Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cacharelll

Mamy siedzące w domu z dziecmi

Polecane posty

OOOOOOOO Asmana co się dzieje pisz nam zaraz. -zdjęcia super- Zielna no nareszcie jesteś:D , z kim takie boje toczyłaś ,że tak długo Cię nie było???????????? Pozdrowionka dla wszystkich i udanej niedzieli 🌻 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaaa , bo jakas nerwowa jestem, Iza nocami nie śpi, w dzień marudzi, płacze a wręcz krzyczy, nie śpi i brakuje mi cierpliwości. Natalia wyszla na podwórko po 10 minutach wróciła cała z błota ciuchy, włosy oczy poprostu wszystko. Jestem sama mąz w pracy będzie jutro mam potrzebe przez chwilę być sama. I znowu krzyczy zaraz ja będę krzyczeć Zielna witamy na pokładzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja przednio wypoczęłam. Pojechaliśmy w Karkonosze, ale pogoda była tak fatalna, że po jednym dniu nieudanego zdobywania Śnieżki wsiedliśmy w samochód i pojechaliśmy do Chorwacji:-) Jestem opalona, wygrzana i naładowana dobrą energią. I nie straszna mi nawet chora Ala. Choć serce się kraje jak na nią patrzę. Ma trzydniówkę, na którą nałożyło się zapalenie jamy ustnej. Jest wychudzona, bo od czterech dni nic nie je. W Chorwacji odstawiłam ją od piersi, ale w drodze powrotnej dostała wysokiej gorączki, więc przystawiłam ją spowrotem i teraz ciągnie jedynie na piersi. Dzisiaj skończyła się gorączka i wysypało ją, oczy mętne, buzia umazana gencjaną. Mówię Wam, obraz nędzy i rozpaczy. Mam nadzieję, że szybko dojdzie do siebie. Nie wiem, co u Was, ale wszystkie pozdrawiam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry wszystkim:D Wczoraj odpoczywałyście to może dzisiaj coś się ruszy:) 🌻 wszystkim życzę miłego dnia i większej częstotliwości na topiku:) Asmana jak nastrój? oby coraz lepiej!!! E.w.k.a jak imprezka się udała? ZApowiadają ładną pogodę na ten tydzień:D trzeba nacieszyć się tym słońcem,bo jesień wielkimi krokami się zbliża:( Dzisiaj Julcia ma pierwszą religię w zerówce i zastanawiam się czy jest sens żeby uczęszczała na katachezę,bo i tak niewiele z tego rozumie,ale niech tam. Ważne ,że jest między dziećmi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asmana - wspólczucia ale mi też nieraz brakuje cierpliwości i jak mały krzyczy to najchętniej bym krzyczała z nim. No to juz jesteśmy po chrzcinach ale miałam wczoraj niezłego stersa żeby to wszystko ładnie wyszło. Mały przez całą msze był grzeczny - byłam z niego dumna, ale za to już pod koniec to odtawił taki koncert że musieliśmy z nim wyjść do zachrystii!!!!! W lokalu tez było super. Rewelacja!!!! Jedzenia było full!!!!! Nie do przejedzenia, a dzieciaki zadowolone bo miały dużo miejsca do biegania. Maly miał dzień pełen wrażen i w ogóle nie spał. W drodze powrotnej do domku zasnął w aucie więc już go nie budziałam na kąpiel. Zrobilam mu dzień dziecka ;) tylko go przebrałam i poszedł dalej spać. Obudział sie dopiero o 4 rano do karmienia!!!!! Od 20 godziny!!!! Dostal mnóstwo prezentów, troche kasiorki, a od teściowej jeszcze srebrną łyżeczkę z wygrawerowaną datą urodzin godziną oraz wagą i długością przy urodzeniu. Super pamiatka na całe życie :) Narazie uciekam zjeść śniadanko i muszę jechac do centrum. Potem się odezwę 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry, tak wczesnie to mnie chyba jeszcze na tym topiku nie bylo . Pozniej wiecej popisze bo teraz budze Zuzie i na 9.00 do przedszkola. Dzis ja zostawie sama na 2 godziny, zobaczymy co z tego wyjdzie. Ale byscie byly zaskoczone jak dziecko na migi potrafi wytlumaczyc o co chodzi :) A jak Panie lanie machaja rekami hehehe :) Smacznej kawki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Spóżnione życzenia dla Pawełka. Asmana super zdjęcia. A co u mnie.W piątek czułam się fatalnie,cały czas leżałam,albo spałam.W sobotę Kuba poszedł spać do teściów a my pojechaliśmy na zakupy do Krakowa.Kupiliśmy kieliszki na prezent ślubny i szukaliśmy suszarki do grzybów,ale nigdzie już nie ma .Objechaliśmy wszystkie możliwe sklepy i nie ma.Tata w piątek był na grzybach i jest ich tak dużo,że nie mamy gdzie ich już suszyć.A zapach grzybów mnie już odrzuca,zaczyna brać mnie na mdłośći.Wcałym domu już śmierdzi.Niedziela jak zwykle u teściów.Szliśmy do nich spacerkiem,bo piękna pogoda i w połowie drogi miałam dość.Zrobiło mnie się słabo,niedobrze,szkoda gadać.Fajnie,że jest ciepło,ale takie szybkie zmiany pogody mnie wykańczają.Dzisiaj byłam zrobić badania.Popołudniu mam zamiar spędzić z Kubą na placu zabaw.Jesteśmy umówieni już -ja z koleżankami na plotki a Kuba z dzieciakami.A Kuba ma dzisiaj zdjęcia w przedszkolu.Jestem ciekawa jak wyjdzie na nich.Będę kończyc.Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was!!!!Zielna moja oliwia tez juz miala trztdniowke,tylko ona zniosla ja super,szczerze mowiac to ja zauwazylam goraczke dopiero na trzecia dobe, bo nie miala zadnych niepokojacych objawow,dopiero na trzecia dobe zaczela marudzic, a ze ona prawie wcale mi nie placze to mnie to zaniepokoilo, a na drugi dzien miala juz krosteczki, najwiecej na plecach.Starsza corcie ta trzydniowka ominela. Asmana mam nadzieje ze u ciebie juz lepszy nastroj!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja Ala też przez pierwsze dwa dni nie marudziła, tylko cały czas spała, co bardzo przydało się w podróży. Tyle, że nic nie jadła. Wczoraj rano ją dopiero wysypało. Tyle, że na trzydniówkę nałożyło się to cholerne zapalenie jamy ustnej, co, podejrzewam, że ją boli. A do tego wczoraj wieczorem wysypka zaogniła się i chyba ją w nocy bardzo swędziało, bo popłakiwała i się wierciła. Zaczynam mieć wątpliwości, czy to aby na pewno trzydniówka, a nie uczulenie na Augmentin, który dostała na to zapalenie. Na razie jeść nie chce nadal i nadal jest strasznie senna. Będę ją dzisiaj obserwować. Moja starsza trzydniówkę przechodziła znacznie łagodniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Ja na chwilkę, wcale moje samopoczucie nie jest lepsze, chyba łapie jakąś depreche. Dzisiaj to aż się poryczałam i na dodatek znowu z Izą do lekarza bo nos zapchayny i kaszle. Zabieg udrażniania kanalików łzowych na 13 paźdiernika. Co z tego, że słoneczko świeci jak nie mogę wyjść :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem tak zalatana ze ledwo znajduje chwilke aby cos skrobnac ... Luiza, ska ja znam takie samopoczucie.... Ah, wlasnie dlatego troche obawiam sie nastepnej ciazy bo niestety nie przechodzilam pierwszej po harcersku, jak niektore mamy :( Asmana, ta deprecha to typowe przy tabletkach, ja mam tak bardzo czesto ze nagle znienacka dopada mnie ogromny dol, zniechecenie, zlosc na byle co..., ba wscieklosc....Zupelnie bez wyraznego powodu. Zauwazylam ze najczesciej mam tak na poczatku opakowania i na koniec gdzy czekam na okres. Ja wiem ze bierzesz troche inne tabsy, dla karmiacych, ale chyba powinnas sie pogodzic ze przy tabsach tak czasem bywa z tymi nerwami i deprechami. Wiem ze niektore dziewczyny rezygnuja z tabsow wlasnie przez to.... Dla mnie wazniejszy byl komfort ze nie zajde w ciaze w niewlasciwym momencie, to zacisnelam zeby i zaakceptowalam te zmienne nastroje ... Choc czasem to mam ochote wszystko rzucic, cale te hormonki, bo wiem ze to nic dobrego dla organizmu... Juz za 6 dni przyjezdza moja mama. Jejku, tak sie ciesze ze przez miesiac bede miala pomoc przy Zuzi (akurat tez bede zaczynala szkole) no i osobe do pogaduch :D Moj maz dzis w pracy do wieczora, wiec pewnie z nudow wynajde sobie jakies zajecie :) A jak tam dzieciaki pierwszego dnia po weekendzie spisaly sie w przedszkolu??? A teraz ide jesc barszczyk :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! Zielna🖐️:D Ja byłam dziś rana z Damiankiem na 4godzinnym spacerku w tym zaliczyliśmy Lecler\'c więc padam z nóg. Asmana-też dziś jestem z małymi sama i jakoś nie najlepiej się czuję...mimo pięknej pogody za oknem wkurzona jestem wysypem łuszczyny na swoich piszczelach..aż mnie to boli😭...ech..wiem,że przy innych chorobach to pikuś ale jak mam jakiś dołek to mnie to wkurza i już...!!! Kamilek popłakiwał dzis rano ale potem było wszystko ok-jadł sam,leżakował,bawił się z dziećmi itp....więc chyba będzie dobrze... Gumijagoda-u nich w przedszkolu też jest religia...Kamilek pewnie też nic nie zrozumie ale wszystkie dzieci chodzą więc on tez -a co;) w sobote mój szkrab kończy 3lata...kiedy to minęła?????!!!! Chorym dzieciaczkom życzę dużo zdrówka a ich mamom duużo cierpliwości:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asmana fajowe zdjęcia...a ja ciągle nie mam czasu żeby nauczyć się wystawiać zdjęcia na forum.... Jakby któraś chciała obejrzeć sobie moich chłopaczków to mogę wysłać zdjęcia na adres mailowy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny:) Ja to nawet nie wiem co to ta \'\'trzydniówka\'\',ale życzę zdrowia tym ,które to przechodzą. Asmana ja też biorę cerazette i mam często nerwy i depreche:( nawet w ciąży nie miałam takich wachań nastrojów?:) Powrót do przedszkola z lekkim poślizgiem, najpierw zaskoczyło Julcie ,że nie było jej pani ,tylko katachetka. Później zadzwonili do mnie z przedszkola,odrazu serducho zabiło mi mocniej!!!Okazało się ,żę Jula strasznie chce siku a boi się iść do łazienki bo dwa dni temu widziała tam motylka. Pani myśłała ,że ona w domu robi jeszcze na nocnik i boi się poprostu ubikacji. ALe tak ją przycisło ,że poprosiła panią ,aby ją zaprowadziła do toalety .A po zajęciach miała wizyte u logopedy,była jakaś taka rozkojarzona ,ze wogóle nie chciała współpracować . Marteczka chętnie bym obejrzała fotki twoich chłopaczków:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny impreza udała się wyśmienicie,goście dopisali Pawełek bawił się zadowolony strasznie,świeczki dmuchał 2 razy bo mamusia nie zdążyła zrobić zdjęcia-a jemu w to graj:D z tego wszystkiego to zapomnieliśmy mu zaśpiewać sto lat.i wiecie co? sam sobie zaśpiewał.wieczorem padł jak mucha .jeszcze raz dzięki za życzenia🌻 dużo zdrówka dla dzieciaczków,moj Paweł nigdy nie miał trzydniówki więc nic nie wiem na ten temat. ja myślę ,że takie napady złego humoru to nie są związane z tabletkami.ja nie biorę a co miesiąc mi się trafiają takie dni kiedy jestem smutna ,przygnębiona tak generalnie bez powodu,albo chodzę zła od samego rana....to chyba wszystkie kobitki tak mają,może przy tabsach to się bardziej odczuwa,ale tego to nie wiem.w każdym bądź razie życzę wszystkim dobrego humoru i cierpliwości🌻 Zielna witaj a ja byłam dziś na grzybach; przy takiej pogodzie super było.teraz się suszą... Asmana super zdjęcia-to z falami rewelacja! kończę bo słyszę,że jakaś awaria za sprawą mojego synunia,jak zwykle:D miłej nocki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez juz uciekam do lozka, bo to przestawianie sie na wstawanie o 7.30 mnie. Zuzia spi juz od 20.30 bo dzis rano o 8.00 nie moglam jej dobudzic... Dobranoc wszystkim mamusiom i dzieciaczkom 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:D:D:D Wczoraj już przed 22spałam-szok!!! A dzisiaj znowu jazda:)wychodzimy trochę później,bo rno Julka ma wizyte u pedagoga w poradni,potem do przedszkola. Ja to ciągle gdzieś z nią chodzę,jak nie psycholog to neurolog itd. a moja siostra to nawet u ortopedy z dziećmi nie była:( i dzieci ma zdrowe. Gdzie tu sprawiedliwość?:( Moje dzieciaczki jeszcze śpią ,aż szkoda budzić:) Dzisiaj kolejny piękny dzionek:Dsię zapowiada i dobrze bo prania mammnóstwo to powieszę na dworze i jak mnie chęci nie opuszczą to nawet poprasuję dzisiajwszystko:D MIŁEGO WTORKU🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo Zuzi fajnie ,że twoja mama do ciebie przyjeżdza:),a do jakiej szkoły ty się wybierasz? Ja nie wiem czy po takiej przerwie umiałabym się uczyć. A pozatym uśmiałam się jak pisałaś o porozumiewaniu sie na migi i machaniu rękami:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny:) My juz obie ubrane i czekamy o 8.50 zeby wyjsc z domu. U nas tez dzis zapowiada sie piekna pogoda i moze tez mnie sily witalne nie opuszcza i poprasuje posciel (tylko to mi zostalo bo szczerze nienawidze prasowania poscieli). Nastroj taki sobie bo czekam na okresik i jakas taka spieta i wkurzona od rana chodze :( Gumijagoda, ja od 2 pazdziernika ide na 44 tygodnie na kurs szwedzkiego na uniwerku, aby potem po skonczeniu moc nostryfikowac dyplom i prac owac tytaj w zawodzie. Zobaczymy jak mi pojdzie :) Juz sobie policzylam ze kurs trwa 44 tygodnie a ciaza srednio 42 tygonie wiec bede chciala sie wszczelic z dzidzia gdzies w lutym aby na pewno skonczyc szkole w no i jeszcze pojechac na wakacj e z nie za wielkim brzuszkiem :) Oj a panie machaja hehehe :P a Zuzia sie cieszy :D Do potem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć witam was słonecznie,u mnie pogoda bajkowa wiec jak skończe kawkę to znikam na pole i wpadnę dopiero wieczorkiem. Mamo Zuzi-podziwiam Cię,że chce Ci się uczyć.ja niestety nie mam studiów(pomimo bardzo dobrych ocen u mnie w rodzinie jakoś nikomu nie zależało,abym szła dalej-wręcz kategoryczne NIE,więc zrezygnowałam)a teraz kiedy finansowo bym sama mogła to mi się poprostu nie chce-zresztą byłaby to nauka od zera,bo już mało pamiętam.Więc podziwiam Tych którym się chce🌻 Gumijagoda-dużo wytrwałości Ci życzę ja jak mam chodzić po lekarzach to aż mi słabo.zresztą chyba nikt nie lubi chodzić do lekarza... kończę,bo mam jakiegoś wirusa i mnie już wkurza. miłego dnia.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie koleżanki! Zielna 🖐️ 😘 🌻 Bardzo się ciesze, że już wróciłaś!!! Dużo zdrówka dla Ali. Moja Paulinka tez miała trzydniówkę w wieku 4 m-cy i dopiero po wysypce poznaliśmy co to było, bo lekarz twierdził, że ząbkuje... Ja nadal korzystam z komputera u \"siostry\" :( Ale nie ma się co smucić, taka piękna pogoda, że i tak pewnie zaglądałabym tu rzadziej! Marteczka, ja też z checią \"poznam\" Twoich mężczyzn :) Ale nie musisz się spieszyc z wysyłaniem, bo narazie i tak ich nie odbiorę. Mamo_Zuzi, ja też podziwiam Cię za chęci do nauki, ja lubię sie uczyć, ale nie mam podejścia i talentu do języków obcych. Dla wszystkich mam i dzieciaczków 😘 Do zobaczenia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marteczka czekam w kolejce na zdjęcia rex2205@interia.pl Zielna niech twoja Alusia szybko zdrowieje😍 Mamo_zuzi moja średnia ciąża to okres 37tyg. Ola to się pchała na świat w 30 tyg. musieli mi założyć szew okrężny na szyjkę macicy no i wylegiwałam się zażywając przy tym Fenoterol , Izoptin , dostałam zastrzyk Dexavenu na przyspieszenie rozwoju płuc dziecka(przy Izuni też)... Przeważnie babki rodzą około 40 tyg. ciąży. Życzę niskiego napięcia przedmiesiączkowego, super że mama może przyjechać do Ciebie na tak długo Paula24 to super że Ci się chrzciny udały, z tym wyjściem do zachrystii to nie ty pierwsza i nie ostatnia, stoły uginające sie od jadła to teraz żadkość w tych jakby wydawało się exluzywnych resreuracjach, ja tak ostatnio z wesela wruciłam głodna, a para młoda nieżle zabuliła za gości. Ta twoja teściowa to ma pomysły jaka oryginalna, musi być super babką . Luiza zwolnij tępo w miare możliwości wyleguj się, zdrowo się odżywiaj i niestresuj, a grzyby wrzuć do zamrażalki albo komuś podaruj🌻 asmana, Gumijagoda my to tylko z dzieciakami po lekarzach chodzimy, ile to czasu ile nerwów i patrzeć jak wiecznie jest coś nie tak, kogo obwinić los, siebie czy Boga, i dlatego te deprechy, przecież można zwarjować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj byl cudowny dzien :) Nie dosc ze pogoda sliczna, to jeszcze spotkalam tu po raz pierwszy okad jestem w Szwecji - Polke :) I to na dodatek w moim wieku i zeby bylo jeszcze szczesliwiej , ma coreczke w wieku mojej zuzi :) Radosci dzieci nie bylo konca :) W koncu obie mogly popeplac po polsku :) No i mamusie tez. Ona jest tutaj od 2 tygodni i tak jakbym siebie widziala kiedys .... Ale sie ciesze :D Zuzia jutro bedzie w przedszkolu az do 14.00, sama a potem umowilam sie z nowa znajoma z dziecmi do parku :) Wreszcie :) A teraz kapiel Zuzi i okolo 20.00 do lozka :) Szkoda ze moja radosc maci bol glowy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Moje chłopaki już prawie śpią...tzn.śpi Damian a Kamilek usypia... Mój przedszkolak spisuje sie super...co prawda rano jak zwykle popłakiwał w domu i jak go zostawiałam...ale w prezdszkolu panie mówią że spisuje się wzorowo:)Tylko nie chce się za bardzo z dziećmi bawić...ale dziś już podobno bawił się razem ze wszystkimi \"w kółeczku\"...:) Kończę bo tosty gotowe no i \"M jak miłość\":D Dobrej nocki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marteczka dzięki za zdięcia, chłopcy są do siebie podobni, jak młodszy podrośnie to będą jak bliźniaki:D Znów nie oglądałam M jak miłość, miałam gości, jak nie to to coś innego jak oglądne w tym roku 5 odcinków to będzie dobrze:) Mamo-zuzi zapowiada się nowa przyjaźń, napewno macie wiele wspulnych tematów... Dobrej nocki🌻 😍 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:D Mój Kamilek już w przedszkolu...rano było trochę płaczu ale przytulił się do pani i po minucie już było ok.Ja biorę się za śniadanko bom już strasznie głodna;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj nie mialam nawet sily zajrzec do kompa. Bol glowy zostal cudownie uleczony przez szkocka z cola oraz M jak Milosc a potem Magde M:) Czuje ze wtorek bedzie moim ulubionym serialowym wieczorem . My do przedszkola na 9.00, dzis az do 14.00 Zuzia bezie sama. Jestem w szoku bo po tygodniu juz zna kilka slowek po szwedzku, jak : popatrz, usiadz, rower itp... Jak te dzieci sie szybko ucza :) U nas zapowiada sie kolejny ladny dzien, juz mocno swieci slonce, a ja po raz kolejny nie wiem jak ubrac te moja zuzke do przedszkola (no bo wychodza na to pole). Dobra uciekam, milego dnia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien doberek,ja na chwilke,pokazac sie ze zyje:) widze,ze chyba wszedzie panuje letnia pogoda,czyli kto moze to na spacerek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×