Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cacharelll

Mamy siedzące w domu z dziecmi

Polecane posty

Asmana, Gosia ma tak samo z apetytem, kilka miesięcy temu miała podobne napady bólu brzucha. Minęło jej to. Może w ich wieku jest to związane z rozwojem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bibik przeczytałam co to jest, ale kurcze ona to ma od jakiś dwóch miesięcy. Zielna jezu mozliwe wszystko, ale mi jej tak cholernie szkoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz sobie przypomniałam. Najczęściej miała te bóle jak zjadła wieczorem lub rano kaszkę mleczno-ryżową. Teraz tego nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz,moj syn (25.08.02) tez ma takie objawy i ja zawuwazylam,ze po ryzu. Ale mimo to zalecaja zrobic badanie na celiaklie. Zrobilam mu badanie kalu na pasozyty i bakterie,wirusy i w szystko co mozliwe. Nic nie wyszlo. Teraz musze sie wybrac do gastrologa. Sprawdzic nie zaszkodzi. U mojej siostry wykryli dopiero jak miala 27 lat!!!!!! A od 15 roku zycia cierpiala i zwalali na stres! Poradz sie lekarza! U Jula teraz troche spokoj. Nie stosuj zadnej diety przed lekarzem i badaniami!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie chce sie straszyc,tylko szkoda malej bo wiem jak cierpi. Moze nic nie wyjdzie ale zeby sie upewnic. Ja tak zawsze sie boje jak cos sie dzieje dzieciom!!! Sa takie testy z krwi w ktorych wychodzi czy sie jest chorym. To troche kosztuje wiec lekarze wola wyslac na endoskopie. Znajdz dobrego gastrologo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi też lekarka powiedziała, że stres. Powiedz mi jeśli to jest to o czym piszesz (tfu tfu tfu)- nie splułam Wam monitorów:) to z czym to się wiąże??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobitki jestem :D Bibik 🖐️ Moje pociechy już śpią :D mąż zrobił kolacje mam zimnego reddsa i jest ok żeby tylko nie okropny ból pleców i nóg od tego łażenia ale załatwiłam co sie dało nie wszystko tak jakbym chciała ale uff

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ło matko faktycznie:D Zielna.33/Małgosia-31.05.2002-4 l., Ala--09.11.2005-12 ms./pomorskie Gumijagoda.29/Julka-5.12.2000-6lat,Bartuś-15.09.2005.13m-cy/Dolny Śląsk Luiza....28.../Jakub-17.05.2002-4 lata....................../Krakowskie Monika....../Nikodem--15.08.2003............................./małopolska Brylka.29 /Ola-20.06.2001, Marcin i Przemek 25.11.2002......./ Elbląg VIKI2...28/ Wiktoria--25. 04.2004..,Oliwia--01.05.2006......../Krosno MARGARET777..26/ Iza 01.08.2003-3l, Ola 02.02.05-16ms./małopolskie Zuzia 30/Paulinka 23.03.2005....................................../lubelskie Asmana.26...Natalia30.09.2002,Iza29.04.2006................../Olsztyn Marteczka77.28...../Kamilek-16.09.2003amianek-10.04.2006/Lublin Patipaula-/Patrysia i Paulinka 22.04.2000........................./Gdańsk Mama_zuzi-26/ zuzia- 07.05.2002 - 4 l........................./ Göteborg Mamka/Magda 26/mama Alanka - 06.04.2006................./Warszawa E.w.k.a-Pawełek 08.09.2003 ............................./okolice Krakowa Paula24 - Patryk 01.06.2006 ......................................../ Poznań Cypryjskie słoneczko/Weronika 06.01.06................./Limassol KAWKA54..26./Oskarek01.06.2002,Maksiu09.08.2004.../WAŁBRZYSKIE Kala23 - Jakub 29.09.2003, Oliwia 15.05.2006............../Płock

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asmana bardzo chętnie ci poleje a zapiekanki makaronowej też chcesz??? Jak tak to proszę bardzo na tależyku \___/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Choroba trzewna (celiaklia) Jest to zaburzenie wchłaniania pokarmów zawierających białkowy składnik - gliadynę (zawartą w glutenie i aweninie). Proces chorobowy prowadzi do wygładzenia, spłaszczenia i poszerzenia kosmków jelitowych. Przy diecie zawierającej gluten (ziarna pszenicy, owsa, żyta, jęczmienia) występują bóle brzucha, obfite stolce tłuszczowe i podwyższona ciepłota ciała. W końcu dochodzi do zespołu złego wchłaniania. Rozpoznanie ustala się na podstawie wywiadu (biegunka niepoddająca się typowemu leczeniu), biopsji jelita cienkiego i badaniu krwi (ocena obecności w osoczu krwi specyficznych przeciwciał).\" No dobra, ale biegunka, znaczy często, tak? Gosia robi zwykle raz dziennie, ale kończy zawsze rzadkim. A niby jak robi się dziecku tą biopsję:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To sie wiaze z trzymaniem diety bezglutenowej i tyle. caly czas bez przerwy i natychmiastowa poprawa. Sluchaj,u mnie jest wieksze ryzyko bo u mnie w rodzinie jest. Strasznie mnie wkurzyla ta lekarka co powiedziala,ze to ze stresu!!! Miala mala jakies straszne przezycia czy co??? Trzymam kciuki zeby to nie bylo to! Glowa do gory! Moj maly ma co roku jak jest cieplo. Ale w tym roku to sie przedluzylo i doszly bole wiec sie przestraszylam. ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natali do trzech razy dziennie robi, i własnie boli ja najczęściej podczas jedzenia. No to nastepny lekarz do odwiedzenia. Bobik musze do tego gastrologom, czy wystarczą te testy z krwi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nic sie nie działo, już sie wypytywałam czy w porządku w przedszkolu, i wszystko dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kala , bo zacznę wierzyć że istnięja prawdziwi mężczyźn, co słyszę to mąż Ci- tu kolacyjka tu piweczko, :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja muszę jak zwykle sama sobie dogodzić:-D A mąż wraca W ŚRODKU NOCY I CHCIAŁBY TAK ZA FRIKO;-) CapsLock mi się wcisnął niechcący:-) ale nieżle wyszło:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asmana w ten sposób chce mnie nastroić na ...... bo jak sama już wiesz to po porodzie jeszcze mi nastrój sam nie wrócił a pozatym mnie zdenerwował i to chyba w przeprosiny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, Jestem mamą 12-tygodniowej Zuzki. Na razie na micierzyńskim, ale razem z macierzyńskim kończy mi się umowa o pracę więc zostaję z małą w domu. Zresztą nie wyobrażam sobie jej zostawić :-). Jeśli pozwolicie dołączę do Was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×