Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cacharelll

Mamy siedzące w domu z dziecmi

Polecane posty

cześć kobitki nie wiem jak dużo napiszę,bo Nadia jest ostatnio bardzo łobuziasta i nie pozwala mi na chwilę do kompa nawet usiąść:ONawet czcionkę mi w kompie przez moją nieuwage zmieniła,jakoś małe literki mam:O... tak julka upragniony remont w toku,bardzo się cieszę i nie mogę sie doczekać kiedy już będe miała te pokoje:Dnarazie robimy dwa,na reszte nie stać nas,nie wszystko na raz:) sylwus trzymam za Ciebie kciuki no i to by było narazie tyle:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helow! Agaaa- masz genialną córę. Luiza-cieszę się że już widać postępy w sikaniu do nocniczka:) Nie miałam dostępu do netu i boję się że dziś rozpiszę się i mi skasuje. Dla bezpieczeństwa na dziś znikam jutro jak zaprowadzę Izę do przedszkola, coś więcej napiszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduje dziewczynki,ze nie jestem w ciazy:(ale za ,to jestem zdrowa i moge sie starac nadal o dzidzie:)i ulzylo mi jak,to uslyszalam ufff;)trudno,ze nie jestem:(widocznie,to nie byl jeszcze moj moment:(ale nie bede sie poddawac;)i napewno jeszcze bede sie cieszyc szczesciem w postaci coreczki❤️ Dziekuje dziewczynki za wsparcie i za cieple slowa👄🌼 Fluidki sle potrzebujacym....................🌼 Zmykam do Dawidka:) Pozdrawiam srdecznie Wszystkie mamcie👄🌼 Do jutra mam nadzieje;)🖐️)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia to dobrze ze ze zdrowiem wszystko w porządku, życze ci kochana nie jesdnej a jeszcze dwóch córeczek do kochania❤️ i wiem ze to marzenie Ci się kiedyś spełni:) A na razie dbaj o siebie i jak ty to mówisz będzie wsio okej :D 🌼 Moj zaraz do pracy idzie , mała śpi a ja znowu będe sama:( Czy ja pisałam juz ze miałam dzisiaj mega lenia:O Pyśka a ty co tak dziś milczysz czyżby len i Ciebie dopadł:D:P Kasbak, powolutku, powolutku, z tego co rozumiem będziecie mieć w sumie 3 pokoje, kuchnie i łazienke, to nie tak żle;) a reszte na pewno kiedyś skończycie :) Margaret dziewczynki idą do przedszkola to znaczy ze chorubska was w koncu w spokoju zostawiły:) buziaki dla was👄 Sylwinka :D:D:D:D zarażasz mnie swoimi buźkami:D:D ale to bardzo dobrze 🌼 a ja się zastanawiam gdzie się podziewa brylka:( , odezwij się donas, co tam u Ciebie słychać 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julka jestem,żyje!!❤️:D Napisze w skróćie byłam dzisija w szpitalu,na kontroli-daleko od nas,w drodze powrotnej biegłam od jednego autobusu do drugiego żeby zdązyć na swój...udało mi się w ostatnniej minucie....była wykończona...a zwłaszcza jak ktos nie biega:P :P:) Przyjechałam z bólem głowy i jeszcze głodna,bez kawki😭...miałam dosyc...zara kładę sie spac...buziaki dla wszystkich...odpisze jutro❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej melduje ze zyje ;] bylam na kursie, dostalismy ksiazki. mam najwyzszy poziom ze wszytskich, wiec sie troche nudze na zajeciach....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zacznę od piątku - po południu dziewczynki pojechały do teściowej na jedną dobę, pierwszy raz same obydwie zostały i w nocy się budziłam bo myślałam o tym żeby Ola u nich do piwnicy nie wpadła(przypomniał mi się koszmar z ubiegłego roku związany z tą piwnicą) rano zaraz dzwoniłam żeby ich dobrze pilnowali. Ja sobie wtedy okna pomyłam i wyprałam firany, w sobotę dopieszczałam łazienkę(każdą płytkę). W niedziele byliśmy z dziećmi w teatrze w Krakowie. A od poniedziałku kursuję Iza do przedszkola, a Ola cały tydzień ma \"karolka\" -przedmuchiwanie uszu, dziś wyjątkowo zabiegowy jest po południu. Jutro do południa Iza ma wizytę u Alergologa, a Ola po południu u pulmonologa- w Krakowie w jednym szpitalu ale i tak muszę zrobić dwa kursy. W piątek do przedszkola z Izą , Ola na Karolka i na wizytę do Laryngologa. Sylwunia-najważniejsze że jesteś zdrowa, a dzidzia pojawi się w swoim czasie:) Pyśka- jak po wizycie w szpitalu? ivette -to może pierwsze lekcje ty przeprowadzisz;) Czego się uczysz? Julka-od czasu do czasu podrzucę Ci propozycje zabawy:) Arcydzieło w dziurki: przygotuj: 1. biały papier 2. papier kolorowy 3. dziurkacz 4. klej 5. kredki świecowe Daj dziecku arkusz papieru, niech potnie go dziurkaczem- na chybił trafił albo po liniach naszkicowanego wcześniej wzoru. Potem posmarujcie arkusz klejem po jednej stronie podklejcie go kolorowym papierem. dla wzmocnienia efektu obrysujcie różnobarwnymi kredkami dziurkowany deseń. **************************************************************************************** Weź koszyczek ze spinaczami do prania i zróbcie na koszyczku płotek ze spinaczy. ******************************************************************************************* Ozdobne mydełko 1. kostka mydła 2. farby wodne 3.pędzelki 4. gazetę Połóżcie kostkę mydła na gazecie, postawcie obok pudełko z farbami. Zachęć dziecko, żeby ozdobiło mydło malunkami, niech używa pędzelków albo pracuje palcami. pozwólcie farbie porządnie wyschnąć. Deseń da się potem zmydlić i dziecko może namalować nowe wzorki. **************************************************************************** Idę robić pulpety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️:) Julka❤️👄dziekuje Ci bardzo👄 Calej reszcie tez dziekuje za wsparcie i wszelkie cieple slowa👄🌼 Zbieram sie do szkoly:) Zycze milego dnia🌼 Fluidki posylam chorowitkom .............................🌼 🖐️:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jeszcze słówko do Julki- pisałaś o diecie bez mlecznej i zastanawiasz się co małej dać w zamian- musisz poserfować po necie za daniami bez mlecznymi, ja na razie podpowiem ze możesz zastąpić mleko krowie na sojowe i jego przetwory, np. tofu(serek sojowy) ja z tego wycinałam kształty panierowałam jak kotleta i obsmażałam, do tego możesz ugotować np. brokułę lub brukselkę, pestki słonecznika, rybki, groch obłuskany, banany, jabłka, wafle ryżowe idt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️:D:D:D:D:D:D:D Sylwunia najważniejsze że jesteś zdrowa a córeczkę jeszcze będziesz miała 🌻 a gdzie jest supermama mamakubusia brylka i reszta ja się pytam :) a jutro mam wizytę kontrolną u swojego gina :D:D Miłego dnia 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia doczekasz się swojej córeczki, nawet nie będziesz wiedziała kiedy Margaret fajne pomysły na zabawę ,na pewno wykorzystam Co do wczesnego wstawania to dla mnie nie nowość 5-6 rano to norma.Wysypiam się tylko jak dzieciaki są u teściów.Dziś Julka zrobiła pierwszy raz kupkę do nocniczka i byłyśmy na spacerku bez pieluchy.Jestem z niej bardzo dumna.Zakładam jej tylko pieluchę na noc i musze powiedzieć że jest tylko troszkę z sikana.Co do smoczka to powoli sama go odrzuca.Zaczyna zasypiać bez niego ,w nocy rzadko o niego woła.Widzę że sama zaczyna wprowadzać sobie zmiany z czego się cieszę.U nas rano padało a potem piękne słonko wyszło i zrobiło się bardzo ciepło.Poprałam,poprasowałam,pościel wietrzy sie.Mam zamiar umyć okna ale to przełożę na koniec miesiąca. Zmykam,bo za nie długo przyjdzie koleżanka z dzieciakami. Miłego popołudnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem dziewczynki;)i dziekuje Wam za te slowa👄🌼 A tak wogole,to FOCHHHH:P:P:Pciotki za dyche:P:P:Pwstyd:P:P:D:D:D Zycze spokojnej nocki👄 Nie odpisze,bo weny mi brak:( 🖐️))) Ciotki za dyche ooooooooo:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Ja dzisiaj mam podły nastrój :O jakiaś depresja mnie bierze czy coś :(:O Margaret dziękuję za pomysły w wymyślaniu zabaw, ja dzisiaj wyciągnęłam kredki i flamastry po długiej przerwie i o dziwo było mazanie ale tyko po karkach, po za tym na kartonikach malowałyśmy rózne proste obrazki i wycinałysmy je w puzzle a potem bylo składanie. Co do mleka sojowego, to nigdy nie kupowałam, tak samo serków, ale bede musiala spróbować. Mała juz na kanapki nie może patrzeć, boje się jej dawać w nadmiarze parówki bo to nic zdrowego, jedną dwie na miesiąc zje i jest ok, ale wiadomo, mleko i jego przetwory to była podstawa. Dziewczyny a orientujecie sie ile mleka powinno dziecko ok 2letnie wypić w ciągu doby, bo sie tak zastanawiam czy nie za duzo piła:O ok0,5litra, licząc mniej wiecej razem z serkami i jogurtami. Sylwia ja nie kumam o co tobie lata z tymi Ciotkami za dyche :O:D , w ogóle jakoś mała kumata jestem ostatnio :O dobra spadam pod prysznic, bo mała zasnęła 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 Dominik 🌻 Idzie misio... Idzie słonik... Idzie lalka... No i konik... Wszyscy razem z balonami... Z najlepszymi życzonkami... Bo to dzień radosny wielce... Masz już jeden roczek więcej... 👄👄👄👄❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DLA DOMINIKA 🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 W pierwszym wagonie olbrzymie słonie. Dalej żyrafy... lisy... niedźwiedzie... Na samym końcu pyszny tort jedzie... Zające z miną uśmiechniętą wołają: \"Dziś jest Twoje święto...\" Jadą do Ciebie życzenia... jadą... 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia ja chyba pisałam ze nie kumata ostatnio jestem:O :D do mnie trzeba prosto i otwarcie:D . Przepraszam że zapomniałam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak w ogóle to dzieńdobry wszystkim 🖐️ stawiam kawe i herbatkę malinową dla wszystkich i uciekam , musze po nadrabiać trochę zaległości, a po południu z małą do lekarza. miłego dnia .....C(__)...C(__)....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ :D:D:D:D:D:D:D:D:D Julka dziękuje za herbatkę pyszna jest:D:D:D:D:D:D:D:D ja też przepraszam że zapomniałam 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm o co chodzi? Zostawilam wczesniej wpis i zniknal hmmm... napisze jeszcze raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sywlunia co sie odwlecze to nie uciecze :) Tylko pamietaj tym razem o zachowaniu zasad, jak postepowac zeby byla dziewczynka :) Ktoras wczesniej dawala przepis :) Iva masz cudownego synusia. A jaki podobny do Ciebie - te same sliczne oczka i dlugie rzesy. Ja rowniez dolaczam sie do zyczen dla Dominisia - wszystkiego Naj Naj Naj... spoznione ale szczere :) Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️:) Dziekuje w imieniu mojego synka za zyczenia urodzinowe,ktore byly wczoraj:P:P:D:D:D👄🌼 Agaaa;) Zycze milego dnia🌼 Odezwe sie potem;) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwunia- 100 lat dla Dominisia, sory że spóźnione ale szczere, następnym razem krzycz mój synek ma dziś urodziny;) 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 Mam nadzieję że ilość kwiatów zrekompensuje-zaniki w pamięci;) Ja już z Izą byłam u Alergologa, potem Olę zabrałam na \"karolka\" podchodziłam z nią kilka razy, cuda na kiju obiecywałam, potem już zaczęłam grodzić, nie udało się jej wykonać przedmuchiwania bo uwzięła się i nie otworzyła buzi- zdenerwowała mnie okropnie specjalnie z nią pojechałam:O na darmo:O Teraz znów do Krakowa 25 kilosów do Pulmonologa, nie wiem kiedy wrócę bo ta doktorka potrafi 45 min. trzymać jedną osobę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
julka 500-600ml ale jak wypije wiecej to nic nie szkodzi przeciez, Ania jak ma dobry dzien to i litr potrafi wypic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny Mało aktywne jestescie na forum. My dzisiaj z mala odwiedzilysmy moja babcie, a prababcie Agatki. Wspomne, ze moja babcia ma juz 11 prawnuczat :), a wnukow nie chce mi sie liczyc. Babcia zaopatrzyla mnie w domowe zamrozone paszteciki i pierozki...mniam :) A Agacia u babci pierwszy raz zrobila kupke na kibelek (oczywiscie trzymana byla przeze mnie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Byłam z mała u lekarki dała zyrtec, i mam do poniedziałku nie dawać mleka, a potem zacząć powoli wprowadzać jego przetwory, na razie mam ograniczyc do zera cytrusy i soki pomarańczowe itp, oraz kakao i czekolade pod każdą postacią. Ma bardzo szorstką skórę, na mokre ciałko smaruję oliwką w żelu, a do wody dodaje oliatum. To chyba tyle zycze wszystkim miłych snow. acha była bym zapomniała czy wiecie ze dzis jest dzień teściowej :D :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Hejka! luiza-ciesze sie,ze wyjscie na kregle sie udalo,jednak to prawda ze kiedy wychodzi sie do ludzi,samopoczucie sie poprawia,ale to chyba tez musi nie byc za szybko.Gratuluje coruni,ze robi na nocniczek! Ja w sylwestra obiecalam sobie ze od 1 stycznia odzwyczajam malego od smoka,ale niedotrzymalam slowa bo balam sie jego ciaglego placzu,krzyku i dopominania sie ALE jednego dnia polozylam go spac o 13 i dalam tylko herbatke i pieluszke-zasnal bez placzu,ja szok,tlumaczac sobie ze byl za bardzo zmeczony i nie mial sily walczyc o smoka,nadszedl wieczor,zrobilam to samo a on znowu nic,wiec ja kolejny szok,natspeny dzien i rowniez zero placzu jakby zapomnial ze caly rok i 3 miesiace codziennie mial do zasniecia dydka,a tu prosze jaka niespodzianka :):) Agaa82- o maj gad-doznalam szoku jak napisalas ze wstajesz ok 6.30 bo mala nie daje pospac,moj tez budzi sie okolo tej godziny ale ja za wszelka cene robie wszystko zeby jeszcze pospac troszke a kiedy on mi pozwala na 5 gora 15 minut to pozniej klade sie z nim ponownie ok 11 lub 13 :/ bo gdybym tego nie zrobila,bylabym nieprzytomna i nie do zycia,wiec podwojnie Cie podziwiam .Czy przez tak wczesne wstawanie nie chodzisz na pol spiaca przez caly dzien?jak dajesz rade?wczesnie sie kladziesz spac? Gratuluje ze mala zalatwia sie na nocnik-w jakim jest wieku??? ja kupialam i probowalam nauczyc mojego smyka ale nic nie zrobil,wydaje mi sie ze to chyba za szybko. Nie mow ze maly podobny do mnie bo nie widzialas ojca Marcelka-dwie krople wody-WSZYSCY to mowia,zreszta ja sama to widze... Sylwunia27-przykro mi ,ze nie masz dzidzi pod serduszkiem ale dobra wiadomosc ze jestes zdrowa i mozesz sie starac o coreczke,Zobaczysz pojawi sie szybciej niz myslisz,a swoja droga to pomyslalam sobie,ze przeciez mozna miec 3x okres i w ciazy byc :) Dziewczynki czy wiecie cos na temat plastrow \'Emla\' ? przykleja sie je na miejsce przed zastrzykiem i one dzialaja znieczulajaco na bol ,pytam bo moj Marcelek w kwietniu bedzie mial ostatnia szczepionke ,przez ktora beda trzy wkucia :(,chyba ze zaplace 160zl to jedno ... w ostatnich dniach doszlam do wniosku ze nie ide do sadu,dopoki ojciec dziecka bedzie chcial do niego przyjezdzac i bedzie to robil oraz placil na niego to wstrzymam sie z sadem,chce uniknac nerwowki i z innych oczywistych wzgledow (nasze polskie sady).Dzis po ponad 3 tyg dawca przyjechal (wczesniej chcial ale ja mu utrudnialam) i znowu pytal czy jak zrobi cos ze soba i swoim zyciem czy wroce i obiecuje mi ze sie zmieni....Ja odp ze warunkow nie zmienilam (przede wszystkim leczenie w zamknieciu) i ze czas pokaze,a poki co zyjmy wlasnym zyciem. Patrzac na malego i tatusia dzis razem kiedy spacerowali za raczke,kiedy tatus pokazywal mu drzewka,pieska,bujal na bujaczkach,ukladal klocki,co chwile calowal,przytulal...to cos mnie ukulo w sercu i jakos smutno mi sie zrobilo i trzyma mnie to do teraz...:( no ale kto powiedzial,ze bedzie latwo??? musze znalezc jakas prace bo inaczej zwarjuje,dalam ogloszenie do gazety ze zaopiekuje sie dzieckiem-moze sie uda. i jeszcze jedno pytanie: orientujecie sie na jakich stronach zamieszcza sie darmowe ogloszenia o prace?????? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×