Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cacharelll

Mamy siedzące w domu z dziecmi

Polecane posty

a wy śpicie już??? Moje dzieci już 😴 więc błoga cisza aaaaaaaaa wy pewnie lulacie jeszcze :P Śpijcie dobrze papa do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dziś znowu słomiana wdowa:-) Nawet miło nieraz posiedzieć bez chłopa wieczorkiem. Tyle, że po dzisiejszym dwuosobowym tornadzie mam chałupę do ogarnięcia. Baby śpią, to powinnam sprzątać. A tak mi się nie chce:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy Wasze dzieci też robią taki bałagan w domu? Nieraz jak jestem u znajomych z dziećmi w wieku mojej Gośki, to jestem w szoku, jaki porządek jest w pokojach dzieci. Teraz do bałaganienia doszła u mnie Ala. A ja, żeby mieć chwilę spokoju i móc coś zrobić, pozwalam na przestawianie krzeseł w salonie, rozwijanie i darcie papieru toaletowego, wynoszenie wszystkiego ze spiżarni i na podobne rozrywki. A wieczorem chałupa wygląda jak pobojowisko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój w takiej sporawej torbie ma drobne zabawki i co dzień to wszystko wywala na środek pokoju i do tego jeszcze kasztany których ma pół wiaderka -też niezły tor przeszkód przez który musze skakać z Oliwia na rękach wrrrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zielna ja mam dwoje dzieci więc mogę ci powiedzieć,że mam tak samo. Jak Julka była sama to był większy porządek ,a teraz we dwoje to już potrafią narobić niezego bajzlu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gumijagoda Jutro to będzie ciężko ze sprzątaniem:-( Jak baby nie śpią, to nie tak łatwo. Ja jedno układam na miejscu, a one w tym czasie robią burdel gdzie indziej:-( A może sobie odpuszczę dzisiaj:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ziena zrób sobie dzień dziecka:) JUtro nie będą miały czego rozwalać bo dzisiaj już się wykazały twórczo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noo. W tak miłych okolicznościach przyrody poszłam sobie po piwko:-) Już jestem spowrotem:-) No to Wasze zdrówko!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ja juzkila worków po240l z zabawkami wynisłam na strych\\i za nic niemam zamiaru ich znosic wdomu kolorowe kartony z ilkomamaskotkami,lalkami i klocckami,,,, kredki sie walająpo kanapie na podłodze a potem słysze mamo kup mi kredki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Kala nas olała😭 A Zuzia rzuciła nam tylko swój piękny uśmiech i też gdzieś wsiąkła:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz się miałam kłaść spać a Zielna mi na piwko zrobiła ochoty wrrr mąż leży na łóżku ze słuchawkami na uszach i śpiewa ale ubaw mam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O, jednak nie olała:-) Kala, walnij sobie też, mąż i tak zajęty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurna ja sama ze soba pisze :( gdzie zeście polazły i zostawiły mnie samą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj, Diablica:-) Moje dzieci nie mają jakiejś wielkiej ilości zabawek, bo zawsze wychodziłam z założenia, że i tak najlepiej bawią się np rzeczami z kuchni. Zabawki zwykle szybko idą w odstawkę. Ale i tak od czasu do czasu robię czystkę. A z walającymi się kredkami to mam teraz problem. Ala od tygodnia sama chodzi i niestety kredki są jedną z częstrzych przyczyn jej wywrotek:-( Gonię Gosię, żeby posprzątała, ale ostatnio Gosia ma manię kolorowania, więc kredki są wszędzie:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kala, jakżebym mogła Cię opuścić. To dzisiaj ja polewam:-) Dawajcie szklanice:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obok siebie mam cału barek szklanek komu trzeba?? Zielna zdrówko :D za nasze naukochańsze ŚPIĄCE dzieci :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jej, ale mam słabą głowę ostatnio. Zupełnie wyszłąm z wprawy:-) Wypiłam jedną małą szklaneczkę, a klawiatura mi pływa przed oczami:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×