Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cacharelll

Mamy siedzące w domu z dziecmi

Polecane posty

no nie ,wy sobie jakies jaja robicie???:P :P gdzie reszta??????????????meldować sie!!!!!!!!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Pyska ja pierogi mialam w środę :D mniam pyszne były;) A dzisiaj częstuję gołąbkami, bo wczoraj robiliśmy z tatą. Sylwia boszz to ile Cie będą w niepewności trzymać, mam nadzieje ze szybko te wyniki będziesz mieć i juz będzie wiadomo wszystko. Trzymaj się dzielnie🌼 Iva dobrze że masz rodzine obok siebie, ale co własne to własne taka jest prawda. Zyczę powodzenia w załatwianiu spraw w sądzie :) Ja juz dzisiaj mam luzik posprzątałam mieszkanko nawet łazienke którą zawsze zostawiam na sobotę, mała oczywiscie juz pół rzeczy rozwaliła:O a teraz tylko pomyje po obiadku i będę się lenić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapraszam do mnie na pierogi,mam z kapustą i grzybami:D,tylko Uwaga!!!Kupione gotowe,mrożone w sklepie,bo na domowe nie mam sił,ale te sa pyszne,bo od sprawdzonego producenta:P julka super masz,że juz posprzątałaś,ja to zawsze w sobote robię,mi zalezy,żeby na niedzielę miec czyściutko,więc od piątku nie utrzymałabym porządku przy moich bałaganiarzach:O iva bardzo dobrze robisz,staraj się o alimenty,zawsze parę groszy więcej dla dziecka:DA z mieszkaniem to tez masz super,że będziesz na swoim samodzielna,powodzenia!!:D luiza ,haloo??:D ivette Ty mówisz o takiej Śnieżce w proszku??Ona nadaje sie do tortów??Nie rozjedzie się ten tort?? ja wieczorem zapraszam na sernika z ananasami,juz prawie gotowy;) sylwuś❤️ a ja juz po pracy,po obiedzie,Nadia jeszcze spi,dzisiaj juz nic nie robię,taka padnieta jakaś jestem,będę się lenić ,a co mi tam:D dziewczyny,żadna z Was nie odpowiedziała na moje pytanie odnośnie Outletów:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ :D:D:D:D:D:D:D:D:D Pyśkaa ryba gotowa wpadaj do mnie okna otwarte są a pierogi mam ze serem ale kupione w sklepie :P ja właśnie skończyłam robić ciasto z chałwą jest pyszne chcecie to macie (____________) podzielę się :D:D:D:D:D jutro jeszcze sałatka i sprzątanie i będzie git a wieczorem goście przyjadą i będą do niedzieli :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agaaa- moja Iza taka była i jest -bardzo subiektywna, ja mojej czasami klapsa dawałam bo jak wpadła w szał to albo sobie albo Oli zrobiłaby krzywdę, a tłumaczenie nie docierało, musi mieć cały czas zajęcie ale nie jedno tylko co 5-10 minut inne- ja to książki z zajęciami kupiłam i to co ludzie nazywają śmiećmi to ja zbieram do przenośnego kosza plastikowego-rolki od papieru toaletowego, rozbitą bąbkę pudełka od jogurtów, kawałki włóczki materiałów i cały czas coś tworzą np. na bristolu, każda wybiera pudełko i robi z niego wymarzony dom, jeden na na dachu ogrzewanie słoneczne, druga dom w chmurach i piórach, są alejki park jezioro(kamienie nad jeziorem są z soi, przy drogach znaki drogowe, ZOO itp. Z rolek robią motyle, rakiety, stonogę itd. Same robimy kartki np. na święta Lubią bawić się ciastoliną. Smarują po kartkach czym się da nie wykluczając pasty do zębów. Lubią słuchać jak czytam im bajki. To i inne zajęcia raczej zimowe, najlepsze jest lato czeka nas wtedy nie ograniczona liczba zajęć- np. rysują kredą po betonie, piłka, skakanka, bumerang, piaskownica, wyprawy do lasu, plac zabaw, dmuchanie baniek itd. Jak się przez cały dzień wyżyją to wtedy są znośne, choć z Izą to różnie bywa , bo czasem z nadmiaru wrażeń usnąć nie może. Julka- ja natomiast będę musiała pochować te co się mieściłam, zwłaszcza przed@ IVA26- to był konkretny wpis, oby tak dalej. Życzę Ci podjęcia wymarzonej pracy. Cieszę się że rodzinka Cię wspiera. Wszystko na pewno pójdzie ku dobremu ja trzymam kciuki jesteś odważna i godna podziwu. ivette-ty też masz krótkie ale treściwe przepisy na torty:D Z tą pracą to zawsze coś, i córę będziesz miała przy sobie a to dodatkowy atut. Ja rzadko korzystam z przepisów kulinarnych -większość robię na swój sposób, a jak potrzebuję porady to dzwonię do mojego siostrzeńca jest szefem kuchni. Pyśka- na jakie pierogi masz ochotę, mogę ci podrzucić ruskie domowej roboty, mam zapas w zamrażalce:) sylwinka- lekarze niech robią swoje, a my już wiemy co jest grane:) Kiedy zdajesz te testy? Kasbak-nie kuś tym sernikiem bo na pewno pycha, a pyśce to już ślina tak poleci że nam łącza zaleje:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jak tak sie chwalicie to ja tez sie pochwalę,a co:P :P ciasto-murzynek bo tak chciałay dzieci-upieczone i posprzatane-juz na sobote:P :P :D :D jutro tylko poodkurzam jeszcze raz i.............leniuchowanie..:Oniestety nie..praca:O...ale jest z kim się posmiać i poplotkować:P Dziewczyny dobre jesteście z tymi pierigami...kupione heheh...ale dobra wpadne na te z kapustą i te z serem oczywiście z Agą:P :D Sylwunia zobaczysz te dziady to się na niczym nie znaja❤️ Julka ale na te gołąbki mmmmale mi smaku narobiłąś...a co tam wapadnę:P :P :D Iva do ciebie tez wpadnę na nowe mieszkanko-może parapetówka???:P :P :P Kasbak na tego serniczka tez wpadne,dziewczyny wieczór mam zaplanowany:P :P :P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magarett mi juz ta slina tak poleciała że az zaśliniłam całą klawiature...:P :P:D:D JUż nic nie wpominałam o tym placku z chałwą bo u nas nie ma chałwy 😭!!!!!!!!a ja uwielbiam chałwę!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasbak kochana ja sobie żadnego pytania nie przypominam:( oświeć mnie prosze o co Ci chodziło,( bo nie wiem co to są Outlety) :( to na pewno Ci odpowiem :) 🌼 a ja stawiam placuszki z jabłkami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja postawię coś z procentami czerwone winko oczywiście ja się napije szampana Piccolo :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D Pyśkaa bo to jest najlepszy i szybki przepis na pierogi iść do sklepu i kupić :P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki moje kochane❤️dziekuje za wsparcie i za slowa otuchy👄 Moje nerwy juz sie konczal😠😭mam nadzieje,ze jakos wytrwam do wtorku:O:(😭bedzie trudno,ale dam rade;)bo musze!!! Pyska no jaja sobie robia jak sie patrzy:D:D:D:D Julka dziekuje za placuszki🌼 Margaret:)jeszcze sie na nie nie zapisalam;):D:Da ucze sie,bo moze szybciej sie zmotywuje;) Kurcze tyle mialamWam odp.i zapomnialam:O😭 Ja narazie jestem sama,bo maz pojechal po olej,bo nam sie skonczyl i w domu jest troche chlodno:O Malego dopiero co wykapalam i polozylam spac:)Dawcio pojechal z tatem;) U mnie na dworze WIOSNA:Ptak nie przewidzialyscie sie:P:D:Dmam w plnach kupic jakies kwiatki i posadzic sobie przed domkiem;)taki klombik zrobic zeby ladnie bylo:) Tak wogole,to u mnie jako tako;)dzieci zdrowe co najwazniejsze i tffu,tffu zeby nie zapeszyc:) Dominik rozrabia na calego:O😠no terrorysta jak sie patrzy😭mam nadzieje,ze bunt 2 latka mu szybko minie,bo jak nie,to ja sie zaczne buntowac;):D:D Moi rodzice przyleca do nas prawdopodobnie przed Swietami tymi:),a ja o ile nie jestem w ciazy,to ide do pracy,bo mnie trafi cos w domu😠dziecmi bedzie opiekowal sie tato,albo mama,to jeszcze jest do uzgodnienia;)ja bym wolala zeby mama byla z nimi,ale ona juz wymysla,ze tato sobie nie poradzi w pracy i takie tam blaaa,blaaaa,blaaa i tylko mnie wkurzyla ostatnio,bo jeszcze jakies fochy mi tu rzuca😠😡ta cala sytuacja mnie juz przerasta i wogole,to doly mam co drugi dzien😭😭Mam nadzieje,ze sie wszystko ulozy,bo jak nie,to sobie chyba w leb strzele:O😠😭 I co wiecej u mnie??a nic:)rutyna,rutyna i jeszcze raz rutyna:Oale czas za,to mi szybko biegnie,ze nie mam czasu myslec o pierdolach;)Dominik nie daje mi sie nudzic;):D:D:D Dobra ja spadam,bo zglodnialam,ze hej:(az mnie brzuch boli z glodu:O Zycze dziewczynki Wam spokojnej nocki.....................🌼 Fluidki jeszcze raz posylam potrzebujacym i zmykam;)..............................🌼🌼🌼 🖐️:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ps:D:D Sylwinka FOCHHHHHHHHHHH:P:P:Pwpadla bys .....wiesz gdzie:P:P:P:D:D:D Tylko mi sie tu nie poupijac,bo ja nie bede do domow odprowadzac:P:P:P:D:D:D:D:D 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia u ciebie wiosna a u mnie dzisiaj rano tak p****** śniegiem że szok:O ja niepamietam takiej zimy kiedy ostatnio była , chyba jeszcze za czasów mojej młodości ;) :D Ja czekam na m zanim z pracy wróci, mała zasypia grzecznie... no prawie grzecznie bo co chwilke wywala smoczka z łuzeczka i woła \" mama\" ale teraz jest cisza, wiec jest nadzieja ze zasnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny tak sie rozpisalyscie ze nie wiem na co odpowiadac i w jakiej kolejnosci fiu fiu .... ;) Julkaa to prosze znowu zrobic pierogi i sie wpraszam, a nie wypisywac tutaj i apetytu robic. Iva to super ze masz wlasny kat. A co do sadu to masz racje. Nie ma co byc poblazliwym, w koncu utrzymanie dziecka kosztuje i to nie malo. Dobrze ze masz rodzicow na ktorych mozesz liczyc. Kasbak gotowy juz serniczek? Ja sie pisze :) Co do outletowego centrum, to nie mam pojecia bo nie byla, U nas jest jeden taki sklep factory outlet i znajdzie sie tam markowe ciekawe rzeczy sporo taniej bo z poprzednich kolekcji albo koncowki serii, tylko ze glownie sportowe. Margarett co do mojej malej to tez za dlugo nie skupi sie na jednej rzeczy. Niestety na takie zabawy reczne jest jeszce za male, ale jeszce troche i na pewno podzialamy na tym gruncie. Ja zawsze lubilam takie prace reczne :) Julka spoko ja teraz przytylam 3 kilo i juz mnie to denerwuje. Zawsze na zime tyje a latem chudne - sama z siebie. Wkurza mnie moj metabolizm :) Chce wrocic do swojej wagi - a najlepsze jest to ze byla nizsza niz przed ciaza. Nie wiem jak to sie stalo bo nic sie nie odchudzalam. A zawsze sie balam ze po ciazy zostanie mi z 10 dodatkowych kilogramow... Co do gotowania to lubie cos popichcic w kuchni - tylko musze miec dla kogo i troche czasu :) Sylwunia jak wyszly Ci pozytywne testy to musi byc ok. I idz idz na to prawko. Ja nie mialam - zrobilam sobie w zeszlym roku i teraz nie wyobrazam sobie zebym miala nie miec. Najlepsze jest to ze kurs robilam z 6 lat temu, nie zdalam i sobie odpuscilam. A w zeszlym roku wzielam 10 jazd i zdalam za pierwszym razem - ze tak sie pochwale. Najbardziej zastanawialam sie jak to bedzie bo uczylam sie na corsie a przesiadlam sie na lagune, a to troszke wieksze gabaryty :) W kazdym badz razie od razu jak odebralam prawko to wsiadlam do samochodu i pojechalam :) I tak zostalo do teraz bo maz zaraz wyjechal a ja zostalam z dzieckiem, ktore trzeba zawozic do zlobka, ktory mam na drugim koncu Kielc. Sylwunia na pewno sie wszystko ulozy, bo co ma sie nie ulozyc? U mnie na dworze plucha - wszystko sie topi, pada sobie snieg z deszczem - blee najgorsza pogoda. Nawet balwan zastrajkowal i sie przewrocil... :) Ja chyba zaraz otworze sobie drugie piwko - a co tam - jakos trzeba sie odstresowac :) Tylko napijcie sie ze mna! Napisze Wam cos jeszcze - ja dzisiaj robilam test z drzacymi nogami. Ale wyszedl negatywny. Bo na razie nie moge sobie pozwolic na drugie dzieciatko. Wlasnie przedluzylam urlop wychowawczy bo nie moge znalezc pracy, a tak przynajmniej dolicza mi sie ten okres jako nieskladkowy do emerytury. Bola mnie, piersi jak cholera, robi mi sie niedobrze i jeszce mi brzuch wywala - jak nigdy. I mimo ze biore tabletki, to juz sie zastanawialam. Buziaki, ide po piwko. Odezwijcie sie jeszce, ja na razie siedze przy kompie. Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ale kuchary z Was :) najlepsze sa te,ktore \'zrobily\' pierogi-kupne :):):) Ja dzis zrobilam salatwe warzywna bo jutro mama wyprawia ur taty,a teraz pachnie mi sernikiem,ktory mama wyjela z pieca,mniam. Dzis maly przespal cala noc (szok!),obudzil sie o 6,ja zeby nie zrobil mi kolejnej niespodzianki wyjelam wszystko z szuflady (ktora uwielbial otwierac) i polozylam blisko sciany wierzac ze tam nie dosiegnie,zanelo mi sie,po chwili patrze a on siedzi wokol tego wszystkiego co odlozylam ,nie wiem jakim cudem to siegnal! az boje sie myslec,poza tym wyrzucil wszystko z szuflady od lozeczka,polowe paczki pampersow porozrzucal po calym pokoju,sliniaki,zabawki itp itd,normalnie pokoj wygladal jakby tornado przeszlo! kiedy sie zmeczyl polozyl sie kolo mnie jak zwykle wtulajac sie we mnie i zasnal,nawet bez smoka :) i spal do 11.45. kasbak- pol zycia marzylam miec kiedys coreczke i wciaz powtarzalam,ze dam jej na imie Nadia :),sliczne jest ivette- ale zazdroszcze tej pracy! moim marzeniem jest pracowac w przedkoszlu lub gdziekolwiek z dziecmi.A jak maz?poprawil sie troche? margarett-dziekuje bardzo za podbudowujace slowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No pierogi kupne byly najlepsze:D:D:D Ide pipi i zaraz Wam wkleje troche humorku;) Agaaaa musze sie zmobilizowac na,to prawko,bo ja mam juz dosyc chodzic w ta pogode Irlandzka do szkoly😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agaaaaa co do testow,to ja juz nie wiem sama??:(mi wychodzily pozytywne,w szpitalu nie😭na usg baba mi powiedziala,ze tam cos jest 1 cm.ale ona jeszcze nie wie co,to jest??:O😭Druga baba powiedziala mi,ze to cos 1 cm.to jest normalne:Onoszzz k**a jak normalne??😡ja sie po tym zalamalam i wogole,to ja juz w nic nie wierze😭a najgorsze jest,to czekanie😭a @ jak nie mialam ,tak nie mam:(😭no trudno nic nie moge na,to poradzic:(jedyne co mi pozostalo,to czekanie😭A piffka,to sie z Toba napije ,a co;):D:D1 nie zaszkodzi;):D:D Ide po dostawe humoru;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co myśli kura uciekając przed kogutem? - Zrobię jeszcze kilka okrążeń dookoła kurnika, żeby nie pomyślał, że jestem łatwa;) :D:D:D:D:D:D:D Blondynka dzwoni na informację: - Chciałabym się dowiedzieć jak długo jedzie pociąg z Warszawy do Gdańska ? - Chwileczkę... - Dziękuję! :D:D:D:D:D:D:D:D Wsiada Jasio do taksówki i mówi: - Na Chmielewską proszę. - Przecież jesteśmy na Chmielewskiej. - O, jak szybko, ile płacę? - Nic pan nie płaci! - O, i jak tanio! :D:D:D:D Jakie jest największe chamstwo świata? Zepchnąć teściówkę ze schodów i zapytać gdzie się mamusia tak spieszy? :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D Przychodzi pijany facet do domu, a żona pyta: - Gdzie byłeś ? - Na Atlatntydzie! - Przecież Atlatntyda jest zalana! - A ja nie? :D:D:D:D:D Jaka jest różnica między mądrą blondynką a Elvisem? - Elvisa widziało wiele osób. :D:D:D:D Na wycieczce do Anglii, przewodnik mówi do rosyjskich turystów przed ich "czasem wolnym": - I pamiętajcie, uważajcie na sutenerów i podejrzanie wyglądajączych ludzi. Jakbyście się zgubili, pytajcie o rosyjskiego konsula. Turyści rozeszli się , jednak 1 zgubił się. Podszedł do niego ów sutener i mówi: - Du you want a woman? - No. - A men??!! - No! - Then who do you want?? - Russian Consul! - ??!! Ok but it will be expensive. :D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I tak jak myslalam,ze jak ja bede,to nikogo nie bedzie:D:D:D:D Rano pewnie Julka,albo Pyska wywala z tekstem:oooooooooo moja stronka😠:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No zobaczymy;)moze mi sie uda stronke zlapac:P:P:P:P:D:D:D:D Aaaaaaaa coooooooo:P:P:P:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy Wy wszystkie spicie,aaaaaaaaaaaaaa???jak ja jestem,to Was nie ma:P:P:Pa potem macie pretensje do mnie:P:P:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra ja lece,bo co tu sama bede siedziec😭 Tylko prosze sie na mnie nie gniewac jak nie bede sie z tydz.odzywac:P:P:P:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem - wlasnie wrocilam spod prysznica. Ale pewnie Ciebie juz nie ma. Wiec ja tez zaraz zmykam spac :) Mam nadzieje ze Agatka bedzie laskawa i da mi pospac w nocy :) Czego Wam tez zycze. Milych snow Papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasbak, jak sniezka w torcie wyglada to nie wiem, bo jej nie uzywam, ja zawsze kupuje najtansza angielska wersje i wychodzi super :D margaret fajnie miec takiego siostrzenca :D co do przepisow to ja mam ksiazke kucharska kuronia z domowa kuchnia i w razie w to tam zagladam. sylwunia, skad ejstes? zrobilabym sobie karpatke jak juz tak piszecie o tych ciastach, ale nie mam jajek, musze do jutra czekac... iva z ta praca jeszcze nic pewnego. co prawda u mnie w miescie jest 10 zlobkow no i gdzies musza potrzebowac kogos :D ale A mi przyniosl oferte pracy do siebie do biura... no i nie wiem teraz.. w sumie nie maz, ale troche lepiej jest..tylko nie wiem czy to nie jest tak na chwile tylko.... no tak, i nikogo juz nie ma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieczyny alesię rozpisałyście,jak ja byłam to żadna nie pisała,poszłam do pracy to wzieło was na pisanie:P :P :D :D Zaraz was poczytam....:)wczoraj wróciłam pózno z pracy,zanim wziełam prysznic..i te inne sprawy..już miałąm spać to mąz namówił mnie na jakąś komedię,więc w sumie poszłąm spać ok 2 nad ranem:P:O...własnie wstałąm:P :P..ale co tam wczoraj posprzątałam więc do południa leniuchowanie a potem znowu do pracy:O no poczytam was trochę...miłego dnia!:) Julka znowu z łapałaś ta stronkę ,sylwunia pewnie strzeli fooochaaa :P :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja ostatnio jestem mało towarzyska,więc też się mało udzielam na forum.Wczoraj była u mnie koleżanka z córką(dziewczyna Kuby-powiedział że kiedyś się z nią ożeni)Dużo rozmawiałyśmy,ale nadal chodzę przybita,czas więcej czasu to powinno przejść Julka ostatnio sama zawołała że chce siku,ale byłam szczęśliwa,zrobiła to 2 razy i jestem z niej dumna. Dzieciaki zdrowe,Kuba w poniedziałek do szkoły .Nawet się cieszę bo już był nie znośny. Co do buntu 2 latka to przechodzę to z Julką.Dziś mąż coś zaplanował na zakończenie ferii.Ja nie mam ochoty nigdzie iść a on uparł się że pojadę.Mam się rozerwać.Chyba go posłucham.To by było na tyle.Postaram się częściej pisać Julka gratuluję stronki Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julka o jaka stronke chodzi? Bo nie wiem o czym piszecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×