Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cacharelll

Mamy siedzące w domu z dziecmi

Polecane posty

na obiad robie ziemniaczki do tego surówke i a do tego kotlety z sosem koperkowym:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas tez szaro , buro i kropi deszcz. Jedyny plus to to ze w miare cieplo. Ja tez zaraz musze ogarnac mieszkanie. Co do obiadku to zupke akurat mam - pieczarkowa :) mniam. No i chyba rozmroze ciasto na pizze i zrobie Agaci swieto :) Ona i tak bedzie po obiadku w zlobku. Aczkolwiek w domu zawsze je np. zupke. Taki maly pasibrzuszek ;) Teraz czekam na telefon od brata i bede musiala do niego podjechac to wymieni mi klocki hamulcowe w samochodzie. Dobrze miec takiego brata : Jak nie on, to tata cos mi zrobia i zaoszczedze na mechanikach. A przy okazji zobacze moja malenka bratanice, ktora ma juz 6,5 tygodnia - male cudo :) W swieta oficjalnie zostane jej chrzestna. Takze troche mnie szarpna te swieta. Ide zrobic sobie kawke. Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo dobre te kotleciki sa moi chłopcy przepadaja za nimi,kupuje je w sklepie drobiowym sa gotowe wystarczy je tylko przysmażyć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie ten sos jest w srodku tego kotleta:)sa tez wz sosem czosnkowym i paprykowym:)taki szybki obiad a smaczny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oo to musze u nas w miesnym zapytac o cos takiego..Ja to mam problem z obiadami maż tylko mieso,odpadaja nalesniki,makarony z serem ,pierogi,co ja np lubie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to sa drobiowe kotlety w paczce jest jakies 8sztuk i sa niedrogie.moj maz tez tylko mieso i mieso a ja lubie roznosci :)wiec co i nieraz znajde cos ciekawego do jedzenia :)zeby byl zadowolony.moje dziecko wstalo spal 4godzinki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja spała 2 h i juz broi .Chciałam podac jej zupe z niedzieli która była w lodowce no i chyba podkisłae i cały gar do wywalenia.Juz nigdy nie zrobie takiej ilosci ;/dobrze ze robie drugie danie iwec nie jest zle.A gdzie pozostałe mamusie na forum:>:)??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez napewno pojde po zakupy na obiad na jutro ,tylko jeszcze nie wiem co zrobic jak zwykle:Pmój gdzies po 16 wróci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie trawie
samotnych matek. Szukaja tylko tatusiow i sponsorow dla swojego dzieciaka. Ktos tu juz dobrze to ujal.Czy sa tutaj samotne mamusie tak pcozytuje wasze fora Ale jesteście zakompleksione hahahahahahahahahahahahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ stawiam na wieczora herbatke rogaliki:)mniam:P:D do jutra,buziaki dla wszystkich!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️:) Wpadlam na momencik,bo oczywiscie nie mam czasu na nic😭 Kochane ciotki:)Dawidek dziekuje bardzo za zyczenia ur.👄❤️ Zyczenia sie udaly...bylo zaje...scie:D:D:D:D Witam nowe mamy🌼 Dziekuje dziewczyny za odp.w sprawie pampka i smoka👄widac pozostalo mi czekac do 18-stki malego az sam przestanie dujac;):D:D:D:D:D:D Iva poryczalam sie jak czytalam Twoj post😭wspolczuje CI bardzo i nawet jie wiem co Ci madrego napisac:(bo nawet jak cos napisze,to i tak,to zadne pocieszenie i wsparcie😭jest mi CIebie bardzo szkoda:(i pamietaj !!!!!!!!!nie obwiniaj sie!!!!!!!!co do matki chrzestnej,to ja sama dobrych wyborow nie podjlam😭Glowa do gory Iva❤️Moje motto:''nie ma tego zlego,co by na dobre nie wyszlo''i uwierz mi ja sie zawsze tego trzymam i jakos do tej pory niezwariowalam;)bedzie dobrze!!!!!!!musi byc!!!!!!3maj sie slonko👄❤️ Kasbak zazdraszczam CI tych mdlosci:P;)🌼niech Ciebie wkoncu te mdlosci opuszcza i nastapi nowy lepszy etap ciazy🌼 Pyska dziekuje za pysznosci👄 Super prezent dostalas od meza:P:D:Dtylko pozazdroscic;) Julka i Luiza 3majcie sie dziewczynki❤️zycze Wam i Waszym dzieciom duzooo duzooo zdrowka🌼❤️ julka jak mala wyzdrowieje,to zrob koniecznie jej badania na te nozki:(to nie normalne zeby takie malenstwo nozki krecily:O:( Fluidki sle Wszystkim potrzebujacym.....................❤️❤️❤️ Jak sie nie myle;)to Agaa zrob test jeszcze raz za kilka dni;)mi dopiero wyszedl test w 8 dniu po spodziewanej @ i dopiero wtedy wyszedl pozytywny:)ale dlogo sie nie cieszylam ciaza,bo poronilam w 7 tyg.😭😭😭moje malenstwo mialo by 7 mies.😭😭😭ojj mam dola czesto z tego powodu:(ale trzymam sie swojego motta i staramy sie dalej;):)Badz dobrej mysli slonko🌼:) Dobra lece na WOjewodzkiego i ide spuniu;) Kolorowych snow Wam zycze🌼 Przepraszam,ze Wszystkim nie odp.ale nie mialam czasu doczytac😭jesli macie jakies pytania,to pytajcie,a ja postaram sie odpisac w wolnej chwili;) Buziam Wsie👄!!!!! Paaaaaa.................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZESC PRZED CHWILA SPALILAM CZAJNIK:(CO ZA DZIEN SYN WSTAL O 5ZNOW MIMO ZE USNAL OK.21.JESTEM OKROPNIE ZMECZONA NIEWIEM CZEMU POZA TYM NIE MOGE SPAC W NOCY:(POGODA KIEPSKA DESZCZ I DESZCZ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iwonka ile twój syn ma lat lub miesiecy,bo chyba się tego nie doczytałam?Bardzo ci wczas wstaje.Ja mojego małego usypiam o 20 a o 21 już się budzi wyspany i potem ja musze iść przymusowo spać o 22 bo sam nie uśnie,jak widzi że ktoś siedzi w drugim pokoju,ale rano śpi do 7.Potem 2 w nocy i ja już nie śpie,potem 3,4,5 ja dalej nie śpie,chyba u mnie też coś nie tak z tym spaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć witam wszystkich z rana:) pyśka mogłabys cos skrobnąć więcej koleżankom:P:) dziewczyny z tym spaniem,to macie porażkę totalną:(Kurcze pobudka o 5,toż to środek nocy:):Pno i Natada u Ciebie tez dziwnie,że dzidzia z wieczora tak lekko śpi,i czuje,że nikogo przy nim nie ma.Moja Nadia z wieczora śpi twardo,chodzi spać o 20.00 ,a ja z M mam wolny wieczór:) sylwunia wiem,że może mi zazdrościsz mdłości,tylko to nic przyjemnego:(No i jeszcze radość z ciąży przyćmiewa mi wizja zbliżającego się porodu:(,A tego boję się panicznie:(Ale trzymam kciuki,żebys i Ty niebawem pisala o swoich mdłościach:D julka jak tam Jagódka dzisiaj?już lepiej się czuje?? agaa ja mam ten sam problem z pampersami,bo Nadia w dzień już dawno nie ma,ale niestety na noc chce miec założonego...czasami jest zupełnie suchy rano,ale nie zawsze. co robicie dziś na obiad? ja mam filety z kurczaka naszykowane,ale nie wiem co z nich wymaścić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MÓJ SYNEK MA 19MIESIĘCY,W NOCY SIE NIE BUDZI SPI DO RANA ,ON TAK JUZ MA BYLY MOMENTY ZE WSTAWAL O 7 ALE TERAZ ZNOW WSTAJE O 5,USYPIAM GO LEZAC Z NIM NA LOZKU ALE POTEM JAK USNIE KLADE GO DO LOŻECZKA I SPI SAM,A OD 2DNI ZASYPIA BEZ SMOCZKA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) ja wstałam rano przed 8 zrobiłam sniadanie dla meża i dziecka maż w pracy,usiadłam na kafe mała zajada chrupki sobie:P Na obiad robie gulasz,zimniaki i kapuste:)Wyspałam sie nawet ,chodz zaraz ide zrobic druga kawe:Phihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość campari34
witam czy mogłabym się do was przyłączyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość campari34
a miło mi witam was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napisz nam cos o sobie o dziecku,ja mam 19miesiecznego synka mateusza i od 7miesiecy jestem na wychowawczym jestem z woj.mazowieckiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość campari34
a ja mam czworo dzieci najmłodsze ma 3 lata też siedzę w domu od lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie na obiad szczawiowa zupka z jajkiem:).Głowa mnie boli a zaraz małego spać położe bo już spiacy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie już troche dobija to ,że Dawidek mi się budzi wieczorem po godzinie spania.Chciałabym mieć wieczór dla siebie,oglądnąć jakiś film w spokoju,odpocząć po całym dniu,a tu nici z tego.Jeszcze jak by było w domu głośno ,no to bym się mu nie dziwiła że się budzi ale w domu cisza jak makiem zasiał.Musze to jakoś przeczekać,może mu przejdzie. Witaj nowa mamo :) Ja dziś mam na obiad tylko zupe jarzynową i naleśniki. Ide uspać małego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justysia23
Witam wszystkich na tym topiku również się dołaczam. Siedzę w dumu z dziecmi mam dwoje starszy ma 2,5 roku a młodszy dwa miesiące. Mąż jest za granicą już od marca więc ze wszystkim byłam sama,było i jest mi bardzo ciężko. Może któraś z Was zna dobrą metodę antykoncepcji dla karmiących? Pozdrawiam cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×