Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cacharelll

Mamy siedzące w domu z dziecmi

Polecane posty

Gość
Iveete-tak sie zastanawiam nad tym co mi ostatnio pisalas....jesli moge spytac,jaki jest maz w stosunku do ciebie?jak sie zachowuje?czy mijacie sie i kazdy zycje wlasnym zyciem z ta roznica ze pod jdnym dachem? moze nie jest tak zle jakby sie wydawalo?rozmawialas z nim? luiza- w jakim wieku jest Twoja pocieka ktora siuski zrobila na nocnik? dzis w miare ladna pogoda a ja sprzatam.zycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
No wlasnie o co chodzi z ta stronka? :/ Wymieniamy sie "adresami" na naszej klasie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja Agacia spi ale pewnie zaraz sie juz obudzi. Ja w tym czasie zrobilam salatke \"\"misz masz\" - z tego co mialam w domu :) Od rana sie nasprzatalam, robilam pranie, gotowalam zupke i jeszcze przygotowalam ciasto na pizze, no i dopiero usiadlam zeby sie napic kawki. A tutaj widze ze pustki. Wszystkie zajete swoimi sprawami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iva hahaha NIE MAM MEZA!!!! (dzieki Bogu!) no ale nie wiem w sumie czy jest zle, czy dobrze, czy jak. jak na niego nawrzeszcze to mi cos moze pomoze ale to nie jest tak ze sam z siebie.... i to mnie wkurza, w koncu bym chciala isc do pracy ale nawet o tym nie mysle teraz, bo sie boje, co to bedzie, jak wroce powiedzmy po 8 godzinach pracy a w domu syf???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny z tą stronką chodzi o to ze droczymy się z Sylwią czyj wpis będzie pierwszy na stronie :P dziś jest mój;) to taka nasz stara topikowa zabawa\"łapanie stronki\" :D Luiza no prosze musiałaś byc naprawde dumna z córeczki:) ja narazie jestem na etapie sadzania na nocnik i jak się uda to złapie co nieco, ale na razie mała sama nie zawoła że jej się chce no i lata z pieluchą. a jestem ciekawa jaką to wam mąz niespodziankę wymyśli, miłej zabawy:) Aga ja taką sałatkę nazywam \"na winie\" po prostu wrzucam do niej co sie pod rękę nawinie:D Dzien dzisiaj mina tak sobie mimo ze miłam posprzatane to i tak musialam pranie zrobic i dwa wczorajsze poskładac no i tak się uzbierało cokolwiek przez cały dzien, a popołudniu robiłam z mamą orzeszki;) którymi was częstuję teraz. o prosze:) Tyle ze obiadu dzis nie robiłam, mała miała zupke z wczoraj, a mysmy zjedli pozno sniadanie, m pojechał do pracy to jak wróci zrobie mu cos na szybko. i jeszcze wam napiszę ze moja Jagoda chyba dostała na coś alergi 😭 od dwóch dni ma takie krostki mocno czerwone wkoło ust i na brodzie, myślałam ze to od smoczka, bo strasznie się ślini i pcha wszystko do buzi bo wychodzą jej piątki. Ale dzisiaj rano zauważyłam ze ma na czole szorstka i podrażnioną skóre, a teraz przy kąpaniu zobaczyłam takie samo w okolicach łokci to takie duże placki na pół rączki:( i od jutra odstawiam na razie mleko, jogurty, serki , cytrusy i banany bo nie wiem z czego to jest:( tylko co ona będzie jeść teraz:O jak przynajmniej 2 razy dziennie dostawała cos mlecznego i raz dziennie owoca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poczytałam was dokladnie w koncu, najwięcej to się chyba naskrobała sylwia:D i prosze mi tu focha nie strzelać na cały tydzień bo ja tu bez Ciebie zeświruje 😭 :P Iwet i jak plcuszek upieczony? ;) jak to nie masz jajek w domu, dwa na pewno by się znalazły:D:D:D na kruche cisto w sam raz:D Margaret powiem szczerze ze podkradam Ci pomysły na zabawe bo sama nie wiem co juz wymyslac małej zeby się nie nudziła. Kasbak otóż właśnie się dokształciłam na google:D i stwierdzam ze w moim mieście ani w okolicach nie ma Outletów wiec nie mogę ci wiele poradzić, ale skoro dają duże rabaty to chyba warto ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieci już dawno śpią, więc macie tu porcje humoru:D ode mnie tym razem;) Kolega mowi do Kolegi ktory ma 4 lata patrz pod Kaloryferem jest Prezerwatywa na to 4 latek A co to Jest Kaloryfer ____________________ Pani pyta dzieci w szkole co można największego włożyć do buzi. Grześ odpowiada: - Gruszkę! Druga jest Zosia: - Piłeczkę do pingponga. Nieśmiertelny Jasiu się oczywiście też wyrywa: - Lampę. Pani zdziwiła sie okrutnie więc pyta Jasia: - Jasiu jak to lampę? - Bo czasem wieczorem mama mówi do taty: Zgaś lampę to wezmę do buzi! _________________________ Jadą dwie blondynki samochodem. Nagle się zatrzymują na światłach - jest kolor czerwony. Blondynki mówią: - Ale ładne światło... Zapala się żółte, a blondynki: - To jeszcze ładniejsze... Zapala się zielone. -Ale śliczne!!! Znowu zapala się czerwone: - Już chyba wszystkie obejrzałyśmy, jedziemy... ___________________________- dobrej nocy zycze wszystkim 🖐️ 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
julka a dawalas malej morze orzeszki ziemne? mi Ania podjadala jakis czas temu i tez miala takie krostki czerwone, cale szczescie tylko na buzi. odstawilam i zeszlo w ciadu 2 dni ;) hahaha dobre z tym plackiem :P nie, nie pieklam nic, nie chce mi sie.. chyba ide do pracy :( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iva moja córcia skończyła 19 lutego 2 latka,też chodzi w pieluchach,jak ściągnę jej to zaraz się ze sika,nawet sadzanie nie pomaga.Ona zareagowała tak bo cały czas się jej pytam,nie sadzam jej bo mnie się wydaje że może coś złapię,to nie ma sensu bo nic ją to nie nauczyło.Ona powoli załapała że jak idą siuśki to ma wołać ,tylko jeszcze nie wyczuwa momentu ,parę razy się udało,mam nadzieję że bedzie to częściej co do niespodzianki to pojechaliśmy na kręgle,było super,nawet Kubie się spodobało dziś jedziemy do teściów,więc za chwilę idę głowę umyć i wyjazd co do uczulenia to daj małej zyrtek albo cleratinę,powinno pomóc Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
muszę sie pochwalić.Julka znowu zawołała że chce siku i zrobiła na nocniczek.Jaka dumna była i kazała brawo sobie bić:) To na razie tyle ,właśnie wyjeżdżamy do teściów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwet nie dawałam jej orzeszków ani ziemnych ani żadnych innych,Nawet nie mam takich w domu. jedyne jakie jadła to włoskie i to pierwszy raz wczoraj zmielone do masy w takich ciasteczkach co się \"orzeszki\" nazywają. Dzis nie dawałam jej żadnych produktów mlecznych ani owoców, na razie na łokciach troszkę przybledło, ale policzki i czoło ma dalej podrażnione. Jutro jade na większe zakupy, tylko co ja jej mam kupic do jedzenia, nie moze cały czas jesc na sniadanie czy kolacje kanapek, jajek i parowek:O Luiza no brawo dla Julci wielkie:D oby tak dalej🌼 Nam dzien miną leniwie mała wstała ok 6 rano:O i nie dała pospać, potem zasnęłaok10 na 2 godzinki, po obiadku wyszłysmy na spacer, bo pogoda była piekna, tak ją wymęczył spacer ze zasneła drugi raz od15.30 do17.30, juz nie pamietam kiedy ostatnio spała tak duzo w dzien. Teraz układa się do snu z tatusiem;) Zycze wam wszystkim spokojnej nocy 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
julka daj no przepis na te orzeszki :D :D :D no to super, ze malej juz krostki schodza ;D i ciesz sie, ze cokolwiek Ci je, moja na sniadanie to butla mleka, po przebudzeniu cyc, dopiero kolo 9-10 jakis jogurt czy cos, kanapke rzadko kiedy cala zle ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie Dzieki za kawke. Ja czestuje jeszcze slodkim. Wczoraj mnie napadlo i zrobilam buleczki drozdzowe z jagodami i rolade drozdzowa z powidlami. Ja tez jestem dumna z Agatki - zawsze wola siku i trzeba ja rozebrac. A dzisiaj rano wchodze do pokoju a Agata siedzi rozebrana na nocniku i zrobila wszystko co potrzeba ;) Nie wiem jak u Was ale u nas jest piekna pogoda - od rana sloneczko swieci i az rozgrzewa od srodka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas też pięknie i spacerek zaliczony Ja jestem dumna bo d wczoraj oficjalnie Julka sika do nocnika.Woła,gorzej z kupą ale wszystko w swoim czasie.Pod koniec tygodnia zaczynamy akcję spanie bez smoka.Jak zasypia to musi mieć,choć zdarza się że zapomni,ale trzeba w końcu go zlikwidować.Za chwilę będę szła po Kubę do szkoły,potem znowu na spacerek i zabawa z dziećmi w domu.Ja dziś częstuję rogalikami Miłego dnia. Sylwia i jak po badaniach?jeżeli dobrze pamiętam to dziś czy jutro masz mieć wyniki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️:( Melduje,ze zyje i weny do pisania brak:(wczoraj dostalam@:O:(😭 Luiza usg mam jutro,a 5 mam miec gastroskopie:( Wczoraj bylismy na urodzinkach u mojej siorki:)bylo fajnie,super,extra:)zrobilismy wjazd na chate z jedzeniem itp.ona byla w szoku i az nie malo sie poplakala:)Wrocilismy o 20 i od razu polozylam malego spac,a potem Dawidka wykapalam i sama sie z nim polozylam spac,bo padalam ze zmeczenia:(sasnelam po 21:)i dzis jak wstalam,to mi strasznie niedobrze bylo:(ale ,to pewnie przez @:( Dobra juz Was nie bede zanudziac swoimi sprawami:(🌼 Ktoras sie pytala skad jestem??Ja mieszkam w Irlandii od 3 lat:) Dzieci moje troche kaszlaja,a tak wogole,to z dzciaczkami jest git:) Julka nie zlapalam focha:P:P:P:Dlap sobie ile chcesz:P:P:P:D:D:D👄 Pyska dziekuje za kawusie🌼 Mialam jeszcze Wam poodpisywac,ale maly mi lazi po kolanach i 😭lec kochane papa:) Zycze Wszystkim milego dnia.................🌼 Fluidkow moc posylam potrzebujacym.............................🌼 Dam Wam znac jutro co i jak po badaniach:( Narazie koncze🖐️:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
luiza brawa dla córeczki:DGratulacje,to duży postęp,że Julka woła siku,z kupką już pójdzie Wam z górki:classic_cool:;) agaa Twoja malutka to już w ogóle dała popis:D,szok!gratulacje:) julka to może te włoskie orzechy Jagodę uczuliły:O,a dziś już przeszło? sylwuś❤️,trzymaj się kochana🌼 nie mam za bardzo czasu na pisanie,muszę posprzatać,bo wczoraj nie było mnie cały dzień,najpierw zakupy,potem odwiedziny u kuzyna.A w sobotę M wstawiał okna w przyszłej naszej sypialni:D i pokoiku Nadii więc kurzu mam pełno wszędzie:OZ grubsza ogarnięte,ale jeszcze nie jest czysto... A wieczorem znowu jedziemy do znajomych,więc ja naprawdę ostatnio nie mam spokojnej chwili;):P a gdzie się podziały np. mamakubusia,suuupermama,anet,i reszta babeczek?? buziaki,papaaa👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez dzisiaj caly dzien sprzatalam :) A teraz zachcialo mi sie na slodko ale nic nie mialam wiec zrobilam dla nas \"całuski\". Szybkie, łatwe, smaczne, Agacia sie zajad i popija mlekiem. \"Całuski\" 1 serek homogenizowany waniliowy (ja mialam brzoskwiniowy i tez dobre) 3 łyzki cukru 2 szkl. maki 3 jajka szczypta soli olejek waniliowy 2 płaskie łyzeczki proszku do pieczenia Wszystko wymieszac mikserem ( bedzie dosyc geste) i nakladac lyzeczka na rozgrzany olej. Nakladac z polowke lyzeczki bo to rosnie i piec na malym albo średnim ogniu (zeby upieklyo sie w srodku) na kolor pączkowy :) Mozna posypac cukrem pudrem Smacznego My wlasnie sie zajadamy wiec leniuchy zapraszam do siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cos dzisiaj pusto - meldowac sie dziewczyny! Agata usypia. Ale przed chwila mnie szlag trafil bo weszlam do pokoju jak miala jesc kasze, ale byl jakis halas. Nakrylam ja jak stala po ciemku z butelka do gory nogami i wytrzepywala kasze z butelki. Zachlapala mi pol dywanu...! Szok. Czego to dzieci nie wymysla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wieczorową porą 🖐️ Sylwuś kochana jak to ja nic nie kumam już, testy wyszły ok, to o co chodzi:O :( Czy to jakies zaburzenia hormonalne? Daj znać co i jak po tych badaniach. i trzymaj się ❤️ Aga no masz świetną córeczke :D niesamowita z tym nocnikiem;) A przepis na całuski juz sobie odpisałam;) Kasbak raczej nie po orzechach, bo ile ona mogła ich zjeśc zmielonych na czubku łyżeczki w masie:O po za tym uczulenie na buzi pojawiło się juz dwa dni wcześniej tylko ja nie załapałam ze cos nie tak, myslałam ze dla tego ze się ślini. Mała od 2 dni nie dostaje produktów mlecznych,( poza masłem na kanapkach) , bananów i cytrusów, na buzi wysypka przybledła, ale skórę ma nadal szorstką choć mniej zaczerwienioną na plecach i w okolicach łokci. podaje jej wapno i kąpie w Oliatum, poczekam jeszcze ze 2-3 dni i spróbuje podac mleko, ale pewnie wizyta u lekarki nas nie ominie. Zaniepokoiło mnie jeszcze to ze strasznie skrbie się po brzuszku szczegolnie przez sen, musze jej ubierac do spania body, bo inaczej zdrapuje sobie brzuszek do krwi:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga moja mała jak tylko dorwała butelke z piciem to robiła tak samo, jeszcze rozmazywała ręką po podłodze:O Dlatego zaopatrzyłam się w kubki niekapki :D i mam problem z głowy ;) Iwet, orzeszki są bardzo proste w wykonaniu, ALE trzeba mieć specjalną formę, Robi sie kruche ciasto wg własnego sprawdzonego pomysłu, i masę budyniową , do której mozna dać cokolwiek, owoce , czekoladę czy chałwę, no ale jak ma byc do orzeszków to najlepiej dodac trochę zmielonych orzechów włoskich. Z kruchego ciasta wykrawa się małe krążki (od kieliszka) i nakłada do rozgrzanej na ogniu formy, forma wygląda mniej więcej jak dwie patelnie na zawiasie, z jednej strony są dołeczki do których dajemy ciasto a druga strona jest wypukła, przyciskamy jedno do drugiego i pieczemy na palniku na kuchence ok 5 min Wychodzi z tego coś w rodzaju połowki łupinki z orzecha włoskiego. Do tych "łupinek" nakładamy masę i sklejamy ze sobą. Kasbak no prosze widze że w końcu upragniony remont zaczęty;) Wszystkim zyczę miłych snow, postaram się odezwać jutro:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylwunia no ja od 2 lat w Anglii aga no to wesolo masz ;D mi Ania z uporem maniaka "sprzata" - ostatnio bierze A. fajki, rwie na strzeoy i go posypuje :D :D :D bo rano odsypia nocke ;) i robi pranie - zbiera ciuchy z mieszkania, zanosi do pralki, otwiera beben, otwiera i zauwa szuflade na proszek, dotyka pokretla, zamyka beben, niby sie pierze, wyciaga i wrzuca na suszarke :D :D :D julka dzieki :D bede w pl to sie zaopatrze w takie cuda ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pobudka :) wstawać śpiochy kawusia czeka, i malinowa herbatka...........C(__).....C(__)....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Julka, Agata na kubek niekapek tez znalazla sposob: wyciagala picie, nabierala pelne usta i plula, a pozniej wszedzie rozmazywala picie ;) Najbardziej mi sie podoba jak sie zaczyna sama ubierac. Wyciaga sobie rzeczy z szafki i np z krotkich spodenek potrafi zrobic obcisla miniowe, a druga nogawka wisi z tylu. Juz nie wspomne jak miala faze na malowanie. Wszystko musi byc pochowane ale nawet w torebce potrafi cos wyszukac. Wszystko wie do czego sluzy: pedzel do rozu, tusz do rzes, szminka (ulubione), lakier do paznokci, itd. Kiedys lakier do paznokci pomylil jej sie chyba z blyszczykiem - no bo w koncu tez pedzelek :) I umalowala sobie usta lakierem! Do tej pory na poduszkach mam slady po tej zabawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ dziewczynki Julka a Ty spać nie możesz ja o tej godzinie to sie przewracam na drugi bok :P wiecie powiem Wam że przed ciążą wstawałam wcześniej i było git a teraz mi jest ciężko się z łóżka podnieść :D:D:D:D Sylwunia jak będziesz po badaniach to daj znać przykro mi że przylazła @:(:( Pyśkaa gdzie jesteś bo Cię nie widzę :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwinka lae Ci dobrze.... Agata zazwyczaj wstaje kolo 6.30...! I to jest koniec spania dla mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale mam lenia:O nic mi sie nie chce, mała śpi po spacerku, m tez po nocy drzemie, chyba bedzie padac bo sie coś zachmurzyło:( ło matko jak mi sie nic nie chce😭 ja za długo siedze w domu przydało by mi sie jakieś zajęcie w końcu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️:) Dziewczynki odezwe sie napewno jesli tylko bede cos wiedziala:( Sylwinka masz wiadomosc na nk:P:P:P Dziewczynki musze leciec obiad skonczyc robic ,bo po 15 jade:( Dawidek moj przeziebiony,wczoraj mial goraczke:(dzis dzieki Bogu lepiej sie czuje:) Tak,to u mnie bez zmian:( Fluidki sle potrzebujacym.........................🌼 Zycze udanego popoludnia👄 Julka i cala reszta kobitek dziekuje Wam za 3manie kciokow i za wsparcie👄🌼❤️ 🖐️))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agaaa moja Magda to usypia o 22 i śpi do 9 :) najgorsze jest wstawanie jak się siusiu w nocy zachce najlepiej będzie jak sobie pampersy kupię to nie będę musiała wstawać :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D a gdzie reszta jest ja się pytam :D:D Sylwunia odpisałam na nk :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×