Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cacharelll

Mamy siedzące w domu z dziecmi

Polecane posty

julka, tak naprawde to oliwka tez wysusza - lepiej jakis balsam po kapieli kup. albo oilatum, maja cala game produktow, przynajmniej w anglii iva, ja zazwyczaj spie do 8-9, potem mala z nami jeszcze troche spi, czasem do 10, czasem do 13 ;D a o szczepionke sie nie martw, dacie rade. ja musze Anie na mmr wreszcie zapisac, ale chyba zrobie to dopiero po 2 urodzinkach, jakos mam obawy teraz to robic, tym bardziej, ze jeszcze nie do konca wyszla z przeziebienia... co do polskich portali to nie bardzo sie orientuje, no ale moze pracuj.pl i podobne? wygoogluj sobie portale o prace i tam sprobuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amellliaaa
POZNAJ http://www.kobiecesztuczki.pl http://forum.kobiecesztuczki.pl Kobiece Sztuczki - Poznaj sposoby na facetów. Są sposoby na facetów. Zmień marzenia w rzeczywistość • twórz dobre relacje w Twoim związku • unikaj potknięć i błędów • uwolnij swoją siłę w pełni Tego możesz się nauczyć ! Więcej na http://www.kobiecesztuczki.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iva jest taki krem Emla kosztuje ok 30zł, wystarczy na 3 zastrzyki, ale w środku jest tylko 1 plasterek:O Wyciska się 1/3 tubki na miejsce ukłucia jakieś pół godziny przed szczepieniem i przykleja na tą kupkę kremu ten plaster. Powiem ci tyle moja brała zastrzyki 2xdziennie jak miała 2,5 mies przez 2 tyg, przez pierwszy tydzien wydałam kupę kasy na ten krem a mała i tak płakała w niebogłosy:( , dopiero jak mi pani w aptece powiedziała, ze to nic nie da, bo sam zastrzyk w sobie jest bolesny. Po prostu krem znieczula na jakiś czas skóre z wierzchu, a jak zastrzyk jest bolesny,piekący to i tak nic nie pomoże. moja jest juz po wszystkich kontrolnych szczepieniach i na żadne nie kupowałam tego badziewia. Iwet no własnie dolewam jej do wody tego oliatum. Morze rozglądnę sie za jakąś inną oliwką;) Mała od zawsze miała wrażliwą i skłonną do podrażnien skóre, już zaraz po porodzie wysypało ją na buzi i brzuszku, to lekarka stwierdziła ze to jest \"uczulenie na środowisko\" a na drugi dzień była tak odparzona od pampersów szpitalnych że skóra jej schodziła:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o raju faktycznie strasznie ma skore wrazliwa a ja sie na huggiesach przejechalam. pare dni temu otworzylam paczke i po paru godzinach mala miala odparzona dupke prawie ze do kriw!! i jedna ranke na udku!!! i mimo ze mam zapas huggiesow to kupilam jej dzis pampersy, przynajmniej jestem spokojna, ze nic jej nie bedzie. z tego wszytskiego mi sie sudokrem skonczyl, jutro musze isc dokupic. a z oilatum wizialam balsam po kapieli, moze tego sprobuj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć śpiochy,wstawać kawka czeka,:)..mmm ten aromacik,mam nadzieję że was zbudzi:) Ale się wczorakj rozpisałyście na wieczór...lece do szkoły i do pracy.na razie buziaki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ :D:D:D:D:D:D:D:D:D Pyskaa ja nie pije już kawy i poproszę herbatkę jak masz :P:P:D:D:D:D:D:D więc tak wczoraj byłam u lekarza dziecko ma 6 cm akurat sie zaczęło ruszać przy usg :D:D:D:D a możecie moje maleństwo obejrzeć na nk :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spóźnione życzenia urodzinowe dla Dominika-wszystkiego najlepszego!!!!!🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 Ivet 86 ja używałam tych pieluch przy Kubie,sprawdziły sie na inne był uczulony.Natomiast Julka nie tolerowała ich i przeszliśmy na happy z bella.Co do uczuleń to odpuść sobie sudokrem ,kup w aptece tormentiol-jest nie drogi a uczulenie szybko znika Iva co do plastrów to prawda co pisze Julka to strata pieniędzy.Moja teściowa jest pielęgniarką i jak robiła zastrzyki Kubie to powiedziała że jak zastrzyk jest dożylnie to i tak poczuje,wkłucia nie ale jak będzie wstrzykiwać lekarstwo tak,więc zrezygnowałam i nie kupowałam Julka moja córa urodziła sie z szorstką skórą i miała pełno chrostek.Miała podejrzenie atopowego zapalenia skóry i co się okazało -nie ma.Też kąpałam ją w oilatum,używałam kremów z tej serii.Co do mleka to ja teraz Julce daję 150 ml na noc,przez dzień je duży danonek i pije akctimela,resztę nabiału ma w mięsie,serze.Lekarka powiedziała że to w sam raz.Kiedyś piła więcej mleka i dostawała uczulenia na policzkach więc daję jej mniej i jest dobrze U nas też piękna pogoda więc codziennie spacerki(bez pieluch :))Dziś po szkole Kuba ma zajęcia z basenu więc wysprzątałam mieszkanko,aby jutro nic nie robić.Dziś wieczorem idę z mamą na kabaret z okazji dnia kobiet,więc bedzie zabawa.Mąż zajmie sie dzieciakami i już wymyslili że będą oglądać kino domowe,tylko wcześniej mam im zrobić hod dogi,ale mają wymagania:)Dobra idę robić galaretkę i kończyć obiadek. Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niedawno wrociłam z duzych zakupów - szok ile wszystko kosztuje! I tak staram sie kupowac raczej tansze rzeczy a i tak nie wiem skad takie liczby na rachunku :( Kupiłam m.in. pyszna lisciasta zielona herbatke z opuncja figowa, wiec zapraszam wszystkie. Iva hmm chyba kwestia przyzwyczajenia, chociaz niekiedy jestem nieprzytomna ale to chyba dlatego ze czesto miewam niskie cisnienie ;) A zasypiam zazwyczaj kolo 23-ej. Moja mala chodzi spac po 20-ej i chociaz nie musze jej rano sciagac na sile z lozka, bo i tak kolo 8-ej musi byc w zlobku bo o tej godzinie jest sniadanko. Zreszta ona i tak jedzie zawsze po butli kaszki, ktorej sie domaga rano - ma niezly spuscik ;) A Agata ma 2 latka i 4 miesiace i gdzies od 2 miesiecy chodzi w ogole bez pieluchy i nie zdarza jej sie nie utrzymac. Tylko na noc ma pieluche, chociaz i tak potrafi sie obudzic w nocy na siusiu... Twoj synek jest mlodszy wiec daj mu jeszcze chwile. Ona kolo roku siadala na nocnik i robila a pozniej jej sie odwidzialo do tego stopnia ze jak widziala nocniczek to ja wyprezalo i uciekala :) Dopiero jakis czas pozniej chciala znowu siadac. Zaczelam od tego ze zawsze rano po przebudzeniu ja sadzalam na nocnik i potrafila tak siedziec np. z 15 min, ogladajac bajke. Ale zawsze cos zrobila. I tak po malutku zaczela sama sie dopominac. Co do plastrow to nie uzywalam wiec nic Ci nie doradze. Ja szczepilam Agatke tymi szczepionkami zintegrowanymi w jedna. Co prawda to prawda - najtansze nie byly ale zal mi bylo dziecka i jak sie zaczelo, to juz trzeba bylo pociagnac do konca takie szczepionki. Nie miala po nich raczej zadnych skutkow ubocznych. Iva popieram Cie, badz twarda w tych warunkach - o leczeniu. Az mi lzy stanely w oczach jak czytalam to co napisala o synku i jego tacie :( Ale najwazniejsze jest dobro dziecka i dopoki On sie nie wezmie za siebie to dziecko tez nie bedzie szczesliwe majac niedpowiedzialnego tate. Julka ja uzywalam kosmetykow z serii Hipp - rozowo - niebieskie opakowanie. Dla mojej malej sa super (u mnie dziewczyny tez ich uzywaly dla dzieci). Jest zel do kapieli i balsam po. Bardzo dobrze nawilza i slicznie pachnie. Sama niekiedy sie nim wysmarowalam :) Ivette maja Huggiesy uczulaly i wczesniek kupowalam jej tez tylko pampersy a pozniej przeszlam na pieluchy z lidla - sa naprawde niezle, nic jej po nich nie bylo. A paczka kosztuje tylko 29,90. Sprobuj sobie. Sylwinka super! Na pewno sie wzruszylas :) 6 cm to juz kawal dzieciaczka :) Usciski dla brzusia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luiza gratuluje córci bezpieluchowych spacerkow! Ale to chyba musicie sie krecic gdzies w poblizu bo troszke zimno zeby wystawiac gola pupcie do siusiu :) Ja kiedys porzucilam zakupy w markecie i bieglam z mala do lazienki zeby wytrzymala ( bo to byl poczatek bez pieluszki) i pozniej szukalam wozka haha :) Ale zdazylysmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja od rana zabiegana, najpierw na zakupach, potem na spacer, teraz mała spi z tatą, bo nie miał sie kiedy zdrzemnąć po nocy, a ja ide zrobic obiad, i ogarne mieszkanko. Jesli chodzi o pieluchy, na poczatku mała miała tetre do ok 3-4 ms-ca potem były pampersy oryginalne, huggisy i heppy ale tylko po jednej paczce, po hagissach odparzona, a heppy prawie za kazdym razem przemakały. teraz kupujemy z lidla duza paczkę 50 szt ok 30 zł i są naprawde ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
luiza bardzo chetnie, acz nie wiem, czy w Anglii go maja. poza tym lekarze niechetnie przepisuja leki, uwazaja, ze ma samo przejsc. tzn jasne, ze nie zawsze, ale najczesciej wlasnie tak bywa. mozna tak malym dzieciom dawac actimel?? ile mala ma? :D aga wole nie ryzykowac jej dupci, juz wole pampersy kupowac. poza tym nie ma lidla u mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aggga-ile ma twoja babcia lat? Izunia jak się urodziła to ze strony męża miała 2 pradziadków i dwie prababcie, teraz została tylko jedna babcia też ma sporo prawnuków, jedna(prawnuczka) już jest pełnoletnia. IVA- nie kupowałam tych plastrów a dziewczynkom kupowałam szczepionki.Takie sceny taty z synkiem ujmują, i trzeba mu dać plusa że chociaż w tym wypadku umie się zachować, ale nie wiadomo jak by wyglądało życie gdybyście byli ze sobą na co dzień. Tylko ty wiesz jaki on jest i ty musisz wybrać najlepsze rozwiązanie dla siebie i synka. Moje dziewczynki na początek miały oryginalne pampersy później heppy, a teraz Ola ma na noc dada. Specjalnych problemów z uczuleniami na skórze nie miałam z dziećmi, wyjątek stanowiła reakcja po antybiotyku(w miejscu pieluchy). Także w tych kwestiach się nie udzielam, moim zdaniem trzeba każdemu dziecku dobrać indywidualne leczenie i kosmetyki, bo to że jednemu pomoże to to nie znaczy że drugiemu też. Pierwszy raz z Izą wróciłam od Alergologa(po kilku latach) bez obszernego opisy co się śwista, furczy, bez żadnych katarów za nosowych itd. oby tak dalej, to będę mogła powoli odkładać jej leki. Pulmonolog też większych zastrzeżeń nie miała do Oli, a razie zostaje na tym leczeniu co miała, do puki nie podetną jej migdała ona w leczenie laryngologa nie będzie wchodzić , mamy przyjść miesiąc po zabiegu na wizytę kontrolną. Wczoraj jadąc do pulmonologa wstąpiłam jeszcze raz do zabiegowego na przedmuchiwanie uszu(karolka)i udało się wcześniej nie chciała bo była inna pani niż zwykle. Dziś sprawdzili jej ciśnienie w uszach po tych karolkach, niby wykres lekko drgną w lepszym kierunku ale nie wiele. Mam nadzieję że po tym zabiegu te uszka wrócą jej do normy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć, julka ja od urodzenia Nadisi nie uzywam dokąpieli nic poza Oilatum,nigdy dzięki temu nie miała problemów ze skórą(u nas w szpitalu już noworodki są w tym kapane).Po takiej kapieli nie trzeba juz niczym oliwkowac ani balsamowac skory,bo jest odpowiednio nawilzona,Oilatum jest równiez do skory atopowej,więc ja na Twoim miejscu uzywałabym teraz tylko tych kosmetyków,jest cała seria kremów itp Oilatum:D co do pieluszek to z czystym sumieniem moge powiedzieć,że PAMPERSY dla mnie to najgorszy chłam,ja używam tylko Huggiesów teraz i jest ok.a kiedys miałam przeboje z odparzeniami po innych pieluszkach,julka coś wie na ten temat.jeśli coś się działo ,to tak jak luiza mówi,najlepszy był Tormentiol:D Iva przykro mi,że tak Ci sie życie układa:(,ale rzeczywiście jesli będziesz wytrwała w postawionych warunkach,może uda wam sie z czasem stworzyć kochającą się rodzinę:) Pyśkaa Ty cos ostatnio mało się udzielasz...:O a jeszcze jedno,bo dawno mniek tu nie było: WSZYSTKIEGO NAJ NAJ DLA DOMINISIA❤️🌼🌼🌼 ja zaraz zabieram sie za porządki,mój M dziś obchodzi 30-te urodziny,jutro z tej okazji mam gości,a rano jade na zakupy,więc dziś muszę sie uporac z bałaganem:OTakże zmykam i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahah,kasbak dobrze napisałaś cos mało się udzielkam,dzisja miałam zamiar popisac i niestety wróciłam niedawno z pracy ,musze ogarnąc w domu bo wieczorem znowyu lece ale mam nadzieję że mi wybaczycie :P :P :P:D stawiam pyyyszne paczusie :P :P:D kasbak❤️ iva❤️ julka ❤️ sylwunia❤️ sylwinka❤️ luiza❤️ agaa❤️ ivette❤️ margarett❤️ i dla reszty dziewczyn które już daawno nie pisały:P ;)❤️ :)🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo,jakie błedy :P:O,to jest właśnie brak czasu na wszystko :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasbak-najlepsze życzenia urodzinowe dla męża. Pyśka-to dobrze że chociaż w tej gonitwie pamiętasz o nas😍 Mała dygresja- od przed wczoraj zmieniłam się z blondynki na brunetkę i mam włosy krótsze o jakieś 8cm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny lece do roboty,dzisiaj mamy niezły ruch,pewnie wróce póooznooo:O MIłego wieczorku:P :P:) Margarett ja bardzo bym chciała Cię zobaczyć:)wklej swoją fotkę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️Melduje,ze zyje;)nie mam czasu na nic:(ciagle w biegu:(maly daje mi popalic ,ze hej:(😭 Lece skonczyc rzeczy na urodzinki dla malego,ktore robie jutro:) Dziekuje dziewczynki jeszcze raz za zyczenia👄❤️🌼 Pyska❤️👄 I dla calej reszty❤️👄🌼 Fluidki sle potrzebujacym..............................🌼 Zycze spokojnej nocki👄🖐️)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasbak wszystkiego najnajnaj dla męza;) z okazji urodzinek, tylko mi sie nie spić za bardzo:D Ja zmykam pod kołderke i tak mojego m nie ma bo w pracy, a jeszcze wam powiem ze dzisiaj złozyłam kolejne chyba setne podanie, i nic:( i jedno wysłałam meilem, nie mam juz sil...:O Powiedcie mi czy w waszych miastach też tak jest ze nawet w urzedzie pracy na jedną oferte pracy przypada ok 100 osób, czy tylko ja mieszkam na takim zadupiu :O ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iwet maja wcale nie pije samego mleka:( jeszcze jak jadla w nocy do ok roku, to piła przez sen z butli, bo tylko tym ją w nocy dokarmiałam, a potem nie tkneła wcale i tak do tej pory, to samo z kakaem , czasem wypije 2-3 łyki i tyle, no a teraz ma zakaz na kakao:( Ale bardzo lubi coś gotowanego na mleku (płatki, ryż, grysik, owsiankę,lane kluseczki) więc problemów ze śniadaniami czy kolacją dla niej nie mam, ona nie pije juz przez butle, oduczyłam jak przestała sie budzić na nocne karmienie , teraz budzi się czasem na piciu to pije z kubeczka niekapka.Po za tym je dużo jogurtów, serków homogenizowanych, białych i czasem topiny serek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:D Kawa na ławe lub soczek dla ciężarnych:) Pyśka może innym razem:) Znalazłam jakąś tabelę na pewno trzeba ją zaktualizować: MARGARET777.28. Izabela 01.08.03, Aleksandra 02.02.05 małopolskie Sylwinka25.25. Magdalena 24.02.2005 wielkopolskie Brylka 31 Ola 20.06.2001 Marcin i Przemek25.11.2002 Elbląg suuupermama 29 Daria08.12.00 i Kuba12.10.06 pomorskie Luiza 30 Jakub 17.05.02,Julia 19.02.07 małopolskie julka 25 Jagoda 20.06.2007 podkarpackie Pyskaa 27,kuba i Adas-2001-2003 dolnosl.-hiszp. kasbak 25,Nadia 20.05.2007 wielkopolskie Sylwunia27,Dawidek15.11.02 i Dominik 04.03.07 Lubelskie-Irlandia Obecne na topiku a nie wpisane, proszę o uzupełnienie tabeli:) Pochwaliłam się że z Izą O.K. i od wczoraj mi kaszle:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc śpiochy,ja dopiero wstałąm:P :P:) Margarett co to znaczy innym razem??:P:P a taka byłam ciekawa:O..no nnic:) Mój Adaś wczoraj tak mi zaczoł cos pokasływać,dałam mu syropku i dzisiaj ani sladu...zobaczymy pózniej..mam nadzieję że nie wróci:) Sylwinka widziałam na nk to twoje malutkie cudeńko..:)🌼 Agaa te zakupy to wszędzie takie drogie,ja też jak zawsze jade kupuje tylko to co mam kupić a przy kasie rachunek i tak że nieraz nie wiesz za co:O..ale na tą cherbatke zieloną to bym wpadła:):P Dziewczyny co do usypiania dzieci to moje przeważnie chodzą o godz 20,zasypiają same i budzą się bez płaczu:P :P :P:)...dziewczyny jeszcze trochę i tez bedziecie mogły sie wysypiać..ja juz mam to za sobą ...bez porównania:)..no ale kazda z nas musi przez to przejść:P :P:):) Iva ❤️ Kasbak spóznione al;e szczere zyczenia dla męza:)wszystkiego naj,naj ,naj lepszego!!:)gapa ze mnie że nieprzeczytałam:P :P:) Sylwunia kto jak kto ale ty sobie poradzisz ze wszystkim:)....machnij do nas łapką i napisz wieczorem jak tam było na urodzinkach:)🌼 Słuchaj albo przegapiłam albo ...no nic ...chciałam się spytac kiedy przylatją do ciebie rodzice??:) Julka❤️,nie poddawaj się,wiem że łatwo jest pisać...ale zobaczysz wkońcu cos znajdziesz:):):) Co do mleczka to się nie wypowiadam bo moje chłopaki piją juz z kartonów:) :P :P Dziewczyny miłego weekendu:) Wpiszcie się do tabelki....buziaki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Wczoraj i dzis to jedne z dni kiedy jestem totalnie rozbita a uzalezenienie od dawcy widac w kazdym moim gescie,spojrzeniu,myslach,nieprzespanych nocach,lzach.... Jak na teraz nie jestem wogole silna i nie mam sily walczyc,starac sie o nowe zycie,nie mam sily na nic :( Mam totalnego dola i wyje od wczoraj.Kilka dni temu dotaro do mnie ze ja nie dam rady,ze mi sie nie uda bo obserwuje siebie i nie daje rady,najgorsze jest to,ze wracajac do niego byloby najwiekszym moim bledem i tez bym sie meczyla...tak i tak jest zle... Ktos powiedzial,ze czas leczy rany,nie wiem czy to moja wina,ale w moim przypadku nie leczy a wrecz nasila sie bol,im dalej tym gorzej,oczywiscie to cierpienie,ta sila ktora pcha mnie w jego strone nie jest non stop,ale kiedy sie pojawia,rewanzuje doslownie wszystkie dni w podowjona sila :( Zabija mnie ta milosc-doslownie. Nie chce litosci,po prostu czasem pomaga mi takie uzewnetrznienie. Powiecie,idz po porade do specjalisty-chodze,nie wiem czy to jeszcze za krotko,nie wiem juz nic... Ja wszystko dobrze wiem,ze powinnam zajac sie soba i malym,ze niektore kobiety modla sie o dziecko a nie moga go miec,a ja mam...powiecie docen to i zyj godnie-na ta chwile-nie potrafie.To nie jest robienie z siebie ofiary czy uzalanie sie nad soba,po prostu pisze prawde-nie mam sily :( czuje sie okropnie i mysle o tamtej stronie... i prosze nie mowcie mi ze mam dla kogo zyc,bo ja to wiem,ale ta okropna sila jest s\\niestety silniejsza,chyba jestem zla matka skoro tamto przewyzsza matczyna milosc....tamto czyli moja slabosc... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
skad i jak czerpac sile ??? czas?tylko jak go przezyc???:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×