Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cacharelll

Mamy siedzące w domu z dziecmi

Polecane posty

No, Kala. po takim pożegnaniu wybaczam Ci, że nas opuszczasz:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doooobra,moge na dzis wieczor byc bobikiem ;) Moj maz ma dzis urodziny i myslal,ze z tej okazji bedzie mogl dojsc do kompa ale sie pomylil. Bede musiala go tu dopuscic bo bedzie chcial bym go gdzie indziej dopuscila,hihi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze,tyle pisania... Ja mieszkam teraz w Hannover. Jutro sie w pisze w tabelke bo dzis juz nie dam rady :D Slodkich snow tym co ida spac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Próbuję się dowiedzieć, gdzie jest mój mąż (wraca z Ustki) i kiedy będzie, ale cholera jedna mi nie odpowiada. Potwierdził tylko, że wraca. I teraz nie wiem, czy będzie za półtorej godziny, czy za pięć minut. Nie wiem, na co się nastawiać:-D Chyba spytam się go, na kiedy zrobić mu kolację. Chyba odpowie, no nie? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zadzwoniłam w końcu. Ta moja cholera ma pełną skrzynkę wiadomości i nie odbiera nowych Bedzie za pół godziny, więc mam jeszcze chwilkę dla Was:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj maz mowi dzieki! Ja juz nie pamietam kiedy robilam mojemu mezowi kolacje,zazwyczaj on to robi. A i sniadanko do lozeczka i rosolek na obiad! Chyba zrobie uzytek z mojej nowej pizamki,ktora czeka na wielkie wyjscie juz od czerwca! Ale ja jestem straszna zona!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewuszki ja jutro wczesnie wstac muszę, Natalie do przedszkola pojechać po męża do pracy, wstawać w nocy będę pewnie kilka razy, więc na mnie pora. Bawcie sie dobrze i nie spijcie. Dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, z tą piżamką to widzę, ze mu się należy:-) Mój przez cały tydzień robi śniadanie, ale w weekend palcem nie tknie. Bo robi przecież cały tydzień Ma zasadę:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ach,ide sie w takim razierobic na bostwo,poki dzieci spia! Milej nocki dziewczyny. Ja tez prowadze Jula do przedszkola. Pa,pa!!! 🌻 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha nie opijcie się a mój mi nie robi ani śniadania, ani rosołku, ani kolacji muszę zmienić męża:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba nie ma się już kto bawić dobrze:-( Mykam robić mężowi kolacyjkę:-) Może się odwdzięczy drapaniem po plecach;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Pogaduchy się udały, to dziś tylko niezawodna Gumijagoda na posterunku :) Moja Paulina wstała dziś lewą nogą i od rana muszę znosić jej humory :( Ale zaraz przyjeżdża koleżanka z córką, to trochę się rozerwiemy; musze tylko troszkę ogarnąć mieszkanie. Więc pa pa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
😴 Witak kobitki :D Ja na pół przytomna dziś bo córka mi taki cyrk odstawiła w nocy że głowa mała- nie dość że obudziła się po 3 i nie chciała zasnąć to potem jak ją umordowalismy to spała godzinę i teraz od 5 nie śpi :( zrobiłam podglą i okazało się że drugi ząbek się przebił ;) a na dodatek dziś szczepienie tylko nie wiem czy cos z tego wyjdzie bo katarku dostała malutkiego :( Ale się od rana rozpisałam :P Całe szczęście że mąż w domku (na zwolnieniu jest chory bidulek) bo sama to bym sie jedynie chyba rozpłakała dziś Miłego dnia 🌻 😘 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha przypomniało mi się, to tak na rozweselenie :P była wczoraj moja teściowa i z pytaniem mi wyskoczyła czemu Oliwcia jeszcze nie siada sama bo mój mąż to siadał sam jak miał 4 miesiące ( słownie CZTERY) no kurna myślałam że sie uduszę bo ciacho w tym czasie jadłam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć.Ja dopiero co wróciłam z przedszkola.Właśnie jem śniadanie.Dzisiaj liczyliśmy zabawki które dzieciaki dostaną na mikołaja.Będą bardzo zadowolone.W tym roku prezenty nam się udały.W tam tym wybierała dyrektorka i to był klęska.Kuba dostanie podróby klocków lego,duże opakowanie-posterunek policji z autkami oraz puzzle.Jak na kwotę 25zł. to bardzo dobry prezent.Nic mi się nie chce.Zazdroszczę wam tych nocnych rozmów.Ale ja chodzę spać wczas.Może kiedyś mi się uda i dotrzymam wam kroku.Idę trochę ogarnąć mieszkanko,bo za chwilę będę musiała iść po Kubę.Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×