Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cacharelll

Mamy siedzące w domu z dziecmi

Polecane posty

Hej Ja wczoraj miałam zebranie w przedszkolu w grupach.Pani podsumowała pierwsze półrocze i mówiła jakie plany są na ten.Były zapisy gdzie chcemy aby dzieci pojechały na dzień dziecka.Na razie wygrywa wyjazd do Bochni na dwa dni do kopalni soli.Będą mieć 3 zjazdy,gry i zabawy.Pytałam się Kuby czy pojedzie i spędzi jedną noc po za domem.Zgodził się.W kwietniu mają mieć jeszcze wyjazd do teatru a w maju do zoo.Zobaczymy czy to wszystko wypali. Dziś siedzenie w domu.Kubę cały czas oklepuje i noc przespał nie kaszląc.Julce powoli i to bardzo schodzi uczulenie z twarzy daje Jej już claritinę.Jutro idę z nią do lekarza bo ma mieć szczepienie,więc będę wiedziała co mam robić.Mam z nią jeszcze jeden problem.Nauczyła się wchodzić na łóżko .I teraz wchodzi na łózko podchodzi do okna albo wspina się dalej na biurko.Już parę razy spadła i wiecie co ,śmieje się i wchodzi znowu.Cały czas muszę z nią być,nie mogę spuścić jej z oka nawet na kilka sekund.Nawet mąż nie daje sobie z nią rady.Muszę kończyć bo pranie się skończyło i muszę je powiesić Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ja już wrucilam z plotek od koleżanki :):) omawiamy komunie i inne atrakcje hahah mój synal ma wyjazd w czerwcu na 10 dni do Kościeliska z klasą no ciekawe jak to będzie :):) a tak po za tym to piękną wiosnę mamy :D miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️Kobitki:) U nas piekna wiosna i na dworze 15 st.ciepla ahhh jak fajnie:) Czekam na siorke i idziemy na spacer:) Kiciaaaaa27moze i tak:) Pozdrawiam wszystkie mamusie👄Musze zmykac,bo Dominik mi zaraz laptopa rozwali szczotka do wlosow:D U Dawidka jes kolezanka bawia sie razem:) Zajze potem🖐️ Aaaa i dzisiejszym jubilatom wszystkiego najlepszego zycze:) 🌼❤️👄🌼🌼❤️👄🌼 🌼❤️👄🌼🌼❤️👄🌼 🌼❤️👄🌼🌼❤️👄🌼 Fluidki dla potrzebujacych rowniez posylam.....🌼 Zycze milego dnia🖐️ 🌼❤️👄🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gumis🖐️dzieki za kawke pyszna byla:) Ide obiadek konczyc,zajze wieczorkiem pomachac Wam na dobranoc:P:D:Dzreszta maly moj wstal musze go nakarmic i poprowadzac po domku:) Zycze milego popoludnia i udanego wieczorku🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
[cześć} witam wszystkich ja tylko na chwilkę bo od wczoraj robimy porządki wokół domu i w ogrodzie a to sporo roboty wszystkiego najlepszego dla Majki 🌻 🌻 🌻 Luiza uważaj na klamki w oknach bo twoja spryciara może już je otworzyć u mnie Przemek tak zrobił jak miał rok i 2 miesiące wieczorem będę pewnie padnięta to do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brylka co Ty tak sprzatasz kolo domu jak tyle sniegu jest:P trzymaj sie kochaniutka👄 Gumis Ty tez w ogrodku robisz???:) Monisiu jak tam glowa boli dalej??fluidki dla Ciebie na ozdrowienie❤️Jak tam dzieciaczki Twoje?? Manika zyjesz???❤️👄 Luiza taki wyjazd to super frajda dla dziecka:)zobaczysz sama ile bedzie mial z tych wypadow radosci:) Zuziu🖐️co u Ciebie slychac i jak tam w pracy??🌼👄 Ide Dominika usypiac:)aaaaa nie wiem czy Wam pisalam,ale mojemu malemu 2 zabek trzonowy na gorze wychodzi,dobrze ze nie ma goraczki i jakos nie marudzi jak to bylo z poprzednim zabkiem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wogole to koncze na dzis:(M wrocil z pracy i mi kompa zaraz przejmie😭 Zycze spokojnej i przespanej nocki,oraz kolorowych snow:) do jutra kobitki🖐️🖐️🖐️ Brylka gdzie Ty teraz mieszkasz,bo ja sie juz pogubilam;) Buziaczki dla Wszystkich kolezanek👄👄👄 fluidki dla potrzebujacych jeszcze wysle............🌼 I bay,bay👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Sylwia, u nas też już piękna wiosna, nie wiem o jakim śniegu Ty mówisz!!! U mnie ok. Wczoraj znów miałam \"wychodne\". Byłam z koleżankami na pizzy. Było bardzo miło :D Pozdrawiam wszystkie koleżanki 😘 ze szczególnym naciskiem na Basiunię 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Ja już po wizycie u lekarza z Julką.Nie była szczepiona ze względu na skazę białkową po mleku.Dostała maść i jak przejdzie to mamy sie zjawić.Wychodzą jej też zęby,ale dla nas to nie była nowość,bo zaczęła mieć katar i kaszle i spała z nami w nocy.Schudła mi waży nie całe 10 kg,ale mam się nie martwić,bo przy jej chodzeniu to norma.Ona nie chodzi a biega.Pogoda piękna więc wybieram się z dzieciaczkami na spacerek.Kończę,bo słyszę jak dzieciaki zaczynają się kłócić Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Zuziu,a myslalam,ze sniegu w PL jest kupe,tak jak w wiadomosciach podawali:( Luiza fluidki dla Julki......🌼 Zabieram sie za sprzatanie chatki i za obiad:)u nas pikna pogoda,Dawidek wlasnie poszedl do kolegi,a maly rozrabia na podlodze:d Dla dzisiejszych jubilatow duzooo zdrowka,szczescia i slodyczy:) 🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼 🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼 Fluidki dla potrzebujacych sle...........🌼I zmykam 🖐️ Zycze milego dnia dla Wszystkich 🌼👄❤️🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia, nie wiem kiedy Ty słuchałaś tych wiadomości, bo fakt było kupę śniegu, ale to kilka dni temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej🖐️ u mnie tez piękne słoneczko i zero sniegu :D trzeba wziąsc sie za sprzatanie bo balagan ze hoho.. pozdrawiam🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzia :D ogladalam wlasnie kilka dni temu:P Zycze milego weekendu🖐️duzoo zdrowka dla wszystkich🌼 Nie mam nastroju i wszystko mnie wkurza😠glowa mnie strasznie boli,ze az sie myslec nie da:( Dzieci juz pokapane:)Dominika juz szykuje do spania i wtedy bede mogla sie polozyc i odpoczac wkoncu! M pojechal siorce swojej zakupy przywiesc ze sklepu,jak by nie mogla taxi wrocic😠ale nieeee po co lepiej brata zatrudnic,bo on zarabia miliony i leje do baku wode😡zawsze mnie M zostawi jak potrzebna jest pomoc przy dzieciach😠wrrrrrrrrrrrrr. Koncze juz i nie smece:(Moze zajze wieczorkiem,ale nie obiecuje;) Zycze spokojnej i przespanej nocki,udanych imprezek;)bawcie sie dobrze🖐️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
M wrocil wlasnie do domu😡jestem na niego,ze szkoda gadac:(Dawidek ciagle mi sie na niego skarzy,ze nie chce sie z nim bawic i tkie tam:(Nagadalam mu przy znajomych,bo przyszedl razem z nimi😠siedze i sie do niego nie odzywam😡ajjj szkoda slow na to wszystko,ja mu tylko powiedzialam,ze ja go mam ale na papierze:( Dawidka uspalam po 20:),a Dominika po 19 ufff siedze sobie i bede ogladala na TVN film. Dobra co ja tu bede o swoich problemach,jak ludzie maja gorsze:( Trzymajcie sie cieplo do jutra🖐️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pobutkaaaaaaaaaaaaaaa!!!!Wstawac spiochy:) U nas strasznie wieje na dworze i pada deszcz:( Malenki spi,Dawidek bajeczki oglada,a ja usiadlam troche i odpoczywam po sprzataniu,ale i tak to jeszcze nie koniec:( Dzis idziemy o 17 na urodziny do szwagierki nie chce mi sie tam isc,bo wiem ze bedzie dretwo:(,a zreszta Dominik zasypia o 19 na noc i nie bardzo mi sie usmiecha tam isc tylko na 2 godz.Bede sie tylko wkurzac,bo on strasznie zwiercony i bede musiala wszystko sama robic jak zawsze zreszta:(Babka z dziadkiem nawet sie z moimi dziecmi nie bawia,to dziwolagi i szkoda mi slow na tesciow😠widac,ze moich dzieci nie lubia,ale ja mam to w d**ie:) Dla dzisiejszych jubilatow wszystkiego co najlepsze:) 🌼👄🌼🌼👄🌼🌼👄🌼 🌼👄🌼🌼👄🌼🌼👄🌼 🌼👄🌼🌼👄🌼🌼👄🌼 Fluidki sle potrzebujacym..🌼 Zycze udanej soboty:)Ide konczyc sprzatac i sie bede szykowac na te urodzinki,a i musimy jeszcze prezent kupic,a wymyslilismy z M,ze kupimy talon na 20f. i sama sobie cos kupi,bo ja nie mam pojecia co:( Dobra zmykam trzymajcie sie cieplo🖐️🖐️🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pobutkaaaaaaaaaaaaaaa!!!!Wstawac spiochy:) U nas strasznie wieje na dworze i pada deszcz:( Malenki spi,Dawidek bajeczki oglada,a ja usiadlam troche i odpoczywam po sprzataniu,ale i tak to jeszcze nie koniec:( Dzis idziemy o 17 na urodziny do szwagierki nie chce mi sie tam isc,bo wiem ze bedzie dretwo:(,a zreszta Dominik zasypia o 19 na noc i nie bardzo mi sie usmiecha tam isc tylko na 2 godz.Bede sie tylko wkurzac,bo on strasznie zwiercony i bede musiala wszystko sama robic jak zawsze zreszta:(Babka z dziadkiem nawet sie z moimi dziecmi nie bawia,to dziwolagi i szkoda mi slow na tesciow😠widac,ze moich dzieci nie lubia,ale ja mam to w d**ie:) Dla dzisiejszych jubilatow wszystkiego co najlepsze:) 🌼👄🌼🌼👄🌼🌼👄🌼 🌼👄🌼🌼👄🌼🌼👄🌼 🌼👄🌼🌼👄🌼🌼👄🌼 Fluidki sle potrzebujacym..🌼 Zycze udanej soboty:)Ide konczyc sprzatac i sie bede szykowac na te urodzinki,a i musimy jeszcze prezent kupic,a wymyslilismy z M,ze kupimy talon na 20f. i sama sobie cos kupi,bo ja nie mam pojecia co:( Dobra zmykam trzymajcie sie cieplo🖐️🖐️🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koncze obiadek robic:)zaraz na zakupy mamy jechac,a potem to juz bede sie zbierac na imprezke:) Widze,ze cos dziewczynki nastroju nie maja:(Co sie z Wami dzieje aaaa?? Zycze udanych imprezek;)3majcie sie cieplo ja zmykam🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć. U nas brzydko i pada,więc wziełam się za porządki.Teraz mam wolne bo mąż z dzieciakami na spacerku.Korzysta bo na razie przestało padać.Ja mam zamiar trochę pobuszować a potem idę zrobić sobie kąpiel z masażem(rodzice kupili odkurzacz do którego była dołączona mata do masażu w wodzie],raz już wypróbowałam i nawet dobrze sie czułam.Zobaczymy jak teraz będzie.Wieczorkiem z mężem urządzamy sobie seans filmowy.Przygotował już filmy,czy wszystkie oglądniemy to się jeszcze zobaczy. Sylwia życzę udanej imprezki,teściów olej.Na razie widzę,że nie narzekasz tak na nich więc rozumiem że prawie ich nie widujesz.Zdrówka i dbaj o siebie Miłego wieczoru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć. U nas brzydko i pada,więc wziełam się za porządki.Teraz mam wolne bo mąż z dzieciakami na spacerku.Korzysta bo na razie przestało padać.Ja mam zamiar trochę pobuszować a potem idę zrobić sobie kąpiel z masażem(rodzice kupili odkurzacz do którego była dołączona mata do masażu w wodzie],raz już wypróbowałam i nawet dobrze sie czułam.Zobaczymy jak teraz będzie.Wieczorkiem z mężem urządzamy sobie seans filmowy.Przygotował już filmy,czy wszystkie oglądniemy to się jeszcze zobaczy. Sylwia życzę udanej imprezki,teściów olej.Na razie widzę,że nie narzekasz tak na nich więc rozumiem że prawie ich nie widujesz.Zdrówka i dbaj o siebie Miłego wieczoru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Miała być taka piękna niedziela, zaplanowaliśmy spacer, a tu zachmurzone :( Oby tylko nie padało. Wczoraj byłam na zakupach, kupiłam sobie cudne pantofelki i znów troszkę ciuszków dla Paulinki :D A po południu poznałam małą z dziećmi moich koleżanek z pracy (taki mini kinder bal). Było bardzo fajnie. Sylwia, napisz, jak po imprezce. Luiza, to ile tych filmów obejrzeliście? Gumisia 😘, wybaczamy ;) Miłego dzionka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️w piekna sloneczna niedziele:) Luiza:)masz racje prawie ich nie widze,a jak widze to olewam:)Co to za dziadki😡jak nawet z wnukami sie nie pobawili tylko jak rozplaszczyli d**e to tak siedzieli,wogole z moimi dziecmi sie nie bawia😠,a Dawidek narzeka na nich,ze ciagle mu cos karza😠M zwrocil im uwage,ale to i tak nic nie dawalo:(Nie wiem czy Wam pisalam ale moi tescie sa gluchoniemi i tacy nieznosni,moze to przez ta ich gluchote??:(ale sa okropni! Na imprezce ogolnie bylo fajnie:)wrocilam wczesniej do domu,uspalam Dominika i moj brat zawiosl tam spowrotem:)Potanczylam troche z M az w szoku bylam,ze tanczyc mu sie chcialo:D Teraz M w pracy,a jak wroci moze pojedziemy nad morze,albo cos innego sie wymysli:) A wogole mozecie mi powiedziec,ktora jest godzina??Bo dzis sie czas przestawilo,a ja nie wiem czy jest 10,20 czy 9.20;) Dawidek jeszcze spi,Dominis w chodziku drepcze,a ja wlasnie ide nastawiac rosolek:) Dzisiejszym jubilatom duzoo zdrowka i wszystkiego najlepszego:) 🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼 🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼 Fluidki dla potrzebujacych sle.............🌼 Pozdrawiam serdecznie wszystkie zyczliwe kolezanki👄🌼👄❤️🌼 Zycze milej niedzieli🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×