Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cacharelll

Mamy siedzące w domu z dziecmi

Polecane posty

fajne fotki:) no serio, dziewczyny, pod oczami mi się robią okropne bruzdy, jak się zmrużę :D paskudna pogoda dziś leje i leje. aja do pracy😭 mam nadzieję że w grudniu sie wprowadzimy do domu, kaloryferki na dole już wiszą, , ale piec nie podłączony, ooo jeszcze daleka droga, góra w ogóle nie ruszona:( wyposażenie łazienek (2) stoi sobie w salonie i czeka:P na kafle. Maja wszystkim opowiada, ze na budowie ma w pokoju kibelek:D i że ma swój pokój, i on ma ściany, drzwi i okno, które się zamyka i otwiera:D ogólnie to narzekałam jeszcze niedawno że mało mówi, a teraz to klepie, aż za dużo, czasem jest bardzo męcząca z tym paplaniem i pytaniami : dlaczego? aż mam jej dosyć. o, muszę ją z wanny wyciągać, bo mnie woła:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam z wieczorka:) Dziewczyny, dzieki za mile komentarze👄 Sylwuś, twoje zdjecia są świetne, i rzeczywiscie, na jednym zdjeciu Conorek to cała sylwunia:D aaaaa i chciałam sie przypomnieć, że zamawiam u ciebie zięcia ;):D a najlepiej chłopca z gitarą, bo mojej małej sie gitara ostatnio podoba o prosze jeszcze jedno zdiecie:) http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/324cb7fdae0e9988.html Manika, pracy napewno macie sporo, ale pomyśl juz niedłygo bedziecie sie cieszyć, własnym domkiem👄 Kasbak oooo ! tyś to sie dzisiaj spisała, ja wiem że czasu ci brak ale coś wiecej to byś mogła skrobnąć :P:P:P Pyśka, jak sie czujesz, napisz jak synek macie juz termin na te migdałki? Brylciu a wy jak sie trzymacie, twoj synek tez ial mieć chyba zabieg, napisz, co u was/🌼 luiza jak po imprezie? zdjecia porobione:) iza, a przy ktorym odcinku hausa jesteś my przy 17 oglądamy nałogowo :D choc ja teraz mniej, a za nami gotowe na wszystko 4 sezony, teraz czekamy na 5;) Margaret ((🖐️)) 🌼 supermama 🌼 I dla wszystkich ktorych pominęłam.....🌼👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj nawet nie zaglądałam na nasz topik i widzę że dziś mam co czytać jak poczytam coście tu pisały to wtedy skrobnę coś więcej a teraz pędzę śniadanie przygotować dla mojego małego mężczyzny a wy meldować się na kawkę ...............pa 🌼 fluidki ślę potrzebującym$$$$$$$$$$$$$$ dziś takie dla odmiany:):):):):):) 🌼👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼🌼Julka🌼🌼 W rocznicę ślubu życzę Wam aby płomień waszej miłości nigdy nie słabnął a Wasze dziecko chowało się szczęśliwie w jego cieple i blasku 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️kobitki:) Supermama dzieki za kawusie:)na paczka sie nie skusze,bo musze dbac o linje;):D Dzieki dziewczynki za komplementy:)🌼moze i podobny jest;) Julka ja ,to selekcje bede robila synowych:D:Dtyle ich jest:D:D Pozdrawiam serdecznie Wszystkie mamcie🌼 Fluidki sle potrzebujacym........🌼 Zbieram Dawidka do lekarza:(maz z nim pojedzie,a ja zostane z malym w domu i to mnie cieszy,bo jak bym poszla z malym do lekarza,to by nam dal koncert i by byl niewyspany:(bo to jego pora snu,a tak maz sie zwolnij,bo wie co ja bym miala:OPotem dam Wam znac co u lekarza. Zycze Wszystkim milego dnia🖐️)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I dla Julki w rocznice slubu:) 🌼👄🌼👄🌼👄 ………………………._.;_'.-._ ……………………….{`--.♥.-.'_,} ……………………{;..,__...-'/} ....._.;_'.-._ …{..'-`.♥._;..-'; ...{`--♥..-.'_,}…`'--.._..-' ....._.;_'.-._ .{;..,__...-'/}…._.;_'.-._ ...{`--.♥.-.'_,}­ .{..'-`.._;..-';.{`--..♥-.'_,}.{;..,__...-'/} ....`'--.._..-'.{;..,__...-'/.{..'-`♥.._;..-} ........,--\..,-"…`'--.._..- .....--.._..- ...... ....._.;_'.-._..... ||......// ..........{`--.♥.-.'_,}.,-"-.....//.,-"- ;-.. ........{;..,__...-'/....'-..// (..'-... ………..{..'-`.._;..-'. ,/. // ;---, ......../....-'.)\......... /.,-"-.... ........,---'`...\.......//. (..'-..... ....................\....// ................../_\Y//_ .................(_,-}={-,_) ..................._//((_/ .....................//))( Radości w każdej sekundzie, Uśmiechu w każdej minucie, Pogody w każdej godzinie, Szczęścia przez całe życie.Wszystkiego naj Julka👄🌼👄🌼👄🌼👄🌼👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwunia od jednego pączka nie przytyjesz a przecież ładną masz figurę a zdjęcia są super conorek to czysta ciocia :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
julka Niech dobry los się kłania w pas... Sto lat, sto lat, jeszcze raz! Niech ten Jubileusz Milowym będzie kamieniem. Czekamy następnych, Z wielkim w sercu Wzruszeniem.[kwiatek[kwiatek🌼 hej dziewczyny,mi ciągle brak czasu:-( wróciłam z pracy,obiad,sprzatanie,potem jak Nadka wstanie na zakupy musimy z M jechac,no i znowu wieczór....yhhh,jak tego czasu brakuje.... u nas choroby minęly,tylko M jeszce troche kaszle,ale mam nadzieje,że wydobrzejemy pomału:D W niedziele moja siostra ma bierzmowanie,ja będę jej swiadkiem:D,a potem jestesmy zaproszeni z tej okazji na obiad do restauracji i doradźcie mi kochane,czy powinnam cos sprezentować siostrze??sama nie wiem,mój M mówi,że nie ,bo to tylko bierzmowanie,a ja tak pomyslalam,że coś powinnam chyba,ale co?może jakąs ładną figurke anioła??własnie wyremontowała pokój,więc mialaby coś nowego...nie wiem,poradźcie coś.... dobra ,narazie zmykam,buziaki kochane dla Was wszystkich👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj sorki ,naprawdę jestem juz padnieta i mieszam z tymi kwiatkami okropnie........🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼.....teraz powinno być dobrze:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Pyska szkoda że nie możemy razem chodzić ,byłoby rażniej :)Fakt na drugi dzień wszystko boli,ale z czasem przechodzi i czujesz się świetnie Julka córcia śliczna a z okazji rocznicy ślubu dużo miłości,szczęścia ,zrozumienia.Wszystkiego naj🌼🌼🌼 Sylwunia z siostrzeńcem wyglądacie bosko,a czy mnie wzrok nie myli ,ale Ty zeszczuplałaś.Wyglądasz świetnie.Oglądałam też Twoje zdjęcia na nk i naprawdę wyglądasz mmmm:) Manika zazdroszczę Ci że już nie długo będziesz na swoim.Kiedy ja zacznę pisać że się już urządzamy...A co do wyglądu to nie przesadzaj,laska z ciebie.Teraz tak mówisz o sobie bo jesteś zmęczona i tyle spraw masz na głowie. A co u mnie.Wczoraj byłam na imprezie w szkole-jeśli można to nazwać imprezą.Dzieciaki bardzo się cieszyły,dziewczyny na początku były przejęte bo dawały prezenty chłopcom i składały im życzenia,potem był poczęstunek i wiecie co ta ich pani zrobiła -wyszła sobie,totalnie nas olała.Jak dzieci zaczęły śpiewać to zaczęła je upominać.Zamiast godziny trwało to wszystko o połowę krócej.Na koniec zamiast podziękować powiedziała-panią już dziękujemy,proszę wyjść.Byłyśmy wściekłe.Dziś rano z łaską zbierała pieniądze na herbatę,nakrzyczała na matkę,nie poinformowała nas co do wycieczki-jutro jadą.Tak nas poniosło ,że poszło to do dyrektora.W poniedziałek na zebraniu rady rodziców zostanie poruszony nasz temat.Dziś załatwiłam wizyte w poradni pedagogiczno-psychologicznej.Ma termin na 21 pażdziernika drugi na 28 .Cieszę się bo chce mieć to z głowy.Jestem dziś padnięta,głowa mnie boli,więc konczę i życzę miłego popołudnia i miłej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasbak:)ja mysle ,ze powinnas kupich chociaz obrazek swiety na pamiatke bierzmowania:)tak sie robi juz od dawna ja tez dostalam obrazek swiety i mam z tej okazji pamiatke do konca zycia:)Zycze udanej imprezki bierzmowej;) Luiza dzieki za komplementy:)ja nie zeszczuplalam,a sie mi przytylo:(no coz uroki jesienno zimowej pogody;):D:D Dawidek na te plamy dostal macs i syrop:(zlapal cos ze szkoly😡mamy unikac z nim kontatku tzn zeby sie nie dotykac za bardzo;)mam uwazac zeby sie tez nie drapal,bo to swinstwo moze sie przenosic:Omialam go puscic jutro i w piatek do szkoly,ale sobie odpuszcze i go dolecze,bo inaczej moze sie pogorszyc😭 Padam na pysk jak zawsze o tej godzinie:(ciesze sie ,ze juz nie dlugo i maly pojdzie spac,a ja sobie troche dychne ufff:)Ide malemu dac kolacje i o 18.30 zawijam go do spania;) Zycze spokojnej i przespanej nocki🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oooo jak ja dawno stronki nie zlapalam:D:D:D:Dhuraaaa jupiii az mi sie humor poprawil:DJulka,to byl czysty przypadek;):D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luiza matko kochana:(doczytalam o tej nauczycielce i jesli mozna ja tak nazwac:Oboszzz wariat baba i jakas niewychowana:Oi wcale sie nie dziwie,ze do dyrektora sprawa poszla ja bym tak samo zrobila:)A wescie sobie wyobrascie jak lekcje wygladaja:Okoszmar musza te dzieci przechodzic:OLuiza 3mam kciuki za wizyte w poradni🌼👄 Pozdrawiam serdecznie Wsie🌼👄 Fluidki sle potrzebujacym....................🌼 Zmykam 🖐️)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) jeszcze nikt niewstał? no to prosze kawa...C.... U mnie ciagly brak czasu, bo sie ucze,😠 mam nadzieje ze sie to niedlugo zmieni:), nawet was niepoczytalam za bardzo ale jak bede miec chwilke to napewno to zrobie. KAsbak a co do prezentu to jak chcesz, możesz właśnie jakiś obrazek kupić, albo jakąś ksiązke, czy np pismo ś, ale to już zależy od waszego gustu Pozdrawiam👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️))):) Julka dzieki za kawusie:)🌼,a i Julka 3mam kciuki za testy Zycze Wszystkim milego dnia🌼Fluidki sle potrzebujacym............🌼Pozdrawiam serdecznie Wszystkie mamcie🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej a co tu takie pustki? tak tak sylwuś, napewno czatowałaś na stronke :P:P;) i trzymaj te kciuki baaardzo mocno ;) Luiza ta nauczycielka, to jakaś nienormalna chyba... matko i tacy ludzie ucza nasze dzieci :O dla wszystkich potrzebujących przesyłam meeeega fluidki.............🌼🌼🌼 i zmykam odezwe sie dopiero jutro👄 acha dziewczyny, , przeslijcie mi na gg swoje numery bo m kompa naprawial i mi niektore kontakty wcięło😠 moje gg 12862771 kasbak ciebie mam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stawiajcie kawke,chetnie się napiję:P bylismy dzisiaj z Adasiem na wiycie u lekarza,w następny piątek bedzie miał operacje-migdałki i nosek,wiecie co tak się boję:(najgorsza to ta narkoza-usypiają dziecko a wiecie jak to nieraz jest...:(Boże zeby wszystko było tylko dobrze... Wrócilismy pózno bo czekałam godzinę na wizyte,bardzo duzo było dzisiaj przyjęc-raz dwa zdjedliśmy obiad i znowu do szkoły,ogarnełam troche mieszkanie i teraz po dzieci:O nalatałam się dzisiaj:O dziecwyzny dzisiaj jedzie do nas juz piesek nasz max-oby tylko nie był duzym rozrabiakiem:P teraz sie cieszymy-zobaczymy jak długo:P dobra uciekam...buziaki a co tutaj dzisiaj tak pusto??pewnie siedzicie na nk??hah:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do prezętu na Bierzmowanie- może być obras świety, biblja, aniołek jak nabardziej, książka(ja dostałam), spodkałam się nawet z czym takim: świadek osoby która się uczyła na kucharza kupił książkę kulinarną. Sylwia wybacz a le podkradnę:P ci te piękne kwiaty bo muszę wręczyć je Julce, a tak głupio z pustymi rękami. Julka byłm na grasach:P przytarmosiłam kwiatki …………………… …._.;_\'.-._ …………………… ….{`--.♥.-.\'_,} …………………… {;..,__...-\'/} ....._.;_\'.-._ …{..\'-`.♥._;..-\'; ...{`--♥..-.\'_,}…`\'--.._..-\' ....._.;_\'.-._ .{;..,__...-\'/}…._.;_\'.-._ ...{`--.♥.-.\'_,} .{..\'-`.._;..-\';.{`--..♥-.\'_,}.{;..,__...-\'/} ....`\'--.._..-\'.{;..,__...-\'/.{..\'-`♥.._;..-} ........,--..,-\"…`\'--.._..- .....--.._..- ...... ....._.;_\'.-._..... ||......// ..........{`--.♥.-.\'_,}.,-\"-.....//.,-\"- ;-.. ........{;..,__...-\'/....\'-..// (..\'-... ………..{..\'-`.._;..-\'. ,/. // ;---, ......../....-\'.)......... /.,-\"-.... ........,---\'`..........//. (..\'-..... ........................// ................../_Y//_ .................(_,-}={-,_) ..................._//((_/ .....................//))( Najlepsze życzenia z okazji rocznicy Ślubu😘 Kiedy masz egzamin? Luiza -do kuratora i babę niech usuną ze szkoły jak łaskę robi. Sylwia mam nadzieję że te plamy Dawidkowi zejdą jak najszybciej. Pyśka- trzymam kciuki za udany zabieg Adasia Jak psiak przyjedzie to przynajmniej na chwilę oderwiesz myśli od tematu- wycinanie migdałków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×