiem co ci poradzić:( niemiałam takiego problemu, moje dziecko piło każde mleko, nawet Nutramigen, a to syf taki był że hej! śmierdziało na kilometr:O kasbak, sylwia 🌼❤️🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepsze życzenia dla Krzysia🌻🌻🌻 Luiza- powiem szczerze że nie wiem. Ale np. wymaz z gardła robi się po 2 tygodniach od zakończenia antybiotyku. Trzeba też pamiętać że niektóre zażywa się np. 3 dni a działają dłużej. Ja mam termin na 30.12 W piątek zaprowadziłam Olę do przedszkola na mikołaja, mimo wszystkich wcześniejszych niejasności finał był zakorbisty, Ola tak to przeżyła że jak wróciłyśmy do domu to dalej śpiewała do świętego Mikołaja. W ubiegłym tygodniu byłam z Olą u Laryngologa(to już opisałam), w czwartek byłam u pulmonologa, która nie zgadza się z opinią laryngologa że niby Ola ma alergiczny nieżyt nosa itd. ale muszę kończyć Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BBBGGG
CZESC DZIEWCZYNY sorry ze przeszkadzam ale mma trojke dzieci i jeszcze sie nie spotkalam z czyms takim otoz moj 7 latek dzisiaj dostal jakies takie male ktopeczki wielksci czubka od igly pod oczami glownie nie mam pojecia co to moze byc moze poradzicie bede wdzieczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2. Krosty wokół oczu Krosty i wypryski są przejawem dążenia organizmu do wyeliminowania określonych substancji, pochodzących z produktów spożytych w nadmiarze. Mogą one pojawiać się wokół oczu w rozmaitych miejscach. A. Krosty między powieką górną a brwią są wyrazem spowodowanej przez nadmierne spożywanie oleju, cukru i nabiału, eliminacji śluzu, tłuszczu łoju. Żółte zabarwienie krost pojawia się jeżeli dieta zawierała nadto drób, jaja i/lub sery. B. Krosty na powiece są wyrazem odrzucania zarówno protein, jak tłuszczów i cukrów, wywołanego spożywaniem nadmiernych ilości mięsa i owoców. Spożywanie tłustych ryb, pomarańczy lub innych owoców i ich soków może być często przyczyną powstawania czerwonawych krost w rogu powieki. C. Krosty poniżej dolnej powieki stanowią wynik eliminowania przez organizm zarówno protein jak cukrów, spowodowanego przez konsumpcję cukru lub owoców i nadmiernie tłustego mięsa. Ukazujące się tu krosty o barwie od białawej do żółtawej wskazują na nadmierne spożycie jaj, nabiału i innych tłuszczów zwierzęcych. Ukazywanie się tego rodzaju krost w różnych miejscach wokół oczu jest znakiem ostrzegającym przed nadmiernym spożywaniem szkodliwych potraw i napojów, które powodują przejściowe zaburzenia funkcjonalne nerek i układu wydzielniczego oraz śledziony i układu limfatycznego. Jeżeli krosty te swędzą i przechodzą w stan zapalny jest to oznaką szczególnie gwałtownego przebiegu procesu eliminacji produktów zatrucia, natomiast brak tych objawów świadczy o stopniowym i łagodnym procesie oczyszczania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej po paro dniowej przerwie wróciłam. Ja i Julka już prawie zdrowe,mamy jeszcze końcówkę kataru ale najgorsze za nami.My świętujemy mikołaja od 3 dni i mam już dość.Zaczęło się w piątek w szkole,w sobotę Kuba obudził nas o 5 rano i pokazywał prezenty jakie dostał a dziś prezenty od teściów,chrzestnych i jeszcze impreza mikołajkowa -co roku organizowana przez zakład mojej mamy.Do domu wróciliśmy obładowani paczkami.Mi dziś mąż sprawił mikołaja i kupił mi kozaczki-były obniżki w ccc,upusty 30-50%.Już dziś je przetestowałam są super.Po za tym dobrze i niech tak zostanie. Margaret nie wiem czy to co pisałaś wcześniej to było do mnie bo ja o wymazy gardła sie nie pytałam .Natomiast do leku pecto driil polecam.On ma działanie podobne do flegaminy ale zawiera jeszcze leki na zmniejszenie kataru.Na początku byłam nie zbyt dobrze nastawiona do tego leku do póki nie spróbowałam. Julka pytałaś o bańki.Mała stawiania baniek nie znosi,ale efekty są już na drugi dzień.Nie musiała leżeć w łóżku,ubrałam ją ciepło i goniła po domu jak szalona Zdrowia dla wszystkich chorowitek i ich dzieciaczków.Muszę kończyć,bo czas Kubę położyć spać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BBBGGG
dzieki serdeczne za odpowiedz, tez myslalmze to cos mu zaszkodzilo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️😭 Ja melduje,ze moj Dawidek jest chory😭ma goraczke od wczoraj i wczoraj w nocy mi wymiotowal:(Maz ma go zarejestrowac do lekarza:(siedze i czekam na wiesci od niego😭Jestem wyczerpana psychicznie:(:(:(w tamtym tyg. mial antyb.i teraz pewnie znowu walna mu antyb.i k**wa paracetamol😭 Ide zrobic mu sniadanie i dam mu nurofen,bo juz jest rozpalony😭 Zycze milego dnia,bo u mnie jakos sie nie zapowiada echh:( 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwunia-pozdrowienia dla Dawidka a tobie życzę dużo siły Luiza- ja wiem że chodzi ci o cytologię którą najlepiej wykonać po antybiotyku ale dokładnego okresu nie znam . O wymazie z gardła podałam w formie przykładu. BBBGGG-cieszę się że mogłam pomóc:) może dołączysz do naszego grona? Zapraszamy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzwonie( na 4 numery) od południa do przychodni przyszpitalnej do Krakowa bo chciałam ustalić Oli termin na wymaz z nosa na Eozynofile i cały czas jest zajęte lub mają tel. odłożone. A wy co dziewczyny strajkujecie?? Tyle dni jedna strona:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej jestem:) Ganiam dzisiaj od rana po sklepach i szukam mikolaja, juz mam dość 😠 normalnie nic niema w naszym zadupiu 😠 Chciałam coś malutkiej naszej kupić , i chrześnicy M , i zrobić jakieś zakupy z chemi do domu, bo sie wszystko pokończylo, a czeka mnie sprzątanie przedświąteczne, to mi poprostu czasu brakło. w koncu mikołaja zrobilismy, Od jutra zabieram sie powoli za sprzatanie przedświąteczne, dobrze że M chociaż do południa w domu to sie małą pozajmuje;) Luiza super że u was choroby przechodzą, oby tak dalej:) Uściskaj Julcie odemnie :) 🌼 Margaret, niedenerwuj sie niewarto, ja tez jak dzwonie do naszego osrodka to sie zawsze wk bo dodzwonić sie niemożna, rejstracja od 7 niby, ale jak sie dodzwonie wkoncu ok 7.30 to mowia ze juz 30 osob jest, i niema miejsca. Wam tez zycze duzo zdrowia, tez sie biedna musisz, nalatac po tych lekarzach:( 🌼 Sylwuś, a wam co? jak Dawidek? napisz potem co powiedzieli lekarze/ Bosz... w tym uk to nieznaja chyba innego leku jak paracetamol:O a tacy wykształceni niby:O ❤️ Pyśka a co to sie z tobą dziś dzieje? postaw jaką kawe :P:P:P Dobra lece coś zjeść w końcu, bo mi żoładek przyrośnie do kręgosłupa :D:D i pranie rozwiesze( od rana w pralce:O ) poki mała śpi. papapapapapapapa 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem 😡😡😡😡😡😡 Dostal co??KU**A paracetamol i syrop na kaszel😭jak mu sie nie poprawi,to mam wrocic czaicie?😭😡Ma strasznie powiekszone migdaly,a tak po za tym,to jest ok tak mi powiedzial😭😭😭 Nie mam sily juz na nic i nic mi sie nie chce😭ja chyba jakies zalamanie przechodze😭3majcie mnie,bo kogos zabije😡😡😡Ide teraz sprzatac i obiad robic,bo nie mam nic,a nic:(Echyy mam dola😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwus a to dla Ciebie zrobione z premedytacją na poprawe nastroju :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julka dzieki:)🌼 I naprawde tego nie planowalam:D:D:D:D:P Dawidek lezy i oglada bajeczki:)temp.nie ma i jak narazie nie skarzy sie,ze go cos boli:)Dominis rozrabia na calego,a mi glowa peka i mi sie w niej kreci:O Musze jeszcze sterte lachow poskladac i sie poloze,bo literki mi sie mienial:( Zycze udanego tygodnia dziewczynki🌼 Pozdrawiam serdecznie Wsie🌼👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwuś a ty chodzisz tylko do rodzinnego? może warto zahaczyć laryngologa. Wreszcie się dodzwoniłam po godzinie 15, pojadę z Olą 18 to załatwię dwa w jednym bo Iza w tym dniu ma wizytę u laryngologa. Siebie umówiłam do pulmonologa żeby wypisał mi skierowanie na subterranoterapie, i tak będę musiała jechać z dziewczynkami i jak nie załatwię tego skierowania to każą mi zapłacić za jeden zjazd 80 zł + dojazd to za całą imprezę wyszłoby ok.1600zł Ugotowałam zupkę na gołąbku, dziewczynką dałam piersi a ja ugryzłam kawałeczek już sama nie wiem(chyba wątróbki) 1na1cm. i nie wiem z kąd się tam pojawił kawałek kamyka(czyżby kamienie wątrobowe) i ukruszył mi się ząb. Byłam na bezrobociu, dostałam ofertę, poszłam od razu, na miejscu okazało się że nieaktualne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margaret, widze że ty też szukasz pracy, ech.. ja juz niemam sił, tez gdzie niepojde to albo nieaktualne, albo maja tyyyyyle podań że szok. Moja Jagodka, bawi sie grzecznie dzisiaj sama, pojde dam jej jakiś deserek, i pobawie sie z nią, a potem zrobie sobie pożądek w szafkach, bo nic znależć juz niemoge:O a tak tego nielubie:O A gdzie sie wszyscy podziewacie...:( coś mało tu ostatnio osób zagląda:( Brylka, Mamakubusia, Sylwinka25, Pyśka, Kasbak, Supermama, Izabela,Monika, Manika, Gumijagoda i wieeeele innych mam . ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BBBGGG
dziekuje za zaproszenie, wiec jesli mozna to bede do was wpadac mam trojke dzieci 15 letnia corke, synow 11 i 7 lat, pracuje i jestem mezatka, synkowi te krostki troche zbladly pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Dzisiaj byłąm wp pracy i cały dzeń sprząrtałam..świateczne porzadki:P buziaki da wszystkich i buziaczki dla chorowitków👄🌼 Jutro tez mnie nie będzie bo jedziemy na zakupy i wróce pózno a rano do pracy...wiec do wieczora..a wy kochaniutkie piszcie:) Witam nową mamuskę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny ja tylko na momencik chciałam Wam napisać że dzieci zdrowe tylko babcię mam w szpitalu i nie jest z nią za ciekawie ma zator w płucach i dzisiaj był stan bardzo ciężki zobaczymy co przyniesie noc trzymajcie kciuki pozdrawiam mocno nie wiem kiedy zajrzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć spiochy:D Julka stawiam kawkę:P:D Brylka no trzymam mocno kciuki,zobaczysz że wszystko będzie dobrze i babcia poczuje sie lepiej:)❤️ Dzisiaj lece wczesniej do pracy....🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brylka- trzymamy kciukiza babcię. Super że dzieciaki zdrowe:) BBBGGG- To dobrze że zbladły te krosty, moja siostra jak zjadła trochę miodu to na powiekach miała stan zapalny. Zaglądaj kiedy możesz, pozdrawiam:) Pyśka- kawa pycha:) Życzę udanych jutrzejszych zakupów. Sylwunia-jak Dawidek się czuje? Julka- tak intensywnie nie szukam, jedną nogą jestem w domu a drugą chciała bym iść do pracy. A jeszcze jak widzę jakie są zarobki:O Ja byłam zadowolona przez wakacje- miałam płatne bezrobocie i pracowałam na czarno. Pamięta któraś na której stronie jest tabelka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×