Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cacharelll

Mamy siedzące w domu z dziecmi

Polecane posty

🖐️ Dziewczyny ja tylko wpadłam,kasbak ty to o wszystkich pamietasz❤️:) niestety nie mam czasu codzienie robota i teraz jezdze autem,zatydzień moze pójdę na egzamin,buziaki dla wszystkich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehhee,pyska a jakże mogłabym zapomnieć:D powodzenia na egzaminie,nie porozjeżdżaj ludzi a będzie ok:P:;) witamy nową mamę,pisz z nami,będzie weselej:) ja dzis miałam wizytę u lekarza,odebrałam wyniki,i bardzo sie cieszę,bo wszystko mam w normie:),z dzidzią też ok,fajnie było słyszec bicie serduszka Malenstwa:) a teraz uciekam,Nadisia szpera po szafkach i szuka coś do jedzenia dla "mojej mami">muszę zerknąć,bo zaraz będzie coś potłuczone:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorową porą:) Dzięki za miłe przyjęcie. Z chęcią będę z Wami pisała. Wybaczcie, ze nie przeczytam topiku od początku, ale czas mam niejako ograniczony. Teraz syn okupuje męża i jeszcze wcisnęłam im córcię, żeby mieć kilka minut dla siebie :) Widzę, ze nie nie tylko ja spodziewam się kolejnego dzieciaczka:D I super :D Pozdrawiam Was gorąco i zmykam życząc udanego wieczorku i spokojnej nocki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane! Zaluje,ze nie moge czesciej tu zagladac i szczegolowo kazdy post czytac i kazdej odp ale odkad zaczelam pracowac bardzo malo czasu mam na komp. Ostatnio maly mial zapalenie gornych drog oddechowych ale juz jest ok,mnie tez przeziebienie probowalo zlapac ale sie nie dalam :) W pracy nadal swietnie. W piatek poraz pierwszy od dluuuugiego czasu poszlam do fryzjera i jestem zadowolona,a w niedziele tez poraz pierwszy bylam z malym na basenie,fajnie bylo,chociaz na poczatku plakal,bal sie i bylo mu zimno,pozniej ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:-) U nas dzisiaj 10 st. w cieniu, pięknie świeci słoneczko tylko wiatr taki, że głowę chce urwać! Idę z synkiem do rodziców bo mój tata jutro zaczyna chemię i nie wiadomo jak będzie się czuł, więc niech się nacieszy dzisiaj wnukiem:-) Miłego dnia:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej,u nas tez piękna pogoda,pomyłam okna,posprzatalam,teraz gotuję obiadek.Zjemy i na spacerek,obiecałam Nadii,że pójdziemy po lizaka:) iva super,że w pracy sie spełniasz,aż Ci zazdroszczę tej pracy,też mi sie taka marzy...powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :D Kasbak podziwiam, ja mam dziś takiego lenia, ze szok. Nic mi się nie chce. Nawet obiadku nie będę robić tylko wyciągnę coś z zamrażalnika i będzie. U nas też śliczna pogoda, wiatr duży, ale podziwiamy pogodę przez okno, bo Lenka przeziębiona i mnie też próbuje coś złapać, ale staram się nie dać :) Miłego dnia zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim mamusiom:)ostatnio coś kiepsko u mnie z humorem i wogóle mały wstał dziś znów o 5i potem za nic nie chciał iść spać w południe a sam padł po 14i śpi sobie mąż w pracy a ja na obiad robiłam zapiekanke z miesem i makaronem,w niedziele w domu u nas bedzie impreza siostra meza robi chrzciny bo u siebie nie ma miejsca a troche osób będzie ,nie mam ochoty sprzatac po nich a jestem pewna ze caly balagan zostanie dla mnie poza tym nie mam za duzo kasy a prezent jakis trzeba:(pogoda fajna wiec chodzimy na spacerki ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki :) dzisiaj też do Was na chwilę zajrzałam,u mnie teraz takie zabieganie,w niedzielę robimy imprezę,dwa w jednym parapetówka i urodziny Sebusia. Już wszystko pokupione tylko teraz trzeba przygotowac,a no i to dla nas jeszcze pożegnanie tatusia :( bo już w następną sobotę wyjeżdza :/ straszne. Kubuś mój teraz taki maruda się zrobił,ze nic nie mogę z nim zrobic. Tak żeby go męczą,jeszcze nie ma ani jednego ale dziąsełka takie ma ponapuchane. Dobra uciekam Buziaki dla każedj mamuski :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oo widze,ze toche sie rozkreciło ale kazdy.. ja tylko na chwile :P hehe.Moja mała juz zasneła a ja tłuke tv bo co innego robic a uczyc sie moge ale nie chce mi sie jakos zbytnio:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam z ranka :) ja postawię kawkę i herbatkę....a kto dorzuci cos słodkiego?? dziś pogoda dość przyjemna,więc spacerki na pewno nas nie ominą:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Chetnie zalapie sie na ta kawusie z rana, bo jestem dzis strasznie ospala 💤 I dorzucam buleczki drozdzowe z marmoladka roboty mojej mamusi. Pychotaaaa :D Kurcze wczoraj bylam u gina a dzis zaczelam krwawic. To chyba skutek uboczny tej azalii, mam nadzieje, ze szybko minie. No nic, poki co uciekam zrobic Majce drugie sniadanko. Milego dnia dziewuszki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ja wstałam ale kawy nimam skonczyła sie :|musze isc do sklepu i kupic .no dzis pochmurno troche .Paulaaa>>co to ta azalia???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamuska, azalia to tabletki antykoncepcyjne dla kobiet karmiacych piersia. Biore dopiero pierwsze opakowanie dlatego nie wiem czy takie plamienia to normalny objaw.... U nas tez pochmurno i mglisto :( A przez to chyba tak spiaco...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha ,jeszcze sa cerazzette wiem..Ja biore novynette i jest wporzadku ,chociaz jesetm senna ciagle a mam niedoczynnosc tarczycy i musze wybrac sie do endokrynologa.Moja mała śpi sobie,Nie wiem co na obiad zrobic a wy dziwczyny co robicie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do tych plamien to normalne ,bedzie sie tak normowac do ok 3 msc takze nie martw sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja dzis robilam duuuuze zakupy bo jakos tak wszystko sie pokonczylo,maz usypial synka niedawno wstal a teraz siedzimy sobie we dwojke w domku bo pogoda kiepska na spacer deszcz pada:(u mnie na obiad kalafiorowa zupka,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie dziś na obiad świeżonka,frytki i sałatka z pekinskiej.Hmmm,niezbyt zdrowo,ale smacznie:) a przepis na te pyszne buleczki drożdżowe mile widziany:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane,ktora z Was pisala ,ze schudla jedzac przede wszystkim jajka i cos jeszcze(niepamietam co)-moge prosic o przypomnienie???? bo musze zrzucic pare kilo,marzeniem byloby 10 albo i 12 ale to nierealne :( niestety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) Co do plamień przy braniu azalii to mogą występować, ale wiadomo, ze nie u wszystkich kobiet. Dla mnie lepsze były jednak cerazette. Co dziś robicie na obiad? Szukam natchnienia, a jak nie znajdę to zrobię pyzy. Pozdrawiam i miłego dnia życzę 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej bobasekm ja dziś robie kotleciki z filetów z kurczaka,ziemniaki i buraczki:)A te pyzy to jakie?Jakies nadziewane?jak je podajesz?? iva nie przesadzaj,jak schudniesz 12 kilo to Cię już widac nie będzie;P;) A tak serio to nie kojarzę,kto tu pisał o takiej diecie,ciekawe,same jaja? ja wróciłam teraz ze spaceru,Nadia wyskakała sie w kaloszach po kałużach,teraz kawka i herbatka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasbak pyzy z mięsem, syn i mąż przeważnie jedzą okraszone smażoną cebulką, a ja lubię z barszczem czerwonym. Wiem, ze to nie zdrowe jedzenie, ale my ogólnie raczej zdrowo nie jadamy :O Wstyd się przyznać, ale tak właśnie jest. A my nadal siedzimy w domku. Teraz Lenka śpi to pootwierałam w domu okna i wdycham świeże powietrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc :) My sobie dzis dlugo spacerowalysmy. Nareszcie zapachnialo wiosna :D Majeczka teraz odsypia, bo po spacerze ponad pol godzinki szalalysmy przy muzyce. Rosnie mi mala tancereczka :) Wszystko jedno czy to drum&bass, rock, disco polo czy klasyka. Maja i tak robi tany tany. Niemozliwa jest ta moja cora :D Co do tego plamienia to juz raczej nie mozna go ta nazwac, bo tearz to przypomina normalny okres. Noz coz, poczekam kilka dni i zobacze co z tego sie rozwinie... W koncu nie mialam okresu ponad 4 mies... iva, ja tez chce zrzucic pare kg. Ale mi poki co wystarczy ok 5. I nie stosuje zadnej diety-poprostu ograniczam i nie jem po 17. Milego popoludnia mamusie :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie mamusie. U mnie tak sobie zaczełam piec dzisiaj ciasta na imprezę niedzielną. Jutro i w sobote czekają mnie ciężkie dni ale jakoś dam radę,najgorsze jest to że Kubuś nie wiele daje mi zrobic,musi go ktoś ciągle pilnowac. Mój szkrab już sam siedzi od dwóch tygodni no powiem Wam że taki jest sztywny na nózkach że szok,przebiera nóżkami,sam zrywa się do chodzenia. A i zapomniałabym ma już pierwszego ząbka :) Tak ogólnie to u mnie wporządku,z mężem jak narzie jest oki,już za tydzień i dwa dni wyjeżdza ale jakoś to do mnie jeszcze nie dociera,najgorsze będą pierwsze tygodnie pogodzenia się z tym że muszę byc z dziecmi sama,ale niestety nic na to nie poradzę :/ A co do odchudzania to również przydałoby się mi zrzucic parę kilo :( ale polecam również wstrzymanie się od jedzenia po 17. Pozdrowionka Trzymajcie się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój synek skończył dzisiaj 22 m-ce, czas strasznie ucieka... A ja postanowiłam zrobic coś ze swoja figurą bo mam sflaczałe mieśnie i brzuch jak w 6-tym miesiącu ciąży...byłam wczoraj na aqua aerobiku i byo super, planuje chodzic na zajęcia 2 razy w tygodniu, tylko żeby mi zapału starczyło...no i potrzebuje rozładować napięcie bo straszny nerwus ostatnio się zrobiłam... Dzisiaj nie gotuję obiadku bo idę z synkiem do mamy na gotowe:-) Kawke juz wypiłam, ale bez słodkości bo mocne postanowienie mam;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama_29
Witam i zapraszam na aukcje ślicznych ubranek i bucików po mojej córeczce.Ubranka są jak nowe, wyprane i wyprasowane, pochodzą z domu w którym nie ma zwierząt i się nie pali, szczerze polecam: http://allegro.pl/item933236591_skorzane_wiosenne_biale_pantofelki_r_20_uk4_12cm.html http://allegro.pl/item933271216_sukieneczka_na_chrzest_i_nie_tylko_gratis_next.html http://allegro.pl/item935939036_skorzane_wiosenno_jesienne_mokasynki_r_20_12_5cm.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×