Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cacharelll

Mamy siedzące w domu z dziecmi

Polecane posty

Gumijagoda, trzymam Cię za słowo :) A ja właśnie delektuję się kisielkiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz ty mi smaka narobiaś,ale nie dam rady niczego już wcisnąć:) A gdzie reszta? Swiętujecie kobity?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diablica1979
witam wszystkich wszystkie mamy i tatusiów siedzących z pociechami wdomku może cośik o sobie 28laek mama 5letniej córeczki i 1,5mc syna fajnie ze powstał taki blog gratuluję pomysłu i życzę sukcesów pozdro dla wszystkich :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Diablicę na pokładzie My byliśmy dziś u teściów na kolacji ale frytki bym zjadła :( Śpijcie dobrze papa do jutra, córka mi sie obudziła buuuuu mam nadzieje ze pocycka i zaśnie 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Gumijagoda, ja już dziś odbyłam spacer ;) A teraz gorąca herbata, książka i ... oby do wieczora... kiedy to wróci mężuś. Widzę, że może jednak wyciągniesz Marteczkę z tego dołka na nasz pokład :) Kala, mam nadzieję, że noc miałaś udaną, bo ja niezupełnie - Paulinka przyszła do nas po 23 i całą noc skakała po nas :( Witam Diablica :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was :) Moja córcia jak się wieczorem przebudziła to usneła dopiero po 2 :(( Niedługo przyjeżdżają teście na obiad więc mykam do kuchni pitrasić papatki miłego dnia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gumijagoda ja wpadnę napewno Witam dziewczynki, miłej niedzieli ja znowu sama z dziewczynkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gumijagoda gdzie te ciasteczka ;( Teście już pojechaali ufff, Kuba strasznie spiący i już sie układa spać Oliwcia bo boskiej nocy też już śpi ciekawe jak długo??? To na te ciastka wpadnę później :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gumijagoda, ja poproszę jedno malutkie ciasteczko ;) Uwielbiam słodycze, ale w tej chwili jestem strasznie objedzona - teściowa wykupiła pół ciastkarni i mi też się dostało ;) I od razu minęły mi mdłości, więc to chyba jednak był niedobór słodyczy ;) Dobrze, że nie muszę dbać o linię. A Paulinka zasnęła pół godziny temu, jeszcze pewnie obudzi się na kaszkę i wtedy będę miała niezły cyrk przez pół nocy. Na szczęście zaraz wraca mężuś to zajmie się córką :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam prawie po weekendzie:-) Imprezka urodzinowa Ali nie wypaliła wczoraj:-( Dziewczyny znowu chore, Gosia pochodziła cztery dni do przedszkola (chyba zabiję kiedyś rodziców puszczających chore dzieci do przedszkola ). Musiałam odwołać imprezkę, bo miały być małe dzieci chrzestnych Ali. Jeszcze by się zaraziły. Tak więc strogonow i pieczeń w zamrażalniku (mam nadzieję, że nie stracą smaku), ciasto zeżarte, a przede mną ponowna mobilizacja i organizacja imprezki w bliżej nieokreślonym terminie. A na razie znowu siedzenie w domu😭. Na razie wybieram się na wieczór wyborczy.:-) Kandyduje moja mama i paru znajomych, a mi się zamarzyło poczuć atmosferę napięcia podczas oczekiwania na wyniki:-) Jak za dawnych dobrych lat:-) Mój mąż jest aspołeczny, a nawet antyspołeczny:-( Nie może zrozumieć, że niektórzy ludzie lubią coś zrobić nie tylko dla siebie i nie tylko za pieniądze. Za czasów panieńskich często uczestniczyłam w takich wieczorach i mi się dzisiaj zamarzyło. Tak więc dziewczyny uśpione, mąż pracuje przy komputerze, a ja zaraz robię wypad:-) A wszystkim mamusiom życzę miłego wieczoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kuba już śpi a z Oliwcią walczymy na przemian z mężem i nic nie chce spać ta nasz wiedźma mała , już nam ręce opadają i zaraz chyba ją do wózka włożyumy i wtedy napewno uśnie :P bo nie mam zamiaru znów siedzieć do 2 w nocy wrrrr Może u was lepiej 🌻 miłych snów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zielna mama na burmistrza czy na radną? Fajnie masz:)zawsze to jakiś sposób na spędzenie wieczoru innaczej niż zwylke:) Myślałam że impreza ,bo ciebie nie było na topiku a tu sie nie udało:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gumijagoda Mama na radną trzeci raz z rzędu, kiedyś była nawet wiceprezydentem:-) Tzw działaczka:-D Tak więc kiedyś obracało się w takiej atmosferze. Mąż mnie trochę przystopował śmiejąc się ciągle z \"czynów społecznych\". A organizowało się kiedyś niezłe imprezki na 30-40 osób:-) A on się mnie pytał, co ja z tego mam:-( No, kolacyjka zjedzona, to ja na miasto!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sumie nie zmartwiłabym się zbytnio, gdyby mama tym razem nie przeszła. Mogłaby więcej czasu poświęcić wnukom:-) Choć i tak nie mogę narzekać. Nie wiem, skąd ona na to wszystko znajduje czas i siły. Bo zajęcia sobie wynajduje non stop.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hahahaha:D Ktoś chce mnie wygryźć z mojegostanowiska? Miłego dnia kobitki i oby ten tydzień nie był taki ciężki jak poprzedni.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry wszystkim :) My niedawno wstaliśmy, w nocy 2 pobódki to jest dobrze ,Kuba 4 dzień budzi się z suchą pieluchą :) Lecę teraz robić śniadanko papa 🌻 Zielna i jak tam po wyborach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z rana. Ważą się głosy:-) Być albo nie być mojej mamy w radzie:-) A wyniki prezydenckich u nas bardzo zaskakujące:-( Gumijagoda, a czym się tak wczoraj zmęczyłaś? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Zielna, przykro, że imprezka nie wypaliła w terminie, ale przecież \"co się odwlecze, to nie uciecze\" :) ,więc jeszcze wszystko do nadrobienia. Zdrówka dla dziewczynek. Kala, ja niestety miałam przeprawę z małą prawie do północy,... a miało być tam miło... ;) Gumijagoda :) Asmana :) A mnie czeka dość pracowity dzień. Zaraz rozwieszę pranie i wybieram się na miasto. Idę też do fryzjerki - mam zamiar zmienić swój image, więc trzymajcie za mnie kciuki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny.Ja odniosłam mały sukces.Od paru dni Kuba przesypia całe noce.W końcu chodzę wyspana.Tylko dzisiaj mąż nie wyspany,bo był w komisji i wrócił z niej dopiero o 4 rano.Mieli jakiegoś starego przewodniczącego,któremu nic się nie podobało.W domu przespał się tylko godzinę i do pracy poszedł.Podziwiam go.Po długiej nieobecności w przedszkolu,Kuba zalicza dzisiaj pierwszy dzień.Szedł bardzo zadowolony.Ale gdy poszłam z nim na górę i zaczełam rozmawiać z panią to stał przy mnie i nie chciał się bawić.Jak wyszłam to się rozkręcił.Miałam dzisiaj jechać do miasta,ale mnie się nie chce.Muszę kupić sobie kurtkę zimową,bo do mojej już się ledwo dopinam.Będę kończyć.Muszę ogarnąć trochę łazienkę,bo przychodzi komisja ze spółdzielni.Sąsiadka z góry zalała nas i sąsiadkę niżej.Zdarza się to raz w tygodniu.Wyszedł nam grzyb i muszą to ocenić czy spółdzielnia usunie to na swój koszt.zobaczymy.Miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mój synek bawi sie w tatuśka-wziął zabawke taką pluszowa imitacje dzidzi zawinoł w kocyk i tuli ja i nosi a nawet jej piciu chce dawać hehehe ale ubaw :)a teraz z nia noski robi :)) ale za to moja jednozębna ropucha (czyt. córka) znów marudzi więc mykam lulać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wy gdzie tak od poniedziałku latacie??? :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×