Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cacharelll

Mamy siedzące w domu z dziecmi

Polecane posty

Hej Kala! Ja już przyleciałam :) :) :) Jestem uboższa o 20 cm włosów, ale jest ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzia. Ja mam od wielu lat taką metodę, że zapuszczam na długie i ścinam na krótko. Najbardziej lubię to ścięcie. Teraz niestety jestem na etapie odrastania:-( To najgorszy okres:-( wyglądam jak pół d... zza krzaka:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zielna, ja też trochę boję się, że w pewnym momencie fryzura będzie niezbyt efektowna, ale najwyżej znów zetnę, albo będę chodzić w kapeluszu ;) Dobranoc. Chcę uniknąć kolejnego godzinnego usypiania małej, więc idę sobie poczytam w łóżku (a ona obok mnie) i pewnie i tak usnę szybciej niż mała. A mężuś znów w pracy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuziu gratulacje ja też zamierza sie wybrać niedługo na cięcie :) My dziś bylismy na zakupach, mężowi kupiłam 2 pary spodni a sobie..... nic :( nic nie znalazłam ciekawego aż dziwne My znów tańczymy z Oliwią 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też życzę wszystkim miłego dnia 🌻 i znikam na kilka godzin. Chcę umożliwić tatusiowi pobycie sam na sam z jego ukochaną córeczką ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj zielna, dałam mu się przespać ponad godzinę ;) A jak sobie dobrze poradzi to niedługo Paulinka uśnie na dwie godziny, to i on będzie mógł się zdrzemnąć ;) A tak na serio, to mam interes do załatwienia w Lublinie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamuśka znowu radną:-( To jakiś nałóg. Co cztery lata obiecuje, że dość ma tych kłótni i więcej kandydować nie będzie. A potem i tak kandyduje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzia, my też nieraz mamy \"nocki\" z dziećmi. I nikt nad nami się później nie lituje. No to faktycznie raz facetowi się nic nie stanie, jak się nie wyśpi;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratulacje dla mamusi 🌻 I masz rację, to jest nałóg... Kurczę, przez tą kafe nie zdążę się umalować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam na nic dzisiaj czasu,ale na kafe muszę zajrzeć -to dopiero jest nałóg!!!! Zielna pogratulować przedsiębiorczej i społecznej mamuśki.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie 🌻 Córcia spała dziś do 9:30 normalnie szok Marteczka 😍 🌻 👄 Zielna gratujacje dla mamy :) Miłego dnia kobitki :) 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też na chwilę.Właśnie wróciłam z miasta.Chciałam kupić sobie kurtkę i nic.Przecież nie dam za kurtkę 120 zł jak potem będzie na mnie za duża.Do tej zimowej ledwo się dopinam.Chyba będziemy musieli jechać do Krakowa może tam coś znajdę tańszego.Gotuję dzisiaj kalafiorową,tak mnie na nią wzieło.Zresztą pisząc jem ciastko i przegryzam to kapusta kiszoną,ale mam smaki.Idę jeszcze gary umyć i zaraz będę musiała iść po małego.Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luiza, smacznego:-P A pżyczyć kurtki od kogoś nie możesz? Bo faktycznie szkoda kasy na te kilka miesięcy. A może jakiś ciucholand? Dziewczyny, dzięki za gratulacje dla mamusi:-) Przekażę;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc mamuski :) Mialam formatowany dysk i bylam troche odcieta od swiata, no ale juz jestem :) Dzis zrobilam sobie ponowne wagary ale mam wizyte u lekarki na cytologie o 15.00 a pogoda taka ze psa by za drzwi nie wypuscil. Z naszego pieska chyba nic nie wyjdzie... to znaczy z tego pieska , gdyz sa zbyt duze prawne wymagania i dosc duze ryzyko ( ze tutaj jak wykryja ze przemycony, nie zarejestrowany to wezma albo na 3 miesieczna kwarantanne albo uspia), wole nie ryzykowac zycia slodkiego psiaczka. Chyba jednak tu kupimy .... Moze znajdziemy jakiegos tanszego. Ide ogarne mieszkanie, bo syfik mam niezly... to jest taki efekt poweekendowy, kiedy nic nie robimy tylko gdzies lazimy i sie byczymy a potem ja sprzatam przez dwa dni... eh, los baby :( Asmana, Twoja mlodsza czy starsza corcia ma te bole brzuszka??? Miliony caluskow dla Waszych dzieciaczkow!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo Zuzi szkoda ,że z pieskiem nie wyszło,ale są szanse więc nic straconego,chyba ze więcej pieniędzy. Luiza ja rodziłam Julkę w grudniu i też miałam dylemat co z kurtką zimową i jakimś cudem wytrwałam w swojej do końca:) Wstępny plan robót na dzisiaj wykonany ....ale za to łeb mnie nap...... Trzymajcie się laski:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zielna w ciucholandach też patrzyłam,nic ciekawego.Ale porozmawiałam z mamą,że dołoży się do kurtki i potem ona będzie w niej chodzić.A przed chwilą zadzwonił mężuś i zaczął słodzić mi.Chodzi o jego wyjazd na szkolenie i to aż na Słowację.Wyjazd w piątek,powrót w niedzielę.I pyta mnie o zgodę.Zgodziłam się.Ale weekend spędzę samotnie,bo Kubę daję do teściów.Z jednej strony to fajnie,bo odpocznę z drugiej trochę smutno.Muszę sobie coś zaplanować.Kończę, idę zjeść zupkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już wróciłam i nawet udało mi się sprawę pomyślnie załatwić :) Witam mamę Zuzi po dłuższej ;) nieobecności. Luiza, ja miałam ten sam problem 2 lata temu, ale udało mi się kupić kurtkę na bazarku u Chińczyków (i teraz zalega w szafie). Biegnę, bo maleństwo się stęskniło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mojej Ali niepotrzebne ostatnio zabawki:-) Od kiedy zaczęła sama chodzić, non stop chodzi. Właściwie nigdy nie przestaje:-) No, może poza tą chwilą, bo właśnie siedzi mi na kolanach i miesza mi myszką:-( O, już poszła:-) Odkryła, że pokój, w którym właśnie siedzę, jest przechodni. Można wejść z jednej strony, a wyjść z drugiej. I oprócz kominka i stołu ma teraz dodatkową trasę, którą można robić w kółko:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luiza ty to masz pomysły- ciastko z kapustą hehe ja jadłam jedna kanapkę z kremem czekoladowym a drugą z kiełbasą i musztardą też dobre było :P Ja dziś polatałam po ciucholandach w poszukiwaniu płaszczyka ale nici dziewczyna mi z przed nosa zwinela taki fajowy z kapturkiem buuu a 250 zl za nowy nie dam Zaraz usypianie co wieczorne tej mojej małej bestii :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żużu
laski a czy Wy coś czytacie oprócz kafeterii czy oprócz wychowywania dzieci i prwadzenia domu coś robicie innego???? ale Wasze życie musi być nudne i jałowe :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żużu. Ale Twoje życie musi być nudne i jałowe, skoro nie masz nic innego do roboty, tylko zaczepiać innych:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Kala:-) A już miałam się pytać co tu takie pustki. Zwykle o tej porze większy tu ruch w interesie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×