Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cacharelll

Mamy siedzące w domu z dziecmi

Polecane posty

Kala, no no no niezłą kruszynke masz moja waży 7250 a jest starsza . Napiszę więcej potem idę położyć Ize na wózka i na balkon Pozdrowienia dla WAS wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobitki :D U nas dosłownie koszmar :( Pliwcia nie chciała wogóle spać, a jak zasneła oczywiście przy cycu to jak chciałam ją przenieśc do łóżeczka to był płacz także całą noc tak z nia tańczyłam :( dziś od rana też beczy a ja prawie z nia.Za to Kuba dzis na szczęście jest słodziutki :D Nie wiem jak ja przezyje dziś ten dzień, mykam na mocną kawę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj miałąm pałera ;)do sprzątania,obiad mam z wczoraj więc dzisijaj luz:D a narazie kawa:) Kala ❤️ Asmana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello Gumijagoda ja właśnie kończe kawkę, Natalia w przedszkolu, Iza na balkonie mąż ogląda jakiś film :):)a ja z Wami posiedzę. Iza sie juz przyzyczaiła do spania ze mną w łóżku, więc mój mąż śpi z Natalia w pokoju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dzisiaj żurek z jajeczkiem i kiełbaską - a co będę się przemęczała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiu jak ja ci zazdroszczę tego balkonu:) u mamy miłąm wielki balkon i teraz mi go bardzo brakujr ,ale jak jestem u mamy to Bartuś też tam śpi w wózeczku. A jak tata? JEśli mogę spytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basieńka balkon to naprawde super sprawa. Ja jak mieszkałam u teściowej kilka miesięcy nie było balkonu i to było straszne. Tata wczoraj miał operacje strasznie cierpiał z tego co wiem , w sumie to nie wiele wiem. Czekam własnie na wiadomości od mamy, bo ma do niego dzwonić o 10. Jeżeli wszystko będzie dobrze to gdzieś na mikołaja może wyjdzie do domu. Tak to jest jak sie mieszka na drugim końcu Polski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to wpadaj na zura zrobię więcej jaka kiełbaska ciemna czy biała??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja się dopisuję, ale szybko na tym topie, nie było mnie 2 dni, a już tak dużo nowego Zielna.33/Małgosia-31.05.2002-4 l., Ala--09.11.2005-12 ms./pomorskie Gumijagoda.29/Julka-5.12.2000-6lat,Bartuś-15.09.2005.13m-cy/Dolny Śląsk Luiza....28.../Jakub-17.05.2002-4 lata....................../Krakowskie Monika....../Nikodem--15.08.2003............................./małopolska Brylka.29 /Ola-20.06.2001, Marcin i Przemek 25.11.2002......./ Elbląg VIKI2...28/ Wiktoria--25. 04.2004..,Oliwia--01.05.2006......../Krosno MARGARET777..26/ Iza 01.08.2003-3l, Ola 02.02.05-16ms./małopolskie Zuzia 30/Paulinka 23.03.2005....................................../lubelskie Asmana.26...Natalia30.09.2002,Iza29.04.2006................../Olsztyn Marteczka77.28...../Kamilek-16.09.2003amianek-10.04.2006/Lublin Patipaula-/Patrysia i Paulinka 22.04.2000........................./Gdańsk Mama_zuzi-26/ zuzia- 07.05.2002 - 4 l........................./ Göteborg Mamka/Magda 26/mama Alanka - 06.04.2006................./Warszawa E.w.k.a-Pawełek 08.09.2003 ............................./okolice Krakowa Paula24 - Patryk 01.06.2006 ......................................../ Poznań Cypryjskie słoneczko/Weronika 06.01.06................./Limassol KAWKA54..26./Oskarek01.06.2002,Maksiu09.08.2004.../WAŁBRZYSKIE Kala23 - Jakub 29.09.2003, Oliwia 15.05.2006............../Płock Ferka - Marcel 31.05.2006/Wrocław

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
muszę Wam o czymś napisać. Mamy nowych sąsiadów, mają maleńką córeczkę (około półtora roczku) strasznie się klócą, ale wczoraj to już była awantura, garnke latały, talerze. Akurat wracalam ze spaceru i slysze-ja ją k....zaje....., na to mąż-no to ją zaj..... i straszny pisk i płacz taj małej!!!!!!!wyjęłam Marcelka z wózka i poszłam do sąsiadow z drugiej strony-totalna bierność! Boże co ja mam zrobić, przecież to dziecko będzie to wszystko pamiętać, jak ona to musi przeżywać!!! mam plan zapoznać się z tą kobietą i przekonać ją, zeby się przy dziecku nie kłócili albo dawali ją mi, żebym ją czymś zajęła. Boję się też, bo ten facet jest nieobliczalny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferka ja jak się wprowadziłam do mieszkania też nad nami było(jest młode małżeństwo ) z dwójką dzieci i one ciągle płakały, krzyczały on krzyczał kłócił się . Nie wiedziałam co mam robić sama płakałam, bo bałam sie o te dzieciaki, juz mówiłam męzowi że zadzwonie po policję. Z jednej strony człowiek chce pomóc a z drugiej się boi, bo nie chce nikogo osądzać. Poznałam sąsiadke, i nie jest tak jak ja myślałam. Masz dobry plan zapoznaj się z nią a dalej sama już będziesz wiedzieć czy działać czy też nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferka to my prawie sąsiadki:) Asmana nie jestem wymagająca ,kiełbasa obojętnie jaka:) a Tacie oczywiście dużo zdrowia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja z kolei wiem o sytuacji pewnej dziwczynki ,ktora jest w rodzinie zastępczej u swoich dziadków i tam też dzieje się źle:( NIe wiem nawet gdzie to zgłosić . NIby mają kuratora ,ale on chyba jakiś ślepy.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gumijagoda a macie dzielnicowego?? Może jemu cos napomknąć, aby zwrócił uwage na nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć.Ja po ciężkiej nocy.Znowu obudziłam się o 4 rano i zero spania.Chyba się wykończę.Najgorsze jest to,że nie potrafię spać popołudniu.Chociaż pare razy się zdarzyło.Dzisiaj mam troszkę zwariowany dzień.Jutro mam urodziny, kończę 28 latek.Jutro z mężem troszkę poświętujemy.Imprezy nie robię,ale znajomi już się umawiają na spotkanie.Zeby było śmiesznie mam już zajęte dwie soboty.Nigdy nie mogę ich zebrać wszystkich razem.Ale to fajne.Nie chcą mnie teraz męczyć,powiedzieli ,że jak urodzę to wtedy sobie zaszalejemy.Ciotka dała mi przepisy na nową sałatkę może zrobię.Idę sprzątać i muszę pomyśleć co zrobić dziś na obiad.A Kuba wczoraj śpiewał piosenki,świetnie mu to szło.Ale dzisiaj wstał z chrypą.Tylko żeby się nie rozchorował.Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferka- z miasta Kopaczy Złota-kojarzysz?:) Asmana oni są z innej miejscowości. Ale muszę o tym pomyśleć.Z drugiej strony co dalej ją czeka ,Dom Dziecka? Może tu ma jednak lepiej???? LUiza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gumijagoda!!!!!!!ja pochodzę ze Złotoryi!!!!!!mieszkam we Wrocku od roku!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze, to pewnie sie nie znamy, chociaż kto wie, może z widzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczeta :D Czytam Was codziennie ale czasu brakuje na skrobniecie choc kilku slow .... Dzis - wagary :D Jutro - test :( Asmana, zycze zdrowka dla taty 🌻 A na pocieszenie jesli chodzi o twoja corcie i jej bole brzuszka... Moja dobra kolezanka wyladowala w szpitalu bo corcia miala napadowe bole brzucha, szczegolnie w nocy, choc w dzien tez, i zrobila wszelkie mozliwe badania , w szpitalach kilku byla, i okazalo sie ze corcia zdrowiutka jak rybka (miala wtedy 4 latka). Dostala skierowanie do psychologa dzieciecego i zalecenie roznych zabaw z mala (np. czytanie bajek terapeutycznych, malowanie, zabawy wyciszajace). Po kilku sesjach z psychologiem bole brzuszka byly coraz rzadsze az w koncu minely calkowicie . Byly one na tle nerwowym i emocjonalnym. Dzieci maja czasem takie jazdy a rodzice sie zamartwiaja. Oczywiscie zrob wszystkie badania ale na zapas sprobuj sie nie martwic :) Moja Zuzia ma czasem bole brzucha w nocy, drze sie wtedy strasznie, i zauwazylam ze to wtedy gdy w ciagu dnia bylo za duzo emocji (nawet pozytywnych) Gumijagoda 🌻 Chyba juz sie Ciebie kiedys pytalam, czy czytalas ksiazke Doroty Terrakowskiej \"Poczwarka\". Ksiazka jest o dziewczynce z zespolem Downa. Wiem oczywiscie ze jest to straszna choroba i lekka niepelnosprawnosc Juli to nic w porownaniu z tym, ale ja choc nie mam takiego problemu, przeczytalam ja i wiesz co zupelnie inaczej patrze na dzieci i z zespolem Downa i ze wszelkimi innymi chorobami. Ta kasiazka cudownie ukazuje swiat wewnetrzny dzieci z problemami, ich bogata wyobraznie i emocje. JA przy niej plakalam i smialam sie jednoczesnie. Polecam Ci ja szczegolnie w chwilach zwatpienia 🌻 Ferka 🖐️Sliczny ten Twoj Mercelek:)Tez marzy mi sie jeszcze kiedys chlopczyk :) Luiza, nie wiem czy jutro sie bede odzywac wiec na wszelki wypadek STO LAT!!!! 🌻 🌻 🌻 Zuziu 30, to co zaczynamy starania na poczatku przyszlego roku, czy jeszcze czekasz? Skoro lekarz powiedzial ze jestes zdrowa :) Zielna, wpedzasz dziewczyny w nalog!!!!! :P Kala 🌻 Marteczka kochana, mam nadzieje ze juz spokojniej zyjesz :) nalezy Ci sie jak nikomu innemu 🌻 Dla wszystkich buzka wielka 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha, Ferka,... kocham Wroclaw!!!!! Tam studiowalam i imprezowalam i bedzie zawsze dla mnie numerem 1. Zazdroszcze Ci ze mozesz tam mieszkac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj niezla z ciebie musi byc wodzirejka , hihihi :D Do pionu towarzystwo stawiasz niemal co wieczor :D 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam, mogłoby być lepiej:-) Ciebie co wieczór nam brakuje;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamo Zuzi, no ja się tu przeprowadzilam, bo po studiach tak mi tego miasta brakowało, przekonałam męża, aby tu znalazł pracę i jesteśmy. Szkoda tylko, ze po urodzeniu Marcelka kursuję głównie po pobliskim parku, na Rynek i Tumski nie mam czasu:( ale gdy tylko synek podrośnie....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, przeczytajcie, włosy się jeżą na głowie Wstrzymano sprzedaż mieszanki dla niemowląt Główny Inspektor Farmaceutyczny wstrzymał sprzedaż partii Bebilonu Pepti 2, mieszanki mlekozastępczej dla niemowląt - poinformowała telewizja TVN24. Wstrzymano sprzedaż Bebilonu Pepti 2, 450 g, o numerze serii 202531, z datą ważności 15.08.2008. Wstrzymanie sprzedaży ma związek z \"podejrzeniem wystąpienia wady jakościowej, objawiającej się zatruciem pokarmowym\" - czytamy w decyzji Głównego Inspektora Farmaceutycznego. Partia zostanie poddana badaniu, na wyniki trzeba poczekać dwa tygodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×