Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cacharelll

Mamy siedzące w domu z dziecmi

Polecane posty

Ja dopiero teraz na kawke :) cos ostatnio rozpiera mnie energia, wczoraj okna, pranko a dzis wyczyscilam szafki w kuchni a ze sa biale to troche sie naszorowalam, najpierw mleczkiem, potem dwa razy woda i na sucho. Rece mi odpadaja , ale jaka satysfakcja :D ;) Zaraz idziemy na spacerek do parku z rowerkiem bo dzis wyjatkowo tatus szybko z pracy wrocil :) wreszcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc mamusie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! e.w.k.a. 100 lat dla Pawełka, niech rosnie wielki!!!!!!!!!no i dużo zdrówka , bo ono jest najwazniejsze!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki jak sie wstawia kwiatuszki i serduszka???????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo Zuzi czyli sielanka?:) Dziewczyny a wy gdzie się podziewacie? Aż mi głupio coś pisać bo wygląda na to jakbym nic nie robiła tylko siedziała przed kompem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gumijagoda , no powiedzmy ze jest juz dobrze :D Ja wiem, on przemeczony jest, pracuje jak osiol .... Ale dzieki bogu przed nami weekend :D Macie jakies plany na jutro? Ja mniej pisze bo mi cos klawiatura jazdy robi, chyba jakiegos wirusa mam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mało piszę bo kurcze jakoś jestem statnio zalatana. Sto lat dla Pawełka🌻🌻🌻🌻🌻:D Gumijagoda-jak Julkaradzi sobie w zerówce?Mam nadzieję,że już coraz lepiej powolutku:) Kamilek coraz lepiej..tylko rano popłakuje i nie chce się ubierać i płacze jak go zostawiam..ale po kilku minutach się uspokaja...leżakuje(szok!!!),je w miarę ładnie i zaczyna bawić się z dziećmi....więc jest coraz lepiej:)Jazda tylko znowu pewnie bedzie w poniedziałek... Ja mam jakiegoś lenia-nic mi się nie chce...prosowania wielka kupa ale ani mis ię śni naet spojrzeć w jej stronę:Pmoooooooże jutro.. Hm..a z \"dobrych\" rzeczy to..dziś wlazłam w swoje spodnie \"przedciązowe\":D Dobrej nocki miłym paniom!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Mam pytanko! Dzisiaj zauważyłam u mojego synka że zaczynają mu się wybijac ząbki ale najlepsze jest w tym wszystkim to ze to są trójki!!!!! Jedynek narazie nie widać za to trzy trójeczki już są!!! Bardzo mnie to dziwi. Pierwszy raz się z czymś takim spotkałam. Jak przejechałam palcem po dziąsełkach to czułam takie oster małe punkciki. Czy u waszych maluchów też tak było? Podpowiedzcie proszę bo ja zawsze uważałam że pierwsze się wybijają jedynki a nie trójki!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mam chwilkę dla siebie.... dziewczyny dzięki bardzo za żydzenia Paula mojemu to wychodziły najpierw dwójki potem jedynki potem czwórki i potem trójki i tak zawsze od tyłu.nie martw się nie ma reguły który pierwszy ząbek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
e.w.k.a. dzięki za pocieszenie. Ale tak wcześnie? On ma dopiero 3 miesiące...hmm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula naprawde nie ma reguły kiedy wyjdzie pierwszy ząb i nie zawsze to są jedynki.Wiktorii pierwszy wyszedl jak miala9 mies. a jej kuzynce jak skończyła dwa.Byl przypadek ,że sie dziecko z dewoma ząbkami urodzilo... 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ Sprawdzam czy umiem wklejać To dla was dziewczynki!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZeść dziewczynki:) Viki zdolna bestia z ciebie;) Marteczka moja Julka bardzo szybko się zaklimatyzowała ,ale np. przejście do innej sali na rytmikę zburzyło jej spokój i zaczęła płakac ,ale do przedszkola idzie chętnie. Niestety raczej bawi się sama:( Dobrze że Kamilek też polubił swoje przedszkole,z każdym dniem będzie lepiej,pisz często jak mu idzie bo bardzo mnie to interesuje. A co do prasowania to nie mam żadnych zaległości -cud jakiś:D A gdzie się podziewa Zuzia30? Spi? Pozdrowienia dla wszystkich forumowych koleżanek🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula z tymi ząbkami to naprawde nie ma reguły,moja siostrzenica urodziła się z jednym ząbkiem co było sensacją na położniczym i w rodzinie,a potem ten ząbek się wchłonął i jak zaczęły jej faktycznie wychodzić ząbki to ten \'\'pierwszy\'\' wcale nie był już pierwszy:) Acha Marteczka gratuluję :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
100 lat dla pawełka E.w.k.i. Iza miała zimowe buty z napisem GORE-TEX, nie wiem czy oryginalne ale super lekkie , nieprzemakały i cieplutkie. Monika może do diety wprowadzisz produkty sojowe typu- budyń sojowy, ser tofu. Kup sobie oliwke z oliwek do pieczenia, jest delikatniejsza niż inne oleje, szczel sobie jakieś naleśniczki, z mielonym mięsem lub owocami typu jabłka, brzoskwinia, jaja na wszyskie postacie jak nie możesz za dużo żółtek to białka. A do picia polecam wszystkim wode mineralną \"KINGA PIENIŃSKA\" niegazowana. Dziewczyny mające trzylatków jakie rozmiary butów mają wasze pociechy, bo moja Iza ma 27. Ola w marcu miała 20 a teraz ma już 23, zresztą zauważyłam że te stopy to rosną dziewczyną najszybciej w lecie. Zielna.33/Małgosia-31.05.2002-4 l., Ala--09.11.2005-7 ms./pomorskie Gumijagoda.29/Julka-5.12.2000 .,Bartuś-15.09.2005./DolnyŚląsk Luiza....28.../Jakub-17.05.2002-4 lata....................../Krakowskie Monika....../Nikodem--15.08.2003.Miłosz-17.07.2006......./małopolska Brylka.29 /Ola-20.06.2001, Marcin i Przemek 25.11.2002......./ Elbląg VIKI2...28/ Wiktoria--25. 04.2004..,Oliwia--01.05.2006......../Krosno MARGARET777..26/ Iza 01.08.2003-3l, Ola 02.02.05-16ms./małopolskie Zuzia 30/Paulinka 23.03.2005....................................../lubelskie Asmana.26...Natalia30.09.2002,Iza29.04.2006................../Olsztyn Marteczka77.28.../Kamilek-16.09.2003 i Damianek10.04.2006.../Lublin Patipaula-/Patrysia i Paulinka 22.04.2000........................./Gdańsk Mama_zuzi-26/ zuzia- 07.05.2002 - 4 l........................./ Göteborg Mamka/Magda 26/mama Alanka - 06.04.2006................./Warszawa E.w.k.a-Pawełek 08.09.2003 ............................./okolice Krakowa Paula24 - Patryk 01.06.2006 ......................................../ Poznań mamusia_23/ Ewa 10.11.04i Justynka 30.01.06............./Poznań Cypryjskie słoneczko/Weronika 06.01.06................./Limassol ewka.wlkp..36/ czterch chłpców 18,15,9,3.../? 🌻 😍 🌻 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć wszystkim🖐️ Mój Paweł to dziś przeszedł samego siebie!już mnie gęba boli od gadania,cwaniak jeden zrobił sobie skróty: on coś mówi ja odpowiadam potem on mówi-bo no to ja całe zdanie potem on -bo i tak cały dzień-jemu nic a ja już ledwo zipię.zamiast BO czasem mówi i. a mój mąż dziś cały dzień w pracy do wieczora i ja sama na placu boju....na dodatek impreza jutro a już placków sporo ubyło:D a teraz poczytam co u Was i akurat wypiję herbatkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margaret-mój Pawełek ma rozmiar buta 26 ale tak już na styk. Zuziu 30 a ty to chmielujesz się na tych imprezkach?u nas w okolicy nie ma takich rozrywek niestety:(w sąsiadującej wsi jutro są Dni kapusty ale ja mam u siebie urodzinki więc nas ominie a podobno ma występować Doda. Asmana współczuję Ci złego samopoczucia,ja nie brałam nigdy tabletek anty.ale brałam bromergon na zbicie prolaktyny-po tym to dopiero odlot jedna rano jedna wieczorem i cały cas mi się chciało spać,chodziłam jak lunatyk przez miesiac.dla Ciebie🌻 Marteczka-moje spodnie przedciążowe to już historia,więc składam ci gratulacje!ja co prawda nie dużo mam po ciąży jakieś 2kg,ale ale akurat na brzuchu widać te kilogramy nigdzie więcej specjalnie....a najlepiej bo w szafie mam ciuchy mniejsze,bo może schudnę;większe bo może się przytyć a takich w sam raz to najmniej:D idę już bo jeszcze muszę zrobić masę do torta.miłego wieczorku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was kochane Coś pustki tutaj ostatnio widzę. My wczoraj wybralismy się nad morze, było pieknie słonecznie, ale wietrznie. Pomimo super sie bawiliśmy. Pochodziłam sobie po wodzie Natalka też. Trzymałam Ize na rękach, Natalia obok mnie, i nagle fala chciałam uratować Natalie, aby jej nie zmoczyło, podniosłam ja jedną reką za jej rękę - uff została uratowana. Za chwilkę niespodziewanie kolejna fala i biedna Natalka zaczęła z nią \"walczyć\" aby się nie zmoczyć machała rączkami, łapała witr w dłonie aby sie nie przewrócić- udało sie jej- ale jak komicznie to wyglądało. Za chwilę znowu wielkaaa fala taka po poas Natalce i niestety tym razem nie udało sie opanować sytuacji po szyje wylądowała w morzu. Jejku co ja się z niej ośmiałam wyszła spłakana, bo ona jest mokra a ja jej aby nie płakała , niech się cieszy bo w lecie się nie wykapała to teraz nadrobiła:)).Zjedlismy fryteczki, pyszną rybkę ogólnie bardzo fajnie było. Teraz z innej beczki. Przedszkole. Natalia coraz częściej powtarza że nie chce chodzić brakuje jej leżakowania, i ciągle mówi, że chce chodzić tam gdzie w tamtym roku. Byliśmy z mężem zapytać czy jest szansa ją tam przenieść, ale szanse są znikome. Wogóle ta jej pani wychowawczyni to jak esesman. To co najbardziej mnie martwi, że przez ten tydzień schudła aż 0,5 kilo ona niestety ma tak jak nie zje kilka dni to moment chudnie a ciężko jej przytyć. Ewka spóźnione, ale szczerze życenia dla Paweła . Moja samopoczucie jakby lepsze pomimo, że nadal biorę ceazette, a dzisiaj wstawałam w nocy 8 razy od jakiegoś czasu nie cierpie nocy:):) Mąż w pracy , więc znowu bedę się nudziła potem wyskocze z dziewczynami na spacerek, teraz Iza śpi na balkonie, Natalia jak zwykle przed telewizorem. A tu kilka fotek z wczorajszego dnia. http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/6933df59ee4c7713.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/2614383adbea5dbd.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/cd7c559effa3517a.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/83c045128287f98b.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/f47f965c965a4c91.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/1eb599a08a74f8e7.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) Asmana pierwsze dwa zdjęcia rewelacja!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! reszta też super:D Idę teraz na spacerek uśpić młodego bo już jęćzy:( Zajrzę poźniej ,nie chciałam pisać dzisiaj pierwsza bo aż mi głupio ,ze ciągle tylko Gumijagoda się przewija:( POzdrowienia dla wszystkich🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczęta! No cóż, ja niestety nie zabalowałam, to tylko mój komputer chciał sobie ode mnie odpocząć (i nadal odpoczywa :( ) - zepsuł się modem i nie wiadomo kiedy go uruchomimy :( Teraz korzystam z uprzejmości \"siostry\", dla której wielka 😘 E.w.k.a. sto lat dla Pawełka!!! Postaram się zajrzeć niedługo. Trzymajcie się ciepło!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie mamuśki. Wróciłam z wojaży. Chyba nie będę nawet próbowała czytać zaległości. Pozdrawiam ciepło:-)🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zielna no nareszcie jesteś,a gdzie byłaś? JUz myślałam ,że też masz kłopoty z netem:) Jeszcze tylko czekamy na wieści od Mamki bo ta jej nieobecność jest niepokojąca,oby powód był prozaiczny,np.net:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×